KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Postup na Mistrovství ČR

(Nominační klíč 2015 | 2013/14 | 2013)

<< Zpět na přehled kategorií

Kata dorostenky (14-15)

Postup z Mistrovství ČR 2017 (finalisté)

 ZávodníkKlub
1.Šinerová Adéla Sport Relax
2.Štěpánová Vendula Czech republic

Průběžný stav postupového žebříčku z Národních pohárů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 8 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Trtíková MagdalénaBUDO KAN, z.s.72 b.
2.Harciníková AnnaSK Karate Shotokan Liberec48 b.
3.Muzikářová KláraSK Karate Shotokan Liberec36 b.
3.Vašíčková TerezaBUDO KAN, z.s.36 b.
5.Michalicová NicoleNIDOSHINKAN Dojo, z.s.24 b.
5.Štěpánová VendulaSK Karate Shotokan Liberec24 b.
7.Květoňová AndreaTJ Karate České Budějovice12 b.
8.Brejchová DenisaSK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice6 b.6 b.
8.Demčáková LucieSK Karate Shotokan Liberec6 b.6 b.
8.Chobotová TerezaSPORT UNION, z. s.6 b.6 b.
8.Kalinová MichaelaSK Karate Shotokan Neratovice6 b.6 b.
8.Soukupová MichaelaSKBU Hostivař6 b.6 b.
8.Zítková AnetaSK Karate Shotokan Neratovice6 b.6 b.
14.Franková AdélaSKBU Hostivař3 b.
14.Gubíková EliškaSPORT UNION, z. s.3 b.
14.Husáková Magdalena LauraSPORT UNION, z. s.3 b.
14.Krátká AdélaKARATE TEAM KCK Letohrad3 b.
14.Martínková KarolínaFight Club České Budějovice3 b.
14.Potášová MichaelaBUDO KAN, z.s.3 b.

Průběžný stav postupového žebříčku z nominačních turnajů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupují první 3 závodníci (všichni zeleně označení))



Zatím nejsou k dispozici žádné výsledky z nominačních turnajů.

Postup z krajů

ZávodníkKlubKraj
Husáková Magdalena Laura SPORT UNION, z. s. Ústecký
NeobsazenoPlzeňský
Janotová Valentýna Karate Vision Praha Praha
Višňovská Veronika TARGET SPORT MILOVICE Středočeský
Martínková Karolína Fight Club České Budějovice Jihočeský
Potášová Michaela BUDO KAN, z.s. Jihomoravský
Kuchtová Adéla SKP Unitop Sokolov Karlovarský
Čadová Marie SK Karate Shotokan Neratovice Liberecký
Faltová Anna SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. Královéhradecký
NeobsazenoPardubický
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKraj Vysočina
Válková Tereza SK Karate Olomouc Olomoucký kraj
NeobsazenoZlínský kraj
Švrčková Andrea Karate DDM Český Těšín Moravskoslezský kraj

Závodníci nominovaní z jiných kategorií

Žádní závodníci nejsou nominovaní z jiných kategorií

Divoká karta reprezentace, divoká karta STK

ZávodníkKlub
Neurčeno 
Neurčeno 


 Tisk
Vysvětlivky:
  •    - postupová pozice
  •    - NEpostupová pozice
  •    - Závodník startuje v jiné kategorii nebo nemůže startovat
  •    - Závodník má již nominaci z Národního poháru
  • Postupují první dva z loňského Mistrovství České rep.
  • Postupuje prvních 8 lidí z žebříčku z Národních pohárů (Před 2015 - 8 lidí, před 2014 - 7 lidí)(informace)
    Započítané Národní poháry v tomto roce:
  • Pokud je více závodníků na poslední postupové pozici (desáté), tak postupuje ten, který měl nejlepší skóre z daných turnajů, od posledního MČR (Mistrovství ČR 2017)
  • Postupují první 3 lidi z žebříčku nominačních turnajů v dorosteneckých a žákovských kategoriích.
  • *Body2...Nejlepší skóre (pouze u závodníků, kteří jsou na poslední postupové pozici nebo na první nepostupové pozici)
  • Pokud některý závodník startuje ve vyšší kategorii a zbytečně takto zabírá postupové místo v této kategorii, tak nám to prosím dejte vědět mailem - info@karaterec.com - a závodník bude vyškrtnut