KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Postup na Mistrovství ČR

(Nominační klíč 2015 | 2013/14 | 2013)

<< Zpět na přehled kategorií

Kumite st. žáci -39kg

Postup z Mistrovství ČR 2016 (finalisté)

 ZávodníkKlub
1.Vacek Tomáš SKK Shotokan Liberec
2.Schánilec Jakub SKP Karate Písek

Průběžný stav postupového žebříčku z Národních pohárů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 8 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Ruža KryštofBudo SC Plzeň72 b.
2.Havlíček DanielSKP Hvězda Karlovy Vary48 b.
3.Cvoliga MichalSK Budo, TJ Start Havířov36 b.
4.Doleček OndřejSK Karate Ústí nad Orlicí27 b.
4.Zýka ŠtěpánFight Club České Budějovice27 b.
6.Bílek FilipŠin-mu Hodonín12 b.12 b.
6.Michálek MichalCobra Ryu Strakonice12 b.12 b.
6.Nechyba TomášSKP Karate Písek12 b.12 b.
6.Pluhař MiroslavSKK Shotokan Liberec12 b.12 b.
6.Andrš VojtěchSK Kesl Ryu Shotokan12 b.6 b.
11.Fatka MatiasFight Club České Budějovice6 b.
11.Geller DanKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.6 b.
11.Pavel MatějSKR SU Ústí nad Labem6 b.
11.Smrček DavidSK Karate Most6 b.
15.Hájek MatoušTJ Horní Měcholupy3 b.
15.Špatný JakubCobra Ryu Strakonice3 b.

Průběžný stav postupového žebříčku z nominačních turnajů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupují první 3 závodníci (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Chmelíček FilipSK Budo, TJ Start Havířov24 b.
1.Nechyba TomášSKP Karate Písek24 b.
1.Ruža KryštofBudo SC Plzeň24 b.
4.Smrček DavidSK Karate Most20 b.
5.Hájek MatoušTJ Horní Měcholupy16 b.16 b.
5.Šindler JanSK Budo, TJ Start Havířov16 b.16 b.
5.Zýka ŠtěpánFight Club České Budějovice16 b.16 b.
8.Bázler MarekSKR SU Ústí nad Labem8 b.
8.Fatka MatiasFight Club České Budějovice8 b.
8.Rotter DavidKK Jeseník8 b.
8.Růžička LukášFight Club České Budějovice8 b.
8.Skalík SebastianSK Budo, TJ Start Havířov8 b.
8.Špatný JakubCobra Ryu Strakonice8 b.
14.Bujok RichardSK Karate Ústí nad Orlicí4 b.
14.Doleček OndřejSK Karate Ústí nad Orlicí4 b.
14.Michálek MichalCobra Ryu Strakonice4 b.
14.Moravec JaroslavKarate klub Spektra Praha4 b.
18.Pluhař MiroslavSKK Shotokan Liberec2 b.

Postup z krajů

ZávodníkKlubKraj
Smrček David SK Karate Most Ústecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciPlzeňský
Hájek Matouš TJ Horní Měcholupy Praha
Melich Luděk Sokol Sadská Středočeský
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciJihočeský
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciJihomoravský
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKarlovarský
Pluhař Miroslav SKK Shotokan Liberec Liberecký
NeobsazenoKrálovéhradecký
Janáček Tomáš Karate Hlinsko Pardubický
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKraj Vysočina
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciOlomoucký kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciZlínský kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciMoravskoslezský kraj

Závodníci nominovaní z jiných kategorií

Žádní závodníci nejsou nominovaní z jiných kategorií

Divoká karta reprezentace, divoká karta STK

ZávodníkKlub
Neurčeno 
Neurčeno 


 Tisk
Vysvětlivky:
  •    - postupová pozice
  •    - NEpostupová pozice
  •    - Závodník startuje v jiné kategorii nebo nemůže startovat
  •    - Závodník má již nominaci z Národního poháru
  • Postupují první dva z loňského Mistrovství České rep.
  • Postupuje prvních 8 lidí z žebříčku z Národních pohárů (Před 2015 - 8 lidí, před 2014 - 7 lidí)(informace)
    Započítané Národní poháry v tomto roce:
  • Pokud je více závodníků na poslední postupové pozici (desáté), tak postupuje ten, který měl nejlepší skóre z daných turnajů, od posledního MČR (Mistrovství ČR 2016)
  • Postupují první 3 lidi z žebříčku nominačních turnajů v dorosteneckých a žákovských kategoriích.
  • *Body2...Nejlepší skóre (pouze u závodníků, kteří jsou na poslední postupové pozici nebo na první nepostupové pozici)
  • Pokud některý závodník startuje ve vyšší kategorii a zbytečně takto zabírá postupové místo v této kategorii, tak nám to prosím dejte vědět mailem - info@karaterec.com - a závodník bude vyškrtnut