KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Postup na Mistrovství ČR

(Nominační klíč 2015 | 2013/14 | 2013)

<< Zpět na přehled kategorií

Kata st. žákyně (12-13)

Postup z Mistrovství ČR 2016 (finalisté)

 ZávodníkKlub
1.Štěpánová Vendula SK Karate Shotokan Liberec
2.Brejchová Denisa SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice

Průběžný stav postupového žebříčku z Národních pohárů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 8 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Harciníková AnnaSKK Shotokan Liberec72 b.
1.Harciníková AnnaSKK Shotokan Liberec72 b.
1.Harciníková AnnaSKK Shotokan Liberec72 b.
1.Harciníková AnnaSKK Shotokan Liberec72 b.
1.Harciníková AnnaSKK Shotokan Liberec72 b.
1.Harciníková AnnaSKK Shotokan Liberec72 b.
1.Harciníková AnnaSKK Shotokan Liberec72 b.
1.Harciníková AnnaSKK Shotokan Liberec72 b.
1.Harciníková AnnaSKK Shotokan Liberec72 b.
1.Harciníková AnnaSKK Shotokan Liberec72 b.
1.Harciníková AnnaSKK Shotokan Liberec72 b.
1.Harciníková AnnaSKK Shotokan Liberec72 b.
1.Harciníková AnnaSKK Shotokan Liberec72 b.
1.Harciníková AnnaSKK Shotokan Liberec72 b.
2.Trtíková MagdalénaKarate Klub Kyjov48 b.
2.Trtíková MagdalénaKarate Klub Kyjov48 b.
2.Trtíková MagdalénaKarate Klub Kyjov48 b.
2.Trtíková MagdalénaKarate Klub Kyjov48 b.
2.Trtíková MagdalénaKarate Klub Kyjov48 b.
2.Trtíková MagdalénaKarate Klub Kyjov48 b.
2.Trtíková MagdalénaKarate Klub Kyjov48 b.
2.Trtíková MagdalénaKarate Klub Kyjov48 b.
2.Trtíková MagdalénaKarate Klub Kyjov48 b.
2.Trtíková MagdalénaKarate Klub Kyjov48 b.
2.Trtíková MagdalénaKarate Klub Kyjov48 b.
2.Trtíková MagdalénaKarate Klub Kyjov48 b.
2.Trtíková MagdalénaKarate Klub Kyjov48 b.
2.Trtíková MagdalénaKarate Klub Kyjov48 b.
3.Květoňová AndreaKarate České Budějovice36 b.
3.Květoňová AndreaKarate České Budějovice36 b.
3.Květoňová AndreaKarate České Budějovice36 b.
3.Květoňová AndreaKarate České Budějovice36 b.
3.Květoňová AndreaKarate České Budějovice36 b.
3.Květoňová AndreaKarate České Budějovice36 b.
3.Květoňová AndreaKarate České Budějovice36 b.
3.Květoňová AndreaKarate České Budějovice36 b.
3.Květoňová AndreaKarate České Budějovice36 b.
3.Květoňová AndreaKarate České Budějovice36 b.
3.Květoňová AndreaKarate České Budějovice36 b.
3.Květoňová AndreaKarate České Budějovice36 b.
3.Květoňová AndreaKarate České Budějovice36 b.
3.Květoňová AndreaKarate České Budějovice36 b.
4.Michalicová NicoleŠin-mu Hodonín30 b.
4.Michalicová NicoleŠin-mu Hodonín30 b.
4.Michalicová NicoleŠin-mu Hodonín30 b.
4.Michalicová NicoleŠin-mu Hodonín30 b.
4.Michalicová NicoleŠin-mu Hodonín30 b.
4.Michalicová NicoleŠin-mu Hodonín30 b.
4.Michalicová NicoleŠin-mu Hodonín30 b.
4.Michalicová NicoleŠin-mu Hodonín30 b.
4.Michalicová NicoleŠin-mu Hodonín30 b.
4.Michalicová NicoleŠin-mu Hodonín30 b.
4.Michalicová NicoleŠin-mu Hodonín30 b.
4.Michalicová NicoleŠin-mu Hodonín30 b.
4.Michalicová NicoleŠin-mu Hodonín30 b.
4.Michalicová NicoleŠin-mu Hodonín30 b.
5.Muzikářová KláraSKK Shotokan Liberec24 b.
5.Muzikářová KláraSKK Shotokan Liberec24 b.
5.Muzikářová KláraSKK Shotokan Liberec24 b.
5.Muzikářová KláraSKK Shotokan Liberec24 b.
5.Muzikářová KláraSKK Shotokan Liberec24 b.
5.Muzikářová KláraSKK Shotokan Liberec24 b.
5.Muzikářová KláraSKK Shotokan Liberec24 b.
5.Muzikářová KláraSKK Shotokan Liberec24 b.
5.Muzikářová KláraSKK Shotokan Liberec24 b.
5.Muzikářová KláraSKK Shotokan Liberec24 b.
