KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Postup na Mistrovství ČR

(Nominační klíč 2015 | 2013/14 | 2013)

<< Zpět na přehled kategorií

Kumite ml. žáci (7-9) -27kg

Postup z Mistrovství ČR 2016 (finalisté)

 ZávodníkKlub
1.Bína Tadeáš Fight Club České Budějovice
2.Horňák Filip SKK Shotokan Liberec

Průběžný stav postupového žebříčku z Národních pohárů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 8 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Enev MartinFight Club České Budějovice72 b.
1.Enev MartinFight Club České Budějovice72 b.
1.Enev MartinFight Club České Budějovice72 b.
1.Enev MartinFight Club České Budějovice72 b.
1.Enev MartinFight Club České Budějovice72 b.
1.Enev MartinFight Club České Budějovice72 b.
1.Enev MartinFight Club České Budějovice72 b.
1.Enev MartinFight Club České Budějovice72 b.
1.Enev MartinFight Club České Budějovice72 b.
1.Enev MartinFight Club České Budějovice72 b.
1.Enev MartinFight Club České Budějovice72 b.
1.Enev MartinFight Club České Budějovice72 b.
1.Enev MartinFight Club České Budějovice72 b.
1.Enev MartinFight Club České Budějovice72 b.
2.Harvilko ŠimonSKK Shotokan Liberec36 b.
2.Harvilko ŠimonSKK Shotokan Liberec36 b.
2.Harvilko ŠimonSKK Shotokan Liberec36 b.
2.Harvilko ŠimonSKK Shotokan Liberec36 b.
2.Harvilko ŠimonSKK Shotokan Liberec36 b.
2.Harvilko ŠimonSKK Shotokan Liberec36 b.
2.Harvilko ŠimonSKK Shotokan Liberec36 b.
2.Harvilko ŠimonSKK Shotokan Liberec36 b.
2.Harvilko ŠimonSKK Shotokan Liberec36 b.
2.Harvilko ŠimonSKK Shotokan Liberec36 b.
2.Harvilko ŠimonSKK Shotokan Liberec36 b.
2.Harvilko ŠimonSKK Shotokan Liberec36 b.
2.Harvilko ŠimonSKK Shotokan Liberec36 b.
2.Harvilko ŠimonSKK Shotokan Liberec36 b.
2.Horňák FilipSKK Shotokan Liberec36 b.
2.Horňák FilipSKK Shotokan Liberec36 b.
2.Horňák FilipSKK Shotokan Liberec36 b.
2.Horňák FilipSKK Shotokan Liberec36 b.
2.Horňák FilipSKK Shotokan Liberec36 b.
2.Horňák FilipSKK Shotokan Liberec36 b.
2.Horňák FilipSKK Shotokan Liberec36 b.
2.Horňák FilipSKK Shotokan Liberec36 b.
2.Horňák FilipSKK Shotokan Liberec36 b.
2.Horňák FilipSKK Shotokan Liberec36 b.
2.Horňák FilipSKK Shotokan Liberec36 b.
2.Horňák FilipSKK Shotokan Liberec36 b.
2.Horňák FilipSKK Shotokan Liberec36 b.
2.Horňák FilipSKK Shotokan Liberec36 b.
2.Macek JosefRed Dragon Team36 b.
2.Macek JosefRed Dragon Team36 b.
2.Macek JosefRed Dragon Team36 b.
2.Macek JosefRed Dragon Team36 b.
2.Macek JosefRed Dragon Team36 b.
2.Macek JosefRed Dragon Team36 b.
2.Macek JosefRed Dragon Team36 b.
2.Macek JosefRed Dragon Team36 b.
2.Macek JosefRed Dragon Team36 b.
2.Macek JosefRed Dragon Team36 b.
2.Macek JosefRed Dragon Team36 b.
2.Macek JosefRed Dragon Team36 b.
2.Macek JosefRed Dragon Team36 b.
2.Macek JosefRed Dragon Team36 b.
2.Šťáhlavský DavidRed Dragon Team36 b.
2.Šťáhlavský DavidRed Dragon Team36 b.
2.Šťáhlavský DavidRed Dragon Team36 b.
2.Šťáhlavský DavidRed Dragon Team36 b.
2.Šťáhlavský DavidRed Dragon Team36 b.
2.Šťáhlavský DavidRed Dragon Team36 b.
2.Šťáhlavský DavidRed Dragon Team36 b.
2.Šťáhlavský DavidRed Dragon Team36 b.
2.Šťáhlavský DavidRed Dragon Team36 b.
2.Šťáhlavský DavidRed Dragon Team36 b.
2.Šťáhlavský DavidRed Dragon Team36 b.
2.Šťáhlavský DavidRed Dragon Team36 b.
