KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Postup na Mistrovství ČR

(Nominační klíč 2015 | 2013/14 | 2013)

<< Zpět na přehled kategorií

Kumite ml. žáci (7-9) +32kg

Postup z Mistrovství ČR 2017 (finalisté)

 ZávodníkKlub
1.Hološevyč David SKP karate Písek
2.Sysel Kristián Karate Klub Tygr Karlovy Vary

Průběžný stav postupového žebříčku z Národních pohárů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 8 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Sysel KristiánKarate Klub Tygr Karlovy Vary108 b.
1.Sysel KristiánKarate Klub Tygr Karlovy Vary108 b.
1.Sysel KristiánKarate Klub Tygr Karlovy Vary108 b.
1.Sysel KristiánKarate Klub Tygr Karlovy Vary108 b.
1.Sysel KristiánKarate Klub Tygr Karlovy Vary108 b.
1.Sysel KristiánKarate Klub Tygr Karlovy Vary108 b.
1.Sysel KristiánKarate Klub Tygr Karlovy Vary108 b.
1.Sysel KristiánKarate Klub Tygr Karlovy Vary108 b.
1.Sysel KristiánKarate Klub Tygr Karlovy Vary108 b.
1.Sysel KristiánKarate Klub Tygr Karlovy Vary108 b.
2.Matoušek LiborTJ Karate České Budějovice48 b.
2.Matoušek LiborTJ Karate České Budějovice48 b.
2.Matoušek LiborTJ Karate České Budějovice48 b.
2.Matoušek LiborTJ Karate České Budějovice48 b.
2.Matoušek LiborTJ Karate České Budějovice48 b.
2.Matoušek LiborTJ Karate České Budějovice48 b.
2.Matoušek LiborTJ Karate České Budějovice48 b.
2.Matoušek LiborTJ Karate České Budějovice48 b.
2.Matoušek LiborTJ Karate České Budějovice48 b.
2.Matoušek LiborTJ Karate České Budějovice48 b.
3.Dobrozemský LukášKARATE TYGR SHOTOKAN36 b.
3.Dobrozemský LukášKARATE TYGR SHOTOKAN36 b.
3.Dobrozemský LukášKARATE TYGR SHOTOKAN36 b.
3.Dobrozemský LukášKARATE TYGR SHOTOKAN36 b.
3.Dobrozemský LukášKARATE TYGR SHOTOKAN36 b.
3.Dobrozemský LukášKARATE TYGR SHOTOKAN36 b.
3.Dobrozemský LukášKARATE TYGR SHOTOKAN36 b.
3.Dobrozemský LukášKARATE TYGR SHOTOKAN36 b.
3.Dobrozemský LukášKARATE TYGR SHOTOKAN36 b.
3.Dobrozemský LukášKARATE TYGR SHOTOKAN36 b.
4.Istominov DavidTJ Karate České Budějovice24 b.
4.Istominov DavidTJ Karate České Budějovice24 b.
4.Istominov DavidTJ Karate České Budějovice24 b.
4.Istominov DavidTJ Karate České Budějovice24 b.
4.Istominov DavidTJ Karate České Budějovice24 b.
4.Istominov DavidTJ Karate České Budějovice24 b.
4.Istominov DavidTJ Karate České Budějovice24 b.
4.Istominov DavidTJ Karate České Budějovice24 b.
4.Istominov DavidTJ Karate České Budějovice24 b.
4.Istominov DavidTJ Karate České Budějovice24 b.
5.Palan MartinKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.12 b.12 b.
5.Palan MartinKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.12 b.12 b.
5.Palan MartinKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.12 b.12 b.
5.Palan MartinKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.12 b.12 b.
5.Palan MartinKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.12 b.12 b.
5.Palan MartinKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.12 b.12 b.
5.Palan MartinKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.12 b.12 b.
5.Palan MartinKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.12 b.12 b.
5.Palan MartinKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.12 b.12 b.
5.Suchý MarekTJ Karate České Budějovice12 b.12 b.
5.Suchý MarekTJ Karate České Budějovice12 b.12 b.
5.Suchý MarekTJ Karate České Budějovice12 b.12 b.
5.Suchý MarekTJ Karate České Budějovice12 b.12 b.
5.Suchý MarekTJ Karate České Budějovice12 b.12 b.
5.Suchý MarekTJ Karate České Budějovice12 b.12 b.
5.Suchý MarekTJ Karate České Budějovice12 b.12 b.
5.Suchý MarekTJ Karate České Budějovice12 b.12 b.
5.Suchý MarekTJ Karate České Budějovice12 b.12 b.
5.Svoboda AndrejSK Karate Olomouc12 b.12 b.
5.Svoboda AndrejSK Karate Olomouc12 b.12 b.
5.Svoboda AndrejSK Karate Olomouc12 b.12 b.
5.Svoboda AndrejSK Karate Olomouc12 b.12 b.
5.Svoboda AndrejSK Karate Olomouc12 b.12 b.
5.Svoboda AndrejSK Karate Olomouc12 b.12 b.
5.Svoboda AndrejSK Karate Olomouc12 b.12 b.
5.Svoboda AndrejSK Karate Olomouc12 b.12 b.
5.Svoboda AndrejSK Karate Olomouc12 b.12 b.
5.Zíka AdamFight Club České Budějovice12 b.12 b.
5.Zíka AdamFight Club České Budějovice12 b.12 b.
5.Zíka AdamFight Club České Budějovice12 b.12 b.
5.Zíka AdamFight Club České Budějovice12 b.12 b.
5.Zíka AdamFight Club České Budějovice12 b.12 b.
5.Zíka AdamFight Club České Budějovice12 b.12 b.
5.Zíka AdamFight Club České Budějovice12 b.12 b.
5.Zíka AdamFight Club České Budějovice12 b.12 b.
5.Zíka AdamFight Club České Budějovice12 b.12 b.
5.Emanuel ViktorRed Dragon Team12 b.6 b.
5.Emanuel ViktorRed Dragon Team12 b.6 b.
5.Emanuel ViktorRed Dragon Team12 b.6 b.
5.Emanuel ViktorRed Dragon Team12 b.6 b.
5.Emanuel ViktorRed Dragon Team12 b.6 b.
5.Emanuel ViktorRed Dragon Team12 b.6 b.
5.Emanuel ViktorRed Dragon Team12 b.6 b.
5.Emanuel ViktorRed Dragon Team12 b.6 b.
5.Emanuel ViktorRed Dragon Team12 b.6 b.
5.Emanuel ViktorRed Dragon Team12 b.
5.Palan MartinKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.12 b.
5.Suchý MarekTJ Karate České Budějovice12 b.
5.Svoboda AndrejSK Karate Olomouc12 b.
5.Zíka AdamFight Club České Budějovice12 b.
10.Klíma MatějKarate Klub Tygr Karlovy Vary6 b.
10.Klíma MatějKarate Klub Tygr Karlovy Vary6 b.
10.Klíma MatějKarate Klub Tygr Karlovy Vary6 b.
10.Klíma MatějKarate Klub Tygr Karlovy Vary6 b.
10.Klíma MatějKarate Klub Tygr Karlovy Vary6 b.
10.Klíma MatějKarate Klub Tygr Karlovy Vary6 b.
10.Klíma MatějKarate Klub Tygr Karlovy Vary6 b.
10.Klíma MatějKarate Klub Tygr Karlovy Vary6 b.
10.Klíma MatějKarate Klub Tygr Karlovy Vary6 b.
10.Klíma MatějKarate Klub Tygr Karlovy Vary6 b.