5.Muzikářová KláraSKK Shotokan Liberec24 b.
5.Muzikářová KláraSKK Shotokan Liberec24 b.
5.Muzikářová KláraSKK Shotokan Liberec24 b.
5.Muzikářová KláraSKK Shotokan Liberec24 b.
5.Ondroušková AmálieKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.24 b.
5.Ondroušková AmálieKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.24 b.
5.Ondroušková AmálieKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.24 b.
5.Ondroušková AmálieKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.24 b.
5.Ondroušková AmálieKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.24 b.
5.Ondroušková AmálieKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.24 b.
5.Ondroušková AmálieKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.24 b.
5.Ondroušková AmálieKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.24 b.
5.Ondroušková AmálieKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.24 b.
5.Ondroušková AmálieKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.24 b.
5.Ondroušková AmálieKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.24 b.
5.Ondroušková AmálieKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.24 b.
5.Ondroušková AmálieKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.24 b.
5.Ondroušková AmálieKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.24 b.
7.Francová KláraSKK Shotokan Liberec18 b.
7.Francová KláraSKK Shotokan Liberec18 b.
7.Francová KláraSKK Shotokan Liberec18 b.
7.Francová KláraSKK Shotokan Liberec18 b.
7.Francová KláraSKK Shotokan Liberec18 b.
7.Francová KláraSKK Shotokan Liberec18 b.
7.Francová KláraSKK Shotokan Liberec18 b.
7.Francová KláraSKK Shotokan Liberec18 b.
7.Francová KláraSKK Shotokan Liberec18 b.
7.Francová KláraSKK Shotokan Liberec18 b.
7.Francová KláraSKK Shotokan Liberec18 b.
7.Francová KláraSKK Shotokan Liberec18 b.
7.Francová KláraSKK Shotokan Liberec18 b.
7.Francová KláraSKK Shotokan Liberec18 b.
8.Draheimová AnikaBudo SC Plzeň15 b.
8.Draheimová AnikaBudo SC Plzeň15 b.
8.Draheimová AnikaBudo SC Plzeň15 b.
8.Draheimová AnikaBudo SC Plzeň15 b.
8.Draheimová AnikaBudo SC Plzeň15 b.
8.Draheimová AnikaBudo SC Plzeň15 b.
8.Draheimová AnikaBudo SC Plzeň15 b.
8.Draheimová AnikaBudo SC Plzeň15 b.
8.Draheimová AnikaBudo SC Plzeň15 b.
8.Draheimová AnikaBudo SC Plzeň15 b.
8.Draheimová AnikaBudo SC Plzeň15 b.
8.Draheimová AnikaBudo SC Plzeň15 b.
8.Draheimová AnikaBudo SC Plzeň15 b.
8.Draheimová AnikaBudo SC Plzeň15 b.
9.Brejchová DenisaDragon Neratovice a Čelákovice12 b.
9.Brejchová DenisaDragon Neratovice a Čelákovice12 b.
9.Brejchová DenisaDragon Neratovice a Čelákovice12 b.
9.Brejchová DenisaDragon Neratovice a Čelákovice12 b.
9.Brejchová DenisaDragon Neratovice a Čelákovice12 b.
9.Brejchová DenisaDragon Neratovice a Čelákovice12 b.
9.Brejchová DenisaDragon Neratovice a Čelákovice12 b.
9.Brejchová DenisaDragon Neratovice a Čelákovice12 b.
9.Brejchová DenisaDragon Neratovice a Čelákovice12 b.
9.Brejchová DenisaDragon Neratovice a Čelákovice12 b.
9.Brejchová DenisaDragon Neratovice a Čelákovice12 b.
9.Brejchová DenisaDragon Neratovice a Čelákovice12 b.
9.Brejchová DenisaDragon Neratovice a Čelákovice12 b.
9.Brejchová DenisaDragon Neratovice a Čelákovice12 b.
10.Horadová RozálieDragon Neratovice a Čelákovice6 b.
10.Horadová RozálieDragon Neratovice a Čelákovice6 b.
10.Horadová RozálieDragon Neratovice a Čelákovice6 b.
10.Horadová RozálieDragon Neratovice a Čelákovice6 b.
10.Horadová RozálieDragon Neratovice a Čelákovice6 b.
10.Horadová RozálieDragon Neratovice a Čelákovice6 b.
10.Horadová RozálieDragon Neratovice a Čelákovice6 b.
10.Horadová RozálieDragon Neratovice a Čelákovice6 b.
10.Horadová RozálieDragon Neratovice a Čelákovice6 b.
10.Horadová RozálieDragon Neratovice a Čelákovice6 b.
10.Horadová RozálieDragon Neratovice a Čelákovice6 b.
10.Horadová RozálieDragon Neratovice a Čelákovice6 b.
10.Horadová RozálieDragon Neratovice a Čelákovice6 b.
10.Horadová RozálieDragon Neratovice a Čelákovice6 b.
