KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Postup na Mistrovství ČR

(Nominační klíč 2015 | 2013/14 | 2013)

<< Zpět na přehled kategorií

Kata ml. žákyně (10-11)

Postup z Mistrovství ČR 2016 (finalisté)

 ZávodníkKlub
1.Ondroušková Amálie Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s.
2.Pelikánová Eva SKK Shotokan Liberec

Průběžný stav postupového žebříčku z Národních pohárů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 8 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Medová MichaelaFight Club České Budějovice72 b.
1.Medová MichaelaFight Club České Budějovice72 b.
1.Medová MichaelaFight Club České Budějovice72 b.
1.Medová MichaelaFight Club České Budějovice72 b.
1.Medová MichaelaFight Club České Budějovice72 b.
1.Medová MichaelaFight Club České Budějovice72 b.
1.Medová MichaelaFight Club České Budějovice72 b.
1.Medová MichaelaFight Club České Budějovice72 b.
1.Medová MichaelaFight Club České Budějovice72 b.
1.Medová MichaelaFight Club České Budějovice72 b.
1.Medová MichaelaFight Club České Budějovice72 b.
1.Medová MichaelaFight Club České Budějovice72 b.
1.Medová MichaelaFight Club České Budějovice72 b.
1.Medová MichaelaFight Club České Budějovice72 b.
2.Kolaříková AničkaKeiko-Ryu Shotokan48 b.
2.Kolaříková AničkaKeiko-Ryu Shotokan48 b.
2.Kolaříková AničkaKeiko-Ryu Shotokan48 b.
2.Kolaříková AničkaKeiko-Ryu Shotokan48 b.
2.Kolaříková AničkaKeiko-Ryu Shotokan48 b.
2.Kolaříková AničkaKeiko-Ryu Shotokan48 b.
2.Kolaříková AničkaKeiko-Ryu Shotokan48 b.
2.Kolaříková AničkaKeiko-Ryu Shotokan48 b.
2.Kolaříková AničkaKeiko-Ryu Shotokan48 b.
2.Kolaříková AničkaKeiko-Ryu Shotokan48 b.
2.Kolaříková AničkaKeiko-Ryu Shotokan48 b.
2.Kolaříková AničkaKeiko-Ryu Shotokan48 b.
2.Kolaříková AničkaKeiko-Ryu Shotokan48 b.
2.Kolaříková AničkaKeiko-Ryu Shotokan48 b.
3.Majbová VanesaSKK Shotokan Liberec42 b.
3.Majbová VanesaSKK Shotokan Liberec42 b.
3.Majbová VanesaSKK Shotokan Liberec42 b.
3.Majbová VanesaSKK Shotokan Liberec42 b.
3.Majbová VanesaSKK Shotokan Liberec42 b.
3.Majbová VanesaSKK Shotokan Liberec42 b.
3.Majbová VanesaSKK Shotokan Liberec42 b.
3.Majbová VanesaSKK Shotokan Liberec42 b.
3.Majbová VanesaSKK Shotokan Liberec42 b.
3.Majbová VanesaSKK Shotokan Liberec42 b.
3.Majbová VanesaSKK Shotokan Liberec42 b.
3.Majbová VanesaSKK Shotokan Liberec42 b.
3.Majbová VanesaSKK Shotokan Liberec42 b.
3.Majbová VanesaSKK Shotokan Liberec42 b.
4.Šťastná BarboraKESL RYU Shotokan36 b.
4.Šťastná BarboraKESL RYU Shotokan36 b.
4.Šťastná BarboraKESL RYU Shotokan36 b.
4.Šťastná BarboraKESL RYU Shotokan36 b.
4.Šťastná BarboraKESL RYU Shotokan36 b.
4.Šťastná BarboraKESL RYU Shotokan36 b.
4.Šťastná BarboraKESL RYU Shotokan36 b.
4.Šťastná BarboraKESL RYU Shotokan36 b.
4.Šťastná BarboraKESL RYU Shotokan36 b.
4.Šťastná BarboraKESL RYU Shotokan36 b.
4.Šťastná BarboraKESL RYU Shotokan36 b.
4.Šťastná BarboraKESL RYU Shotokan36 b.
4.Šťastná BarboraKESL RYU Shotokan36 b.
4.Šťastná BarboraKESL RYU Shotokan36 b.
5.Vachoutová BarboraSKP Karate Písek27 b.