2.Šťáhlavský DavidRed Dragon Team36 b.
2.Šťáhlavský DavidRed Dragon Team36 b.
6.Havránek FilipSKK Shotokan Liberec30 b.
6.Havránek FilipSKK Shotokan Liberec30 b.
6.Havránek FilipSKK Shotokan Liberec30 b.
6.Havránek FilipSKK Shotokan Liberec30 b.
6.Havránek FilipSKK Shotokan Liberec30 b.
6.Havránek FilipSKK Shotokan Liberec30 b.
6.Havránek FilipSKK Shotokan Liberec30 b.
6.Havránek FilipSKK Shotokan Liberec30 b.
6.Havránek FilipSKK Shotokan Liberec30 b.
6.Havránek FilipSKK Shotokan Liberec30 b.
6.Havránek FilipSKK Shotokan Liberec30 b.
6.Havránek FilipSKK Shotokan Liberec30 b.
6.Havránek FilipSKK Shotokan Liberec30 b.
6.Havránek FilipSKK Shotokan Liberec30 b.
7.Beránek MarekFight Club České Budějovice12 b.
7.Beránek MarekFight Club České Budějovice12 b.
7.Beránek MarekFight Club České Budějovice12 b.
7.Beránek MarekFight Club České Budějovice12 b.
7.Beránek MarekFight Club České Budějovice12 b.
7.Beránek MarekFight Club České Budějovice12 b.
7.Beránek MarekFight Club České Budějovice12 b.
7.Beránek MarekFight Club České Budějovice12 b.
7.Beránek MarekFight Club České Budějovice12 b.
7.Beránek MarekFight Club České Budějovice12 b.
7.Beránek MarekFight Club České Budějovice12 b.
7.Beránek MarekFight Club České Budějovice12 b.
7.Beránek MarekFight Club České Budějovice12 b.
7.Beránek MarekFight Club České Budějovice12 b.
7.Šuba JakubFight Club České Budějovice12 b.
7.Šuba JakubFight Club České Budějovice12 b.
7.Šuba JakubFight Club České Budějovice12 b.
7.Šuba JakubFight Club České Budějovice12 b.
7.Šuba JakubFight Club České Budějovice12 b.
7.Šuba JakubFight Club České Budějovice12 b.
7.Šuba JakubFight Club České Budějovice12 b.
7.Šuba JakubFight Club České Budějovice12 b.
7.Šuba JakubFight Club České Budějovice12 b.
7.Šuba JakubFight Club České Budějovice12 b.
7.Šuba JakubFight Club České Budějovice12 b.
7.Šuba JakubFight Club České Budějovice12 b.
7.Šuba JakubFight Club České Budějovice12 b.
7.Šuba JakubFight Club České Budějovice12 b.
9.Nevrkla FilipSKK Shotokan Liberec6 b.6 b.
9.Šimota DavidFight Club České Budějovice6 b.6 b.
9.Nevrkla FilipSKK Shotokan Liberec6 b.
9.Nevrkla FilipSKK Shotokan Liberec6 b.
9.Nevrkla FilipSKK Shotokan Liberec6 b.
9.Nevrkla FilipSKK Shotokan Liberec6 b.
9.Nevrkla FilipSKK Shotokan Liberec6 b.
9.Nevrkla FilipSKK Shotokan Liberec6 b.
9.Nevrkla FilipSKK Shotokan Liberec6 b.
9.Nevrkla FilipSKK Shotokan Liberec6 b.
9.Nevrkla FilipSKK Shotokan Liberec6 b.
9.Nevrkla FilipSKK Shotokan Liberec6 b.
9.Nevrkla FilipSKK Shotokan Liberec6 b.
9.Nevrkla FilipSKK Shotokan Liberec6 b.
9.Nevrkla FilipSKK Shotokan Liberec6 b.
9.Šimota DavidFight Club České Budějovice6 b.
9.Šimota DavidFight Club České Budějovice6 b.
9.Šimota DavidFight Club České Budějovice6 b.
9.Šimota DavidFight Club České Budějovice6 b.
9.Šimota DavidFight Club České Budějovice6 b.
9.Šimota DavidFight Club České Budějovice6 b.
9.Šimota DavidFight Club České Budějovice6 b.
9.Šimota DavidFight Club České Budějovice6 b.
9.Šimota DavidFight Club České Budějovice6 b.
9.Šimota DavidFight Club České Budějovice6 b.
9.Šimota DavidFight Club České Budějovice6 b.
9.Šimota DavidFight Club České Budějovice6 b.
9.Šimota DavidFight Club České Budějovice6 b.