10.Kovářová LenkaSKR SU Ústí nad Labem6 b.
10.Kovářová LenkaSKR SU Ústí nad Labem6 b.
10.Kovářová LenkaSKR SU Ústí nad Labem6 b.
10.Kovářová LenkaSKR SU Ústí nad Labem6 b.
10.Kovářová LenkaSKR SU Ústí nad Labem6 b.
10.Kovářová LenkaSKR SU Ústí nad Labem6 b.
10.Kovářová LenkaSKR SU Ústí nad Labem6 b.
10.Kovářová LenkaSKR SU Ústí nad Labem6 b.
10.Kovářová LenkaSKR SU Ústí nad Labem6 b.
10.Kovářová LenkaSKR SU Ústí nad Labem6 b.
10.Kovářová LenkaSKR SU Ústí nad Labem6 b.
10.Kovářová LenkaSKR SU Ústí nad Labem6 b.
10.Kovářová LenkaSKR SU Ústí nad Labem6 b.
10.Kovářová LenkaSKR SU Ústí nad Labem6 b.
12.Bábíčková EliškaKarate Klub Kyjov3 b.
12.Bábíčková EliškaKarate Klub Kyjov3 b.
12.Bábíčková EliškaKarate Klub Kyjov3 b.
12.Bábíčková EliškaKarate Klub Kyjov3 b.
12.Bábíčková EliškaKarate Klub Kyjov3 b.
12.Bábíčková EliškaKarate Klub Kyjov3 b.
12.Bábíčková EliškaKarate Klub Kyjov3 b.
12.Bábíčková EliškaKarate Klub Kyjov3 b.
12.Bábíčková EliškaKarate Klub Kyjov3 b.
12.Bábíčková EliškaKarate Klub Kyjov3 b.
12.Bábíčková EliškaKarate Klub Kyjov3 b.
12.Bábíčková EliškaKarate Klub Kyjov3 b.
12.Bábíčková EliškaKarate Klub Kyjov3 b.
12.Bábíčková EliškaKarate Klub Kyjov3 b.
12.Bučková MiraFight Club České Budějovice3 b.
12.Bučková MiraFight Club České Budějovice3 b.
12.Bučková MiraFight Club České Budějovice3 b.
12.Bučková MiraFight Club České Budějovice3 b.
12.Bučková MiraFight Club České Budějovice3 b.
12.Bučková MiraFight Club České Budějovice3 b.
12.Bučková MiraFight Club České Budějovice3 b.
12.Bučková MiraFight Club České Budějovice3 b.
12.Bučková MiraFight Club České Budějovice3 b.
12.Bučková MiraFight Club České Budějovice3 b.
12.Bučková MiraFight Club České Budějovice3 b.
12.Bučková MiraFight Club České Budějovice3 b.
12.Bučková MiraFight Club České Budějovice3 b.
12.Bučková MiraFight Club České Budějovice3 b.
12.Hošková ViktorieKarate České Budějovice3 b.
12.Hošková ViktorieKarate České Budějovice3 b.
12.Hošková ViktorieKarate České Budějovice3 b.
12.Hošková ViktorieKarate České Budějovice3 b.
12.Hošková ViktorieKarate České Budějovice3 b.
12.Hošková ViktorieKarate České Budějovice3 b.
12.Hošková ViktorieKarate České Budějovice3 b.
12.Hošková ViktorieKarate České Budějovice3 b.
12.Hošková ViktorieKarate České Budějovice3 b.
12.Hošková ViktorieKarate České Budějovice3 b.
12.Hošková ViktorieKarate České Budějovice3 b.
12.Hošková ViktorieKarate České Budějovice3 b.
12.Hošková ViktorieKarate České Budějovice3 b.
12.Hošková ViktorieKarate České Budějovice3 b.
12.Jánová TerezaKarate České Budějovice3 b.
12.Jánová TerezaKarate České Budějovice3 b.
12.Jánová TerezaKarate České Budějovice3 b.
12.Jánová TerezaKarate České Budějovice3 b.
12.Jánová TerezaKarate České Budějovice3 b.
12.Jánová TerezaKarate České Budějovice3 b.
12.Jánová TerezaKarate České Budějovice3 b.
12.Jánová TerezaKarate České Budějovice3 b.
12.Jánová TerezaKarate České Budějovice3 b.
12.Jánová TerezaKarate České Budějovice3 b.
12.Jánová TerezaKarate České Budějovice3 b.
12.Jánová TerezaKarate České Budějovice3 b.
12.Jánová TerezaKarate České Budějovice3 b.
12.Jánová TerezaKarate České Budějovice3 b.
12.Vokatá AnnaSKP Karate Písek3 b.
12.Vokatá AnnaSKP Karate Písek3 b.
12.Vokatá AnnaSKP Karate Písek3 b.
12.Vokatá AnnaSKP Karate Písek3 b.
12.Vokatá AnnaSKP Karate Písek3 b.
12.Vokatá AnnaSKP Karate Písek3 b.
