KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Postup na Mistrovství ČR

(Nominační klíč 2015 | 2013/14 | 2013)

<< Zpět na přehled kategorií

Kata st. žáci (12-13)

Postup z Mistrovství ČR 2017 (finalisté)

 ZávodníkKlub
1.Pohl Filip BUDO KAN, z.s.
2.Nechyba Tomáš SKP karate Písek

Průběžný stav postupového žebříčku z Národních pohárů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 8 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team78 b.
1.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team78 b.
1.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team78 b.
1.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team78 b.
1.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team78 b.
1.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team78 b.
1.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team78 b.
1.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team78 b.
1.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team78 b.
1.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team78 b.
2.Vašek DanielKARATE TYGR SHOTOKAN60 b.
2.Vašek DanielKARATE TYGR SHOTOKAN60 b.
2.Vašek DanielKARATE TYGR SHOTOKAN60 b.
2.Vašek DanielKARATE TYGR SHOTOKAN60 b.
2.Vašek DanielKARATE TYGR SHOTOKAN60 b.
2.Vašek DanielKARATE TYGR SHOTOKAN60 b.
2.Vašek DanielKARATE TYGR SHOTOKAN60 b.
2.Vašek DanielKARATE TYGR SHOTOKAN60 b.
2.Vašek DanielKARATE TYGR SHOTOKAN60 b.
2.Vašek DanielKARATE TYGR SHOTOKAN60 b.
3.Laštůvka IgorOddíl karate TJ Slavia Kroměříž24 b.
3.Laštůvka IgorOddíl karate TJ Slavia Kroměříž24 b.
3.Laštůvka IgorOddíl karate TJ Slavia Kroměříž24 b.
3.Laštůvka IgorOddíl karate TJ Slavia Kroměříž24 b.
3.Laštůvka IgorOddíl karate TJ Slavia Kroměříž24 b.
3.Laštůvka IgorOddíl karate TJ Slavia Kroměříž24 b.
3.Laštůvka IgorOddíl karate TJ Slavia Kroměříž24 b.
3.Laštůvka IgorOddíl karate TJ Slavia Kroměříž24 b.
3.Laštůvka IgorOddíl karate TJ Slavia Kroměříž24 b.
3.Laštůvka IgorOddíl karate TJ Slavia Kroměříž24 b.
3.Nechyba TomášSKP karate Písek24 b.
3.Nechyba TomášSKP karate Písek24 b.
3.Nechyba TomášSKP karate Písek24 b.
3.Nechyba TomášSKP karate Písek24 b.
3.Nechyba TomášSKP karate Písek24 b.
3.Nechyba TomášSKP karate Písek24 b.
3.Nechyba TomášSKP karate Písek24 b.
3.Nechyba TomášSKP karate Písek24 b.
3.Nechyba TomášSKP karate Písek24 b.
3.Nechyba TomášSKP karate Písek24 b.
3.Pasker RenéKARATE TYGR SHOTOKAN24 b.
3.Pasker RenéKARATE TYGR SHOTOKAN24 b.
3.Pasker RenéKARATE TYGR SHOTOKAN24 b.
3.Pasker RenéKARATE TYGR SHOTOKAN24 b.
3.Pasker RenéKARATE TYGR SHOTOKAN24 b.
3.Pasker RenéKARATE TYGR SHOTOKAN24 b.
3.Pasker RenéKARATE TYGR SHOTOKAN24 b.
3.Pasker RenéKARATE TYGR SHOTOKAN24 b.
3.Pasker RenéKARATE TYGR SHOTOKAN24 b.
3.Pasker RenéKARATE TYGR SHOTOKAN24 b.
3.Pohl FilipBUDO KAN, z.s.24 b.
3.Pohl FilipBUDO KAN, z.s.24 b.
3.Pohl FilipBUDO KAN, z.s.24 b.
3.Pohl FilipBUDO KAN, z.s.24 b.
3.Pohl FilipBUDO KAN, z.s.24 b.
3.Pohl FilipBUDO KAN, z.s.24 b.
3.Pohl FilipBUDO KAN, z.s.24 b.
3.Pohl FilipBUDO KAN, z.s.24 b.
3.Pohl FilipBUDO KAN, z.s.24 b.
3.Pohl FilipBUDO KAN, z.s.24 b.
7.Haša OndřejOddíl karate TJ Slavia Kroměříž12 b.
7.Haša OndřejOddíl karate TJ Slavia Kroměříž12 b.