5.Vachoutová BarboraSKP Karate Písek27 b.
5.Vachoutová BarboraSKP Karate Písek27 b.
5.Vachoutová BarboraSKP Karate Písek27 b.
5.Vachoutová BarboraSKP Karate Písek27 b.
5.Vachoutová BarboraSKP Karate Písek27 b.
5.Vachoutová BarboraSKP Karate Písek27 b.
5.Vachoutová BarboraSKP Karate Písek27 b.
5.Vachoutová BarboraSKP Karate Písek27 b.
5.Vachoutová BarboraSKP Karate Písek27 b.
5.Vachoutová BarboraSKP Karate Písek27 b.
5.Vachoutová BarboraSKP Karate Písek27 b.
5.Vachoutová BarboraSKP Karate Písek27 b.
5.Vachoutová BarboraSKP Karate Písek27 b.
6.Čepičková AdélaSKR SU Ústí nad Labem15 b.
6.Čepičková AdélaSKR SU Ústí nad Labem15 b.
6.Čepičková AdélaSKR SU Ústí nad Labem15 b.
6.Čepičková AdélaSKR SU Ústí nad Labem15 b.
6.Čepičková AdélaSKR SU Ústí nad Labem15 b.
6.Čepičková AdélaSKR SU Ústí nad Labem15 b.
6.Čepičková AdélaSKR SU Ústí nad Labem15 b.
6.Čepičková AdélaSKR SU Ústí nad Labem15 b.
6.Čepičková AdélaSKR SU Ústí nad Labem15 b.
6.Čepičková AdélaSKR SU Ústí nad Labem15 b.
6.Čepičková AdélaSKR SU Ústí nad Labem15 b.
6.Čepičková AdélaSKR SU Ústí nad Labem15 b.
6.Čepičková AdélaSKR SU Ústí nad Labem15 b.
6.Čepičková AdélaSKR SU Ústí nad Labem15 b.
6.Petrušková LucieKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.15 b.
6.Petrušková LucieKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.15 b.
6.Petrušková LucieKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.15 b.
6.Petrušková LucieKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.15 b.
6.Petrušková LucieKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.15 b.
6.Petrušková LucieKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.15 b.
6.Petrušková LucieKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.15 b.
6.Petrušková LucieKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.15 b.
6.Petrušková LucieKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.15 b.
6.Petrušková LucieKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.15 b.
6.Petrušková LucieKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.15 b.
6.Petrušková LucieKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.15 b.
6.Petrušková LucieKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.15 b.
6.Petrušková LucieKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.15 b.
8.Bidrmanová AnetaHakuba Karate Ostrava12 b.12 b.
8.Bidrmanová AnetaHakuba Karate Ostrava12 b.12 b.
8.Bidrmanová AnetaHakuba Karate Ostrava12 b.12 b.
8.Bidrmanová AnetaHakuba Karate Ostrava12 b.12 b.
8.Bidrmanová AnetaHakuba Karate Ostrava12 b.12 b.
8.Bidrmanová AnetaHakuba Karate Ostrava12 b.12 b.
8.Bidrmanová AnetaHakuba Karate Ostrava12 b.12 b.
8.Bidrmanová AnetaHakuba Karate Ostrava12 b.12 b.
8.Bidrmanová AnetaHakuba Karate Ostrava12 b.12 b.
8.Bidrmanová AnetaHakuba Karate Ostrava12 b.12 b.
8.Bidrmanová AnetaHakuba Karate Ostrava12 b.12 b.
8.Bidrmanová AnetaHakuba Karate Ostrava12 b.12 b.
8.Bidrmanová AnetaHakuba Karate Ostrava12 b.12 b.
8.Bidrmanová AnetaHakuba Karate Ostrava12 b.12 b.
8.Hrdličková LucyKK Tygr Karlovy Vary12 b.6 b.
8.Hrdličková LucyKK Tygr Karlovy Vary12 b.6 b.
8.Hrdličková LucyKK Tygr Karlovy Vary12 b.6 b.
8.Hrdličková LucyKK Tygr Karlovy Vary12 b.6 b.
8.Hrdličková LucyKK Tygr Karlovy Vary12 b.6 b.
8.Hrdličková LucyKK Tygr Karlovy Vary12 b.6 b.
8.Hrdličková LucyKK Tygr Karlovy Vary12 b.6 b.
