KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Postup na Mistrovství ČR

(Nominační klíč 2015 | 2013/14 | 2013)

<< Zpět na přehled kategorií

Kumite st. žáci -39kg

Postup z Mistrovství ČR 2017 (finalisté)

 ZávodníkKlub
1.Zýka Štěpán Fight Club České Budějovice
2.Havlíček Daniel SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY

Průběžný stav postupového žebříčku z Národních pohárů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 8 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Hnilička OndřejSPORT UNION, z. s.60 b.
1.Hnilička OndřejSPORT UNION, z. s.60 b.
1.Hnilička OndřejSPORT UNION, z. s.60 b.
1.Hnilička OndřejSPORT UNION, z. s.60 b.
1.Hnilička OndřejSPORT UNION, z. s.60 b.
1.Hnilička OndřejSPORT UNION, z. s.60 b.
1.Hnilička OndřejSPORT UNION, z. s.60 b.
1.Hnilička OndřejSPORT UNION, z. s.60 b.
1.Hnilička OndřejSPORT UNION, z. s.60 b.
1.Hnilička OndřejSPORT UNION, z. s.60 b.
1.Zita KimiSPORT UNION, z. s.60 b.
1.Zita KimiSPORT UNION, z. s.60 b.
1.Zita KimiSPORT UNION, z. s.60 b.
1.Zita KimiSPORT UNION, z. s.60 b.
1.Zita KimiSPORT UNION, z. s.60 b.
1.Zita KimiSPORT UNION, z. s.60 b.
1.Zita KimiSPORT UNION, z. s.60 b.
1.Zita KimiSPORT UNION, z. s.60 b.
1.Zita KimiSPORT UNION, z. s.60 b.
1.Zita KimiSPORT UNION, z. s.60 b.
3.Bednář JanSPORT UNION, z. s.36 b.
3.Bednář JanSPORT UNION, z. s.36 b.
3.Bednář JanSPORT UNION, z. s.36 b.
3.Bednář JanSPORT UNION, z. s.36 b.
3.Bednář JanSPORT UNION, z. s.36 b.
3.Bednář JanSPORT UNION, z. s.36 b.
3.Bednář JanSPORT UNION, z. s.36 b.
3.Bednář JanSPORT UNION, z. s.36 b.
3.Bednář JanSPORT UNION, z. s.36 b.
3.Bednář JanSPORT UNION, z. s.36 b.
3.Nejedlý AdamTJ Karate České Budějovice36 b.
3.Nejedlý AdamTJ Karate České Budějovice36 b.
3.Nejedlý AdamTJ Karate České Budějovice36 b.
3.Nejedlý AdamTJ Karate České Budějovice36 b.
3.Nejedlý AdamTJ Karate České Budějovice36 b.
3.Nejedlý AdamTJ Karate České Budějovice36 b.
3.Nejedlý AdamTJ Karate České Budějovice36 b.
3.Nejedlý AdamTJ Karate České Budějovice36 b.
3.Nejedlý AdamTJ Karate České Budějovice36 b.
3.Nejedlý AdamTJ Karate České Budějovice36 b.
5.Doleček OndřejSK Karate Ústí nad Orlicí24 b.
5.Doleček OndřejSK Karate Ústí nad Orlicí24 b.
5.Doleček OndřejSK Karate Ústí nad Orlicí24 b.
5.Doleček OndřejSK Karate Ústí nad Orlicí24 b.
5.Doleček OndřejSK Karate Ústí nad Orlicí24 b.
5.Doleček OndřejSK Karate Ústí nad Orlicí24 b.
5.Doleček OndřejSK Karate Ústí nad Orlicí24 b.
5.Doleček OndřejSK Karate Ústí nad Orlicí24 b.
5.Doleček OndřejSK Karate Ústí nad Orlicí24 b.
5.Doleček OndřejSK Karate Ústí nad Orlicí24 b.
5.Novotný TomášSK Karate Shotokan Neratovice24 b.
5.Novotný TomášSK Karate Shotokan Neratovice24 b.
5.Novotný TomášSK Karate Shotokan Neratovice24 b.
5.Novotný TomášSK Karate Shotokan Neratovice24 b.
5.Novotný TomášSK Karate Shotokan Neratovice24 b.
5.Novotný TomášSK Karate Shotokan Neratovice24 b.
5.Novotný TomášSK Karate Shotokan Neratovice24 b.
5.Novotný TomášSK Karate Shotokan Neratovice24 b.
5.Novotný TomášSK Karate Shotokan Neratovice24 b.
5.Novotný TomášSK Karate Shotokan Neratovice24 b.
7.Foriš DavidSPORT UNION, z. s.15 b.
7.Foriš DavidSPORT UNION, z. s.15 b.
7.Foriš DavidSPORT UNION, z. s.15 b.
7.Foriš DavidSPORT UNION, z. s.15 b.
7.Foriš DavidSPORT UNION, z. s.15 b.
7.Foriš DavidSPORT UNION, z. s.15 b.
7.Foriš DavidSPORT UNION, z. s.15 b.
