KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Postup na Mistrovství ČR

(Nominační klíč 2015 | 2013/14 | 2013)

<< Zpět na přehled kategorií

Kumite st. žákyně -42kg

Postup z Mistrovství ČR 2016 (finalisté)

 ZávodníkKlub
1.Květoňová Andrea TJ Karate České Budějovice
2.Harciníková Anna SK Karate Shotokan Liberec

Průběžný stav postupového žebříčku z Národních pohárů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 8 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Květoňová AndreaKarate České Budějovice108 b.
1.Květoňová AndreaKarate České Budějovice108 b.
1.Květoňová AndreaKarate České Budějovice108 b.
1.Květoňová AndreaKarate České Budějovice108 b.
1.Květoňová AndreaKarate České Budějovice108 b.
1.Květoňová AndreaKarate České Budějovice108 b.
1.Květoňová AndreaKarate České Budějovice108 b.
1.Květoňová AndreaKarate České Budějovice108 b.
1.Květoňová AndreaKarate České Budějovice108 b.
1.Květoňová AndreaKarate České Budějovice108 b.
1.Květoňová AndreaKarate České Budějovice108 b.
1.Květoňová AndreaKarate České Budějovice108 b.
1.Květoňová AndreaKarate České Budějovice108 b.
1.Květoňová AndreaKarate České Budějovice108 b.
2.Kadlecová AnetaFight Club České Budějovice48 b.
2.Kadlecová AnetaFight Club České Budějovice48 b.
2.Kadlecová AnetaFight Club České Budějovice48 b.
2.Kadlecová AnetaFight Club České Budějovice48 b.
2.Kadlecová AnetaFight Club České Budějovice48 b.
2.Kadlecová AnetaFight Club České Budějovice48 b.
2.Kadlecová AnetaFight Club České Budějovice48 b.
2.Kadlecová AnetaFight Club České Budějovice48 b.
2.Kadlecová AnetaFight Club České Budějovice48 b.
2.Kadlecová AnetaFight Club České Budějovice48 b.
2.Kadlecová AnetaFight Club České Budějovice48 b.
2.Kadlecová AnetaFight Club České Budějovice48 b.
2.Kadlecová AnetaFight Club České Budějovice48 b.
2.Kadlecová AnetaFight Club České Budějovice48 b.
3.Martínková KarolínaFight Club České Budějovice36 b.
3.Martínková KarolínaFight Club České Budějovice36 b.
3.Martínková KarolínaFight Club České Budějovice36 b.
3.Martínková KarolínaFight Club České Budějovice36 b.
3.Martínková KarolínaFight Club České Budějovice36 b.
3.Martínková KarolínaFight Club České Budějovice36 b.
3.Martínková KarolínaFight Club České Budějovice36 b.
3.Martínková KarolínaFight Club České Budějovice36 b.
3.Martínková KarolínaFight Club České Budějovice36 b.
3.Martínková KarolínaFight Club České Budějovice36 b.
3.Martínková KarolínaFight Club České Budějovice36 b.
3.Martínková KarolínaFight Club České Budějovice36 b.
3.Martínková KarolínaFight Club České Budějovice36 b.
3.Martínková KarolínaFight Club České Budějovice36 b.
4.Reguliová BeátaKarate Vrchlabí24 b.
4.Reguliová BeátaKarate Vrchlabí24 b.
4.Reguliová BeátaKarate Vrchlabí24 b.
4.Reguliová BeátaKarate Vrchlabí24 b.
4.Reguliová BeátaKarate Vrchlabí24 b.
4.Reguliová BeátaKarate Vrchlabí24 b.
4.Reguliová BeátaKarate Vrchlabí24 b.
4.Reguliová BeátaKarate Vrchlabí24 b.
4.Reguliová BeátaKarate Vrchlabí24 b.
4.Reguliová BeátaKarate Vrchlabí24 b.
4.Reguliová BeátaKarate Vrchlabí24 b.
4.Reguliová BeátaKarate Vrchlabí24 b.
4.Reguliová BeátaKarate Vrchlabí24 b.
4.Reguliová BeátaKarate Vrchlabí24 b.
4.Šídová NikolKarate Vrchlabí24 b.
4.Šídová NikolKarate Vrchlabí24 b.
4.Šídová NikolKarate Vrchlabí24 b.
4.Šídová NikolKarate Vrchlabí24 b.