8.Hrdličková LucyKK Tygr Karlovy Vary12 b.6 b.
8.Hrdličková LucyKK Tygr Karlovy Vary12 b.6 b.
8.Hrdličková LucyKK Tygr Karlovy Vary12 b.6 b.
8.Hrdličková LucyKK Tygr Karlovy Vary12 b.6 b.
8.Hrdličková LucyKK Tygr Karlovy Vary12 b.6 b.
8.Hrdličková LucyKK Tygr Karlovy Vary12 b.6 b.
8.Hrdličková LucyKK Tygr Karlovy Vary12 b.6 b.
10.Hrajnohová AdélaSlavia Kroměříž6 b.
10.Hrajnohová AdélaSlavia Kroměříž6 b.
10.Hrajnohová AdélaSlavia Kroměříž6 b.
10.Hrajnohová AdélaSlavia Kroměříž6 b.
10.Hrajnohová AdélaSlavia Kroměříž6 b.
10.Hrajnohová AdélaSlavia Kroměříž6 b.
10.Hrajnohová AdélaSlavia Kroměříž6 b.
10.Hrajnohová AdélaSlavia Kroměříž6 b.
10.Hrajnohová AdélaSlavia Kroměříž6 b.
10.Hrajnohová AdélaSlavia Kroměříž6 b.
10.Hrajnohová AdélaSlavia Kroměříž6 b.
10.Hrajnohová AdélaSlavia Kroměříž6 b.
10.Hrajnohová AdélaSlavia Kroměříž6 b.
10.Hrajnohová AdélaSlavia Kroměříž6 b.
10.Javanská EliškaSC Flair6 b.
10.Javanská EliškaSC Flair6 b.
10.Javanská EliškaSC Flair6 b.
10.Javanská EliškaSC Flair6 b.
10.Javanská EliškaSC Flair6 b.
10.Javanská EliškaSC Flair6 b.
10.Javanská EliškaSC Flair6 b.
10.Javanská EliškaSC Flair6 b.
10.Javanská EliškaSC Flair6 b.
10.Javanská EliškaSC Flair6 b.
10.Javanská EliškaSC Flair6 b.
10.Javanská EliškaSC Flair6 b.
10.Javanská EliškaSC Flair6 b.
10.Javanská EliškaSC Flair6 b.
10.Kozlová ElenSKR SU Ústí nad Labem6 b.
10.Kozlová ElenSKR SU Ústí nad Labem6 b.
10.Kozlová ElenSKR SU Ústí nad Labem6 b.
10.Kozlová ElenSKR SU Ústí nad Labem6 b.
10.Kozlová ElenSKR SU Ústí nad Labem6 b.
10.Kozlová ElenSKR SU Ústí nad Labem6 b.
10.Kozlová ElenSKR SU Ústí nad Labem6 b.
10.Kozlová ElenSKR SU Ústí nad Labem6 b.
10.Kozlová ElenSKR SU Ústí nad Labem6 b.
10.Kozlová ElenSKR SU Ústí nad Labem6 b.
10.Kozlová ElenSKR SU Ústí nad Labem6 b.
10.Kozlová ElenSKR SU Ústí nad Labem6 b.
10.Kozlová ElenSKR SU Ústí nad Labem6 b.
10.Kozlová ElenSKR SU Ústí nad Labem6 b.
13.Pijáková KláraHakuba Karate Ostrava3 b.
13.Pijáková KláraHakuba Karate Ostrava3 b.
13.Pijáková KláraHakuba Karate Ostrava3 b.
13.Pijáková KláraHakuba Karate Ostrava3 b.
13.Pijáková KláraHakuba Karate Ostrava3 b.
13.Pijáková KláraHakuba Karate Ostrava3 b.
13.Pijáková KláraHakuba Karate Ostrava3 b.
13.Pijáková KláraHakuba Karate Ostrava3 b.
13.Pijáková KláraHakuba Karate Ostrava3 b.
13.Pijáková KláraHakuba Karate Ostrava3 b.
13.Pijáková KláraHakuba Karate Ostrava3 b.
13.Pijáková KláraHakuba Karate Ostrava3 b.
13.Pijáková KláraHakuba Karate Ostrava3 b.
13.Pijáková KláraHakuba Karate Ostrava3 b.
13.Válková MichaelaHakuba Karate Ostrava3 b.
