KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Postup na Mistrovství ČR

(Nominační klíč 2015 | 2013/14 | 2013)

<< Zpět na přehled kategorií

Kumite st. žákyně -42kg

Postup z Mistrovství ČR 2017 (finalisté)

 ZávodníkKlub
1.Květoňová Andrea TJ Karate České Budějovice
2.Kadlecová Aneta Fight Club České Budějovice

Průběžný stav postupového žebříčku z Národních pohárů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 8 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Kadlecová AnetaFight Club České Budějovice84 b.
1.Kadlecová AnetaFight Club České Budějovice84 b.
1.Kadlecová AnetaFight Club České Budějovice84 b.
1.Kadlecová AnetaFight Club České Budějovice84 b.
1.Kadlecová AnetaFight Club České Budějovice84 b.
1.Kadlecová AnetaFight Club České Budějovice84 b.
1.Kadlecová AnetaFight Club České Budějovice84 b.
1.Kadlecová AnetaFight Club České Budějovice84 b.
1.Kadlecová AnetaFight Club České Budějovice84 b.
1.Kadlecová AnetaFight Club České Budějovice84 b.
1.Medová MichaelaFight Club České Budějovice84 b.
1.Medová MichaelaFight Club České Budějovice84 b.
1.Medová MichaelaFight Club České Budějovice84 b.
1.Medová MichaelaFight Club České Budějovice84 b.
1.Medová MichaelaFight Club České Budějovice84 b.
1.Medová MichaelaFight Club České Budějovice84 b.
1.Medová MichaelaFight Club České Budějovice84 b.
1.Medová MichaelaFight Club České Budějovice84 b.
1.Medová MichaelaFight Club České Budějovice84 b.
1.Medová MichaelaFight Club České Budějovice84 b.
3.Vachoutová BarboraSKP karate Písek36 b.
3.Vachoutová BarboraSKP karate Písek36 b.
3.Vachoutová BarboraSKP karate Písek36 b.
3.Vachoutová BarboraSKP karate Písek36 b.
3.Vachoutová BarboraSKP karate Písek36 b.
3.Vachoutová BarboraSKP karate Písek36 b.
3.Vachoutová BarboraSKP karate Písek36 b.
3.Vachoutová BarboraSKP karate Písek36 b.
3.Vachoutová BarboraSKP karate Písek36 b.
3.Vachoutová BarboraSKP karate Písek36 b.
4.Draheimová AnikaBUDO Plzeň z.s.24 b.
4.Draheimová AnikaBUDO Plzeň z.s.24 b.
4.Draheimová AnikaBUDO Plzeň z.s.24 b.
4.Draheimová AnikaBUDO Plzeň z.s.24 b.
4.Draheimová AnikaBUDO Plzeň z.s.24 b.
4.Draheimová AnikaBUDO Plzeň z.s.24 b.
4.Draheimová AnikaBUDO Plzeň z.s.24 b.
4.Draheimová AnikaBUDO Plzeň z.s.24 b.
4.Draheimová AnikaBUDO Plzeň z.s.24 b.
4.Draheimová AnikaBUDO Plzeň z.s.24 b.
4.Martínková KarolínaFight Club České Budějovice24 b.