4.Šídová NikolKarate Vrchlabí24 b.
4.Šídová NikolKarate Vrchlabí24 b.
4.Šídová NikolKarate Vrchlabí24 b.
4.Šídová NikolKarate Vrchlabí24 b.
4.Šídová NikolKarate Vrchlabí24 b.
4.Šídová NikolKarate Vrchlabí24 b.
4.Šídová NikolKarate Vrchlabí24 b.
4.Šídová NikolKarate Vrchlabí24 b.
4.Šídová NikolKarate Vrchlabí24 b.
4.Šídová NikolKarate Vrchlabí24 b.
6.Draheimová AnikaBudo SC Plzeň18 b.
6.Draheimová AnikaBudo SC Plzeň18 b.
6.Draheimová AnikaBudo SC Plzeň18 b.
6.Draheimová AnikaBudo SC Plzeň18 b.
6.Draheimová AnikaBudo SC Plzeň18 b.
6.Draheimová AnikaBudo SC Plzeň18 b.
6.Draheimová AnikaBudo SC Plzeň18 b.
6.Draheimová AnikaBudo SC Plzeň18 b.
6.Draheimová AnikaBudo SC Plzeň18 b.
6.Draheimová AnikaBudo SC Plzeň18 b.
6.Draheimová AnikaBudo SC Plzeň18 b.
6.Draheimová AnikaBudo SC Plzeň18 b.
6.Draheimová AnikaBudo SC Plzeň18 b.
6.Draheimová AnikaBudo SC Plzeň18 b.
7.Miglová MichaelaFight Club České Budějovice12 b.
7.Miglová MichaelaFight Club České Budějovice12 b.
7.Miglová MichaelaFight Club České Budějovice12 b.
7.Miglová MichaelaFight Club České Budějovice12 b.
7.Miglová MichaelaFight Club České Budějovice12 b.
7.Miglová MichaelaFight Club České Budějovice12 b.
7.Miglová MichaelaFight Club České Budějovice12 b.
7.Miglová MichaelaFight Club České Budějovice12 b.
7.Miglová MichaelaFight Club České Budějovice12 b.
7.Miglová MichaelaFight Club České Budějovice12 b.
7.Miglová MichaelaFight Club České Budějovice12 b.
7.Miglová MichaelaFight Club České Budějovice12 b.
7.Miglová MichaelaFight Club České Budějovice12 b.
7.Miglová MichaelaFight Club České Budějovice12 b.
8.Šebestová EvaFight Club České Budějovice6 b.6 b.
8.Šebestová EvaFight Club České Budějovice6 b.6 b.
8.Šebestová EvaFight Club České Budějovice6 b.6 b.
8.Šebestová EvaFight Club České Budějovice6 b.6 b.
8.Šebestová EvaFight Club České Budějovice6 b.6 b.
8.Šebestová EvaFight Club České Budějovice6 b.6 b.
8.Šebestová EvaFight Club České Budějovice6 b.6 b.
8.Šebestová EvaFight Club České Budějovice6 b.6 b.
8.Šebestová EvaFight Club České Budějovice6 b.6 b.
8.Šebestová EvaFight Club České Budějovice6 b.6 b.
8.Šebestová EvaFight Club České Budějovice6 b.6 b.
8.Šebestová EvaFight Club České Budějovice6 b.6 b.
8.Šebestová EvaFight Club České Budějovice6 b.6 b.
8.Šebestová EvaFight Club České Budějovice6 b.6 b.
8.Vávrová ŠtěpánkaKCK Team6 b.6 b.
8.Vávrová ŠtěpánkaKCK Team6 b.6 b.
8.Vávrová ŠtěpánkaKCK Team6 b.6 b.
8.Vávrová ŠtěpánkaKCK Team6 b.6 b.
8.Vávrová ŠtěpánkaKCK Team6 b.6 b.
8.Vávrová ŠtěpánkaKCK Team6 b.6 b.
8.Vávrová ŠtěpánkaKCK Team6 b.6 b.
8.Vávrová ŠtěpánkaKCK Team6 b.6 b.
8.Vávrová ŠtěpánkaKCK Team6 b.6 b.
8.Vávrová ŠtěpánkaKCK Team6 b.6 b.
8.Vávrová ŠtěpánkaKCK Team6 b.6 b.
8.Vávrová ŠtěpánkaKCK Team6 b.6 b.
8.Vávrová ŠtěpánkaKCK Team6 b.6 b.
8.Vávrová ŠtěpánkaKCK Team6 b.6 b.
10.Pražáková NinaKarate Hlinsko3 b.
10.Pražáková NinaKarate Hlinsko3 b.
10.Pražáková NinaKarate Hlinsko3 b.
10.Pražáková NinaKarate Hlinsko3 b.
10.Pražáková NinaKarate Hlinsko3 b.
10.Pražáková NinaKarate Hlinsko3 b.
10.Pražáková NinaKarate Hlinsko3 b.
10.Pražáková NinaKarate Hlinsko3 b.
10.Pražáková NinaKarate Hlinsko3 b.
10.Pražáková NinaKarate Hlinsko3 b.
10.Pražáková NinaKarate Hlinsko3 b.
10.Pražáková NinaKarate Hlinsko3 b.
10.Pražáková NinaKarate Hlinsko3 b.
10.Pražáková NinaKarate Hlinsko3 b.