7.Haša OndřejOddíl karate TJ Slavia Kroměříž12 b.
7.Haša OndřejOddíl karate TJ Slavia Kroměříž12 b.
7.Haša OndřejOddíl karate TJ Slavia Kroměříž12 b.
7.Haša OndřejOddíl karate TJ Slavia Kroměříž12 b.
7.Haša OndřejOddíl karate TJ Slavia Kroměříž12 b.
7.Haša OndřejOddíl karate TJ Slavia Kroměříž12 b.
7.Haša OndřejOddíl karate TJ Slavia Kroměříž12 b.
7.Haša OndřejOddíl karate TJ Slavia Kroměříž12 b.
7.Kozubal AlexKARATE TYGR SHOTOKAN12 b.
7.Kozubal AlexKARATE TYGR SHOTOKAN12 b.
7.Kozubal AlexKARATE TYGR SHOTOKAN12 b.
7.Kozubal AlexKARATE TYGR SHOTOKAN12 b.
7.Kozubal AlexKARATE TYGR SHOTOKAN12 b.
7.Kozubal AlexKARATE TYGR SHOTOKAN12 b.
7.Kozubal AlexKARATE TYGR SHOTOKAN12 b.
7.Kozubal AlexKARATE TYGR SHOTOKAN12 b.
7.Kozubal AlexKARATE TYGR SHOTOKAN12 b.
7.Kozubal AlexKARATE TYGR SHOTOKAN12 b.
9.Novotný TomášSK Karate Shotokan Neratovice9 b.
9.Novotný TomášSK Karate Shotokan Neratovice9 b.
9.Novotný TomášSK Karate Shotokan Neratovice9 b.
9.Novotný TomášSK Karate Shotokan Neratovice9 b.
9.Novotný TomášSK Karate Shotokan Neratovice9 b.
9.Novotný TomášSK Karate Shotokan Neratovice9 b.
9.Novotný TomášSK Karate Shotokan Neratovice9 b.
9.Novotný TomášSK Karate Shotokan Neratovice9 b.
9.Novotný TomášSK Karate Shotokan Neratovice9 b.
9.Novotný TomášSK Karate Shotokan Neratovice9 b.
10.Melich LuděkShotokan Karate Dó TJ Sadská6 b.
10.Melich LuděkShotokan Karate Dó TJ Sadská6 b.
10.Melich LuděkShotokan Karate Dó TJ Sadská6 b.
10.Melich LuděkShotokan Karate Dó TJ Sadská6 b.
10.Melich LuděkShotokan Karate Dó TJ Sadská6 b.
10.Melich LuděkShotokan Karate Dó TJ Sadská6 b.
10.Melich LuděkShotokan Karate Dó TJ Sadská6 b.
10.Melich LuděkShotokan Karate Dó TJ Sadská6 b.
10.Melich LuděkShotokan Karate Dó TJ Sadská6 b.
10.Melich LuděkShotokan Karate Dó TJ Sadská6 b.
10.Pluhař MiroslavSK Karate Shotokan Liberec6 b.
10.Pluhař MiroslavSK Karate Shotokan Liberec6 b.
10.Pluhař MiroslavSK Karate Shotokan Liberec6 b.
10.Pluhař MiroslavSK Karate Shotokan Liberec6 b.
10.Pluhař MiroslavSK Karate Shotokan Liberec6 b.
10.Pluhař MiroslavSK Karate Shotokan Liberec6 b.
10.Pluhař MiroslavSK Karate Shotokan Liberec6 b.
10.Pluhař MiroslavSK Karate Shotokan Liberec6 b.
10.Pluhař MiroslavSK Karate Shotokan Liberec6 b.
10.Pluhař MiroslavSK Karate Shotokan Liberec6 b.
10.Ruža KryštofBUDO Plzeň z.s.6 b.
10.Ruža KryštofBUDO Plzeň z.s.6 b.
10.Ruža KryštofBUDO Plzeň z.s.6 b.
10.Ruža KryštofBUDO Plzeň z.s.6 b.
10.Ruža KryštofBUDO Plzeň z.s.6 b.
10.Ruža KryštofBUDO Plzeň z.s.6 b.
10.Ruža KryštofBUDO Plzeň z.s.6 b.
10.Ruža KryštofBUDO Plzeň z.s.6 b.
10.Ruža KryštofBUDO Plzeň z.s.6 b.
10.Ruža KryštofBUDO Plzeň z.s.6 b.