7.Foriš DavidSPORT UNION, z. s.15 b.
7.Foriš DavidSPORT UNION, z. s.15 b.
7.Foriš DavidSPORT UNION, z. s.15 b.
8.Fatka MatiasFight Club České Budějovice12 b.
8.Fatka MatiasFight Club České Budějovice12 b.
8.Fatka MatiasFight Club České Budějovice12 b.
8.Fatka MatiasFight Club České Budějovice12 b.
8.Fatka MatiasFight Club České Budějovice12 b.
8.Fatka MatiasFight Club České Budějovice12 b.
8.Fatka MatiasFight Club České Budějovice12 b.
8.Fatka MatiasFight Club České Budějovice12 b.
8.Fatka MatiasFight Club České Budějovice12 b.
8.Fatka MatiasFight Club České Budějovice12 b.
9.Míka MatyášTJ Karate České Budějovice9 b.
9.Míka MatyášTJ Karate České Budějovice9 b.
9.Míka MatyášTJ Karate České Budějovice9 b.
9.Míka MatyášTJ Karate České Budějovice9 b.
9.Míka MatyášTJ Karate České Budějovice9 b.
9.Míka MatyášTJ Karate České Budějovice9 b.
9.Míka MatyášTJ Karate České Budějovice9 b.
9.Míka MatyášTJ Karate České Budějovice9 b.
9.Míka MatyášTJ Karate České Budějovice9 b.
9.Míka MatyášTJ Karate České Budějovice9 b.
9.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team9 b.
9.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team9 b.
9.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team9 b.
9.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team9 b.
9.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team9 b.
9.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team9 b.
9.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team9 b.
9.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team9 b.
9.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team9 b.
9.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team9 b.
11.Brezovar MaximSKBU Hostivař6 b.
11.Brezovar MaximSKBU Hostivař6 b.
11.Brezovar MaximSKBU Hostivař6 b.
11.Brezovar MaximSKBU Hostivař6 b.
11.Brezovar MaximSKBU Hostivař6 b.
11.Brezovar MaximSKBU Hostivař6 b.
11.Brezovar MaximSKBU Hostivař6 b.
11.Brezovar MaximSKBU Hostivař6 b.
11.Brezovar MaximSKBU Hostivař6 b.
11.Brezovar MaximSKBU Hostivař6 b.
11.Vinničenko TomášSK KAMIWAZA KARATE z.s.6 b.
11.Vinničenko TomášSK KAMIWAZA KARATE z.s.6 b.
11.Vinničenko TomášSK KAMIWAZA KARATE z.s.6 b.
11.Vinničenko TomášSK KAMIWAZA KARATE z.s.6 b.
11.Vinničenko TomášSK KAMIWAZA KARATE z.s.6 b.
11.Vinničenko TomášSK KAMIWAZA KARATE z.s.6 b.
11.Vinničenko TomášSK KAMIWAZA KARATE z.s.6 b.
11.Vinničenko TomášSK KAMIWAZA KARATE z.s.6 b.
11.Vinničenko TomášSK KAMIWAZA KARATE z.s.6 b.
11.Vinničenko TomášSK KAMIWAZA KARATE z.s.6 b.
13.Geller DanKARATE TYGR SHOTOKAN3 b.
13.Geller DanKARATE TYGR SHOTOKAN3 b.
13.Geller DanKARATE TYGR SHOTOKAN3 b.
13.Geller DanKARATE TYGR SHOTOKAN3 b.
13.Geller DanKARATE TYGR SHOTOKAN3 b.
13.Geller DanKARATE TYGR SHOTOKAN3 b.
13.Geller DanKARATE TYGR SHOTOKAN3 b.
13.Geller DanKARATE TYGR SHOTOKAN3 b.
13.Geller DanKARATE TYGR SHOTOKAN3 b.
13.Geller DanKARATE TYGR SHOTOKAN3 b.
13.Kittner VítSK Karate Shotokan Liberec3 b.
13.Kittner VítSK Karate Shotokan Liberec3 b.
13.Kittner VítSK Karate Shotokan Liberec3 b.
13.Kittner VítSK Karate Shotokan Liberec3 b.
13.Kittner VítSK Karate Shotokan Liberec3 b.
13.Kittner VítSK Karate Shotokan Liberec3 b.
13.Kittner VítSK Karate Shotokan Liberec3 b.
13.Kittner VítSK Karate Shotokan Liberec3 b.
13.Kittner VítSK Karate Shotokan Liberec3 b.
13.Kittner VítSK Karate Shotokan Liberec3 b.