Průběžný stav postupového žebříčku z nominačních turnajů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupují první 3 závodníci (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Květoňová AndreaKarate České Budějovice48 b.
1.Květoňová AndreaKarate České Budějovice48 b.
1.Květoňová AndreaKarate České Budějovice48 b.
1.Květoňová AndreaKarate České Budějovice48 b.
1.Květoňová AndreaKarate České Budějovice48 b.
1.Květoňová AndreaKarate České Budějovice48 b.
1.Květoňová AndreaKarate České Budějovice48 b.
1.Květoňová AndreaKarate České Budějovice48 b.
1.Květoňová AndreaKarate České Budějovice48 b.
1.Květoňová AndreaKarate České Budějovice48 b.
1.Květoňová AndreaKarate České Budějovice48 b.
1.Květoňová AndreaKarate České Budějovice48 b.
1.Květoňová AndreaKarate České Budějovice48 b.
1.Květoňová AndreaKarate České Budějovice48 b.
2.Kadlecová AnetaFight Club České Budějovice40 b.
2.Kadlecová AnetaFight Club České Budějovice40 b.
2.Kadlecová AnetaFight Club České Budějovice40 b.
2.Kadlecová AnetaFight Club České Budějovice40 b.
2.Kadlecová AnetaFight Club České Budějovice40 b.
2.Kadlecová AnetaFight Club České Budějovice40 b.
2.Kadlecová AnetaFight Club České Budějovice40 b.
2.Kadlecová AnetaFight Club České Budějovice40 b.
2.Kadlecová AnetaFight Club České Budějovice40 b.
2.Kadlecová AnetaFight Club České Budějovice40 b.
2.Kadlecová AnetaFight Club České Budějovice40 b.
2.Kadlecová AnetaFight Club České Budějovice40 b.
2.Kadlecová AnetaFight Club České Budějovice40 b.
2.Kadlecová AnetaFight Club České Budějovice40 b.
3.Draheimová AnikaBudo SC Plzeň20 b.
3.Draheimová AnikaBudo SC Plzeň20 b.
3.Draheimová AnikaBudo SC Plzeň20 b.
3.Draheimová AnikaBudo SC Plzeň20 b.
3.Draheimová AnikaBudo SC Plzeň20 b.
3.Draheimová AnikaBudo SC Plzeň20 b.
3.Draheimová AnikaBudo SC Plzeň20 b.
3.Draheimová AnikaBudo SC Plzeň20 b.
3.Draheimová AnikaBudo SC Plzeň20 b.
3.Draheimová AnikaBudo SC Plzeň20 b.
3.Draheimová AnikaBudo SC Plzeň20 b.
3.Draheimová AnikaBudo SC Plzeň20 b.
3.Draheimová AnikaBudo SC Plzeň20 b.
3.Draheimová AnikaBudo SC Plzeň20 b.
4.Brejchová DenisaDragon Neratovice a Čelákovice16 b.
4.Brejchová DenisaDragon Neratovice a Čelákovice16 b.
4.Brejchová DenisaDragon Neratovice a Čelákovice16 b.
4.Brejchová DenisaDragon Neratovice a Čelákovice16 b.
4.Brejchová DenisaDragon Neratovice a Čelákovice16 b.
4.Brejchová DenisaDragon Neratovice a Čelákovice16 b.
4.Brejchová DenisaDragon Neratovice a Čelákovice16 b.
4.Brejchová DenisaDragon Neratovice a Čelákovice16 b.
4.Brejchová DenisaDragon Neratovice a Čelákovice16 b.
4.Brejchová DenisaDragon Neratovice a Čelákovice16 b.
4.Brejchová DenisaDragon Neratovice a Čelákovice16 b.
4.Brejchová DenisaDragon Neratovice a Čelákovice16 b.
4.Brejchová DenisaDragon Neratovice a Čelákovice16 b.
4.Brejchová DenisaDragon Neratovice a Čelákovice16 b.
4.Martínková KarolínaFight Club České Budějovice16 b.
4.Martínková KarolínaFight Club České Budějovice16 b.
4.Martínková KarolínaFight Club České Budějovice16 b.
4.Martínková KarolínaFight Club České Budějovice16 b.
4.Martínková KarolínaFight Club České Budějovice16 b.
4.Martínková KarolínaFight Club České Budějovice16 b.
4.Martínková KarolínaFight Club České Budějovice16 b.
4.Martínková KarolínaFight Club České Budějovice16 b.