12.Vokatá AnnaSKP Karate Písek3 b.
12.Vokatá AnnaSKP Karate Písek3 b.
12.Vokatá AnnaSKP Karate Písek3 b.
12.Vokatá AnnaSKP Karate Písek3 b.
12.Vokatá AnnaSKP Karate Písek3 b.
12.Vokatá AnnaSKP Karate Písek3 b.
12.Vokatá AnnaSKP Karate Písek3 b.
12.Vokatá AnnaSKP Karate Písek3 b.

Průběžný stav postupového žebříčku z nominačních turnajů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupují první 3 závodníci (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Ondroušková AmálieKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.48 b.
1.Ondroušková AmálieKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.48 b.
1.Ondroušková AmálieKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.48 b.
1.Ondroušková AmálieKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.48 b.
1.Ondroušková AmálieKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.48 b.
1.Ondroušková AmálieKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.48 b.
1.Ondroušková AmálieKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.48 b.
1.Ondroušková AmálieKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.48 b.
1.Ondroušková AmálieKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.48 b.
1.Ondroušková AmálieKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.48 b.
1.Ondroušková AmálieKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.48 b.
1.Ondroušková AmálieKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.48 b.
1.Ondroušková AmálieKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.48 b.
1.Ondroušková AmálieKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.48 b.
2.Brejchová DenisaDragon Neratovice a Čelákovice24 b.24 b.
2.Brejchová DenisaDragon Neratovice a Čelákovice24 b.24 b.
2.Brejchová DenisaDragon Neratovice a Čelákovice24 b.24 b.
2.Brejchová DenisaDragon Neratovice a Čelákovice24 b.24 b.
2.Brejchová DenisaDragon Neratovice a Čelákovice24 b.24 b.
2.Brejchová DenisaDragon Neratovice a Čelákovice24 b.24 b.
2.Brejchová DenisaDragon Neratovice a Čelákovice24 b.24 b.
2.Brejchová DenisaDragon Neratovice a Čelákovice24 b.24 b.
2.Brejchová DenisaDragon Neratovice a Čelákovice24 b.24 b.
2.Brejchová DenisaDragon Neratovice a Čelákovice24 b.24 b.
2.Brejchová DenisaDragon Neratovice a Čelákovice24 b.24 b.
2.Brejchová DenisaDragon Neratovice a Čelákovice24 b.24 b.
2.Brejchová DenisaDragon Neratovice a Čelákovice24 b.24 b.
2.Harciníková AnnaSKK Shotokan Liberec24 b.24 b.
2.Harciníková AnnaSKK Shotokan Liberec24 b.24 b.
2.Harciníková AnnaSKK Shotokan Liberec24 b.24 b.
2.Harciníková AnnaSKK Shotokan Liberec24 b.24 b.
2.Harciníková AnnaSKK Shotokan Liberec24 b.24 b.
2.Harciníková AnnaSKK Shotokan Liberec24 b.24 b.
2.Harciníková AnnaSKK Shotokan Liberec24 b.24 b.
2.Harciníková AnnaSKK Shotokan Liberec24 b.24 b.
2.Harciníková AnnaSKK Shotokan Liberec24 b.24 b.
2.Harciníková AnnaSKK Shotokan Liberec24 b.24 b.
2.Harciníková AnnaSKK Shotokan Liberec24 b.24 b.
2.Harciníková AnnaSKK Shotokan Liberec24 b.24 b.
2.Harciníková AnnaSKK Shotokan Liberec24 b.24 b.
2.Květoňová AndreaKarate České Budějovice24 b.16 b.
2.Květoňová AndreaKarate České Budějovice24 b.16 b.
2.Květoňová AndreaKarate České Budějovice24 b.16 b.
2.Květoňová AndreaKarate České Budějovice24 b.16 b.
2.Květoňová AndreaKarate České Budějovice24 b.16 b.
2.Květoňová AndreaKarate České Budějovice24 b.16 b.
2.Květoňová AndreaKarate České Budějovice24 b.16 b.
2.Květoňová AndreaKarate České Budějovice24 b.16 b.
2.Květoňová AndreaKarate České Budějovice24 b.16 b.
2.Květoňová AndreaKarate České Budějovice24 b.16 b.
2.Květoňová AndreaKarate České Budějovice24 b.16 b.
2.Květoňová AndreaKarate České Budějovice24 b.16 b.
2.Květoňová AndreaKarate České Budějovice24 b.16 b.
2.Brejchová DenisaDragon Neratovice a Čelákovice24 b.
2.Harciníková AnnaSKK Shotokan Liberec24 b.
2.Květoňová AndreaKarate České Budějovice24 b.
5.Draheimová AnikaBudo SC Plzeň18 b.
5.Draheimová AnikaBudo SC Plzeň18 b.
5.Draheimová AnikaBudo SC Plzeň18 b.
5.Draheimová AnikaBudo SC Plzeň18 b.
5.Draheimová AnikaBudo SC Plzeň18 b.