13.Válková MichaelaHakuba Karate Ostrava3 b.
13.Válková MichaelaHakuba Karate Ostrava3 b.
13.Válková MichaelaHakuba Karate Ostrava3 b.
13.Válková MichaelaHakuba Karate Ostrava3 b.
13.Válková MichaelaHakuba Karate Ostrava3 b.
13.Válková MichaelaHakuba Karate Ostrava3 b.
13.Válková MichaelaHakuba Karate Ostrava3 b.
13.Válková MichaelaHakuba Karate Ostrava3 b.
13.Válková MichaelaHakuba Karate Ostrava3 b.
13.Válková MichaelaHakuba Karate Ostrava3 b.
13.Válková MichaelaHakuba Karate Ostrava3 b.
13.Válková MichaelaHakuba Karate Ostrava3 b.
13.Válková MichaelaHakuba Karate Ostrava3 b.
13.Vaškovská MichaelaGRYF Liberec3 b.
13.Vaškovská MichaelaGRYF Liberec3 b.
13.Vaškovská MichaelaGRYF Liberec3 b.
13.Vaškovská MichaelaGRYF Liberec3 b.
13.Vaškovská MichaelaGRYF Liberec3 b.
13.Vaškovská MichaelaGRYF Liberec3 b.
13.Vaškovská MichaelaGRYF Liberec3 b.
13.Vaškovská MichaelaGRYF Liberec3 b.
13.Vaškovská MichaelaGRYF Liberec3 b.
13.Vaškovská MichaelaGRYF Liberec3 b.
13.Vaškovská MichaelaGRYF Liberec3 b.
13.Vaškovská MichaelaGRYF Liberec3 b.
13.Vaškovská MichaelaGRYF Liberec3 b.
13.Vaškovská MichaelaGRYF Liberec3 b.

Průběžný stav postupového žebříčku z nominačních turnajů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupují první 3 závodníci (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Medová MichaelaFight Club České Budějovice88 b.
1.Medová MichaelaFight Club České Budějovice88 b.
1.Medová MichaelaFight Club České Budějovice88 b.
1.Medová MichaelaFight Club České Budějovice88 b.
1.Medová MichaelaFight Club České Budějovice88 b.
1.Medová MichaelaFight Club České Budějovice88 b.
1.Medová MichaelaFight Club České Budějovice88 b.
1.Medová MichaelaFight Club České Budějovice88 b.
1.Medová MichaelaFight Club České Budějovice88 b.
1.Medová MichaelaFight Club České Budějovice88 b.
1.Medová MichaelaFight Club České Budějovice88 b.
1.Medová MichaelaFight Club České Budějovice88 b.
1.Medová MichaelaFight Club České Budějovice88 b.
1.Medová MichaelaFight Club České Budějovice88 b.
2.Kolaříková AničkaKeiko-Ryu Shotokan32 b.
2.Kolaříková AničkaKeiko-Ryu Shotokan32 b.
2.Kolaříková AničkaKeiko-Ryu Shotokan32 b.
2.Kolaříková AničkaKeiko-Ryu Shotokan32 b.
2.Kolaříková AničkaKeiko-Ryu Shotokan32 b.
2.Kolaříková AničkaKeiko-Ryu Shotokan32 b.
2.Kolaříková AničkaKeiko-Ryu Shotokan32 b.
2.Kolaříková AničkaKeiko-Ryu Shotokan32 b.
2.Kolaříková AničkaKeiko-Ryu Shotokan32 b.
2.Kolaříková AničkaKeiko-Ryu Shotokan32 b.
2.Kolaříková AničkaKeiko-Ryu Shotokan32 b.
2.Kolaříková AničkaKeiko-Ryu Shotokan32 b.
2.Kolaříková AničkaKeiko-Ryu Shotokan32 b.
2.Kolaříková AničkaKeiko-Ryu Shotokan32 b.
2.Šťastná BarboraKESL RYU Shotokan32 b.
2.Šťastná BarboraKESL RYU Shotokan32 b.
2.Šťastná BarboraKESL RYU Shotokan32 b.
2.Šťastná BarboraKESL RYU Shotokan32 b.
2.Šťastná BarboraKESL RYU Shotokan32 b.
2.Šťastná BarboraKESL RYU Shotokan32 b.
2.Šťastná BarboraKESL RYU Shotokan32 b.
2.Šťastná BarboraKESL RYU Shotokan32 b.