4.Martínková KarolínaFight Club České Budějovice24 b.
4.Martínková KarolínaFight Club České Budějovice24 b.
4.Martínková KarolínaFight Club České Budějovice24 b.
4.Martínková KarolínaFight Club České Budějovice24 b.
4.Martínková KarolínaFight Club České Budějovice24 b.
4.Martínková KarolínaFight Club České Budějovice24 b.
4.Martínková KarolínaFight Club České Budějovice24 b.
4.Martínková KarolínaFight Club České Budějovice24 b.
4.Martínková KarolínaFight Club České Budějovice24 b.
6.Čepičková AdélaSPORT UNION, z. s.18 b.
6.Čepičková AdélaSPORT UNION, z. s.18 b.
6.Čepičková AdélaSPORT UNION, z. s.18 b.
6.Čepičková AdélaSPORT UNION, z. s.18 b.
6.Čepičková AdélaSPORT UNION, z. s.18 b.
6.Čepičková AdélaSPORT UNION, z. s.18 b.
6.Čepičková AdélaSPORT UNION, z. s.18 b.
6.Čepičková AdélaSPORT UNION, z. s.18 b.
6.Čepičková AdélaSPORT UNION, z. s.18 b.
6.Čepičková AdélaSPORT UNION, z. s.18 b.
7.Bílá LindaSK Karate Shotokan Liberec6 b.6 b.
7.Bílá LindaSK Karate Shotokan Liberec6 b.6 b.
7.Bílá LindaSK Karate Shotokan Liberec6 b.6 b.
7.Bílá LindaSK Karate Shotokan Liberec6 b.6 b.
7.Bílá LindaSK Karate Shotokan Liberec6 b.6 b.
7.Bílá LindaSK Karate Shotokan Liberec6 b.6 b.
7.Bílá LindaSK Karate Shotokan Liberec6 b.6 b.
7.Bílá LindaSK Karate Shotokan Liberec6 b.6 b.
7.Bílá LindaSK Karate Shotokan Liberec6 b.6 b.
7.Bílá LindaSK Karate Shotokan Liberec6 b.6 b.
7.Javanská EliškaSport Club Flair o.s.6 b.6 b.
7.Javanská EliškaSport Club Flair o.s.6 b.6 b.
7.Javanská EliškaSport Club Flair o.s.6 b.6 b.
7.Javanská EliškaSport Club Flair o.s.6 b.6 b.
7.Javanská EliškaSport Club Flair o.s.6 b.6 b.
7.Javanská EliškaSport Club Flair o.s.6 b.6 b.
7.Javanská EliškaSport Club Flair o.s.6 b.6 b.
7.Javanská EliškaSport Club Flair o.s.6 b.6 b.
7.Javanská EliškaSport Club Flair o.s.6 b.6 b.
7.Javanská EliškaSport Club Flair o.s.6 b.6 b.
7.Paterová LucieKESL RYU Shotokan z.s.6 b.6 b.
7.Paterová LucieKESL RYU Shotokan z.s.6 b.6 b.
7.Paterová LucieKESL RYU Shotokan z.s.6 b.6 b.
7.Paterová LucieKESL RYU Shotokan z.s.6 b.6 b.
7.Paterová LucieKESL RYU Shotokan z.s.6 b.6 b.
7.Paterová LucieKESL RYU Shotokan z.s.6 b.6 b.
7.Paterová LucieKESL RYU Shotokan z.s.6 b.6 b.
7.Paterová LucieKESL RYU Shotokan z.s.6 b.6 b.
7.Paterová LucieKESL RYU Shotokan z.s.6 b.6 b.
7.Paterová LucieKESL RYU Shotokan z.s.6 b.6 b.

