KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Postup na Mistrovství ČR

(Nominační klíč 2015 | 2013/14 | 2013)

<< Zpět na přehled kategorií

Kata ml. žákyně (10-11)

Postup z Mistrovství ČR žáků 2012 (finalisté)

 ZávodníkKlub
1.Šinerová Adéla Sport Relax
2.Štroblová Lucie TJ Karate České Budějovice

Průběžný stav postupového žebříčku z Národních pohárů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 7 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Šinerová AdélaSport Relax56 b.
2.Čondlová LucieFight Club České Budějovice48 b.
3.Šáchová MartinaKarate České Budějovice16 b.
3.Vavrušková KristýnaKK Lichnice16 b.
3.Vrábelová AnnaKeiko-Ryu Shotokan16 b.
6.Jůzová VeronikaKeiko-Ryu Shotokan12 b.
7.Štěpánová VendulaSKK Shotokan Liberec10 b.
8.Kitzlerová AnežkaKESL RYU Praha6 b.
9.Husáková Magdalena LauraSKR SU Ústí nad Labem4 b.
9.Chobotová TerezaSKR SU Ústí nad Labem4 b.
9.Kušková EmmaKeiko-Ryu Shotokan4 b.
9.Průchová AdélaKarate České Budějovice4 b.
13.Ramsaidlová DenisaSKK Shotokan Liberec2 b.
13.Tušlová MagdalenaFight Club České Budějovice2 b.
13.Vyskočilová EvaTJ Auto Škoda Mladá Boleslav2 b.

Průběžný stav postupového žebříčku z nominačních turnajů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 7 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Vrábelová AnnaKeiko-Ryu Shotokan108 b.
2.Šinerová AdélaSport Relax88 b.
3.Čondlová LucieFight Club České Budějovice82 b.
4.Jůzová VeronikaKeiko-Ryu Shotokan60 b.
5.Brejchová DenisaDragon Neratovice52 b.
6.Štěrbáková NikolaŠin-mu Hodonín48 b.
7.Jantačová ŽanetaKCK Team44 b.
8.Husáková Magdalena LauraSKR SU Ústí nad Labem35 b.
9.Vondrů ViktorieFight Club České Budějovice16 b.
10.Kušková EmmaKeiko-Ryu Shotokan14 b.
11.Drymlová JanaKCK Team12 b.
12.Vavrušková KristýnaKK Lichnice10 b.
13.Osouchová NelaKarate České Budějovice9 b.
14.Kitzlerová AnežkaKESL RYU Praha8 b.
14.Průchová AdélaKarate České Budějovice8 b.
14.Sikorová TerezaKKD Bruntál8 b.
14.Vyskočilová EvaTJ Auto Škoda Mladá Boleslav8 b.
18.Bartoňová NikolaSKK Shotokan Liberec6 b.
19.Krátká AdélaKCK Team4 b.
19.Lytvynysynová MarijaKC Dragons Rosice4 b.
19.Škrancová EliškaL.F.karate Hustopeče4 b.
22.Krobová EliškaSKR SU Ústí nad Labem3 b.
22.Lenderová MagdalénaSKK Shotokan Liberec3 b.
22.Štěpánová VendulaSKK Shotokan Liberec3 b.
22.Válková TerezaSKK Olomouc3 b.
26.Bártová NikolaKarate Hlinsko2 b.
26.Esserová KláraTarget Sport Milovice2 b.
26.Kučerová KristýnaSpartak Hradec Králové2 b.
26.Pilařová KláraKESL RYU Praha2 b.
26.Soprová EllenDragon Neratovice2 b.

Postup z krajů

ZávodníkKlubKraj
Husáková Magdalena Laura SKR SU Ústí nad Labem Ústecký
Motlová Kateřina Narama Plzeň Plzeňský
Brejchová Denisa Dragon Neratovice Praha
Vyskočilová Eva TJ Auto Škoda Mladá Boleslav Středočeský
Průchová Adéla Karate České Budějovice Jihočeský
Škrancová Eliška L.F.karate Hustopeče Jihomoravský
NeobsazenoKarlovarský
Šinerová Adéla Sport Relax Liberecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKrálovéhradecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciPardubický
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKraj Vysočina
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciOlomoucký kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciZlínský kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciMoravskoslezský kraj

Závodníci nominovaní z jiných kategorií

Žádní závodníci nejsou nominovaní z jiných kategorií

Divoká karta reprezentace, divoká karta STK

ZávodníkKlub
Neurčeno 
Neurčeno 


 Tisk
Vysvětlivky:
  •    - postupová pozice
  •    - NEpostupová pozice
  •    - Závodník startuje v jiné kategorii nebo nemůže startovat
  •    - Závodník má již nominaci z Národního poháru
  • Postupují první dva z loňského Mistrovství České rep.
  • Postupuje prvních 8 lidí z žebříčku z Národních pohárů (Před 2015 - 8 lidí, před 2014 - 7 lidí)(informace)
    Započítané Národní poháry v tomto roce:
  • Pokud je více závodníků na poslední postupové pozici (desáté), tak postupuje ten, který měl nejlepší skóre z daných turnajů, od posledního MČR (Mistrovství ČR žáků 2012)
  • Postupují první 3 lidi z žebříčku nominačních turnajů v dorosteneckých a žákovských kategoriích.
  • *Body2...Nejlepší skóre (pouze u závodníků, kteří jsou na poslední postupové pozici nebo na první nepostupové pozici)
  • Pokud některý závodník startuje ve vyšší kategorii a zbytečně takto zabírá postupové místo v této kategorii, tak nám to prosím dejte vědět mailem - info@karaterec.com - a závodník bude vyškrtnut