Průběžný stav postupového žebříčku z nominačních turnajů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupují první 3 závodníci (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Hnilička OndřejSPORT UNION, z. s.48 b.
1.Hnilička OndřejSPORT UNION, z. s.48 b.
1.Hnilička OndřejSPORT UNION, z. s.48 b.
1.Hnilička OndřejSPORT UNION, z. s.48 b.
1.Hnilička OndřejSPORT UNION, z. s.48 b.
1.Hnilička OndřejSPORT UNION, z. s.48 b.
1.Hnilička OndřejSPORT UNION, z. s.48 b.
1.Hnilička OndřejSPORT UNION, z. s.48 b.
1.Hnilička OndřejSPORT UNION, z. s.48 b.
1.Hnilička OndřejSPORT UNION, z. s.48 b.
2.Bednář JanSPORT UNION, z. s.40 b.
2.Bednář JanSPORT UNION, z. s.40 b.
2.Bednář JanSPORT UNION, z. s.40 b.
2.Bednář JanSPORT UNION, z. s.40 b.
2.Bednář JanSPORT UNION, z. s.40 b.
2.Bednář JanSPORT UNION, z. s.40 b.
2.Bednář JanSPORT UNION, z. s.40 b.
2.Bednář JanSPORT UNION, z. s.40 b.
2.Bednář JanSPORT UNION, z. s.40 b.
2.Bednář JanSPORT UNION, z. s.40 b.
3.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team28 b.
3.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team28 b.
3.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team28 b.
3.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team28 b.
3.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team28 b.
3.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team28 b.
3.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team28 b.
3.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team28 b.
3.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team28 b.
3.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team28 b.
4.Foriš DavidSPORT UNION, z. s.24 b.
4.Foriš DavidSPORT UNION, z. s.24 b.
4.Foriš DavidSPORT UNION, z. s.24 b.
4.Foriš DavidSPORT UNION, z. s.24 b.
4.Foriš DavidSPORT UNION, z. s.24 b.
4.Foriš DavidSPORT UNION, z. s.24 b.
4.Foriš DavidSPORT UNION, z. s.24 b.
4.Foriš DavidSPORT UNION, z. s.24 b.
4.Foriš DavidSPORT UNION, z. s.24 b.
4.Foriš DavidSPORT UNION, z. s.24 b.
4.Zita KimiSPORT UNION, z. s.24 b.
4.Zita KimiSPORT UNION, z. s.24 b.
4.Zita KimiSPORT UNION, z. s.24 b.
4.Zita KimiSPORT UNION, z. s.24 b.
4.Zita KimiSPORT UNION, z. s.24 b.
4.Zita KimiSPORT UNION, z. s.24 b.
4.Zita KimiSPORT UNION, z. s.24 b.
4.Zita KimiSPORT UNION, z. s.24 b.
4.Zita KimiSPORT UNION, z. s.24 b.
4.Zita KimiSPORT UNION, z. s.24 b.
6.Andrš VojtěchKESL RYU Shotokan z.s.20 b.
6.Andrš VojtěchKESL RYU Shotokan z.s.20 b.
6.Andrš VojtěchKESL RYU Shotokan z.s.20 b.
6.Andrš VojtěchKESL RYU Shotokan z.s.20 b.
6.Andrš VojtěchKESL RYU Shotokan z.s.20 b.
6.Andrš VojtěchKESL RYU Shotokan z.s.20 b.
6.Andrš VojtěchKESL RYU Shotokan z.s.20 b.
6.Andrš VojtěchKESL RYU Shotokan z.s.20 b.
6.Andrš VojtěchKESL RYU Shotokan z.s.20 b.
6.Andrš VojtěchKESL RYU Shotokan z.s.20 b.
7.Cvoliga MichalSKK Budo Havířov16 b.
7.Cvoliga MichalSKK Budo Havířov16 b.
7.Cvoliga MichalSKK Budo Havířov16 b.
7.Cvoliga MichalSKK Budo Havířov16 b.
7.Cvoliga MichalSKK Budo Havířov16 b.
7.Cvoliga MichalSKK Budo Havířov16 b.
7.Cvoliga MichalSKK Budo Havířov16 b.
7.Cvoliga MichalSKK Budo Havířov16 b.
7.Cvoliga MichalSKK Budo Havířov16 b.
7.Cvoliga MichalSKK Budo Havířov16 b.
8.Míka MatyášTJ Karate České Budějovice12 b.
8.Míka MatyášTJ Karate České Budějovice12 b.
8.Míka MatyášTJ Karate České Budějovice12 b.
8.Míka MatyášTJ Karate České Budějovice12 b.
8.Míka MatyášTJ Karate České Budějovice12 b.
8.Míka MatyášTJ Karate České Budějovice12 b.
8.Míka MatyášTJ Karate České Budějovice12 b.
8.Míka MatyášTJ Karate České Budějovice12 b.
8.Míka MatyášTJ Karate České Budějovice12 b.
8.Míka MatyášTJ Karate České Budějovice12 b.
9.Kozubal AlexKARATE TYGR SHOTOKAN8 b.
9.Kozubal AlexKARATE TYGR SHOTOKAN8 b.