Průběžný stav postupového žebříčku z nominačních turnajů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupují první 3 závodníci (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Medová MichaelaFight Club České Budějovice48 b.
1.Medová MichaelaFight Club České Budějovice48 b.
1.Medová MichaelaFight Club České Budějovice48 b.
1.Medová MichaelaFight Club České Budějovice48 b.
1.Medová MichaelaFight Club České Budějovice48 b.
1.Medová MichaelaFight Club České Budějovice48 b.
1.Medová MichaelaFight Club České Budějovice48 b.
1.Medová MichaelaFight Club České Budějovice48 b.
1.Medová MichaelaFight Club České Budějovice48 b.
1.Medová MichaelaFight Club České Budějovice48 b.
2.Vachoutová BarboraSKP karate Písek28 b.
2.Vachoutová BarboraSKP karate Písek28 b.
2.Vachoutová BarboraSKP karate Písek28 b.
2.Vachoutová BarboraSKP karate Písek28 b.
2.Vachoutová BarboraSKP karate Písek28 b.
2.Vachoutová BarboraSKP karate Písek28 b.
2.Vachoutová BarboraSKP karate Písek28 b.
2.Vachoutová BarboraSKP karate Písek28 b.
2.Vachoutová BarboraSKP karate Písek28 b.
2.Vachoutová BarboraSKP karate Písek28 b.
3.Kadlecová AnetaFight Club České Budějovice24 b.
3.Kadlecová AnetaFight Club České Budějovice24 b.
3.Kadlecová AnetaFight Club České Budějovice24 b.
3.Kadlecová AnetaFight Club České Budějovice24 b.
3.Kadlecová AnetaFight Club České Budějovice24 b.
3.Kadlecová AnetaFight Club České Budějovice24 b.
3.Kadlecová AnetaFight Club České Budějovice24 b.
3.Kadlecová AnetaFight Club České Budějovice24 b.
3.Kadlecová AnetaFight Club České Budějovice24 b.
3.Kadlecová AnetaFight Club České Budějovice24 b.
4.Čepičková AdélaSPORT UNION, z. s.12 b.
4.Čepičková AdélaSPORT UNION, z. s.12 b.
4.Čepičková AdélaSPORT UNION, z. s.12 b.
4.Čepičková AdélaSPORT UNION, z. s.12 b.
4.Čepičková AdélaSPORT UNION, z. s.12 b.
4.Čepičková AdélaSPORT UNION, z. s.12 b.
4.Čepičková AdélaSPORT UNION, z. s.12 b.
4.Čepičková AdélaSPORT UNION, z. s.12 b.
4.Čepičková AdélaSPORT UNION, z. s.12 b.
4.Čepičková AdélaSPORT UNION, z. s.12 b.
4.Martínková KarolínaFight Club České Budějovice12 b.
4.Martínková KarolínaFight Club České Budějovice12 b.
4.Martínková KarolínaFight Club České Budějovice12 b.
4.Martínková KarolínaFight Club České Budějovice12 b.
4.Martínková KarolínaFight Club České Budějovice12 b.
4.Martínková KarolínaFight Club České Budějovice12 b.
4.Martínková KarolínaFight Club České Budějovice12 b.
4.Martínková KarolínaFight Club České Budějovice12 b.
4.Martínková KarolínaFight Club České Budějovice12 b.
4.Martínková KarolínaFight Club České Budějovice12 b.
6.Draheimová AnikaBUDO Plzeň z.s.8 b.
6.Draheimová AnikaBUDO Plzeň z.s.8 b.
6.Draheimová AnikaBUDO Plzeň z.s.8 b.
6.Draheimová AnikaBUDO Plzeň z.s.8 b.
6.Draheimová AnikaBUDO Plzeň z.s.8 b.
6.Draheimová AnikaBUDO Plzeň z.s.8 b.
6.Draheimová AnikaBUDO Plzeň z.s.8 b.
6.Draheimová AnikaBUDO Plzeň z.s.8 b.
6.Draheimová AnikaBUDO Plzeň z.s.8 b.
6.Draheimová AnikaBUDO Plzeň z.s.8 b.
6.Hrdličková LucyKarate Klub Tygr Karlovy Vary8 b.
6.Hrdličková LucyKarate Klub Tygr Karlovy Vary8 b.
6.Hrdličková LucyKarate Klub Tygr Karlovy Vary8 b.
6.Hrdličková LucyKarate Klub Tygr Karlovy Vary8 b.
6.Hrdličková LucyKarate Klub Tygr Karlovy Vary8 b.
6.Hrdličková LucyKarate Klub Tygr Karlovy Vary8 b.
6.Hrdličková LucyKarate Klub Tygr Karlovy Vary8 b.
6.Hrdličková LucyKarate Klub Tygr Karlovy Vary8 b.
6.Hrdličková LucyKarate Klub Tygr Karlovy Vary8 b.
6.Hrdličková LucyKarate Klub Tygr Karlovy Vary8 b.