10.Vašíček OldřichBUDO KAN, z.s.6 b.
10.Vašíček OldřichBUDO KAN, z.s.6 b.
10.Vašíček OldřichBUDO KAN, z.s.6 b.
10.Vašíček OldřichBUDO KAN, z.s.6 b.
10.Vašíček OldřichBUDO KAN, z.s.6 b.
10.Vašíček OldřichBUDO KAN, z.s.6 b.
10.Vašíček OldřichBUDO KAN, z.s.6 b.
10.Vašíček OldřichBUDO KAN, z.s.6 b.
10.Vašíček OldřichBUDO KAN, z.s.6 b.
10.Vašíček OldřichBUDO KAN, z.s.6 b.
14.Čáslava BrunoNIDOSHINKAN Dojo, z.s.3 b.
14.Čáslava BrunoNIDOSHINKAN Dojo, z.s.3 b.
14.Čáslava BrunoNIDOSHINKAN Dojo, z.s.3 b.
14.Čáslava BrunoNIDOSHINKAN Dojo, z.s.3 b.
14.Čáslava BrunoNIDOSHINKAN Dojo, z.s.3 b.
14.Čáslava BrunoNIDOSHINKAN Dojo, z.s.3 b.
14.Čáslava BrunoNIDOSHINKAN Dojo, z.s.3 b.
14.Čáslava BrunoNIDOSHINKAN Dojo, z.s.3 b.
14.Čáslava BrunoNIDOSHINKAN Dojo, z.s.3 b.
14.Čáslava BrunoNIDOSHINKAN Dojo, z.s.3 b.
14.Javanský MartinSport Club Flair o.s.3 b.
14.Javanský MartinSport Club Flair o.s.3 b.
14.Javanský MartinSport Club Flair o.s.3 b.
14.Javanský MartinSport Club Flair o.s.3 b.
14.Javanský MartinSport Club Flair o.s.3 b.
14.Javanský MartinSport Club Flair o.s.3 b.
14.Javanský MartinSport Club Flair o.s.3 b.
14.Javanský MartinSport Club Flair o.s.3 b.
14.Javanský MartinSport Club Flair o.s.3 b.
14.Javanský MartinSport Club Flair o.s.3 b.
14.Polák JosefShotokan Sport Centrum Česká Lípa3 b.
14.Polák JosefShotokan Sport Centrum Česká Lípa3 b.
14.Polák JosefShotokan Sport Centrum Česká Lípa3 b.
14.Polák JosefShotokan Sport Centrum Česká Lípa3 b.
14.Polák JosefShotokan Sport Centrum Česká Lípa3 b.
14.Polák JosefShotokan Sport Centrum Česká Lípa3 b.
14.Polák JosefShotokan Sport Centrum Česká Lípa3 b.
14.Polák JosefShotokan Sport Centrum Česká Lípa3 b.
14.Polák JosefShotokan Sport Centrum Česká Lípa3 b.
14.Polák JosefShotokan Sport Centrum Česká Lípa3 b.
14.Stránský JanKESL RYU Shotokan z.s.3 b.
14.Stránský JanKESL RYU Shotokan z.s.3 b.
14.Stránský JanKESL RYU Shotokan z.s.3 b.
14.Stránský JanKESL RYU Shotokan z.s.3 b.
14.Stránský JanKESL RYU Shotokan z.s.3 b.
14.Stránský JanKESL RYU Shotokan z.s.3 b.
14.Stránský JanKESL RYU Shotokan z.s.3 b.
14.Stránský JanKESL RYU Shotokan z.s.3 b.
14.Stránský JanKESL RYU Shotokan z.s.3 b.
14.Stránský JanKESL RYU Shotokan z.s.3 b.
14.Zita KimiSPORT UNION, z. s.3 b.
14.Zita KimiSPORT UNION, z. s.3 b.
14.Zita KimiSPORT UNION, z. s.3 b.
14.Zita KimiSPORT UNION, z. s.3 b.
14.Zita KimiSPORT UNION, z. s.3 b.
14.Zita KimiSPORT UNION, z. s.3 b.
14.Zita KimiSPORT UNION, z. s.3 b.
14.Zita KimiSPORT UNION, z. s.3 b.
14.Zita KimiSPORT UNION, z. s.3 b.
14.Zita KimiSPORT UNION, z. s.3 b.

Průběžný stav postupového žebříčku z nominačních turnajů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupují první 3 závodníci (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Nechyba TomášSKP karate Písek48 b.