2.Šťastná BarboraKESL RYU Shotokan32 b.
2.Šťastná BarboraKESL RYU Shotokan32 b.
2.Šťastná BarboraKESL RYU Shotokan32 b.
2.Šťastná BarboraKESL RYU Shotokan32 b.
2.Šťastná BarboraKESL RYU Shotokan32 b.
2.Šťastná BarboraKESL RYU Shotokan32 b.
4.Bučková MiraFight Club České Budějovice16 b.
4.Bučková MiraFight Club České Budějovice16 b.
4.Bučková MiraFight Club České Budějovice16 b.
4.Bučková MiraFight Club České Budějovice16 b.
4.Bučková MiraFight Club České Budějovice16 b.
4.Bučková MiraFight Club České Budějovice16 b.
4.Bučková MiraFight Club České Budějovice16 b.
4.Bučková MiraFight Club České Budějovice16 b.
4.Bučková MiraFight Club České Budějovice16 b.
4.Bučková MiraFight Club České Budějovice16 b.
4.Bučková MiraFight Club České Budějovice16 b.
4.Bučková MiraFight Club České Budějovice16 b.
4.Bučková MiraFight Club České Budějovice16 b.
4.Bučková MiraFight Club České Budějovice16 b.
4.Čepičková AdélaSKR SU Ústí nad Labem16 b.
4.Čepičková AdélaSKR SU Ústí nad Labem16 b.
4.Čepičková AdélaSKR SU Ústí nad Labem16 b.
4.Čepičková AdélaSKR SU Ústí nad Labem16 b.
4.Čepičková AdélaSKR SU Ústí nad Labem16 b.
4.Čepičková AdélaSKR SU Ústí nad Labem16 b.
4.Čepičková AdélaSKR SU Ústí nad Labem16 b.
4.Čepičková AdélaSKR SU Ústí nad Labem16 b.
4.Čepičková AdélaSKR SU Ústí nad Labem16 b.
4.Čepičková AdélaSKR SU Ústí nad Labem16 b.
4.Čepičková AdélaSKR SU Ústí nad Labem16 b.
4.Čepičková AdélaSKR SU Ústí nad Labem16 b.
4.Čepičková AdélaSKR SU Ústí nad Labem16 b.
4.Čepičková AdélaSKR SU Ústí nad Labem16 b.
6.Vachoutová BarboraSKP Karate Písek14 b.
6.Vachoutová BarboraSKP Karate Písek14 b.
6.Vachoutová BarboraSKP Karate Písek14 b.
6.Vachoutová BarboraSKP Karate Písek14 b.
6.Vachoutová BarboraSKP Karate Písek14 b.
6.Vachoutová BarboraSKP Karate Písek14 b.
6.Vachoutová BarboraSKP Karate Písek14 b.
6.Vachoutová BarboraSKP Karate Písek14 b.
6.Vachoutová BarboraSKP Karate Písek14 b.
6.Vachoutová BarboraSKP Karate Písek14 b.
6.Vachoutová BarboraSKP Karate Písek14 b.
6.Vachoutová BarboraSKP Karate Písek14 b.
6.Vachoutová BarboraSKP Karate Písek14 b.
6.Vachoutová BarboraSKP Karate Písek14 b.
7.Hrdličková LucyKK Tygr Karlovy Vary12 b.
7.Hrdličková LucyKK Tygr Karlovy Vary12 b.
7.Hrdličková LucyKK Tygr Karlovy Vary12 b.
7.Hrdličková LucyKK Tygr Karlovy Vary12 b.
7.Hrdličková LucyKK Tygr Karlovy Vary12 b.
7.Hrdličková LucyKK Tygr Karlovy Vary12 b.
7.Hrdličková LucyKK Tygr Karlovy Vary12 b.
7.Hrdličková LucyKK Tygr Karlovy Vary12 b.
7.Hrdličková LucyKK Tygr Karlovy Vary12 b.
7.Hrdličková LucyKK Tygr Karlovy Vary12 b.
7.Hrdličková LucyKK Tygr Karlovy Vary12 b.
7.Hrdličková LucyKK Tygr Karlovy Vary12 b.
7.Hrdličková LucyKK Tygr Karlovy Vary12 b.
7.Hrdličková LucyKK Tygr Karlovy Vary12 b.
8.Nováková KateřinaSKP Karate Písek8 b.