6.Komárová EliškaSKK Budo Havířov8 b.
6.Komárová EliškaSKK Budo Havířov8 b.
6.Komárová EliškaSKK Budo Havířov8 b.
6.Komárová EliškaSKK Budo Havířov8 b.
6.Komárová EliškaSKK Budo Havířov8 b.
6.Komárová EliškaSKK Budo Havířov8 b.
6.Komárová EliškaSKK Budo Havířov8 b.
6.Komárová EliškaSKK Budo Havířov8 b.
6.Komárová EliškaSKK Budo Havířov8 b.
6.Komárová EliškaSKK Budo Havířov8 b.
6.Pokorná EliškaChampions Team8 b.
6.Pokorná EliškaChampions Team8 b.
6.Pokorná EliškaChampions Team8 b.
6.Pokorná EliškaChampions Team8 b.
6.Pokorná EliškaChampions Team8 b.
6.Pokorná EliškaChampions Team8 b.
6.Pokorná EliškaChampions Team8 b.
6.Pokorná EliškaChampions Team8 b.
6.Pokorná EliškaChampions Team8 b.
6.Pokorná EliškaChampions Team8 b.
6.Znamenáčková AdélaSport Relax8 b.
6.Znamenáčková AdélaSport Relax8 b.
6.Znamenáčková AdélaSport Relax8 b.
6.Znamenáčková AdélaSport Relax8 b.
6.Znamenáčková AdélaSport Relax8 b.
6.Znamenáčková AdélaSport Relax8 b.
6.Znamenáčková AdélaSport Relax8 b.
6.Znamenáčková AdélaSport Relax8 b.
6.Znamenáčková AdélaSport Relax8 b.
6.Znamenáčková AdélaSport Relax8 b.
11.Paterová LucieKESL RYU Shotokan z.s.6 b.
11.Paterová LucieKESL RYU Shotokan z.s.6 b.
11.Paterová LucieKESL RYU Shotokan z.s.6 b.
11.Paterová LucieKESL RYU Shotokan z.s.6 b.
11.Paterová LucieKESL RYU Shotokan z.s.6 b.
11.Paterová LucieKESL RYU Shotokan z.s.6 b.
11.Paterová LucieKESL RYU Shotokan z.s.6 b.
11.Paterová LucieKESL RYU Shotokan z.s.6 b.
11.Paterová LucieKESL RYU Shotokan z.s.6 b.
11.Paterová LucieKESL RYU Shotokan z.s.6 b.
12.Kozlíková BarboraTJ Horní Měcholupy, oddíl karate4 b.
12.Kozlíková BarboraTJ Horní Měcholupy, oddíl karate4 b.
12.Kozlíková BarboraTJ Horní Měcholupy, oddíl karate4 b.
12.Kozlíková BarboraTJ Horní Měcholupy, oddíl karate4 b.
12.Kozlíková BarboraTJ Horní Měcholupy, oddíl karate4 b.
12.Kozlíková BarboraTJ Horní Měcholupy, oddíl karate4 b.
12.Kozlíková BarboraTJ Horní Měcholupy, oddíl karate4 b.
12.Kozlíková BarboraTJ Horní Měcholupy, oddíl karate4 b.
12.Kozlíková BarboraTJ Horní Měcholupy, oddíl karate4 b.
12.Kozlíková BarboraTJ Horní Měcholupy, oddíl karate4 b.
12.Ondroušková AmálieKARATE TYGR SHOTOKAN4 b.
12.Ondroušková AmálieKARATE TYGR SHOTOKAN4 b.
12.Ondroušková AmálieKARATE TYGR SHOTOKAN4 b.
12.Ondroušková AmálieKARATE TYGR SHOTOKAN4 b.
12.Ondroušková AmálieKARATE TYGR SHOTOKAN4 b.
12.Ondroušková AmálieKARATE TYGR SHOTOKAN4 b.
12.Ondroušková AmálieKARATE TYGR SHOTOKAN4 b.
12.Ondroušková AmálieKARATE TYGR SHOTOKAN4 b.
12.Ondroušková AmálieKARATE TYGR SHOTOKAN4 b.
12.Ondroušková AmálieKARATE TYGR SHOTOKAN4 b.
14.Bílá LindaSK Karate Shotokan Liberec2 b.
14.Bílá LindaSK Karate Shotokan Liberec2 b.
14.Bílá LindaSK Karate Shotokan Liberec2 b.
14.Bílá LindaSK Karate Shotokan Liberec2 b.
14.Bílá LindaSK Karate Shotokan Liberec2 b.
14.Bílá LindaSK Karate Shotokan Liberec2 b.
14.Bílá LindaSK Karate Shotokan Liberec2 b.
14.Bílá LindaSK Karate Shotokan Liberec2 b.
14.Bílá LindaSK Karate Shotokan Liberec2 b.
14.Bílá LindaSK Karate Shotokan Liberec2 b.
14.Hurdálková BarboraSKBU Trutnov, z. s.2 b.
14.Hurdálková BarboraSKBU Trutnov, z. s.2 b.
14.Hurdálková BarboraSKBU Trutnov, z. s.2 b.
14.Hurdálková BarboraSKBU Trutnov, z. s.2 b.
14.Hurdálková BarboraSKBU Trutnov, z. s.2 b.
14.Hurdálková BarboraSKBU Trutnov, z. s.2 b.
14.Hurdálková BarboraSKBU Trutnov, z. s.2 b.
14.Hurdálková BarboraSKBU Trutnov, z. s.2 b.
14.Hurdálková BarboraSKBU Trutnov, z. s.2 b.
14.Hurdálková BarboraSKBU Trutnov, z. s.2 b.

