KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Postup na Mistrovství ČR

(Nominační klíč 2015 | 2013/14 | 2013)

<< Zpět na přehled kategorií

Kata st. žákyně (12-13)

Postup z Mistrovství ČR 2016 (finalisté)

 ZávodníkKlub
1.Štěpánová Vendula SKK Shotokan Liberec
2.Brejchová Denisa Dragon Neratovice a Čelákovice

Průběžný stav postupového žebříčku z Národních pohárů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 8 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Harciníková AnnaSKK Shotokan Liberec72 b.
2.Trtíková MagdalénaKarate Klub Kyjov48 b.
3.Květoňová AndreaKarate České Budějovice36 b.
4.Michalicová NicoleŠin-mu Hodonín30 b.
5.Muzikářová KláraSKK Shotokan Liberec24 b.
5.Ondroušková AmálieKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.24 b.
7.Francová KláraSKK Shotokan Liberec18 b.
8.Draheimová AnikaBudo SC Plzeň15 b.
9.Brejchová DenisaDragon Neratovice a Čelákovice12 b.
10.Horadová RozálieDragon Neratovice a Čelákovice6 b.
10.Kovářová LenkaSKR SU Ústí nad Labem6 b.
12.Bábíčková EliškaKarate Klub Kyjov3 b.
12.Bučková MiraFight Club České Budějovice3 b.
12.Hošková ViktorieKarate České Budějovice3 b.
12.Jánová TerezaKarate České Budějovice3 b.
12.Vokatá AnnaSKP Karate Písek3 b.

Průběžný stav postupového žebříčku z nominačních turnajů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupují první 3 závodníci (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Ondroušková AmálieKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.48 b.
2.Brejchová DenisaDragon Neratovice a Čelákovice24 b.
2.Harciníková AnnaSKK Shotokan Liberec24 b.
2.Květoňová AndreaKarate České Budějovice24 b.
5.Draheimová AnikaBudo SC Plzeň18 b.
6.Francová KláraSKK Shotokan Liberec16 b.
6.Horadová RozálieDragon Neratovice a Čelákovice16 b.
6.Trtíková MagdalénaKarate Klub Kyjov16 b.
9.Hošková ViktorieKarate České Budějovice12 b.
10.Bučková MiraFight Club České Budějovice8 b.8 b.
10.Vachoutová BarboraSKP Karate Písek8 b.8 b.
10.Vašíčková TerezaŠin-mu Hodonín8 b.8 b.
10.Fidlerová EliškaDragon Neratovice a Čelákovice8 b.4 b.
14.Kratochvílová BarboraKK Lichnice6 b.
15.Celarová NelaKCK Team4 b.
15.Muzikářová KláraSKK Shotokan Liberec4 b.
15.Stinková AnetaSKP Karate Písek4 b.
18.Bělová HanaSKP Karate Písek2 b.
18.Dušková AdélaDragon Neratovice a Čelákovice2 b.
18.Ferencová SáraSKK Lipník nad Bečvou2 b.
18.Hájková ZuzanaKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.2 b.
18.Kovářová LenkaSKR SU Ústí nad Labem2 b.
18.Mihalčatinová EliškaDragon Neratovice a Čelákovice2 b.

Postup z krajů

ZávodníkKlubKraj
Doušová Nikola SKR SU Ústí nad Labem Ústecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciPlzeňský
Horadová Rozálie Dragon Neratovice a Čelákovice Praha
Krátká Natálie Sokol Sadská Středočeský
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciJihočeský
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciJihomoravský
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKarlovarský
Harciníková Anna SKK Shotokan Liberec Liberecký
Reguliová Beáta Karate Vrchlabí Královéhradecký
Kratochvílová Barbora KK Lichnice Pardubický
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKraj Vysočina
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciOlomoucký kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciZlínský kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciMoravskoslezský kraj

Závodníci nominovaní z jiných kategorií

Žádní závodníci nejsou nominovaní z jiných kategorií

Divoká karta reprezentace, divoká karta STK

ZávodníkKlub
Neurčeno 
Neurčeno 


 Tisk
Vysvětlivky:
  •    - postupová pozice
  •    - NEpostupová pozice
  •    - Závodník startuje v jiné kategorii nebo nemůže startovat
  •    - Závodník má již nominaci z Národního poháru
  • Postupují první dva z loňského Mistrovství České rep.
  • Postupuje prvních 8 lidí z žebříčku z Národních pohárů (Před 2015 - 8 lidí, před 2014 - 7 lidí)(informace)
    Započítané Národní poháry v tomto roce:
  • Pokud je více závodníků na poslední postupové pozici (desáté), tak postupuje ten, který měl nejlepší skóre z daných turnajů, od posledního MČR (Mistrovství ČR 2016)
  • Postupují první 3 lidi z žebříčku nominačních turnajů v dorosteneckých a žákovských kategoriích.
  • *Body2...Nejlepší skóre (pouze u závodníků, kteří jsou na poslední postupové pozici nebo na první nepostupové pozici)
  • Pokud některý závodník startuje ve vyšší kategorii a zbytečně takto zabírá postupové místo v této kategorii, tak nám to prosím dejte vědět mailem - info@karaterec.com - a závodník bude vyškrtnut