Průběžný stav postupového žebříčku z nominačních turnajů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupují první 3 závodníci (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Šuba JakubFight Club České Budějovice40 b.
1.Šuba JakubFight Club České Budějovice40 b.
1.Šuba JakubFight Club České Budějovice40 b.
1.Šuba JakubFight Club České Budějovice40 b.
1.Šuba JakubFight Club České Budějovice40 b.
1.Šuba JakubFight Club České Budějovice40 b.
1.Šuba JakubFight Club České Budějovice40 b.
1.Šuba JakubFight Club České Budějovice40 b.
1.Šuba JakubFight Club České Budějovice40 b.
1.Šuba JakubFight Club České Budějovice40 b.
1.Šuba JakubFight Club České Budějovice40 b.
1.Šuba JakubFight Club České Budějovice40 b.
1.Šuba JakubFight Club České Budějovice40 b.
1.Šuba JakubFight Club České Budějovice40 b.
2.Beránek MarekFight Club České Budějovice24 b.
2.Beránek MarekFight Club České Budějovice24 b.
2.Beránek MarekFight Club České Budějovice24 b.
2.Beránek MarekFight Club České Budějovice24 b.
2.Beránek MarekFight Club České Budějovice24 b.
2.Beránek MarekFight Club České Budějovice24 b.
2.Beránek MarekFight Club České Budějovice24 b.
2.Beránek MarekFight Club České Budějovice24 b.
2.Beránek MarekFight Club České Budějovice24 b.
2.Beránek MarekFight Club České Budějovice24 b.
2.Beránek MarekFight Club České Budějovice24 b.
2.Beránek MarekFight Club České Budějovice24 b.
2.Beránek MarekFight Club České Budějovice24 b.
2.Beránek MarekFight Club České Budějovice24 b.
2.Kastl LukášKK Tygr Karlovy Vary24 b.
2.Kastl LukášKK Tygr Karlovy Vary24 b.
2.Kastl LukášKK Tygr Karlovy Vary24 b.
2.Kastl LukášKK Tygr Karlovy Vary24 b.
2.Kastl LukášKK Tygr Karlovy Vary24 b.
2.Kastl LukášKK Tygr Karlovy Vary24 b.
2.Kastl LukášKK Tygr Karlovy Vary24 b.
2.Kastl LukášKK Tygr Karlovy Vary24 b.
2.Kastl LukášKK Tygr Karlovy Vary24 b.
2.Kastl LukášKK Tygr Karlovy Vary24 b.
2.Kastl LukášKK Tygr Karlovy Vary24 b.
2.Kastl LukášKK Tygr Karlovy Vary24 b.
2.Kastl LukášKK Tygr Karlovy Vary24 b.
2.Kastl LukášKK Tygr Karlovy Vary24 b.
4.Brož MatyášKK Tygr Karlovy Vary16 b.
4.Brož MatyášKK Tygr Karlovy Vary16 b.
4.Brož MatyášKK Tygr Karlovy Vary16 b.
4.Brož MatyášKK Tygr Karlovy Vary16 b.
4.Brož MatyášKK Tygr Karlovy Vary16 b.
4.Brož MatyášKK Tygr Karlovy Vary16 b.
4.Brož MatyášKK Tygr Karlovy Vary16 b.
4.Brož MatyášKK Tygr Karlovy Vary16 b.
4.Brož MatyášKK Tygr Karlovy Vary16 b.
4.Brož MatyášKK Tygr Karlovy Vary16 b.
4.Brož MatyášKK Tygr Karlovy Vary16 b.
4.Brož MatyášKK Tygr Karlovy Vary16 b.
4.Brož MatyášKK Tygr Karlovy Vary16 b.
4.Brož MatyášKK Tygr Karlovy Vary16 b.
4.Linc OndřejGlaverbel Teplice16 b.
4.Linc OndřejGlaverbel Teplice16 b.
4.Linc OndřejGlaverbel Teplice16 b.
4.Linc OndřejGlaverbel Teplice16 b.
4.Linc OndřejGlaverbel Teplice16 b.
4.Linc OndřejGlaverbel Teplice16 b.
4.Linc OndřejGlaverbel Teplice16 b.
4.Linc OndřejGlaverbel Teplice16 b.
4.Linc OndřejGlaverbel Teplice16 b.
4.Linc OndřejGlaverbel Teplice16 b.