Postup z krajů

ZávodníkKlubKraj
Schleiferová Aneta Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem Ústecký
NeobsazenoPlzeňský
Paterová Lucie KESL RYU Shotokan z.s. Praha
Pechnová Leona TJ Auto Škoda Mladá Boleslav Středočeský
Hemberová Agáta Okinawa Goju-ryu Dojo Jindřichův Hradec Jihočeský
NeobsazenoJihomoravský
Pokorná Eliška Champions Team Karlovarský
Znamenáčková Adéla Sport Relax Liberecký
Šantrochová Adéla Karate Spartak Vrchlabí Královéhradecký
Dostálová Veronika Karate-do Litomyšl, z.s. Pardubický
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKraj Vysočina
Škařupová Klára Klub tradičního karate Olomouc Olomoucký kraj
NeobsazenoZlínský kraj
NeobsazenoMoravskoslezský kraj

Závodníci nominovaní z jiných kategorií

Žádní závodníci nejsou nominovaní z jiných kategorií

Divoká karta reprezentace, divoká karta STK

ZávodníkKlub
Neurčeno 
Neurčeno 


 Tisk
Vysvětlivky:
  •    - postupová pozice
  •    - NEpostupová pozice
  •    - Závodník startuje v jiné kategorii nebo nemůže startovat
  •    - Závodník má již nominaci z Národního poháru
  • Postupují první dva z loňského Mistrovství České rep.
  • Postupuje prvních 8 lidí z žebříčku z Národních pohárů (Před 2015 - 8 lidí, před 2014 - 7 lidí)(informace)
    Započítané Národní poháry v tomto roce:
  • Pokud je více závodníků na poslední postupové pozici (desáté), tak postupuje ten, který měl nejlepší skóre z daných turnajů, od posledního MČR (Mistrovství ČR 2017)
  • Postupují první 3 lidi z žebříčku nominačních turnajů v dorosteneckých a žákovských kategoriích.
  • *Body2...Nejlepší skóre (pouze u závodníků, kteří jsou na poslední postupové pozici nebo na první nepostupové pozici)
  • Pokud některý závodník startuje ve vyšší kategorii a zbytečně takto zabírá postupové místo v této kategorii, tak nám to prosím dejte vědět mailem - info@karaterec.com - a závodník bude vyškrtnut