KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Postup na Mistrovství ČR

(Nominační klíč 2015 | 2013/14 | 2013)

<< Zpět na přehled kategorií

Kumite ml. žákyně (7-9) +30kg

Postup z Mistrovství ČR žáků 2012 (finalisté)

 ZávodníkKlub
1.Průchová Adéla TJ Karate České Budějovice
2.Soukupová Barbora Fight Club České Budějovice

Průběžný stav postupového žebříčku z Národních pohárů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 7 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Soukupová BarboraFight Club České Budějovice56 b.
2.Dognerová ŽanetaGorenje Chodov32 b.
3.Masařová AnetaFight Club České Budějovice24 b.
3.Rychlá EliškaFight Club České Budějovice24 b.
5.Kratochvílová BarboraKK Lichnice16 b.
6.Plevová TerezaKK Lichnice8 b.
6.Šidlová MichaelaKarate Panthers Český Krumlov8 b.
8.Jansová AnnaSKK Shotokan Liberec4 b.4 b.
8.Krátká AdélaKCK Team4 b.4 b.
8.Pešádiková NikolaKarate Panthers Český Krumlov4 b.4 b.

Průběžný stav postupového žebříčku z nominačních turnajů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 7 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Kratochvílová BarboraKK Lichnice150 b.
2.Masařová AnetaFight Club České Budějovice108 b.
3.Rychlá EliškaFight Club České Budějovice84 b.
4.Soukupová BarboraFight Club České Budějovice64 b.
5.Dognerová ŽanetaGorenje Chodov60 b.
6.Plevová TerezaKK Lichnice56 b.
7.Krátká AdélaKCK Team22 b.
8.Bartošová TerezaSK Karate Ústí nad Orlicí16 b.
8.Michalicová NicoleŠin-mu Hodonín16 b.
10.Jansová AnnaSKK Shotokan Liberec6 b.
10.Pešádiková NikolaKarate Panthers Český Krumlov6 b.

Postup z krajů

ZávodníkKlubKraj
NeobsazenoÚstecký
NeobsazenoPlzeňský
NeobsazenoPraha
NeobsazenoStředočeský
NeobsazenoJihočeský
NeobsazenoJihomoravský
Dognerová Žaneta Gorenje Chodov Karlovarský
NeobsazenoLiberecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKrálovéhradecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciPardubický
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKraj Vysočina
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciOlomoucký kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciZlínský kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciMoravskoslezský kraj

Závodníci nominovaní z jiných kategorií

Žádní závodníci nejsou nominovaní z jiných kategorií

Divoká karta reprezentace, divoká karta STK

ZávodníkKlub
Neurčeno 
Neurčeno 


 Tisk
Vysvětlivky:
  •    - postupová pozice
  •    - NEpostupová pozice
  •    - Závodník startuje v jiné kategorii nebo nemůže startovat
  •    - Závodník má již nominaci z Národního poháru
  • Postupují první dva z loňského Mistrovství České rep.
  • Postupuje prvních 8 lidí z žebříčku z Národních pohárů (Před 2015 - 8 lidí, před 2014 - 7 lidí)(informace)
    Započítané Národní poháry v tomto roce:
  • Pokud je více závodníků na poslední postupové pozici (desáté), tak postupuje ten, který měl nejlepší skóre z daných turnajů, od posledního MČR (Mistrovství ČR žáků 2012)
  • Postupují první 3 lidi z žebříčku nominačních turnajů v dorosteneckých a žákovských kategoriích.
  • *Body2...Nejlepší skóre (pouze u závodníků, kteří jsou na poslední postupové pozici nebo na první nepostupové pozici)
  • Pokud některý závodník startuje ve vyšší kategorii a zbytečně takto zabírá postupové místo v této kategorii, tak nám to prosím dejte vědět mailem - info@karaterec.com - a závodník bude vyškrtnut