4.Linc OndřejGlaverbel Teplice16 b.
4.Linc OndřejGlaverbel Teplice16 b.
4.Linc OndřejGlaverbel Teplice16 b.
4.Linc OndřejGlaverbel Teplice16 b.
4.Vondrášek TomášSKP Karate Písek16 b.
4.Vondrášek TomášSKP Karate Písek16 b.
4.Vondrášek TomášSKP Karate Písek16 b.
4.Vondrášek TomášSKP Karate Písek16 b.
4.Vondrášek TomášSKP Karate Písek16 b.
4.Vondrášek TomášSKP Karate Písek16 b.
4.Vondrášek TomášSKP Karate Písek16 b.
4.Vondrášek TomášSKP Karate Písek16 b.
4.Vondrášek TomášSKP Karate Písek16 b.
4.Vondrášek TomášSKP Karate Písek16 b.
4.Vondrášek TomášSKP Karate Písek16 b.
4.Vondrášek TomášSKP Karate Písek16 b.
4.Vondrášek TomášSKP Karate Písek16 b.
4.Vondrášek TomášSKP Karate Písek16 b.
7.Harvilko ŠimonSKK Shotokan Liberec8 b.
7.Harvilko ŠimonSKK Shotokan Liberec8 b.
7.Harvilko ŠimonSKK Shotokan Liberec8 b.
7.Harvilko ŠimonSKK Shotokan Liberec8 b.
7.Harvilko ŠimonSKK Shotokan Liberec8 b.
7.Harvilko ŠimonSKK Shotokan Liberec8 b.
7.Harvilko ŠimonSKK Shotokan Liberec8 b.
7.Harvilko ŠimonSKK Shotokan Liberec8 b.
7.Harvilko ŠimonSKK Shotokan Liberec8 b.
7.Harvilko ŠimonSKK Shotokan Liberec8 b.
7.Harvilko ŠimonSKK Shotokan Liberec8 b.
7.Harvilko ŠimonSKK Shotokan Liberec8 b.
7.Harvilko ŠimonSKK Shotokan Liberec8 b.
7.Harvilko ŠimonSKK Shotokan Liberec8 b.
7.Panocha AdamKarate Lions Pardubice8 b.
7.Panocha AdamKarate Lions Pardubice8 b.
7.Panocha AdamKarate Lions Pardubice8 b.
7.Panocha AdamKarate Lions Pardubice8 b.
7.Panocha AdamKarate Lions Pardubice8 b.
7.Panocha AdamKarate Lions Pardubice8 b.
7.Panocha AdamKarate Lions Pardubice8 b.
7.Panocha AdamKarate Lions Pardubice8 b.
7.Panocha AdamKarate Lions Pardubice8 b.
7.Panocha AdamKarate Lions Pardubice8 b.
7.Panocha AdamKarate Lions Pardubice8 b.
7.Panocha AdamKarate Lions Pardubice8 b.
7.Panocha AdamKarate Lions Pardubice8 b.
7.Panocha AdamKarate Lions Pardubice8 b.
7.Šimota DavidFight Club České Budějovice8 b.
7.Šimota DavidFight Club České Budějovice8 b.
7.Šimota DavidFight Club České Budějovice8 b.
7.Šimota DavidFight Club České Budějovice8 b.
7.Šimota DavidFight Club České Budějovice8 b.
7.Šimota DavidFight Club České Budějovice8 b.
7.Šimota DavidFight Club České Budějovice8 b.
7.Šimota DavidFight Club České Budějovice8 b.
7.Šimota DavidFight Club České Budějovice8 b.
7.Šimota DavidFight Club České Budějovice8 b.
7.Šimota DavidFight Club České Budějovice8 b.
7.Šimota DavidFight Club České Budějovice8 b.
7.Šimota DavidFight Club České Budějovice8 b.
7.Šimota DavidFight Club České Budějovice8 b.
7.Tomi MatyášSK Budo, TJ Start Havířov8 b.
7.Tomi MatyášSK Budo, TJ Start Havířov8 b.
7.Tomi MatyášSK Budo, TJ Start Havířov8 b.
7.Tomi MatyášSK Budo, TJ Start Havířov8 b.
7.Tomi MatyášSK Budo, TJ Start Havířov8 b.
7.Tomi MatyášSK Budo, TJ Start Havířov8 b.
7.Tomi MatyášSK Budo, TJ Start Havířov8 b.
7.Tomi MatyášSK Budo, TJ Start Havířov8 b.
7.Tomi MatyášSK Budo, TJ Start Havířov8 b.
7.Tomi MatyášSK Budo, TJ Start Havířov8 b.
7.Tomi MatyášSK Budo, TJ Start Havířov8 b.
