KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Postup na Mistrovství ČR

(Nominační klíč 2015 | 2013/14 | 2013)

<< Zpět na přehled kategorií

Kumite junioři (16-17) -68kg

Postup z Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2012 (finalisté)

 ZávodníkKlub
1.HaDang Tiep Timi Fight Club České Budějovice
2.Soudný Luděk MMA Self Defence - Karate

Průběžný stav postupového žebříčku z Národních pohárů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 7 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Marschall PetrSKR SU Ústí nad Labem64 b.
2.Chrudimský VítKABU Jablonec n/N48 b.
3.Zrzavecký MarekKamura Ryu Ústí nad Labem16 b.
4.Galla MichalKarate Klub Chodov8 b.
4.Hadač DavidTJ Jiskra Domažlice8 b.
4.Kolín PatrikSlavia TU Liberec8 b.
4.Mikhaelyan KamoKK Tygr Karlovy Vary8 b.
4.Suchý TomášSK Karate Ústí nad Orlicí8 b.
4.Vít FilipTJ Auto Škoda Mladá Boleslav8 b.
10.Kolář TomášIppon KK Rakovník4 b.4 b.
10.Stodola ŠtěpánSK Kamiwaza karate4 b.4 b.

Průběžný stav postupového žebříčku z nominačních turnajů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 7 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Marschall PetrSKR SU Ústí nad Labem82 b.
2.Suchý TomášSK Karate Ústí nad Orlicí76 b.
3.HaDang Tiep TimiFight Club České Budějovice60 b.
4.Hanek TomášKamura Ryu Ústí nad Labem42 b.
5.Felcman PetrSpartak Hradec Králové38 b.
6.Krych JiříFight Club České Budějovice37 b.
7.Dostál JanKARATE-DO Dvůr Králové36 b.
8.Smékal DavidKarate Tygr Shotokan Ostrava24 b.
8.Vít FilipTJ Auto Škoda Mladá Boleslav24 b.
10.Galla MichalKarate Klub Chodov20 b.
10.Zrzavecký MarekKamura Ryu Ústí nad Labem20 b.
12.Dostál MarekTJ Jiskra Litomyšl16 b.
13.Hertl JakubTJ Karate Praha12 b.
14.Buzek JaroslavBudó škola KK Písek8 b.
14.Kolář TomášIppon KK Rakovník8 b.
14.Pešava DavidSokol Sadská8 b.
14.Sládek PetrSK Kesl Ryu Shotokan8 b.

Postup z krajů

ZávodníkKlubKraj
Marschall Petr SKR SU Ústí nad Labem Ústecký
Hadač David TJ Jiskra Domažlice Plzeňský
Hertl Jakub TJ Karate Praha Praha
Vít Filip TJ Auto Škoda Mladá Boleslav Středočeský
NeobsazenoJihočeský
Frecer Šimon DDM Blansko Jihomoravský
Galla Michal Gorenje Chodov Karlovarský
Chrudimský Vít KABU Jablonec n/N Liberecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKrálovéhradecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciPardubický
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKraj Vysočina
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciOlomoucký kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciZlínský kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciMoravskoslezský kraj

Závodníci nominovaní z jiných kategorií

Žádní závodníci nejsou nominovaní z jiných kategorií

Divoká karta reprezentace, divoká karta STK

ZávodníkKlub
Mikula Dominik TJ Karate České Budějovice
Neurčeno 


 Tisk
Vysvětlivky:
  •    - postupová pozice
  •    - NEpostupová pozice
  •    - Závodník startuje v jiné kategorii nebo nemůže startovat
  •    - Závodník má již nominaci z Národního poháru
  • Postupují první dva z loňského Mistrovství České rep.
  • Postupuje prvních 8 lidí z žebříčku z Národních pohárů (Před 2015 - 8 lidí, před 2014 - 7 lidí)(informace)
    Započítané Národní poháry v tomto roce:
  • Pokud je více závodníků na poslední postupové pozici (desáté), tak postupuje ten, který měl nejlepší skóre z daných turnajů, od posledního MČR (Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2012)
  • Postupují první 3 lidi z žebříčku nominačních turnajů v dorosteneckých a žákovských kategoriích.
  • *Body2...Nejlepší skóre (pouze u závodníků, kteří jsou na poslední postupové pozici nebo na první nepostupové pozici)
  • Pokud některý závodník startuje ve vyšší kategorii a zbytečně takto zabírá postupové místo v této kategorii, tak nám to prosím dejte vědět mailem - info@karaterec.com - a závodník bude vyškrtnut