KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Postup na Mistrovství ČR

(Nominační klíč 2015 | 2013/14 | 2013)

<< Zpět na přehled kategorií

Kata st. žákyně (12-13)

Postup z Mistrovství ČR žáků 2012 (finalisté)

 ZávodníkKlub
1.Řeháková Kristýna Red Dragon Team
2.Křížová Sabina Sportovní klub Mates

Průběžný stav postupového žebříčku z Národních pohárů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 7 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Štroblová LucieFight Club České Budějovice64 b.
2.Lacinová BarboraSK Kamiwaza karate24 b.
2.Šabová DominikaNidoshinkan DOJO24 b.
2.Znamenáčková BarboraSport Relax24 b.
5.Metličková AnetaFight Club České Budějovice20 b.
6.Řeháková DominikaKarate Vision Praha12 b.
7.Bartoňová MichaelaSKK Shotokan Liberec8 b.
8.Endlerová HanaSKR SU Ústí nad Labem6 b.
9.Bartoňová MichaelaKusengo Nový Jičín4 b.
9.Budělovská ClementinaKarate České Budějovice4 b.
9.Hubková ErikaKESL RYU Praha4 b.
9.Rotterová AnnaKK Jeseník4 b.
13.Procházková KateřinaSKR SU Ústí nad Labem2 b.
13.Sasová VeronikaSKK Shotokan Liberec2 b.
13.Týlová EliškaKK Lichnice2 b.

Průběžný stav postupového žebříčku z nominačních turnajů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 7 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Štroblová LucieFight Club České Budějovice109 b.
2.Znamenáčková BarboraSport Relax102 b.
3.Řeháková DominikaKarate Vision Praha85 b.
4.Šabová DominikaNidoshinkan DOJO60 b.
5.Lacinová BarboraSK Kamiwaza karate44 b.
6.Halodová KláraKarate České Budějovice40 b.
7.Týlová EliškaKK Lichnice35 b.
8.Endlerová HanaSKR SU Ústí nad Labem33 b.
9.Schmiedová MichaelaŠin-mu Hodonín32 b.
10.Metličková AnetaFight Club České Budějovice30 b.
11.Jůzová NikolaKeiko-Ryu Shotokan20 b.
12.Bartoňová MichaelaSKK Shotokan Liberec16 b.
12.Konášová VeronikaSKR SU Ústí nad Labem16 b.
14.Korabečná BarboraKarate Tygr Shotokan Ostrava14 b.
15.Havrdová LucieSpartak Hradec Králové12 b.
16.Hubková ErikaKESL RYU Praha8 b.
16.Odehnalová KláraKCK Team8 b.
16.Rotterová AnnaKK Jeseník8 b.
19.Sasová VeronikaSKK Shotokan Liberec7 b.
20.Kelnerová AdélaKarate DDM Český Těšín6 b.
20.Mačátová AnetaKCK Team6 b.
22.Dejdarová RadkaSpartak Hradec Králové4 b.
22.Dostálová KateřinaKarate klub WAKIZASHI Ostrava4 b.
22.Rolínková EliškaTJ karate Nové Hrady4 b.
22.Trávníková VeronikaKarate Vision Praha4 b.
22.Velimská ŠárkaBudó škola KK Písek4 b.
27.Pelikánová HanaSKK Shotokan Liberec3 b.
27.Velcová NikolaSKR SU Ústí nad Labem3 b.
29.Dušáková NelaFight Club České Budějovice2 b.
29.Kančiová AlexandraTJ Jiskra Litomyšl2 b.
29.Nývltová KarolínaSKR SU Ústí nad Labem2 b.
29.Uhlíková KláraFight Club České Budějovice2 b.
29.Vacková DominikaKCK Team2 b.
29.Wagnerová SofieSpartak Hradec Králové2 b.

Postup z krajů

ZávodníkKlubKraj
Tesařová Kristýna Karate Klub Kadaň Ústecký
Faitová Nicola Narama Plzeň Plzeňský
Řeháková Dominika Karate Vision Praha Praha
Ištoková Kateřina SSC Česká Lípa a Mimoň Středočeský
Hortová Martina Karate České Budějovice Jihočeský
Miklíková Simona Slavia Kroměříž Jihomoravský
Jakubů Veronika Gorenje Chodov Karlovarský
Znamenáčková Barbora Sport Relax Liberecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKrálovéhradecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciPardubický
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKraj Vysočina
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciOlomoucký kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciZlínský kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciMoravskoslezský kraj

Závodníci nominovaní z jiných kategorií

Žádní závodníci nejsou nominovaní z jiných kategorií

Divoká karta reprezentace, divoká karta STK

ZávodníkKlub
Neurčeno 
Neurčeno 


 Tisk
Vysvětlivky:
  •    - postupová pozice
  •    - NEpostupová pozice
  •    - Závodník startuje v jiné kategorii nebo nemůže startovat
  •    - Závodník má již nominaci z Národního poháru
  • Postupují první dva z loňského Mistrovství České rep.
  • Postupuje prvních 8 lidí z žebříčku z Národních pohárů (Před 2015 - 8 lidí, před 2014 - 7 lidí)(informace)
    Započítané Národní poháry v tomto roce:
  • Pokud je více závodníků na poslední postupové pozici (desáté), tak postupuje ten, který měl nejlepší skóre z daných turnajů, od posledního MČR (Mistrovství ČR žáků 2012)
  • Postupují první 3 lidi z žebříčku nominačních turnajů v dorosteneckých a žákovských kategoriích.
  • *Body2...Nejlepší skóre (pouze u závodníků, kteří jsou na poslední postupové pozici nebo na první nepostupové pozici)
  • Pokud některý závodník startuje ve vyšší kategorii a zbytečně takto zabírá postupové místo v této kategorii, tak nám to prosím dejte vědět mailem - info@karaterec.com - a závodník bude vyškrtnut