KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Postup na Mistrovství ČR

(Nominační klíč 2015 | 2013/14 | 2013)

<< Zpět na přehled kategorií

Kumite st. žákyně -42kg

Postup z Mistrovství ČR žáků 2012 (finalisté)

 ZávodníkKlub
1.Eiblová Simona Fight Club České Budějovice
2.Metličková Aneta Fight Club České Budějovice

Průběžný stav postupového žebříčku z Národních pohárů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 7 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Metličková AnetaFight Club České Budějovice48 b.
2.Hůrková NatálieFight Club České Budějovice40 b.
3.Klečková ŠárkaKarate České Budějovice24 b.
4.Rotterová AnnaKK Jeseník16 b.
4.Tesařová KristýnaKarate Klub Kadaň16 b.
6.Bartoňová MichaelaSKK Shotokan Liberec8 b.
6.Sasová VeronikaSKK Shotokan Liberec8 b.
6.Tušlová MagdalenaFight Club České Budějovice8 b.
9.Budělovská ClementinaKarate České Budějovice4 b.4 b.
9.Konášová VeronikaSKR SU Ústí nad Labem4 b.4 b.
9.Šmejkalová EvaKarate České Budějovice4 b.4 b.

Průběžný stav postupového žebříčku z nominačních turnajů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 7 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Metličková AnetaFight Club České Budějovice144 b.
2.Hůrková NatálieFight Club České Budějovice108 b.
3.Rotterová AnnaKK Jeseník92 b.
4.Šmejkalová EvaKarate České Budějovice80 b.
5.Odehnalová KláraKCK Team50 b.
6.Sasová VeronikaSKK Shotokan Liberec48 b.
7.Klečková ŠárkaKarate České Budějovice36 b.
8.Osouchová NelaKarate České Budějovice24 b.
9.Dostálová KateřinaKarate klub WAKIZASHI Ostrava16 b.
10.Bartoňová MichaelaSKK Shotokan Liberec8 b.
10.Dušáková NelaFight Club České Budějovice8 b.

Postup z krajů

ZávodníkKlubKraj
Tesařová Kristýna Karate Klub Kadaň Ústecký
NeobsazenoPlzeňský
NeobsazenoPraha
NeobsazenoStředočeský
NeobsazenoJihočeský
NeobsazenoJihomoravský
NeobsazenoKarlovarský
Sasová Veronika SKK Shotokan Liberec Liberecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKrálovéhradecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciPardubický
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKraj Vysočina
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciOlomoucký kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciZlínský kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciMoravskoslezský kraj

Závodníci nominovaní z jiných kategorií

Žádní závodníci nejsou nominovaní z jiných kategorií

Divoká karta reprezentace, divoká karta STK

ZávodníkKlub
Neurčeno 
Neurčeno 


 Tisk
Vysvětlivky:
  •    - postupová pozice
  •    - NEpostupová pozice
  •    - Závodník startuje v jiné kategorii nebo nemůže startovat
  •    - Závodník má již nominaci z Národního poháru
  • Postupují první dva z loňského Mistrovství České rep.
  • Postupuje prvních 8 lidí z žebříčku z Národních pohárů (Před 2015 - 8 lidí, před 2014 - 7 lidí)(informace)
    Započítané Národní poháry v tomto roce:
  • Pokud je více závodníků na poslední postupové pozici (desáté), tak postupuje ten, který měl nejlepší skóre z daných turnajů, od posledního MČR (Mistrovství ČR žáků 2012)
  • Postupují první 3 lidi z žebříčku nominačních turnajů v dorosteneckých a žákovských kategoriích.
  • *Body2...Nejlepší skóre (pouze u závodníků, kteří jsou na poslední postupové pozici nebo na první nepostupové pozici)
  • Pokud některý závodník startuje ve vyšší kategorii a zbytečně takto zabírá postupové místo v této kategorii, tak nám to prosím dejte vědět mailem - info@karaterec.com - a závodník bude vyškrtnut