1.Nechyba TomášSKP karate Písek48 b.
1.Nechyba TomášSKP karate Písek48 b.
1.Nechyba TomášSKP karate Písek48 b.
1.Nechyba TomášSKP karate Písek48 b.
1.Nechyba TomášSKP karate Písek48 b.
1.Nechyba TomášSKP karate Písek48 b.
1.Nechyba TomášSKP karate Písek48 b.
1.Nechyba TomášSKP karate Písek48 b.
1.Nechyba TomášSKP karate Písek48 b.
2.Vašek DanielKARATE TYGR SHOTOKAN40 b.
2.Vašek DanielKARATE TYGR SHOTOKAN40 b.
2.Vašek DanielKARATE TYGR SHOTOKAN40 b.
2.Vašek DanielKARATE TYGR SHOTOKAN40 b.
2.Vašek DanielKARATE TYGR SHOTOKAN40 b.
2.Vašek DanielKARATE TYGR SHOTOKAN40 b.
2.Vašek DanielKARATE TYGR SHOTOKAN40 b.
2.Vašek DanielKARATE TYGR SHOTOKAN40 b.
2.Vašek DanielKARATE TYGR SHOTOKAN40 b.
2.Vašek DanielKARATE TYGR SHOTOKAN40 b.
3.Sůkal VojtěchL.F. CLUB KARATE, z.s.24 b.24 b.
3.Sůkal VojtěchL.F. CLUB KARATE, z.s.24 b.24 b.
3.Sůkal VojtěchL.F. CLUB KARATE, z.s.24 b.24 b.
3.Sůkal VojtěchL.F. CLUB KARATE, z.s.24 b.24 b.
3.Sůkal VojtěchL.F. CLUB KARATE, z.s.24 b.24 b.
3.Sůkal VojtěchL.F. CLUB KARATE, z.s.24 b.24 b.
3.Sůkal VojtěchL.F. CLUB KARATE, z.s.24 b.24 b.
3.Sůkal VojtěchL.F. CLUB KARATE, z.s.24 b.24 b.
3.Sůkal VojtěchL.F. CLUB KARATE, z.s.24 b.24 b.
3.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team24 b.16 b.
3.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team24 b.16 b.
3.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team24 b.16 b.
3.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team24 b.16 b.
3.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team24 b.16 b.
3.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team24 b.16 b.
3.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team24 b.16 b.
3.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team24 b.16 b.
3.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team24 b.16 b.
3.Sůkal VojtěchL.F. CLUB KARATE, z.s.24 b.
3.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team24 b.
5.Stránský JanKESL RYU Shotokan z.s.18 b.
5.Stránský JanKESL RYU Shotokan z.s.18 b.
5.Stránský JanKESL RYU Shotokan z.s.18 b.
5.Stránský JanKESL RYU Shotokan z.s.18 b.
5.Stránský JanKESL RYU Shotokan z.s.18 b.
5.Stránský JanKESL RYU Shotokan z.s.18 b.
5.Stránský JanKESL RYU Shotokan z.s.18 b.
5.Stránský JanKESL RYU Shotokan z.s.18 b.
5.Stránský JanKESL RYU Shotokan z.s.18 b.
5.Stránský JanKESL RYU Shotokan z.s.18 b.
6.Fafek VladimírSK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice16 b.
6.Fafek VladimírSK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice16 b.
6.Fafek VladimírSK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice16 b.
6.Fafek VladimírSK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice16 b.
6.Fafek VladimírSK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice16 b.
6.Fafek VladimírSK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice16 b.
6.Fafek VladimírSK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice16 b.
6.Fafek VladimírSK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice16 b.
6.Fafek VladimírSK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice16 b.
6.Fafek VladimírSK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice16 b.
6.Růžička LukášFight Club České Budějovice16 b.
6.Růžička LukášFight Club České Budějovice16 b.
6.Růžička LukášFight Club České Budějovice16 b.
6.Růžička LukášFight Club České Budějovice16 b.
6.Růžička LukášFight Club České Budějovice16 b.
6.Růžička LukášFight Club České Budějovice16 b.
6.Růžička LukášFight Club České Budějovice16 b.
6.Růžička LukášFight Club České Budějovice16 b.
6.Růžička LukášFight Club České Budějovice16 b.
6.Růžička LukášFight Club České Budějovice16 b.