8.Nováková KateřinaSKP Karate Písek8 b.
8.Nováková KateřinaSKP Karate Písek8 b.
8.Nováková KateřinaSKP Karate Písek8 b.
8.Nováková KateřinaSKP Karate Písek8 b.
8.Nováková KateřinaSKP Karate Písek8 b.
8.Nováková KateřinaSKP Karate Písek8 b.
8.Nováková KateřinaSKP Karate Písek8 b.
8.Nováková KateřinaSKP Karate Písek8 b.
8.Nováková KateřinaSKP Karate Písek8 b.
8.Nováková KateřinaSKP Karate Písek8 b.
8.Nováková KateřinaSKP Karate Písek8 b.
8.Nováková KateřinaSKP Karate Písek8 b.
8.Nováková KateřinaSKP Karate Písek8 b.
8.Petrušková LucieKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.8 b.
8.Petrušková LucieKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.8 b.
8.Petrušková LucieKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.8 b.
8.Petrušková LucieKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.8 b.
8.Petrušková LucieKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.8 b.
8.Petrušková LucieKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.8 b.
8.Petrušková LucieKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.8 b.
8.Petrušková LucieKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.8 b.
8.Petrušková LucieKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.8 b.
8.Petrušková LucieKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.8 b.
8.Petrušková LucieKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.8 b.
8.Petrušková LucieKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.8 b.
8.Petrušková LucieKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.8 b.
8.Petrušková LucieKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.8 b.
8.Priglová MarieFight Club České Budějovice8 b.
8.Priglová MarieFight Club České Budějovice8 b.
8.Priglová MarieFight Club České Budějovice8 b.
8.Priglová MarieFight Club České Budějovice8 b.
8.Priglová MarieFight Club České Budějovice8 b.
8.Priglová MarieFight Club České Budějovice8 b.
8.Priglová MarieFight Club České Budějovice8 b.
8.Priglová MarieFight Club České Budějovice8 b.
8.Priglová MarieFight Club České Budějovice8 b.
8.Priglová MarieFight Club České Budějovice8 b.
8.Priglová MarieFight Club České Budějovice8 b.
8.Priglová MarieFight Club České Budějovice8 b.
8.Priglová MarieFight Club České Budějovice8 b.
8.Priglová MarieFight Club České Budějovice8 b.
11.Kozlová ElenSKR SU Ústí nad Labem4 b.4 b.
11.Le AnetaChampions Team4 b.4 b.
11.Pokorná EliškaChampions Team4 b.4 b.
11.Kozlová ElenSKR SU Ústí nad Labem4 b.
11.Kozlová ElenSKR SU Ústí nad Labem4 b.
11.Kozlová ElenSKR SU Ústí nad Labem4 b.
11.Kozlová ElenSKR SU Ústí nad Labem4 b.
11.Kozlová ElenSKR SU Ústí nad Labem4 b.
11.Kozlová ElenSKR SU Ústí nad Labem4 b.
11.Kozlová ElenSKR SU Ústí nad Labem4 b.
11.Kozlová ElenSKR SU Ústí nad Labem4 b.
11.Kozlová ElenSKR SU Ústí nad Labem4 b.
11.Kozlová ElenSKR SU Ústí nad Labem4 b.
11.Kozlová ElenSKR SU Ústí nad Labem4 b.
11.Kozlová ElenSKR SU Ústí nad Labem4 b.
11.Kozlová ElenSKR SU Ústí nad Labem4 b.
11.Le AnetaChampions Team4 b.
11.Le AnetaChampions Team4 b.
11.Le AnetaChampions Team4 b.
11.Le AnetaChampions Team4 b.
11.Le AnetaChampions Team4 b.
11.Le AnetaChampions Team4 b.
11.Le AnetaChampions Team4 b.
11.Le AnetaChampions Team4 b.
11.Le AnetaChampions Team4 b.
11.Le AnetaChampions Team4 b.
11.Le AnetaChampions Team4 b.
11.Le AnetaChampions Team4 b.
11.Le AnetaChampions Team4 b.
11.Pokorná EliškaChampions Team4 b.
11.Pokorná EliškaChampions Team4 b.
11.Pokorná EliškaChampions Team4 b.
11.Pokorná EliškaChampions Team4 b.
11.Pokorná EliškaChampions Team4 b.
11.Pokorná EliškaChampions Team4 b.