9.Kozubal AlexKARATE TYGR SHOTOKAN8 b.
9.Kozubal AlexKARATE TYGR SHOTOKAN8 b.
9.Kozubal AlexKARATE TYGR SHOTOKAN8 b.
9.Kozubal AlexKARATE TYGR SHOTOKAN8 b.
9.Kozubal AlexKARATE TYGR SHOTOKAN8 b.
9.Kozubal AlexKARATE TYGR SHOTOKAN8 b.
9.Kozubal AlexKARATE TYGR SHOTOKAN8 b.
9.Kozubal AlexKARATE TYGR SHOTOKAN8 b.
10.Kittner VítSK Karate Shotokan Liberec4 b.
10.Kittner VítSK Karate Shotokan Liberec4 b.
10.Kittner VítSK Karate Shotokan Liberec4 b.
10.Kittner VítSK Karate Shotokan Liberec4 b.
10.Kittner VítSK Karate Shotokan Liberec4 b.
10.Kittner VítSK Karate Shotokan Liberec4 b.
10.Kittner VítSK Karate Shotokan Liberec4 b.
10.Kittner VítSK Karate Shotokan Liberec4 b.
10.Kittner VítSK Karate Shotokan Liberec4 b.
10.Kittner VítSK Karate Shotokan Liberec4 b.
10.Šedivý MarekSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS4 b.
10.Šedivý MarekSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS4 b.
10.Šedivý MarekSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS4 b.
10.Šedivý MarekSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS4 b.
10.Šedivý MarekSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS4 b.
10.Šedivý MarekSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS4 b.
10.Šedivý MarekSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS4 b.
10.Šedivý MarekSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS4 b.
10.Šedivý MarekSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS4 b.
10.Šedivý MarekSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS4 b.
10.Vašák VojtěchKarate klub LICHNICE, z.s.4 b.
10.Vašák VojtěchKarate klub LICHNICE, z.s.4 b.
10.Vašák VojtěchKarate klub LICHNICE, z.s.4 b.
10.Vašák VojtěchKarate klub LICHNICE, z.s.4 b.
10.Vašák VojtěchKarate klub LICHNICE, z.s.4 b.
10.Vašák VojtěchKarate klub LICHNICE, z.s.4 b.
10.Vašák VojtěchKarate klub LICHNICE, z.s.4 b.
10.Vašák VojtěchKarate klub LICHNICE, z.s.4 b.
10.Vašák VojtěchKarate klub LICHNICE, z.s.4 b.
10.Vašák VojtěchKarate klub LICHNICE, z.s.4 b.
13.Dušek VojtěchKASR ŽAMBERK2 b.
13.Dušek VojtěchKASR ŽAMBERK2 b.
13.Dušek VojtěchKASR ŽAMBERK2 b.
13.Dušek VojtěchKASR ŽAMBERK2 b.
13.Dušek VojtěchKASR ŽAMBERK2 b.
13.Dušek VojtěchKASR ŽAMBERK2 b.
13.Dušek VojtěchKASR ŽAMBERK2 b.
13.Dušek VojtěchKASR ŽAMBERK2 b.
13.Dušek VojtěchKASR ŽAMBERK2 b.
13.Dušek VojtěchKASR ŽAMBERK2 b.
13.Hájek MatoušTJ Horní Měcholupy, oddíl karate2 b.
13.Hájek MatoušTJ Horní Měcholupy, oddíl karate2 b.
13.Hájek MatoušTJ Horní Měcholupy, oddíl karate2 b.
13.Hájek MatoušTJ Horní Měcholupy, oddíl karate2 b.
13.Hájek MatoušTJ Horní Měcholupy, oddíl karate2 b.
13.Hájek MatoušTJ Horní Měcholupy, oddíl karate2 b.
13.Hájek MatoušTJ Horní Měcholupy, oddíl karate2 b.
13.Hájek MatoušTJ Horní Měcholupy, oddíl karate2 b.
13.Hájek MatoušTJ Horní Měcholupy, oddíl karate2 b.
13.Hájek MatoušTJ Horní Měcholupy, oddíl karate2 b.
13.Kastl DavidFight Club České Budějovice2 b.
13.Kastl DavidFight Club České Budějovice2 b.
13.Kastl DavidFight Club České Budějovice2 b.
13.Kastl DavidFight Club České Budějovice2 b.
13.Kastl DavidFight Club České Budějovice2 b.
13.Kastl DavidFight Club České Budějovice2 b.
13.Kastl DavidFight Club České Budějovice2 b.
13.Kastl DavidFight Club České Budějovice2 b.
13.Kastl DavidFight Club České Budějovice2 b.
13.Kastl DavidFight Club České Budějovice2 b.
13.Smrček DavidSK Karate Most2 b.
13.Smrček DavidSK Karate Most2 b.
13.Smrček DavidSK Karate Most2 b.
13.Smrček DavidSK Karate Most2 b.
13.Smrček DavidSK Karate Most2 b.
13.Smrček DavidSK Karate Most2 b.
13.Smrček DavidSK Karate Most2 b.
13.Smrček DavidSK Karate Most2 b.
13.Smrček DavidSK Karate Most2 b.
13.Smrček DavidSK Karate Most2 b.