Průběžný stav postupového žebříčku z nominačních turnajů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupují první 3 závodníci (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Hološevyč DavidSKP karate Písek48 b.
1.Hološevyč DavidSKP karate Písek48 b.
1.Hološevyč DavidSKP karate Písek48 b.
1.Hološevyč DavidSKP karate Písek48 b.
1.Hološevyč DavidSKP karate Písek48 b.
1.Hološevyč DavidSKP karate Písek48 b.
1.Hološevyč DavidSKP karate Písek48 b.
1.Hološevyč DavidSKP karate Písek48 b.
1.Hološevyč DavidSKP karate Písek48 b.
1.Hološevyč DavidSKP karate Písek48 b.
2.Dobrozemský LukášKARATE TYGR SHOTOKAN40 b.
2.Dobrozemský LukášKARATE TYGR SHOTOKAN40 b.
2.Dobrozemský LukášKARATE TYGR SHOTOKAN40 b.
2.Dobrozemský LukášKARATE TYGR SHOTOKAN40 b.
2.Dobrozemský LukášKARATE TYGR SHOTOKAN40 b.
2.Dobrozemský LukášKARATE TYGR SHOTOKAN40 b.
2.Dobrozemský LukášKARATE TYGR SHOTOKAN40 b.
2.Dobrozemský LukášKARATE TYGR SHOTOKAN40 b.
2.Dobrozemský LukášKARATE TYGR SHOTOKAN40 b.
2.Dobrozemský LukášKARATE TYGR SHOTOKAN40 b.
3.Sysel KristiánKarate Klub Tygr Karlovy Vary24 b.
3.Sysel KristiánKarate Klub Tygr Karlovy Vary24 b.
3.Sysel KristiánKarate Klub Tygr Karlovy Vary24 b.
3.Sysel KristiánKarate Klub Tygr Karlovy Vary24 b.
3.Sysel KristiánKarate Klub Tygr Karlovy Vary24 b.
3.Sysel KristiánKarate Klub Tygr Karlovy Vary24 b.
3.Sysel KristiánKarate Klub Tygr Karlovy Vary24 b.
3.Sysel KristiánKarate Klub Tygr Karlovy Vary24 b.
3.Sysel KristiánKarate Klub Tygr Karlovy Vary24 b.
3.Sysel KristiánKarate Klub Tygr Karlovy Vary24 b.
4.Kolařík JosefSKP karate Písek16 b.
4.Kolařík JosefSKP karate Písek16 b.
4.Kolařík JosefSKP karate Písek16 b.
4.Kolařík JosefSKP karate Písek16 b.
4.Kolařík JosefSKP karate Písek16 b.
4.Kolařík JosefSKP karate Písek16 b.
4.Kolařík JosefSKP karate Písek16 b.
4.Kolařík JosefSKP karate Písek16 b.
4.Kolařík JosefSKP karate Písek16 b.
4.Kolařík JosefSKP karate Písek16 b.
4.Lácha OndřejFight Club České Budějovice16 b.
4.Lácha OndřejFight Club České Budějovice16 b.
4.Lácha OndřejFight Club České Budějovice16 b.
4.Lácha OndřejFight Club České Budějovice16 b.
4.Lácha OndřejFight Club České Budějovice16 b.
4.Lácha OndřejFight Club České Budějovice16 b.
4.Lácha OndřejFight Club České Budějovice16 b.
4.Lácha OndřejFight Club České Budějovice16 b.
4.Lácha OndřejFight Club České Budějovice16 b.
4.Lácha OndřejFight Club České Budějovice16 b.
4.Palan MartinKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.16 b.
4.Palan MartinKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.16 b.
4.Palan MartinKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.16 b.
4.Palan MartinKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.16 b.
4.Palan MartinKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.16 b.