5.Draheimová AnikaBudo SC Plzeň18 b.
5.Draheimová AnikaBudo SC Plzeň18 b.
5.Draheimová AnikaBudo SC Plzeň18 b.
5.Draheimová AnikaBudo SC Plzeň18 b.
5.Draheimová AnikaBudo SC Plzeň18 b.
5.Draheimová AnikaBudo SC Plzeň18 b.
5.Draheimová AnikaBudo SC Plzeň18 b.
5.Draheimová AnikaBudo SC Plzeň18 b.
5.Draheimová AnikaBudo SC Plzeň18 b.
6.Francová KláraSKK Shotokan Liberec16 b.
6.Francová KláraSKK Shotokan Liberec16 b.
6.Francová KláraSKK Shotokan Liberec16 b.
6.Francová KláraSKK Shotokan Liberec16 b.
6.Francová KláraSKK Shotokan Liberec16 b.
6.Francová KláraSKK Shotokan Liberec16 b.
6.Francová KláraSKK Shotokan Liberec16 b.
6.Francová KláraSKK Shotokan Liberec16 b.
6.Francová KláraSKK Shotokan Liberec16 b.
6.Francová KláraSKK Shotokan Liberec16 b.
6.Francová KláraSKK Shotokan Liberec16 b.
6.Francová KláraSKK Shotokan Liberec16 b.
6.Francová KláraSKK Shotokan Liberec16 b.
6.Francová KláraSKK Shotokan Liberec16 b.
6.Horadová RozálieDragon Neratovice a Čelákovice16 b.
6.Horadová RozálieDragon Neratovice a Čelákovice16 b.
6.Horadová RozálieDragon Neratovice a Čelákovice16 b.
6.Horadová RozálieDragon Neratovice a Čelákovice16 b.
6.Horadová RozálieDragon Neratovice a Čelákovice16 b.
6.Horadová RozálieDragon Neratovice a Čelákovice16 b.
6.Horadová RozálieDragon Neratovice a Čelákovice16 b.
6.Horadová RozálieDragon Neratovice a Čelákovice16 b.
6.Horadová RozálieDragon Neratovice a Čelákovice16 b.
6.Horadová RozálieDragon Neratovice a Čelákovice16 b.
6.Horadová RozálieDragon Neratovice a Čelákovice16 b.
6.Horadová RozálieDragon Neratovice a Čelákovice16 b.
6.Horadová RozálieDragon Neratovice a Čelákovice16 b.
6.Horadová RozálieDragon Neratovice a Čelákovice16 b.
6.Trtíková MagdalénaKarate Klub Kyjov16 b.
6.Trtíková MagdalénaKarate Klub Kyjov16 b.
6.Trtíková MagdalénaKarate Klub Kyjov16 b.
6.Trtíková MagdalénaKarate Klub Kyjov16 b.
6.Trtíková MagdalénaKarate Klub Kyjov16 b.
6.Trtíková MagdalénaKarate Klub Kyjov16 b.
6.Trtíková MagdalénaKarate Klub Kyjov16 b.
6.Trtíková MagdalénaKarate Klub Kyjov16 b.
6.Trtíková MagdalénaKarate Klub Kyjov16 b.
6.Trtíková MagdalénaKarate Klub Kyjov16 b.
6.Trtíková MagdalénaKarate Klub Kyjov16 b.
6.Trtíková MagdalénaKarate Klub Kyjov16 b.
6.Trtíková MagdalénaKarate Klub Kyjov16 b.
6.Trtíková MagdalénaKarate Klub Kyjov16 b.
9.Hošková ViktorieKarate České Budějovice12 b.
9.Hošková ViktorieKarate České Budějovice12 b.
9.Hošková ViktorieKarate České Budějovice12 b.
9.Hošková ViktorieKarate České Budějovice12 b.
9.Hošková ViktorieKarate České Budějovice12 b.
9.Hošková ViktorieKarate České Budějovice12 b.
9.Hošková ViktorieKarate České Budějovice12 b.
9.Hošková ViktorieKarate České Budějovice12 b.
9.Hošková ViktorieKarate České Budějovice12 b.
9.Hošková ViktorieKarate České Budějovice12 b.
9.Hošková ViktorieKarate České Budějovice12 b.
9.Hošková ViktorieKarate České Budějovice12 b.
9.Hošková ViktorieKarate České Budějovice12 b.
9.Hošková ViktorieKarate České Budějovice12 b.
10.Bučková MiraFight Club České Budějovice8 b.8 b.
10.Vachoutová BarboraSKP Karate Písek8 b.8 b.
10.Vašíčková TerezaŠin-mu Hodonín8 b.8 b.
10.Fidlerová EliškaDragon Neratovice a Čelákovice8 b.4 b.
10.Bučková MiraFight Club České Budějovice8 b.
10.Bučková MiraFight Club České Budějovice8 b.
10.Bučková MiraFight Club České Budějovice8 b.
10.Bučková MiraFight Club České Budějovice8 b.
