KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Postup na Mistrovství ČR

(Nominační klíč 2015 | 2013/14 | 2013)

<< Zpět na přehled kategorií

Kumite ml. žáci (7-9) -27kg

Postup z Mistrovství ČR 2017 (finalisté)

 ZávodníkKlub
1.Enev Martin Fight Club České Budějovice
2.Harvilko Šimon SK Karate Shotokan Liberec

Průběžný stav postupového žebříčku z Národních pohárů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 8 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Beránek MarekFight Club České Budějovice36 b.
1.Bernard KryštofFight Club České Budějovice36 b.
1.Šimota DavidFight Club České Budějovice36 b.
1.Špánik TobiasTJ Karate České Budějovice36 b.
5.Holek MatoušFight Club České Budějovice24 b.
5.Šimůnek BenjaminFight Club České Budějovice24 b.
5.Šupka TobiášTJ Karate České Budějovice24 b.
8.Kouba PetrTJ Karate České Budějovice12 b.12 b.
8.Malý MarcelFight Club České Budějovice12 b.12 b.
8.Pater MikulášKESL RYU Shotokan z.s.12 b.12 b.
11.Adamec TomášSKK Budo Havířov6 b.
11.Hurban IgorTJ karate Třebíč6 b.
11.Ilčík AdamKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.6 b.

Průběžný stav postupového žebříčku z nominačních turnajů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupují první 3 závodníci (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Beránek MarekFight Club České Budějovice24 b.
1.Šimota DavidFight Club České Budějovice24 b.
1.Šťáhlavský DavidRed Dragon Team24 b.
4.Adamec TomášSKK Budo Havířov16 b.
4.Márovec DanielFight Club České Budějovice16 b.
4.Šimůnek BenjaminFight Club České Budějovice16 b.
7.Bernard KryštofFight Club České Budějovice8 b.
7.Šupka TobiášTJ Karate České Budějovice8 b.
7.Tomi MatyášSKK Budo Havířov8 b.
7.Vařil MatyášFight Club České Budějovice8 b.
11.Holek MatoušFight Club České Budějovice4 b.
11.Sluka KryštofChampions Team4 b.
11.Škrobánek OndřejFudoshin Žulová4 b.
11.Špánik TobiasTJ Karate České Budějovice4 b.
15.Hurban IgorTJ karate Třebíč2 b.
15.Menčík MaxSK Karate Olomouc2 b.

Postup z krajů

ZávodníkKlubKraj
NeobsazenoÚstecký
NeobsazenoPlzeňský
Pater Mikuláš KESL RYU Shotokan z.s. Praha
NeobsazenoStředočeský
Kadlec Pavel Fight Club České Budějovice Jihočeský
NeobsazenoJihomoravský
NeobsazenoKarlovarský
NeobsazenoLiberecký
NeobsazenoKrálovéhradecký
NeobsazenoPardubický
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKraj Vysočina
NeobsazenoOlomoucký kraj
NeobsazenoZlínský kraj
NeobsazenoMoravskoslezský kraj

Závodníci nominovaní z jiných kategorií

Žádní závodníci nejsou nominovaní z jiných kategorií

Divoká karta reprezentace, divoká karta STK

ZávodníkKlub
Neurčeno 
Neurčeno 


 Tisk
Vysvětlivky:
  •    - postupová pozice
  •    - NEpostupová pozice
  •    - Závodník startuje v jiné kategorii nebo nemůže startovat
  •    - Závodník má již nominaci z Národního poháru
  • Postupují první dva z loňského Mistrovství České rep.
  • Postupuje prvních 8 lidí z žebříčku z Národních pohárů (Před 2015 - 8 lidí, před 2014 - 7 lidí)(informace)
    Započítané Národní poháry v tomto roce:
  • Pokud je více závodníků na poslední postupové pozici (desáté), tak postupuje ten, který měl nejlepší skóre z daných turnajů, od posledního MČR (Mistrovství ČR 2017)
  • Postupují první 3 lidi z žebříčku nominačních turnajů v dorosteneckých a žákovských kategoriích.
  • *Body2...Nejlepší skóre (pouze u závodníků, kteří jsou na poslední postupové pozici nebo na první nepostupové pozici)
  • Pokud některý závodník startuje ve vyšší kategorii a zbytečně takto zabírá postupové místo v této kategorii, tak nám to prosím dejte vědět mailem - info@karaterec.com - a závodník bude vyškrtnut