4.Palan MartinKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.16 b.
4.Palan MartinKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.16 b.
4.Palan MartinKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.16 b.
4.Palan MartinKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.16 b.
4.Palan MartinKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.16 b.
7.Matoušek LiborTJ Karate České Budějovice12 b.
7.Matoušek LiborTJ Karate České Budějovice12 b.
7.Matoušek LiborTJ Karate České Budějovice12 b.
7.Matoušek LiborTJ Karate České Budějovice12 b.
7.Matoušek LiborTJ Karate České Budějovice12 b.
7.Matoušek LiborTJ Karate České Budějovice12 b.
7.Matoušek LiborTJ Karate České Budějovice12 b.
7.Matoušek LiborTJ Karate České Budějovice12 b.
7.Matoušek LiborTJ Karate České Budějovice12 b.
7.Matoušek LiborTJ Karate České Budějovice12 b.
8.Křeček MaxmiliánGRYF z.s.8 b.
8.Křeček MaxmiliánGRYF z.s.8 b.
8.Křeček MaxmiliánGRYF z.s.8 b.
8.Křeček MaxmiliánGRYF z.s.8 b.
8.Křeček MaxmiliánGRYF z.s.8 b.
8.Křeček MaxmiliánGRYF z.s.8 b.
8.Křeček MaxmiliánGRYF z.s.8 b.
8.Křeček MaxmiliánGRYF z.s.8 b.
8.Křeček MaxmiliánGRYF z.s.8 b.
8.Křeček MaxmiliánGRYF z.s.8 b.
8.Sobek OndřejSK Karate Olomouc8 b.
8.Sobek OndřejSK Karate Olomouc8 b.
8.Sobek OndřejSK Karate Olomouc8 b.
8.Sobek OndřejSK Karate Olomouc8 b.
8.Sobek OndřejSK Karate Olomouc8 b.
8.Sobek OndřejSK Karate Olomouc8 b.
8.Sobek OndřejSK Karate Olomouc8 b.
8.Sobek OndřejSK Karate Olomouc8 b.
8.Sobek OndřejSK Karate Olomouc8 b.
8.Sobek OndřejSK Karate Olomouc8 b.
8.Zíka AdamFight Club České Budějovice8 b.
8.Zíka AdamFight Club České Budějovice8 b.
8.Zíka AdamFight Club České Budějovice8 b.
8.Zíka AdamFight Club České Budějovice8 b.
8.Zíka AdamFight Club České Budějovice8 b.
8.Zíka AdamFight Club České Budějovice8 b.
8.Zíka AdamFight Club České Budějovice8 b.
8.Zíka AdamFight Club České Budějovice8 b.
8.Zíka AdamFight Club České Budějovice8 b.
8.Zíka AdamFight Club České Budějovice8 b.
11.Chudoba AntonínGRYF z.s.4 b.
11.Chudoba AntonínGRYF z.s.4 b.
11.Chudoba AntonínGRYF z.s.4 b.
11.Chudoba AntonínGRYF z.s.4 b.
11.Chudoba AntonínGRYF z.s.4 b.
11.Chudoba AntonínGRYF z.s.4 b.
11.Chudoba AntonínGRYF z.s.4 b.
11.Chudoba AntonínGRYF z.s.4 b.
11.Chudoba AntonínGRYF z.s.4 b.
11.Chudoba AntonínGRYF z.s.4 b.
11.Rybjanský IvanSPORT UNION, z. s.4 b.
11.Rybjanský IvanSPORT UNION, z. s.4 b.
11.Rybjanský IvanSPORT UNION, z. s.4 b.
11.Rybjanský IvanSPORT UNION, z. s.4 b.
11.Rybjanský IvanSPORT UNION, z. s.4 b.
11.Rybjanský IvanSPORT UNION, z. s.4 b.
11.Rybjanský IvanSPORT UNION, z. s.4 b.
11.Rybjanský IvanSPORT UNION, z. s.4 b.
11.Rybjanský IvanSPORT UNION, z. s.4 b.
11.Rybjanský IvanSPORT UNION, z. s.4 b.

