KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Postup na Mistrovství ČR

(Nominační klíč 2015 | 2013/14 | 2013)

<< Zpět na přehled kategorií

Kumite ml. žákyně (7-9) +30kg

Postup z Mistrovství ČR 2016 (finalisté)

 ZávodníkKlub
1.Miková Tereza SKP Hvězda Karlovy Vary
2.Haková Amálie Fight Club České Budějovice

Průběžný stav postupového žebříčku z Národních pohárů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 8 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Batystová HanaKarate České Budějovice60 b.
1.Marcínová KarolínaKarate České Budějovice60 b.
3.Hrdličková LucyKK Tygr Karlovy Vary36 b.
4.Franková AnnaFight Club České Budějovice24 b.
4.Rajtrová NelaSKK Shotokan Liberec24 b.
6.Krajčovičová NelaSKK Shotokan Liberec18 b.
7.Gregorcová MilenaRed Dragon Team12 b.12 b.
7.Poláková AnnaRed Dragon Team12 b.12 b.
7.Vachtová VěraFight Club České Budějovice12 b.12 b.
7.Hloušková JanaKamura Ryu Ústí nad Labem12 b.6 b.
11.Lavičková SimonaFight Club České Budějovice6 b.

Průběžný stav postupového žebříčku z nominačních turnajů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupují první 3 závodníci (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Hrdličková LucyKK Tygr Karlovy Vary32 b.
2.Haková AmálieFight Club České Budějovice24 b.
2.Marcínová KarolínaKarate České Budějovice24 b.
4.Franková AnnaFight Club České Budějovice16 b.
4.Nováková NatálieFight Club České Budějovice16 b.
4.Rajtrová NelaSKK Shotokan Liberec16 b.
7.Gregorcová MilenaRed Dragon Team8 b.
7.Halmichová AnetaKarate České Budějovice8 b.
7.Krajčovičová NelaSKK Shotokan Liberec8 b.
7.Mrázová NelaKK Tygr Karlovy Vary8 b.
11.Lavičková SimonaFight Club České Budějovice4 b.4 b.
11.Šrůtová TerezaKarate Lions Pardubice4 b.4 b.

Postup z krajů

ZávodníkKlubKraj
NeobsazenoÚstecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciPlzeňský
NeobsazenoPraha
NeobsazenoStředočeský
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciJihočeský
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciJihomoravský
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKarlovarský
Rajtrová Nela SKK Shotokan Liberec Liberecký
Havlíčková Sylva Karate Vrchlabí Královéhradecký
Kobernyk Marie Karate-do Litomyšl Pardubický
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKraj Vysočina
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciOlomoucký kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciZlínský kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciMoravskoslezský kraj

Závodníci nominovaní z jiných kategorií

Žádní závodníci nejsou nominovaní z jiných kategorií

Divoká karta reprezentace, divoká karta STK

ZávodníkKlub
Neurčeno 
Neurčeno 


 Tisk
Vysvětlivky:
  •    - postupová pozice
  •    - NEpostupová pozice
  •    - Závodník startuje v jiné kategorii nebo nemůže startovat
  •    - Závodník má již nominaci z Národního poháru
  • Postupují první dva z loňského Mistrovství České rep.
  • Postupuje prvních 8 lidí z žebříčku z Národních pohárů (Před 2015 - 8 lidí, před 2014 - 7 lidí)(informace)
    Započítané Národní poháry v tomto roce:
  • Pokud je více závodníků na poslední postupové pozici (desáté), tak postupuje ten, který měl nejlepší skóre z daných turnajů, od posledního MČR (Mistrovství ČR 2016)
  • Postupují první 3 lidi z žebříčku nominačních turnajů v dorosteneckých a žákovských kategoriích.
  • *Body2...Nejlepší skóre (pouze u závodníků, kteří jsou na poslední postupové pozici nebo na první nepostupové pozici)
  • Pokud některý závodník startuje ve vyšší kategorii a zbytečně takto zabírá postupové místo v této kategorii, tak nám to prosím dejte vědět mailem - info@karaterec.com - a závodník bude vyškrtnut