11.Pokorná EliškaChampions Team4 b.
11.Pokorná EliškaChampions Team4 b.
11.Pokorná EliškaChampions Team4 b.
11.Pokorná EliškaChampions Team4 b.
11.Pokorná EliškaChampions Team4 b.
11.Pokorná EliškaChampions Team4 b.
11.Pokorná EliškaChampions Team4 b.
14.Bílá LindaSKK Shotokan Liberec2 b.
14.Bílá LindaSKK Shotokan Liberec2 b.
14.Bílá LindaSKK Shotokan Liberec2 b.
14.Bílá LindaSKK Shotokan Liberec2 b.
14.Bílá LindaSKK Shotokan Liberec2 b.
14.Bílá LindaSKK Shotokan Liberec2 b.
14.Bílá LindaSKK Shotokan Liberec2 b.
14.Bílá LindaSKK Shotokan Liberec2 b.
14.Bílá LindaSKK Shotokan Liberec2 b.
14.Bílá LindaSKK Shotokan Liberec2 b.
14.Bílá LindaSKK Shotokan Liberec2 b.
14.Bílá LindaSKK Shotokan Liberec2 b.
14.Bílá LindaSKK Shotokan Liberec2 b.
14.Bílá LindaSKK Shotokan Liberec2 b.
14.Bulygina YevgeniiaSK Trial2 b.
14.Bulygina YevgeniiaSK Trial2 b.
14.Bulygina YevgeniiaSK Trial2 b.
14.Bulygina YevgeniiaSK Trial2 b.
14.Bulygina YevgeniiaSK Trial2 b.
14.Bulygina YevgeniiaSK Trial2 b.
14.Bulygina YevgeniiaSK Trial2 b.
14.Bulygina YevgeniiaSK Trial2 b.
14.Bulygina YevgeniiaSK Trial2 b.
14.Bulygina YevgeniiaSK Trial2 b.
14.Bulygina YevgeniiaSK Trial2 b.
14.Bulygina YevgeniiaSK Trial2 b.
14.Bulygina YevgeniiaSK Trial2 b.
14.Bulygina YevgeniiaSK Trial2 b.
14.Haková AmálieFight Club České Budějovice2 b.
14.Haková AmálieFight Club České Budějovice2 b.
14.Haková AmálieFight Club České Budějovice2 b.
14.Haková AmálieFight Club České Budějovice2 b.
14.Haková AmálieFight Club České Budějovice2 b.
14.Haková AmálieFight Club České Budějovice2 b.
14.Haková AmálieFight Club České Budějovice2 b.
14.Haková AmálieFight Club České Budějovice2 b.
14.Haková AmálieFight Club České Budějovice2 b.
14.Haková AmálieFight Club České Budějovice2 b.
14.Haková AmálieFight Club České Budějovice2 b.
14.Haková AmálieFight Club České Budějovice2 b.
14.Haková AmálieFight Club České Budějovice2 b.
14.Haková AmálieFight Club České Budějovice2 b.
14.Haltmarová NelaKCK Team2 b.
14.Haltmarová NelaKCK Team2 b.
14.Haltmarová NelaKCK Team2 b.
14.Haltmarová NelaKCK Team2 b.
14.Haltmarová NelaKCK Team2 b.
14.Haltmarová NelaKCK Team2 b.
14.Haltmarová NelaKCK Team2 b.
14.Haltmarová NelaKCK Team2 b.
14.Haltmarová NelaKCK Team2 b.
14.Haltmarová NelaKCK Team2 b.
14.Haltmarová NelaKCK Team2 b.
14.Haltmarová NelaKCK Team2 b.
14.Haltmarová NelaKCK Team2 b.
14.Haltmarová NelaKCK Team2 b.
14.Křenková ZuzanaKarate České Budějovice2 b.
14.Křenková ZuzanaKarate České Budějovice2 b.
14.Křenková ZuzanaKarate České Budějovice2 b.
14.Křenková ZuzanaKarate České Budějovice2 b.
14.Křenková ZuzanaKarate České Budějovice2 b.
14.Křenková ZuzanaKarate České Budějovice2 b.
14.Křenková ZuzanaKarate České Budějovice2 b.
14.Křenková ZuzanaKarate České Budějovice2 b.
14.Křenková ZuzanaKarate České Budějovice2 b.
14.Křenková ZuzanaKarate České Budějovice2 b.