Postup z krajů

ZávodníkKlubKraj
Peterka Petr SPORT UNION, z. s. Ústecký
NeobsazenoPlzeňský
Šimon Zdeněk KESL RYU Shotokan z.s. Praha
NeobsazenoStředočeský
Míka Matyáš TJ Karate České Budějovice Jihočeský
NeobsazenoJihomoravský
Benda Karel SKP Unitop Sokolov Karlovarský
NeobsazenoLiberecký
Šolín Jakub Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. Královéhradecký
Dušek Vojtěch KASR ŽAMBERK Pardubický
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKraj Vysočina
NeobsazenoOlomoucký kraj
NeobsazenoZlínský kraj
Kozubal Alex KARATE TYGR SHOTOKAN Moravskoslezský kraj

Závodníci nominovaní z jiných kategorií

Žádní závodníci nejsou nominovaní z jiných kategorií

Divoká karta reprezentace, divoká karta STK

ZávodníkKlub
Neurčeno 
Neurčeno 


 Tisk
Vysvětlivky:
  •    - postupová pozice
  •    - NEpostupová pozice
  •    - Závodník startuje v jiné kategorii nebo nemůže startovat
  •    - Závodník má již nominaci z Národního poháru
  • Postupují první dva z loňského Mistrovství České rep.
  • Postupuje prvních 8 lidí z žebříčku z Národních pohárů (Před 2015 - 8 lidí, před 2014 - 7 lidí)(informace)
    Započítané Národní poháry v tomto roce:
  • Pokud je více závodníků na poslední postupové pozici (desáté), tak postupuje ten, který měl nejlepší skóre z daných turnajů, od posledního MČR (Mistrovství ČR 2017)
  • Postupují první 3 lidi z žebříčku nominačních turnajů v dorosteneckých a žákovských kategoriích.
  • *Body2...Nejlepší skóre (pouze u závodníků, kteří jsou na poslední postupové pozici nebo na první nepostupové pozici)
  • Pokud některý závodník startuje ve vyšší kategorii a zbytečně takto zabírá postupové místo v této kategorii, tak nám to prosím dejte vědět mailem - info@karaterec.com - a závodník bude vyškrtnut