8.Florek JakubFight Club České Budějovice12 b.
8.Florek JakubFight Club České Budějovice12 b.
8.Florek JakubFight Club České Budějovice12 b.
8.Florek JakubFight Club České Budějovice12 b.
8.Florek JakubFight Club České Budějovice12 b.
8.Florek JakubFight Club České Budějovice12 b.
8.Florek JakubFight Club České Budějovice12 b.
8.Florek JakubFight Club České Budějovice12 b.
8.Florek JakubFight Club České Budějovice12 b.
8.Florek JakubFight Club České Budějovice12 b.
9.Lácha MartinFight Club České Budějovice8 b.
9.Lácha MartinFight Club České Budějovice8 b.
9.Lácha MartinFight Club České Budějovice8 b.
9.Lácha MartinFight Club České Budějovice8 b.
9.Lácha MartinFight Club České Budějovice8 b.
9.Lácha MartinFight Club České Budějovice8 b.
9.Lácha MartinFight Club České Budějovice8 b.
9.Lácha MartinFight Club České Budějovice8 b.
9.Lácha MartinFight Club České Budějovice8 b.
9.Lácha MartinFight Club České Budějovice8 b.
9.Noštinský SebastianHAKUBA Karate Ostrava8 b.
9.Noštinský SebastianHAKUBA Karate Ostrava8 b.
9.Noštinský SebastianHAKUBA Karate Ostrava8 b.
9.Noštinský SebastianHAKUBA Karate Ostrava8 b.
9.Noštinský SebastianHAKUBA Karate Ostrava8 b.
9.Noštinský SebastianHAKUBA Karate Ostrava8 b.
9.Noštinský SebastianHAKUBA Karate Ostrava8 b.
9.Noštinský SebastianHAKUBA Karate Ostrava8 b.
9.Noštinský SebastianHAKUBA Karate Ostrava8 b.
9.Noštinský SebastianHAKUBA Karate Ostrava8 b.
9.Žlábek JakubSKP karate Písek8 b.
9.Žlábek JakubSKP karate Písek8 b.
9.Žlábek JakubSKP karate Písek8 b.
9.Žlábek JakubSKP karate Písek8 b.
9.Žlábek JakubSKP karate Písek8 b.
9.Žlábek JakubSKP karate Písek8 b.
9.Žlábek JakubSKP karate Písek8 b.
9.Žlábek JakubSKP karate Písek8 b.
9.Žlábek JakubSKP karate Písek8 b.
9.Žlábek JakubSKP karate Písek8 b.
12.Andrš VojtěchKESL RYU Shotokan z.s.4 b.
12.Andrš VojtěchKESL RYU Shotokan z.s.4 b.
12.Andrš VojtěchKESL RYU Shotokan z.s.4 b.
12.Andrš VojtěchKESL RYU Shotokan z.s.4 b.
12.Andrš VojtěchKESL RYU Shotokan z.s.4 b.
12.Andrš VojtěchKESL RYU Shotokan z.s.4 b.
12.Andrš VojtěchKESL RYU Shotokan z.s.4 b.
12.Andrš VojtěchKESL RYU Shotokan z.s.4 b.
12.Andrš VojtěchKESL RYU Shotokan z.s.4 b.
12.Andrš VojtěchKESL RYU Shotokan z.s.4 b.
12.Čáslava BrunoNIDOSHINKAN Dojo, z.s.4 b.
12.Čáslava BrunoNIDOSHINKAN Dojo, z.s.4 b.
12.Čáslava BrunoNIDOSHINKAN Dojo, z.s.4 b.
12.Čáslava BrunoNIDOSHINKAN Dojo, z.s.4 b.
12.Čáslava BrunoNIDOSHINKAN Dojo, z.s.4 b.
12.Čáslava BrunoNIDOSHINKAN Dojo, z.s.4 b.
12.Čáslava BrunoNIDOSHINKAN Dojo, z.s.4 b.
12.Čáslava BrunoNIDOSHINKAN Dojo, z.s.4 b.
12.Čáslava BrunoNIDOSHINKAN Dojo, z.s.4 b.
12.Čáslava BrunoNIDOSHINKAN Dojo, z.s.4 b.
12.Kozubal AlexKARATE TYGR SHOTOKAN4 b.
12.Kozubal AlexKARATE TYGR SHOTOKAN4 b.
12.Kozubal AlexKARATE TYGR SHOTOKAN4 b.
12.Kozubal AlexKARATE TYGR SHOTOKAN4 b.