4.Martínková KarolínaFight Club České Budějovice16 b.
4.Martínková KarolínaFight Club České Budějovice16 b.
4.Martínková KarolínaFight Club České Budějovice16 b.
4.Martínková KarolínaFight Club České Budějovice16 b.
4.Martínková KarolínaFight Club České Budějovice16 b.
4.Martínková KarolínaFight Club České Budějovice16 b.
6.Švrčková AndreaKarate DDM Český Těšín12 b.
6.Švrčková AndreaKarate DDM Český Těšín12 b.
6.Švrčková AndreaKarate DDM Český Těšín12 b.
6.Švrčková AndreaKarate DDM Český Těšín12 b.
6.Švrčková AndreaKarate DDM Český Těšín12 b.
6.Švrčková AndreaKarate DDM Český Těšín12 b.
6.Švrčková AndreaKarate DDM Český Těšín12 b.
6.Švrčková AndreaKarate DDM Český Těšín12 b.
6.Švrčková AndreaKarate DDM Český Těšín12 b.
6.Švrčková AndreaKarate DDM Český Těšín12 b.
6.Švrčková AndreaKarate DDM Český Těšín12 b.
6.Švrčková AndreaKarate DDM Český Těšín12 b.
6.Švrčková AndreaKarate DDM Český Těšín12 b.
6.Švrčková AndreaKarate DDM Český Těšín12 b.
7.Kovářová LenkaSKR SU Ústí nad Labem8 b.
7.Kovářová LenkaSKR SU Ústí nad Labem8 b.
7.Kovářová LenkaSKR SU Ústí nad Labem8 b.
7.Kovářová LenkaSKR SU Ústí nad Labem8 b.
7.Kovářová LenkaSKR SU Ústí nad Labem8 b.
7.Kovářová LenkaSKR SU Ústí nad Labem8 b.
7.Kovářová LenkaSKR SU Ústí nad Labem8 b.
7.Kovářová LenkaSKR SU Ústí nad Labem8 b.
7.Kovářová LenkaSKR SU Ústí nad Labem8 b.
7.Kovářová LenkaSKR SU Ústí nad Labem8 b.
7.Kovářová LenkaSKR SU Ústí nad Labem8 b.
7.Kovářová LenkaSKR SU Ústí nad Labem8 b.
7.Kovářová LenkaSKR SU Ústí nad Labem8 b.
7.Kovářová LenkaSKR SU Ústí nad Labem8 b.
8.Kindlová VeronikaKarate Lions Pardubice4 b.
8.Kindlová VeronikaKarate Lions Pardubice4 b.
8.Kindlová VeronikaKarate Lions Pardubice4 b.
8.Kindlová VeronikaKarate Lions Pardubice4 b.
8.Kindlová VeronikaKarate Lions Pardubice4 b.
8.Kindlová VeronikaKarate Lions Pardubice4 b.
8.Kindlová VeronikaKarate Lions Pardubice4 b.
8.Kindlová VeronikaKarate Lions Pardubice4 b.
8.Kindlová VeronikaKarate Lions Pardubice4 b.
8.Kindlová VeronikaKarate Lions Pardubice4 b.
8.Kindlová VeronikaKarate Lions Pardubice4 b.
8.Kindlová VeronikaKarate Lions Pardubice4 b.
8.Kindlová VeronikaKarate Lions Pardubice4 b.
8.Kindlová VeronikaKarate Lions Pardubice4 b.
8.Mišáková VeronikaKARATE-DO Dvůr Králové4 b.
8.Mišáková VeronikaKARATE-DO Dvůr Králové4 b.
8.Mišáková VeronikaKARATE-DO Dvůr Králové4 b.
8.Mišáková VeronikaKARATE-DO Dvůr Králové4 b.
8.Mišáková VeronikaKARATE-DO Dvůr Králové4 b.
8.Mišáková VeronikaKARATE-DO Dvůr Králové4 b.
8.Mišáková VeronikaKARATE-DO Dvůr Králové4 b.
8.Mišáková VeronikaKARATE-DO Dvůr Králové4 b.
8.Mišáková VeronikaKARATE-DO Dvůr Králové4 b.
8.Mišáková VeronikaKARATE-DO Dvůr Králové4 b.
8.Mišáková VeronikaKARATE-DO Dvůr Králové4 b.
8.Mišáková VeronikaKARATE-DO Dvůr Králové4 b.
8.Mišáková VeronikaKARATE-DO Dvůr Králové4 b.
8.Mišáková VeronikaKARATE-DO Dvůr Králové4 b.
8.Vávrová ŠtěpánkaKCK Team4 b.
8.Vávrová ŠtěpánkaKCK Team4 b.
8.Vávrová ŠtěpánkaKCK Team4 b.
8.Vávrová ŠtěpánkaKCK Team4 b.
8.Vávrová ŠtěpánkaKCK Team4 b.
8.Vávrová ŠtěpánkaKCK Team4 b.
8.Vávrová ŠtěpánkaKCK Team4 b.
8.Vávrová ŠtěpánkaKCK Team4 b.
8.Vávrová ŠtěpánkaKCK Team4 b.
8.Vávrová ŠtěpánkaKCK Team4 b.
8.Vávrová ŠtěpánkaKCK Team4 b.
8.Vávrová ŠtěpánkaKCK Team4 b.
8.Vávrová ŠtěpánkaKCK Team4 b.
8.Vávrová ŠtěpánkaKCK Team4 b.