10.Bučková MiraFight Club České Budějovice8 b.
10.Bučková MiraFight Club České Budějovice8 b.
10.Bučková MiraFight Club České Budějovice8 b.
10.Bučková MiraFight Club České Budějovice8 b.
10.Bučková MiraFight Club České Budějovice8 b.
10.Bučková MiraFight Club České Budějovice8 b.
10.Bučková MiraFight Club České Budějovice8 b.
10.Bučková MiraFight Club České Budějovice8 b.
10.Bučková MiraFight Club České Budějovice8 b.
10.Fidlerová EliškaDragon Neratovice a Čelákovice8 b.
10.Fidlerová EliškaDragon Neratovice a Čelákovice8 b.
10.Fidlerová EliškaDragon Neratovice a Čelákovice8 b.
10.Fidlerová EliškaDragon Neratovice a Čelákovice8 b.
10.Fidlerová EliškaDragon Neratovice a Čelákovice8 b.
10.Fidlerová EliškaDragon Neratovice a Čelákovice8 b.
10.Fidlerová EliškaDragon Neratovice a Čelákovice8 b.
10.Fidlerová EliškaDragon Neratovice a Čelákovice8 b.
10.Fidlerová EliškaDragon Neratovice a Čelákovice8 b.
10.Fidlerová EliškaDragon Neratovice a Čelákovice8 b.
10.Fidlerová EliškaDragon Neratovice a Čelákovice8 b.
10.Fidlerová EliškaDragon Neratovice a Čelákovice8 b.
10.Fidlerová EliškaDragon Neratovice a Čelákovice8 b.
10.Vachoutová BarboraSKP Karate Písek8 b.
10.Vachoutová BarboraSKP Karate Písek8 b.
10.Vachoutová BarboraSKP Karate Písek8 b.
10.Vachoutová BarboraSKP Karate Písek8 b.
10.Vachoutová BarboraSKP Karate Písek8 b.
10.Vachoutová BarboraSKP Karate Písek8 b.
10.Vachoutová BarboraSKP Karate Písek8 b.
10.Vachoutová BarboraSKP Karate Písek8 b.
10.Vachoutová BarboraSKP Karate Písek8 b.
10.Vachoutová BarboraSKP Karate Písek8 b.
10.Vachoutová BarboraSKP Karate Písek8 b.
10.Vachoutová BarboraSKP Karate Písek8 b.
10.Vachoutová BarboraSKP Karate Písek8 b.
10.Vašíčková TerezaŠin-mu Hodonín8 b.
10.Vašíčková TerezaŠin-mu Hodonín8 b.
10.Vašíčková TerezaŠin-mu Hodonín8 b.
10.Vašíčková TerezaŠin-mu Hodonín8 b.
10.Vašíčková TerezaŠin-mu Hodonín8 b.
10.Vašíčková TerezaŠin-mu Hodonín8 b.
10.Vašíčková TerezaŠin-mu Hodonín8 b.
10.Vašíčková TerezaŠin-mu Hodonín8 b.
10.Vašíčková TerezaŠin-mu Hodonín8 b.
10.Vašíčková TerezaŠin-mu Hodonín8 b.
10.Vašíčková TerezaŠin-mu Hodonín8 b.
10.Vašíčková TerezaŠin-mu Hodonín8 b.
10.Vašíčková TerezaŠin-mu Hodonín8 b.
14.Kratochvílová BarboraKK Lichnice6 b.
14.Kratochvílová BarboraKK Lichnice6 b.
14.Kratochvílová BarboraKK Lichnice6 b.
14.Kratochvílová BarboraKK Lichnice6 b.
14.Kratochvílová BarboraKK Lichnice6 b.
14.Kratochvílová BarboraKK Lichnice6 b.
14.Kratochvílová BarboraKK Lichnice6 b.
14.Kratochvílová BarboraKK Lichnice6 b.
14.Kratochvílová BarboraKK Lichnice6 b.
14.Kratochvílová BarboraKK Lichnice6 b.
14.Kratochvílová BarboraKK Lichnice6 b.
14.Kratochvílová BarboraKK Lichnice6 b.
14.Kratochvílová BarboraKK Lichnice6 b.
14.Kratochvílová BarboraKK Lichnice6 b.
15.Celarová NelaKCK Team4 b.
15.Celarová NelaKCK Team4 b.
15.Celarová NelaKCK Team4 b.
15.Celarová NelaKCK Team4 b.
15.Celarová NelaKCK Team4 b.
15.Celarová NelaKCK Team4 b.
15.Celarová NelaKCK Team4 b.
15.Celarová NelaKCK Team4 b.
15.Celarová NelaKCK Team4 b.
15.Celarová NelaKCK Team4 b.
15.Celarová NelaKCK Team4 b.
15.Celarová NelaKCK Team4 b.
15.Celarová NelaKCK Team4 b.
15.Celarová NelaKCK Team4 b.
15.Muzikářová KláraSKK Shotokan Liberec4 b.
