KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Postup na Mistrovství ČR

(Nominační klíč 2015 | 2013/14 | 2013)

<< Zpět na přehled kategorií

Kata ml. žáci (10-11)

Postup z Mistrovství ČR žáků 2012 (finalisté)

 ZávodníkKlub
1.Stárek David Karate Klub Jeseník o.s.
2.Pech Martin TJ Auto Škoda Mladá Boleslav

Průběžný stav postupového žebříčku z Národních pohárů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 7 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Pečenka JakubTJ Auto Škoda Mladá Boleslav64 b.
2.Beránek Miroslav DanielSport Relax40 b.
3.Lácha JaromírFight Club České Budějovice16 b.
3.Marták DominikKamura Ryu Ústí nad Labem16 b.
5.Minárik DavidSport Relax12 b.
5.Rybák JonášFight Club České Budějovice12 b.
5.Tinavský JáchymFight Club České Budějovice12 b.
8.Kočandrle DominikFight Club České Budějovice8 b.
8.Průcha ŠimonKeiko-Ryu Shotokan8 b.
10.Navarra RadimKamura Ryu Ústí nad Labem6 b.
11.Bulíř JosefTJ Auto Škoda Mladá Boleslav2 b.
11.Krejčí DaliborSKC Louny2 b.
11.Nosek OndřejFight Club České Budějovice2 b.
11.Šimůnek LiborFight Club České Budějovice2 b.
11.Zrna VojtěchFight Club České Budějovice2 b.

Průběžný stav postupového žebříčku z nominačních turnajů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 7 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Pečenka JakubTJ Auto Škoda Mladá Boleslav112 b.
2.Beránek Miroslav DanielSport Relax100 b.
3.Lácha JaromírFight Club České Budějovice76 b.
4.Brejcha DanielDragon Neratovice68 b.
5.Průcha ŠimonKeiko-Ryu Shotokan66 b.
6.Marták DominikKamura Ryu Ústí nad Labem42 b.
7.Tinavský JáchymFight Club České Budějovice38 b.
8.Hertl JanKarate Lions Pardubice32 b.
8.Smutný FilipKeiko-Ryu Shotokan32 b.
10.Pech MartinTJ Auto Škoda Mladá Boleslav30 b.
11.Zrna VojtěchFight Club České Budějovice20 b.
12.Petroš MatějKarate DDM Český Těšín16 b.
13.Minárik DavidSport Relax12 b.
14.Škaryd MichalKK Lichnice11 b.
15.Šimůnek LiborFight Club České Budějovice10 b.
16.Kočandrle DominikFight Club České Budějovice8 b.
16.Marek PetrASK Tatra Kopřivnice8 b.
16.Procházka VojtěchSokol Sadská8 b.
16.Smola DominikSKP Karate Písek8 b.
20.Drábek MartinSKR SU Ústí nad Labem6 b.
20.Gřesík MartinKarate klub WAKIZASHI Ostrava6 b.
20.Rybák JonášFight Club České Budějovice6 b.
23.Netušil JanKCK Team5 b.
24.Dostál TomášTJ Jiskra Litomyšl4 b.
24.Klein KamilKK Lichnice4 b.
24.Sládek DanielKESL RYU Praha4 b.
27.Kulich DennySKR SU Ústí nad Labem3 b.
27.Mlenský MoritzSKR SU Ústí nad Labem3 b.
27.Nosek OndřejFight Club České Budějovice3 b.
30.Bandy BohdanShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava2 b.
30.Drobný VojtěchSKBU Trutnov2 b.
30.Gluck ŠimonBudó škola KK Písek2 b.
30.Kylberger MartinCobra Ryu Strakonice2 b.
30.Lžičař DavidTJ Karate Praha2 b.
30.Macek TomášSKBU Trutnov2 b.
30.Palička RobertKESL RYU Praha2 b.
30.Ševčík AlešKK Odry2 b.

Postup z krajů

ZávodníkKlubKraj
Beránek Miroslav Daniel Sport Relax Ústecký
NeobsazenoPlzeňský
Brejcha Daniel Dragon Neratovice Praha
Pech Martin TJ Auto Škoda Mladá Boleslav Středočeský
Schánilec Jakub Budó škola KK Písek Jihočeský
Richter Jakub Sportovní klub Mates Jihomoravský
NeobsazenoKarlovarský
Minárik David Sport Relax Liberecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKrálovéhradecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciPardubický
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKraj Vysočina
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciOlomoucký kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciZlínský kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciMoravskoslezský kraj

Závodníci nominovaní z jiných kategorií

Žádní závodníci nejsou nominovaní z jiných kategorií

Divoká karta reprezentace, divoká karta STK

ZávodníkKlub
Neurčeno 
Neurčeno 


 Tisk
Vysvětlivky:
  •    - postupová pozice
  •    - NEpostupová pozice
  •    - Závodník startuje v jiné kategorii nebo nemůže startovat
  •    - Závodník má již nominaci z Národního poháru
  • Postupují první dva z loňského Mistrovství České rep.
  • Postupuje prvních 8 lidí z žebříčku z Národních pohárů (Před 2015 - 8 lidí, před 2014 - 7 lidí)(informace)
    Započítané Národní poháry v tomto roce:
  • Pokud je více závodníků na poslední postupové pozici (desáté), tak postupuje ten, který měl nejlepší skóre z daných turnajů, od posledního MČR (Mistrovství ČR žáků 2012)
  • Postupují první 3 lidi z žebříčku nominačních turnajů v dorosteneckých a žákovských kategoriích.
  • *Body2...Nejlepší skóre (pouze u závodníků, kteří jsou na poslední postupové pozici nebo na první nepostupové pozici)
  • Pokud některý závodník startuje ve vyšší kategorii a zbytečně takto zabírá postupové místo v této kategorii, tak nám to prosím dejte vědět mailem - info@karaterec.com - a závodník bude vyškrtnut