Postup z krajů

ZávodníkKlubKraj
Kovářová Lenka SKR SU Ústí nad Labem Ústecký
Poslední Zdeňka Narama Plzeň Plzeňský
NeobsazenoPraha
NeobsazenoStředočeský
Nováková Agáta Karate České Budějovice Jihočeský
NeobsazenoJihomoravský
NeobsazenoKarlovarský
Myslivcová Tereza SKK Shotokan Liberec Liberecký
Hurdálková Barbora SKBU Trutnov Královéhradecký
Vavrušková Lucie Karate Lions Pardubice Pardubický
NeobsazenoKraj Vysočina
NeobsazenoOlomoucký kraj
NeobsazenoZlínský kraj
NeobsazenoMoravskoslezský kraj

Závodníci nominovaní z jiných kategorií

Žádní závodníci nejsou nominovaní z jiných kategorií

Divoká karta reprezentace, divoká karta STK

ZávodníkKlub
Neurčeno 
Neurčeno 


 Tisk
Vysvětlivky:
  •    - postupová pozice
  •    - NEpostupová pozice
  •    - Závodník startuje v jiné kategorii nebo nemůže startovat
  •    - Závodník má již nominaci z Národního poháru
  • Postupují první dva z loňského Mistrovství České rep.
  • Postupuje prvních 8 lidí z žebříčku z Národních pohárů (Před 2015 - 8 lidí, před 2014 - 7 lidí)(informace)
    Započítané Národní poháry v tomto roce:
  • Pokud je více závodníků na poslední postupové pozici (desáté), tak postupuje ten, který měl nejlepší skóre z daných turnajů, od posledního MČR (Mistrovství ČR 2016)
  • Postupují první 3 lidi z žebříčku nominačních turnajů v dorosteneckých a žákovských kategoriích.
  • *Body2...Nejlepší skóre (pouze u závodníků, kteří jsou na poslední postupové pozici nebo na první nepostupové pozici)
  • Pokud některý závodník startuje ve vyšší kategorii a zbytečně takto zabírá postupové místo v této kategorii, tak nám to prosím dejte vědět mailem - info@karaterec.com - a závodník bude vyškrtnut