15.Muzikářová KláraSKK Shotokan Liberec4 b.
15.Muzikářová KláraSKK Shotokan Liberec4 b.
15.Muzikářová KláraSKK Shotokan Liberec4 b.
15.Muzikářová KláraSKK Shotokan Liberec4 b.
15.Muzikářová KláraSKK Shotokan Liberec4 b.
15.Muzikářová KláraSKK Shotokan Liberec4 b.
15.Muzikářová KláraSKK Shotokan Liberec4 b.
15.Muzikářová KláraSKK Shotokan Liberec4 b.
15.Muzikářová KláraSKK Shotokan Liberec4 b.
15.Muzikářová KláraSKK Shotokan Liberec4 b.
15.Muzikářová KláraSKK Shotokan Liberec4 b.
15.Muzikářová KláraSKK Shotokan Liberec4 b.
15.Muzikářová KláraSKK Shotokan Liberec4 b.
15.Stinková AnetaSKP Karate Písek4 b.
15.Stinková AnetaSKP Karate Písek4 b.
15.Stinková AnetaSKP Karate Písek4 b.
15.Stinková AnetaSKP Karate Písek4 b.
15.Stinková AnetaSKP Karate Písek4 b.
15.Stinková AnetaSKP Karate Písek4 b.
15.Stinková AnetaSKP Karate Písek4 b.
15.Stinková AnetaSKP Karate Písek4 b.
15.Stinková AnetaSKP Karate Písek4 b.
15.Stinková AnetaSKP Karate Písek4 b.
15.Stinková AnetaSKP Karate Písek4 b.
15.Stinková AnetaSKP Karate Písek4 b.
15.Stinková AnetaSKP Karate Písek4 b.
15.Stinková AnetaSKP Karate Písek4 b.
18.Bělová HanaSKP Karate Písek2 b.
18.Bělová HanaSKP Karate Písek2 b.
18.Bělová HanaSKP Karate Písek2 b.
18.Bělová HanaSKP Karate Písek2 b.
18.Bělová HanaSKP Karate Písek2 b.
18.Bělová HanaSKP Karate Písek2 b.
18.Bělová HanaSKP Karate Písek2 b.
18.Bělová HanaSKP Karate Písek2 b.
18.Bělová HanaSKP Karate Písek2 b.
18.Bělová HanaSKP Karate Písek2 b.
18.Bělová HanaSKP Karate Písek2 b.
18.Bělová HanaSKP Karate Písek2 b.
18.Bělová HanaSKP Karate Písek2 b.
18.Bělová HanaSKP Karate Písek2 b.
18.Dušková AdélaDragon Neratovice a Čelákovice2 b.
18.Dušková AdélaDragon Neratovice a Čelákovice2 b.
18.Dušková AdélaDragon Neratovice a Čelákovice2 b.
18.Dušková AdélaDragon Neratovice a Čelákovice2 b.
18.Dušková AdélaDragon Neratovice a Čelákovice2 b.
18.Dušková AdélaDragon Neratovice a Čelákovice2 b.
18.Dušková AdélaDragon Neratovice a Čelákovice2 b.
18.Dušková AdélaDragon Neratovice a Čelákovice2 b.
18.Dušková AdélaDragon Neratovice a Čelákovice2 b.
18.Dušková AdélaDragon Neratovice a Čelákovice2 b.
18.Dušková AdélaDragon Neratovice a Čelákovice2 b.
18.Dušková AdélaDragon Neratovice a Čelákovice2 b.
18.Dušková AdélaDragon Neratovice a Čelákovice2 b.
18.Dušková AdélaDragon Neratovice a Čelákovice2 b.
18.Ferencová SáraSKK Lipník nad Bečvou2 b.
18.Ferencová SáraSKK Lipník nad Bečvou2 b.
18.Ferencová SáraSKK Lipník nad Bečvou2 b.
18.Ferencová SáraSKK Lipník nad Bečvou2 b.
18.Ferencová SáraSKK Lipník nad Bečvou2 b.
18.Ferencová SáraSKK Lipník nad Bečvou2 b.
18.Ferencová SáraSKK Lipník nad Bečvou2 b.
18.Ferencová SáraSKK Lipník nad Bečvou2 b.
18.Ferencová SáraSKK Lipník nad Bečvou2 b.
18.Ferencová SáraSKK Lipník nad Bečvou2 b.
18.Ferencová SáraSKK Lipník nad Bečvou2 b.
18.Ferencová SáraSKK Lipník nad Bečvou2 b.
18.Ferencová SáraSKK Lipník nad Bečvou2 b.
18.Ferencová SáraSKK Lipník nad Bečvou2 b.
18.Hájková ZuzanaKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.2 b.
18.Hájková ZuzanaKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.2 b.
18.Hájková ZuzanaKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.2 b.
18.Hájková ZuzanaKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.2 b.
18.Hájková ZuzanaKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.2 b.
18.Hájková ZuzanaKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.2 b.