14.Křenková ZuzanaKarate České Budějovice2 b.
14.Křenková ZuzanaKarate České Budějovice2 b.
14.Křenková ZuzanaKarate České Budějovice2 b.
14.Křenková ZuzanaKarate České Budějovice2 b.
14.Majbová VanesaSKK Shotokan Liberec2 b.
14.Majbová VanesaSKK Shotokan Liberec2 b.
14.Majbová VanesaSKK Shotokan Liberec2 b.
14.Majbová VanesaSKK Shotokan Liberec2 b.
14.Majbová VanesaSKK Shotokan Liberec2 b.
14.Majbová VanesaSKK Shotokan Liberec2 b.
14.Majbová VanesaSKK Shotokan Liberec2 b.
14.Majbová VanesaSKK Shotokan Liberec2 b.
14.Majbová VanesaSKK Shotokan Liberec2 b.
14.Majbová VanesaSKK Shotokan Liberec2 b.
14.Majbová VanesaSKK Shotokan Liberec2 b.
14.Majbová VanesaSKK Shotokan Liberec2 b.
14.Majbová VanesaSKK Shotokan Liberec2 b.
14.Majbová VanesaSKK Shotokan Liberec2 b.
14.Vašíčková KristýnaChampions Team2 b.
14.Vašíčková KristýnaChampions Team2 b.
14.Vašíčková KristýnaChampions Team2 b.
14.Vašíčková KristýnaChampions Team2 b.
14.Vašíčková KristýnaChampions Team2 b.
14.Vašíčková KristýnaChampions Team2 b.
14.Vašíčková KristýnaChampions Team2 b.
14.Vašíčková KristýnaChampions Team2 b.
14.Vašíčková KristýnaChampions Team2 b.
14.Vašíčková KristýnaChampions Team2 b.
14.Vašíčková KristýnaChampions Team2 b.
14.Vašíčková KristýnaChampions Team2 b.
14.Vašíčková KristýnaChampions Team2 b.
14.Vašíčková KristýnaChampions Team2 b.

Postup z krajů

ZávodníkKlubKraj
Čepičková Adéla SKR SU Ústí nad Labem Ústecký
NeobsazenoPlzeňský
Šťastná Barbora SK Kesl Ryu Shotokan Praha
Nosálková Anna TJ Auto Škoda Mladá Boleslav Středočeský
Marečková Adéla Karate České Budějovice Jihočeský
Nováková Kateřina Karate Klub Kyjov Jihomoravský
Pokorná Eliška Champions Team Karlovarský
Vaškovská Michaela GRYF Liberec Liberecký
Lišková Anna SKBU Trutnov Královéhradecký
Puldová Marie Karate Lions Pardubice Pardubický
Suchá Natálie SK Jihlava Kraj Vysočina
NeobsazenoOlomoucký kraj
NeobsazenoZlínský kraj
Válková Michaela Hakuba Karate Ostrava Moravskoslezský kraj

Závodníci nominovaní z jiných kategorií

Žádní závodníci nejsou nominovaní z jiných kategorií

Divoká karta reprezentace, divoká karta STK

ZávodníkKlub
Neurčeno 
Neurčeno 


 Tisk
Vysvětlivky:
  •    - postupová pozice
  •    - NEpostupová pozice
  •    - Závodník startuje v jiné kategorii nebo nemůže startovat
  •    - Závodník má již nominaci z Národního poháru
  • Postupují první dva z loňského Mistrovství České rep.
  • Postupuje prvních 8 lidí z žebříčku z Národních pohárů (Před 2015 - 8 lidí, před 2014 - 7 lidí)(informace)
    Započítané Národní poháry v tomto roce:
  • Pokud je více závodníků na poslední postupové pozici (desáté), tak postupuje ten, který měl nejlepší skóre z daných turnajů, od posledního MČR (Mistrovství ČR 2016)
  • Postupují první 3 lidi z žebříčku nominačních turnajů v dorosteneckých a žákovských kategoriích.
  • *Body2...Nejlepší skóre (pouze u závodníků, kteří jsou na poslední postupové pozici nebo na první nepostupové pozici)
  • Pokud některý závodník startuje ve vyšší kategorii a zbytečně takto zabírá postupové místo v této kategorii, tak nám to prosím dejte vědět mailem - info@karaterec.com - a závodník bude vyškrtnut