Postup z krajů

ZávodníkKlubKraj
NeobsazenoÚstecký
NeobsazenoPlzeňský
Emanuel Viktor Red Dragon Team Praha
NeobsazenoStředočeský
Fiedler Rudolf TJ Karate České Budějovice Jihočeský
NeobsazenoJihomoravský
Sysel Kristián Karate Klub Tygr Karlovy Vary Karlovarský
Křeček Maxmilián GRYF z.s. Liberecký
Palan Martin Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. Královéhradecký
NeobsazenoPardubický
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKraj Vysočina
Vyroubal David SK Karate Olomouc Olomoucký kraj
NeobsazenoZlínský kraj
Folwarczný Matouš ŠSK karate Karviná Moravskoslezský kraj

Závodníci nominovaní z jiných kategorií

Žádní závodníci nejsou nominovaní z jiných kategorií

Divoká karta reprezentace, divoká karta STK

ZávodníkKlub
Neurčeno 
Neurčeno 


 Tisk
Vysvětlivky:
  •    - postupová pozice
  •    - NEpostupová pozice
  •    - Závodník startuje v jiné kategorii nebo nemůže startovat
  •    - Závodník má již nominaci z Národního poháru
  • Postupují první dva z loňského Mistrovství České rep.
  • Postupuje prvních 8 lidí z žebříčku z Národních pohárů (Před 2015 - 8 lidí, před 2014 - 7 lidí)(informace)
    Započítané Národní poháry v tomto roce:
  • Pokud je více závodníků na poslední postupové pozici (desáté), tak postupuje ten, který měl nejlepší skóre z daných turnajů, od posledního MČR (Mistrovství ČR 2017)
  • Postupují první 3 lidi z žebříčku nominačních turnajů v dorosteneckých a žákovských kategoriích.
  • *Body2...Nejlepší skóre (pouze u závodníků, kteří jsou na poslední postupové pozici nebo na první nepostupové pozici)
  • Pokud některý závodník startuje ve vyšší kategorii a zbytečně takto zabírá postupové místo v této kategorii, tak nám to prosím dejte vědět mailem - info@karaterec.com - a závodník bude vyškrtnut