7.Tomi MatyášSK Budo, TJ Start Havířov8 b.
7.Tomi MatyášSK Budo, TJ Start Havířov8 b.
7.Tomi MatyášSK Budo, TJ Start Havířov8 b.
7.Zelený MariánKK Lichnice8 b.
7.Zelený MariánKK Lichnice8 b.
7.Zelený MariánKK Lichnice8 b.
7.Zelený MariánKK Lichnice8 b.
7.Zelený MariánKK Lichnice8 b.
7.Zelený MariánKK Lichnice8 b.
7.Zelený MariánKK Lichnice8 b.
7.Zelený MariánKK Lichnice8 b.
7.Zelený MariánKK Lichnice8 b.
7.Zelený MariánKK Lichnice8 b.
7.Zelený MariánKK Lichnice8 b.
7.Zelený MariánKK Lichnice8 b.
7.Zelený MariánKK Lichnice8 b.
7.Zelený MariánKK Lichnice8 b.
12.Adamec TomášSK Budo, TJ Start Havířov4 b.
12.Adamec TomášSK Budo, TJ Start Havířov4 b.
12.Adamec TomášSK Budo, TJ Start Havířov4 b.
12.Adamec TomášSK Budo, TJ Start Havířov4 b.
12.Adamec TomášSK Budo, TJ Start Havířov4 b.
12.Adamec TomášSK Budo, TJ Start Havířov4 b.
12.Adamec TomášSK Budo, TJ Start Havířov4 b.
12.Adamec TomášSK Budo, TJ Start Havířov4 b.
12.Adamec TomášSK Budo, TJ Start Havířov4 b.
12.Adamec TomášSK Budo, TJ Start Havířov4 b.
12.Adamec TomášSK Budo, TJ Start Havířov4 b.
12.Adamec TomášSK Budo, TJ Start Havířov4 b.
12.Adamec TomášSK Budo, TJ Start Havířov4 b.
12.Adamec TomášSK Budo, TJ Start Havířov4 b.
12.Clifton SeanRed Dragon Team4 b.
12.Clifton SeanRed Dragon Team4 b.
12.Clifton SeanRed Dragon Team4 b.
12.Clifton SeanRed Dragon Team4 b.
12.Clifton SeanRed Dragon Team4 b.
12.Clifton SeanRed Dragon Team4 b.
12.Clifton SeanRed Dragon Team4 b.
12.Clifton SeanRed Dragon Team4 b.
12.Clifton SeanRed Dragon Team4 b.
12.Clifton SeanRed Dragon Team4 b.
12.Clifton SeanRed Dragon Team4 b.
12.Clifton SeanRed Dragon Team4 b.
12.Clifton SeanRed Dragon Team4 b.
12.Clifton SeanRed Dragon Team4 b.
12.Hemerka FilipKarate Lions Pardubice4 b.
12.Hemerka FilipKarate Lions Pardubice4 b.
12.Hemerka FilipKarate Lions Pardubice4 b.
12.Hemerka FilipKarate Lions Pardubice4 b.
12.Hemerka FilipKarate Lions Pardubice4 b.
12.Hemerka FilipKarate Lions Pardubice4 b.
12.Hemerka FilipKarate Lions Pardubice4 b.
12.Hemerka FilipKarate Lions Pardubice4 b.
12.Hemerka FilipKarate Lions Pardubice4 b.
12.Hemerka FilipKarate Lions Pardubice4 b.
12.Hemerka FilipKarate Lions Pardubice4 b.
12.Hemerka FilipKarate Lions Pardubice4 b.
12.Hemerka FilipKarate Lions Pardubice4 b.
12.Hemerka FilipKarate Lions Pardubice4 b.
15.Enev MartinFight Club České Budějovice2 b.
15.Enev MartinFight Club České Budějovice2 b.
15.Enev MartinFight Club České Budějovice2 b.
15.Enev MartinFight Club České Budějovice2 b.
15.Enev MartinFight Club České Budějovice2 b.
15.Enev MartinFight Club České Budějovice2 b.
15.Enev MartinFight Club České Budějovice2 b.
15.Enev MartinFight Club České Budějovice2 b.
15.Enev MartinFight Club České Budějovice2 b.
15.Enev MartinFight Club České Budějovice2 b.
15.Enev MartinFight Club České Budějovice2 b.
15.Enev MartinFight Club České Budějovice2 b.
15.Enev MartinFight Club České Budějovice2 b.
15.Enev MartinFight Club České Budějovice2 b.

