KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Postup na Mistrovství ČR

(Nominační klíč 2015 | 2013/14 | 2013)

<< Zpět na přehled kategorií

Kata junioři (16-17)

Postup z Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2012 (finalisté)

 ZávodníkKlub
1.Branda Šimon SHOBU Academy
2.Wojtyla Denis VSK VŠB TU Ostrava

Průběžný stav postupového žebříčku z Národních pohárů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 7 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Vik LukášSlavia TU Liberec56 b.
2.Vít FilipTJ Auto Škoda Mladá Boleslav40 b.
3.Podroužek LiborSK Kesl Ryu Shotokan24 b.
4.Marschall PetrSKR SU Ústí nad Labem20 b.
5.Müller MartinKarate Vision Praha16 b.
6.Blín OndřejSlavia TU Liberec12 b.
7.Pechar MatoušKarate Vision Praha8 b.8 b.
7.Bican DominikIppon KK Rakovník8 b.4 b.
9.Konopa VojtěchSKK Shotokan Liberec6 b.

Průběžný stav postupového žebříčku z nominačních turnajů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 7 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Vít FilipTJ Auto Škoda Mladá Boleslav140 b.
2.Marschall PetrSKR SU Ústí nad Labem57 b.
3.Vik LukášSlavia TU Liberec52 b.
4.Boháč JanSpartak Hradec Králové48 b.
5.Kopecký MatějKARATE-DO Dvůr Králové40 b.
6.Bican DominikIppon KK Rakovník34 b.
7.Podroužek LiborSK Kesl Ryu Shotokan32 b.
8.Blín OndřejSlavia TU Liberec25 b.
9.Kolář TomášIppon KK Rakovník21 b.
10.Figala DušanKarate Tygr Shotokan Ostrava20 b.
11.Pechar MatoušKarate Vision Praha16 b.
12.Felcman PetrSpartak Hradec Králové14 b.
13.Branda ŠimonKarate Klub Ústí nad Labem12 b.
13.Suchý TomášSK Karate Ústí nad Orlicí12 b.
15.Buzek JaroslavBudó škola KK Písek8 b.
16.Müller MartinKarate Vision Praha6 b.
17.Balog DušanTJ Jiskra Litomyšl4 b.
17.Růžička MichalKarate klub Spektra Praha4 b.
19.Kodytek MichalSpartak Hradec Králové2 b.

Postup z krajů

ZávodníkKlubKraj
Marschall Petr SKR SU Ústí nad Labem Ústecký
NeobsazenoPlzeňský
Pechar Matouš Karate Vision Praha Praha
Vít Filip TJ Auto Škoda Mladá Boleslav Středočeský
Mlíka Jiří Cobra Ryu Strakonice Jihočeský
Frecer Šimon DDM Blansko Jihomoravský
NeobsazenoKarlovarský
Blín Ondřej Slavia TU Liberec Liberecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKrálovéhradecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciPardubický
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKraj Vysočina
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciOlomoucký kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciZlínský kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciMoravskoslezský kraj

Závodníci nominovaní z jiných kategorií

Žádní závodníci nejsou nominovaní z jiných kategorií

Divoká karta reprezentace, divoká karta STK

ZávodníkKlub
Neurčeno 
Neurčeno 


 Tisk
Vysvětlivky:
  •    - postupová pozice
  •    - NEpostupová pozice
  •    - Závodník startuje v jiné kategorii nebo nemůže startovat
  •    - Závodník má již nominaci z Národního poháru
  • Postupují první dva z loňského Mistrovství České rep.
  • Postupuje prvních 8 lidí z žebříčku z Národních pohárů (Před 2015 - 8 lidí, před 2014 - 7 lidí)(informace)
    Započítané Národní poháry v tomto roce:
  • Pokud je více závodníků na poslední postupové pozici (desáté), tak postupuje ten, který měl nejlepší skóre z daných turnajů, od posledního MČR (Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2012)
  • Postupují první 3 lidi z žebříčku nominačních turnajů v dorosteneckých a žákovských kategoriích.
  • *Body2...Nejlepší skóre (pouze u závodníků, kteří jsou na poslední postupové pozici nebo na první nepostupové pozici)
  • Pokud některý závodník startuje ve vyšší kategorii a zbytečně takto zabírá postupové místo v této kategorii, tak nám to prosím dejte vědět mailem - info@karaterec.com - a závodník bude vyškrtnut