KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Postup na Mistrovství ČR

(Nominační klíč 2015 | 2013/14 | 2013)

<< Zpět na přehled kategorií

Kata dorostenci (14-15)

Postup z Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2012 (finalisté)

 ZávodníkKlub
1.Vik Lukáš USK Slavia Liberec
2.Vavřička Jakub Karate Klub Ústí nad Labem

Průběžný stav postupového žebříčku z Národních pohárů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 7 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Tamborlani MatteoTarokan KK Brno72 b.
2.Zaťko TomášTarokan KK Brno32 b.
3.Le DavidDragon Neratovice18 b.
4.Vavřička JakubKarate Klub Ústí nad Labem12 b.
5.Bartuška DominikSKP Karate Písek8 b.8 b.
5.Richter PetrKarate Vision Praha8 b.8 b.
5.Sviták OndřejKarate České Budějovice8 b.8 b.
5.Šerák DavidKarate Klub Ústí nad Labem8 b.8 b.
5.Zítko MilanSport Relax8 b.8 b.
5.Sůkal DavidL.F.karate Hustopeče8 b.4 b.
11.Slanař JakubSK Kesl Ryu Shotokan4 b.
11.Szewieczek JakubKK Tygr Karlovy Vary4 b.
11.Vobruba JanKarate Lions Pardubice4 b.
14.Kučera ŠimonKarate klub Spektra Praha2 b.
14.Nápravník FilipSKR SU Ústí nad Labem2 b.
14.Ulvr DavidKarate Vision Praha2 b.

Průběžný stav postupového žebříčku z nominačních turnajů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 7 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Richter PetrKarate Vision Praha160 b.
2.Bartuška DominikSKP Karate Písek72 b.
3.Zaťko TomášTarokan KK Brno65 b.
4.Tamborlani MatteoTarokan KK Brno48 b.
5.Olšák JaroslavŠin-mu Hodonín44 b.
5.Říha MatějSK Kesl Ryu Shotokan44 b.
7.Kopecký MatějKARATE-DO Dvůr Králové38 b.
8.Zlatohlávek KryštofSport Relax30 b.
9.Hájek MilanSport Relax23 b.
10.Le DavidDragon Neratovice20 b.
11.Král LukášSpartak Hradec Králové17 b.
11.Riedl JakubTJ Auto Škoda Mladá Boleslav17 b.
11.Sviták OndřejKarate České Budějovice17 b.
14.Sůkal DavidL.F.karate Hustopeče14 b.
15.Jedlička VojtěchSpartak Hradec Králové12 b.
16.Vavřička JakubKarate Klub Ústí nad Labem11 b.
17.Matěj AdamSpartak Hradec Králové8 b.8 b.
17.Gregor DominikSpartak Hradec Králové8 b.4 b.
19.Paterson Blade AhranKarate Lions Pardubice6 b.
19.Šerák DavidKarate Klub Ústí nad Labem6 b.
19.Zítko MilanSport Relax6 b.
22.Ecler AdamShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava4 b.
22.Slanař JakubSK Kesl Ryu Shotokan4 b.
24.Vlček JaroslavSKK Shotokan Liberec3 b.
24.Vobruba JanKarate Lions Pardubice3 b.
26.Buchal LukášSpartak Hradec Králové2 b.
26.Buzek TomášBudó škola KK Písek2 b.
26.Hislop Janek JamesKarate Lions Pardubice2 b.
26.Mucha JakubKarate Lions Pardubice2 b.
26.Novák DavidSpartak Hradec Králové2 b.
26.Stránský JanKCK Team2 b.

Postup z krajů

ZávodníkKlubKraj
Šerák David Karate Klub Ústí nad Labem Ústecký
NeobsazenoPlzeňský
Slanař Jakub KESL RYU Praha Praha
Riedl Jakub TJ Auto Škoda Mladá Boleslav Středočeský
Buzek Tomáš Budó škola KK Písek Jihočeský
Sůkal David L.F.karate Hustopeče Jihomoravský
Mackanič Pavel KK Tygr Karlovy Vary Karlovarský
Pevný Lukáš Sport Relax Liberecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKrálovéhradecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciPardubický
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKraj Vysočina
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciOlomoucký kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciZlínský kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciMoravskoslezský kraj

Závodníci nominovaní z jiných kategorií

Žádní závodníci nejsou nominovaní z jiných kategorií

Divoká karta reprezentace, divoká karta STK

ZávodníkKlub
Neurčeno 
Neurčeno 


 Tisk
Vysvětlivky:
  •    - postupová pozice
  •    - NEpostupová pozice
  •    - Závodník startuje v jiné kategorii nebo nemůže startovat
  •    - Závodník má již nominaci z Národního poháru
  • Postupují první dva z loňského Mistrovství České rep.
  • Postupuje prvních 8 lidí z žebříčku z Národních pohárů (Před 2015 - 8 lidí, před 2014 - 7 lidí)(informace)
    Započítané Národní poháry v tomto roce:
  • Pokud je více závodníků na poslední postupové pozici (desáté), tak postupuje ten, který měl nejlepší skóre z daných turnajů, od posledního MČR (Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2012)
  • Postupují první 3 lidi z žebříčku nominačních turnajů v dorosteneckých a žákovských kategoriích.
  • *Body2...Nejlepší skóre (pouze u závodníků, kteří jsou na poslední postupové pozici nebo na první nepostupové pozici)
  • Pokud některý závodník startuje ve vyšší kategorii a zbytečně takto zabírá postupové místo v této kategorii, tak nám to prosím dejte vědět mailem - info@karaterec.com - a závodník bude vyškrtnut