Postup z krajů

ZávodníkKlubKraj
NeobsazenoÚstecký
NeobsazenoPlzeňský
Clifton Sean Red Dragon Team Praha
NeobsazenoStředočeský
Šimota David Fight Club České Budějovice Jihočeský
NeobsazenoJihomoravský
Sysel Lukáš KK Tygr Karlovy Vary Karlovarský
Harvilko Šimon SKK Shotokan Liberec Liberecký
NeobsazenoKrálovéhradecký
NeobsazenoPardubický
Hurban Igor TJ Karate Třebíč Kraj Vysočina
NeobsazenoOlomoucký kraj
NeobsazenoZlínský kraj
Tomi Matyáš SK Budo, TJ Start Havířov Moravskoslezský kraj

Závodníci nominovaní z jiných kategorií

Žádní závodníci nejsou nominovaní z jiných kategorií

Divoká karta reprezentace, divoká karta STK

ZávodníkKlub
Neurčeno 
Neurčeno 


 Tisk
Vysvětlivky:
  •    - postupová pozice
  •    - NEpostupová pozice
  •    - Závodník startuje v jiné kategorii nebo nemůže startovat
  •    - Závodník má již nominaci z Národního poháru
  • Postupují první dva z loňského Mistrovství České rep.
  • Postupuje prvních 8 lidí z žebříčku z Národních pohárů (Před 2015 - 8 lidí, před 2014 - 7 lidí)(informace)
    Započítané Národní poháry v tomto roce:
  • Pokud je více závodníků na poslední postupové pozici (desáté), tak postupuje ten, který měl nejlepší skóre z daných turnajů, od posledního MČR (Mistrovství ČR 2016)
  • Postupují první 3 lidi z žebříčku nominačních turnajů v dorosteneckých a žákovských kategoriích.
  • *Body2...Nejlepší skóre (pouze u závodníků, kteří jsou na poslední postupové pozici nebo na první nepostupové pozici)
  • Pokud některý závodník startuje ve vyšší kategorii a zbytečně takto zabírá postupové místo v této kategorii, tak nám to prosím dejte vědět mailem - info@karaterec.com - a závodník bude vyškrtnut