KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Postup na Mistrovství ČR

(Nominační klíč 2015 | 2013/14 | 2013)

<< Zpět na přehled kategorií

Kumite st. žáci -39kg

Postup z Mistrovství ČR žáků 2012 (finalisté)

 ZávodníkKlub
1.Kratochvíl Václav Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate
2.Gabriel Tomáš TJ Karate České Budějovice

Průběžný stav postupového žebříčku z Národních pohárů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 7 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Podrábský PetrSKR SU Ústí nad Labem48 b.
2.Šimůnek LiborFight Club České Budějovice32 b.
3.Maruška TomášKarate České Budějovice20 b.
3.Plecer VáclavKarate České Budějovice20 b.
5.Klouda AdamTJ Karate Třebíč16 b.
5.Štěpán MatějSlavia TU Liberec16 b.
5.Tyle TomášFight Club České Budějovice16 b.
8.Schacherel DavidKarate České Budějovice10 b.
9.Drábek DanielSKR SU Ústí nad Labem8 b.
10.Pletka ŠimonKarate České Budějovice6 b.
11.Janeček TomášL.F.karate Hustopeče4 b.
12.Aišman OndřejSKR SU Ústí nad Labem2 b.
12.Jakoubek MichalSKR SU Ústí nad Labem2 b.
12.Rezek TomášKarate České Budějovice2 b.
12.Suchý LukášKarate České Budějovice2 b.

Průběžný stav postupového žebříčku z nominačních turnajů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 7 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Netolický RadekKarate Lions Pardubice145 b.
2.Patkolo RadimKCK Team79 b.
3.Šimůnek LiborFight Club České Budějovice64 b.
4.Podrábský PetrSKR SU Ústí nad Labem48 b.
4.Tyle TomášFight Club České Budějovice48 b.
6.Schacherel DavidKarate České Budějovice46 b.
7.Jakoubek MichalSKR SU Ústí nad Labem38 b.
8.Štěpán MatějSlavia TU Liberec34 b.
9.Suchý LukášKarate České Budějovice30 b.
10.Kovařík FilipKarate Lions Pardubice23 b.
11.Drábek DanielSKR SU Ústí nad Labem20 b.
12.Plecer VáclavKarate České Budějovice18 b.
13.Žabčík RobinSK Budo, TJ Start Havířov16 b.
14.Olšavský MarianSK Karate Ústí nad Orlicí15 b.
15.Tran PatrikSKR SU Ústí nad Labem12 b.
16.Balogh VojtěchSK Budo, TJ Start Havířov6 b.
17.Aišman OndřejSKR SU Ústí nad Labem4 b.
17.Malčík MatějKK Jeseník4 b.
17.Myška DanTJ Karate Ždírec nad Doubravou4 b.
17.Pletka ŠimonKarate České Budějovice4 b.
17.Šindelář ErikCobra Ryu Strakonice4 b.
22.Rezek TomášKarate České Budějovice3 b.

Postup z krajů

ZávodníkKlubKraj
Podrábský Petr SKR SU Ústí nad Labem Ústecký
NeobsazenoPlzeňský
Palička Robert KESL RYU Praha Praha
Lantora Jakub Baník Příbram Středočeský
Pletka Šimon Karate České Budějovice Jihočeský
Janeček Tomáš L.F.karate Hustopeče Jihomoravský
NeobsazenoKarlovarský
Štěpán Matěj Slavia TU Liberec Liberecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKrálovéhradecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciPardubický
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKraj Vysočina
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciOlomoucký kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciZlínský kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciMoravskoslezský kraj

Závodníci nominovaní z jiných kategorií

Žádní závodníci nejsou nominovaní z jiných kategorií

Divoká karta reprezentace, divoká karta STK

ZávodníkKlub
Neurčeno 
Neurčeno 


 Tisk
Vysvětlivky:
  •    - postupová pozice
  •    - NEpostupová pozice
  •    - Závodník startuje v jiné kategorii nebo nemůže startovat
  •    - Závodník má již nominaci z Národního poháru
  • Postupují první dva z loňského Mistrovství České rep.
  • Postupuje prvních 8 lidí z žebříčku z Národních pohárů (Před 2015 - 8 lidí, před 2014 - 7 lidí)(informace)
    Započítané Národní poháry v tomto roce:
  • Pokud je více závodníků na poslední postupové pozici (desáté), tak postupuje ten, který měl nejlepší skóre z daných turnajů, od posledního MČR (Mistrovství ČR žáků 2012)
  • Postupují první 3 lidi z žebříčku nominačních turnajů v dorosteneckých a žákovských kategoriích.
  • *Body2...Nejlepší skóre (pouze u závodníků, kteří jsou na poslední postupové pozici nebo na první nepostupové pozici)
  • Pokud některý závodník startuje ve vyšší kategorii a zbytečně takto zabírá postupové místo v této kategorii, tak nám to prosím dejte vědět mailem - info@karaterec.com - a závodník bude vyškrtnut