18.Hájková ZuzanaKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.2 b.
18.Hájková ZuzanaKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.2 b.
18.Hájková ZuzanaKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.2 b.
18.Hájková ZuzanaKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.2 b.
18.Hájková ZuzanaKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.2 b.
18.Hájková ZuzanaKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.2 b.
18.Hájková ZuzanaKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.2 b.
18.Hájková ZuzanaKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.2 b.
18.Kovářová LenkaSKR SU Ústí nad Labem2 b.
18.Kovářová LenkaSKR SU Ústí nad Labem2 b.
18.Kovářová LenkaSKR SU Ústí nad Labem2 b.
18.Kovářová LenkaSKR SU Ústí nad Labem2 b.
18.Kovářová LenkaSKR SU Ústí nad Labem2 b.
18.Kovářová LenkaSKR SU Ústí nad Labem2 b.
18.Kovářová LenkaSKR SU Ústí nad Labem2 b.
18.Kovářová LenkaSKR SU Ústí nad Labem2 b.
18.Kovářová LenkaSKR SU Ústí nad Labem2 b.
18.Kovářová LenkaSKR SU Ústí nad Labem2 b.
18.Kovářová LenkaSKR SU Ústí nad Labem2 b.
18.Kovářová LenkaSKR SU Ústí nad Labem2 b.
18.Kovářová LenkaSKR SU Ústí nad Labem2 b.
18.Kovářová LenkaSKR SU Ústí nad Labem2 b.
18.Mihalčatinová EliškaDragon Neratovice a Čelákovice2 b.
18.Mihalčatinová EliškaDragon Neratovice a Čelákovice2 b.
18.Mihalčatinová EliškaDragon Neratovice a Čelákovice2 b.
18.Mihalčatinová EliškaDragon Neratovice a Čelákovice2 b.
18.Mihalčatinová EliškaDragon Neratovice a Čelákovice2 b.
18.Mihalčatinová EliškaDragon Neratovice a Čelákovice2 b.
18.Mihalčatinová EliškaDragon Neratovice a Čelákovice2 b.
18.Mihalčatinová EliškaDragon Neratovice a Čelákovice2 b.
18.Mihalčatinová EliškaDragon Neratovice a Čelákovice2 b.
18.Mihalčatinová EliškaDragon Neratovice a Čelákovice2 b.
18.Mihalčatinová EliškaDragon Neratovice a Čelákovice2 b.
18.Mihalčatinová EliškaDragon Neratovice a Čelákovice2 b.
18.Mihalčatinová EliškaDragon Neratovice a Čelákovice2 b.
18.Mihalčatinová EliškaDragon Neratovice a Čelákovice2 b.

Postup z krajů

ZávodníkKlubKraj
Doušová Nikola SKR SU Ústí nad Labem Ústecký
NeobsazenoPlzeňský
Horadová Rozálie Dragon Neratovice a Čelákovice Praha
Krátká Natálie Sokol Sadská Středočeský
Hošková Viktorie Karate České Budějovice Jihočeský
Gregůrková Kateřina KODOKAI Brno Jihomoravský
Kerbelová Barbora Champions Team Karlovarský
Harciníková Anna SKK Shotokan Liberec Liberecký
Reguliová Beáta Karate Vrchlabí Královéhradecký
Kratochvílová Barbora KK Lichnice Pardubický
NeobsazenoKraj Vysočina
Otrubová Eva KK Jeseník Olomoucký kraj
NeobsazenoZlínský kraj
Švrčková Andrea Karate DDM Český Těšín Moravskoslezský kraj

Závodníci nominovaní z jiných kategorií

Žádní závodníci nejsou nominovaní z jiných kategorií

Divoká karta reprezentace, divoká karta STK

ZávodníkKlub
Neurčeno 
Neurčeno 


 Tisk
Vysvětlivky:
  •    - postupová pozice
  •    - NEpostupová pozice
  •    - Závodník startuje v jiné kategorii nebo nemůže startovat
  •    - Závodník má již nominaci z Národního poháru
  • Postupují první dva z loňského Mistrovství České rep.
  • Postupuje prvních 8 lidí z žebříčku z Národních pohárů (Před 2015 - 8 lidí, před 2014 - 7 lidí)(informace)
    Započítané Národní poháry v tomto roce:
  • Pokud je více závodníků na poslední postupové pozici (desáté), tak postupuje ten, který měl nejlepší skóre z daných turnajů, od posledního MČR (Mistrovství ČR 2016)
  • Postupují první 3 lidi z žebříčku nominačních turnajů v dorosteneckých a žákovských kategoriích.
  • *Body2...Nejlepší skóre (pouze u závodníků, kteří jsou na poslední postupové pozici nebo na první nepostupové pozici)
  • Pokud některý závodník startuje ve vyšší kategorii a zbytečně takto zabírá postupové místo v této kategorii, tak nám to prosím dejte vědět mailem - info@karaterec.com - a závodník bude vyškrtnut