KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Postup na Mistrovství ČR

(Nominační klíč 2015 | 2013/14 | 2013)

<< Zpět na přehled kategorií

Kumite junioři (16-17) -61kg

Postup z Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2012 (finalisté)

 ZávodníkKlub
1.Hluštík Filip Fight Club České Budějovice
2.Galla Michal Champions Team

Průběžný stav postupového žebříčku z Národních pohárů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 7 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Szalay DominikKarate České Budějovice40 b.
2.Stodola ŠtěpánSK Kamiwaza karate24 b.
2.Vít FilipTJ Auto Škoda Mladá Boleslav24 b.
4.Grigorjan SamsonSK Budo, TJ Start Havířov16 b.
5.Cmunt DenisKarate České Budějovice8 b.
5.Podroužek LiborSK Kesl Ryu Shotokan8 b.
7.Dittrich FilipSlavia TU Liberec4 b.
7.Vik LukášSlavia TU Liberec4 b.

Průběžný stav postupového žebříčku z nominačních turnajů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 7 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Koudelka JanFight Club České Budějovice148 b.
2.Szalay DominikKarate České Budějovice136 b.
3.Mikula DominikKarate České Budějovice92 b.
4.Macurák MartinSK Budo, TJ Start Havířov60 b.
5.Cmunt DenisKarate České Budějovice26 b.
6.Galla MichalKarate Klub Chodov25 b.
7.Dostál MarekTJ Jiskra Litomyšl24 b.
8.Grigorjan SamsonSK Budo, TJ Start Havířov20 b.
9.Balog DušanTJ Jiskra Litomyšl16 b.
9.Stodola ŠtěpánSK Kamiwaza karate16 b.
11.Konderla VojtěchTJ TŽ Třinec12 b.
11.Podroužek LiborSK Kesl Ryu Shotokan12 b.
13.Kubeš Jan DominikFight Club České Budějovice10 b.
14.Dittrich FilipSlavia TU Liberec8 b.
14.Hadač DavidTJ Jiskra Domažlice8 b.

Postup z krajů

ZávodníkKlubKraj
NeobsazenoÚstecký
NeobsazenoPlzeňský
Stodola Štěpán SK Kamiwaza karate Praha
Moravec Tomáš Baník Příbram Středočeský
NeobsazenoJihočeský
NeobsazenoJihomoravský
NeobsazenoKarlovarský
NeobsazenoLiberecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKrálovéhradecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciPardubický
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKraj Vysočina
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciOlomoucký kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciZlínský kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciMoravskoslezský kraj

Závodníci nominovaní z jiných kategorií

Žádní závodníci nejsou nominovaní z jiných kategorií

Divoká karta reprezentace, divoká karta STK

ZávodníkKlub
Neurčeno 
Neurčeno 


 Tisk
Vysvětlivky:
  •    - postupová pozice
  •    - NEpostupová pozice
  •    - Závodník startuje v jiné kategorii nebo nemůže startovat
  •    - Závodník má již nominaci z Národního poháru
  • Postupují první dva z loňského Mistrovství České rep.
  • Postupuje prvních 8 lidí z žebříčku z Národních pohárů (Před 2015 - 8 lidí, před 2014 - 7 lidí)(informace)
    Započítané Národní poháry v tomto roce:
  • Pokud je více závodníků na poslední postupové pozici (desáté), tak postupuje ten, který měl nejlepší skóre z daných turnajů, od posledního MČR (Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2012)
  • Postupují první 3 lidi z žebříčku nominačních turnajů v dorosteneckých a žákovských kategoriích.
  • *Body2...Nejlepší skóre (pouze u závodníků, kteří jsou na poslední postupové pozici nebo na první nepostupové pozici)
  • Pokud některý závodník startuje ve vyšší kategorii a zbytečně takto zabírá postupové místo v této kategorii, tak nám to prosím dejte vědět mailem - info@karaterec.com - a závodník bude vyškrtnut