12.Kozubal AlexKARATE TYGR SHOTOKAN4 b.
12.Kozubal AlexKARATE TYGR SHOTOKAN4 b.
12.Kozubal AlexKARATE TYGR SHOTOKAN4 b.
12.Kozubal AlexKARATE TYGR SHOTOKAN4 b.
12.Kozubal AlexKARATE TYGR SHOTOKAN4 b.
12.Kozubal AlexKARATE TYGR SHOTOKAN4 b.
12.Mička ŠtěpánSPORT UNION, z. s.4 b.
12.Mička ŠtěpánSPORT UNION, z. s.4 b.
12.Mička ŠtěpánSPORT UNION, z. s.4 b.
12.Mička ŠtěpánSPORT UNION, z. s.4 b.
12.Mička ŠtěpánSPORT UNION, z. s.4 b.
12.Mička ŠtěpánSPORT UNION, z. s.4 b.
12.Mička ŠtěpánSPORT UNION, z. s.4 b.
12.Mička ŠtěpánSPORT UNION, z. s.4 b.
12.Mička ŠtěpánSPORT UNION, z. s.4 b.
12.Mička ŠtěpánSPORT UNION, z. s.4 b.
16.Bednář JanSPORT UNION, z. s.2 b.
16.Bednář JanSPORT UNION, z. s.2 b.
16.Bednář JanSPORT UNION, z. s.2 b.
16.Bednář JanSPORT UNION, z. s.2 b.
16.Bednář JanSPORT UNION, z. s.2 b.
16.Bednář JanSPORT UNION, z. s.2 b.
16.Bednář JanSPORT UNION, z. s.2 b.
16.Bednář JanSPORT UNION, z. s.2 b.
16.Bednář JanSPORT UNION, z. s.2 b.
16.Bednář JanSPORT UNION, z. s.2 b.
16.Kučera MarekKESL RYU Shotokan z.s.2 b.
16.Kučera MarekKESL RYU Shotokan z.s.2 b.
16.Kučera MarekKESL RYU Shotokan z.s.2 b.
16.Kučera MarekKESL RYU Shotokan z.s.2 b.
16.Kučera MarekKESL RYU Shotokan z.s.2 b.
16.Kučera MarekKESL RYU Shotokan z.s.2 b.
16.Kučera MarekKESL RYU Shotokan z.s.2 b.
16.Kučera MarekKESL RYU Shotokan z.s.2 b.
16.Kučera MarekKESL RYU Shotokan z.s.2 b.
16.Kučera MarekKESL RYU Shotokan z.s.2 b.
16.Pavel MatějSPORT UNION, z. s.2 b.
16.Pavel MatějSPORT UNION, z. s.2 b.
16.Pavel MatějSPORT UNION, z. s.2 b.
16.Pavel MatějSPORT UNION, z. s.2 b.
16.Pavel MatějSPORT UNION, z. s.2 b.
16.Pavel MatějSPORT UNION, z. s.2 b.
16.Pavel MatějSPORT UNION, z. s.2 b.
16.Pavel MatějSPORT UNION, z. s.2 b.
16.Pavel MatějSPORT UNION, z. s.2 b.
16.Pavel MatějSPORT UNION, z. s.2 b.
16.Vašák VojtěchKarate klub LICHNICE, z.s.2 b.
16.Vašák VojtěchKarate klub LICHNICE, z.s.2 b.
16.Vašák VojtěchKarate klub LICHNICE, z.s.2 b.
16.Vašák VojtěchKarate klub LICHNICE, z.s.2 b.
16.Vašák VojtěchKarate klub LICHNICE, z.s.2 b.
16.Vašák VojtěchKarate klub LICHNICE, z.s.2 b.
16.Vašák VojtěchKarate klub LICHNICE, z.s.2 b.
16.Vašák VojtěchKarate klub LICHNICE, z.s.2 b.
16.Vašák VojtěchKarate klub LICHNICE, z.s.2 b.
16.Vašák VojtěchKarate klub LICHNICE, z.s.2 b.
16.Zita KimiSPORT UNION, z. s.2 b.
16.Zita KimiSPORT UNION, z. s.2 b.
16.Zita KimiSPORT UNION, z. s.2 b.
16.Zita KimiSPORT UNION, z. s.2 b.
16.Zita KimiSPORT UNION, z. s.2 b.
16.Zita KimiSPORT UNION, z. s.2 b.
16.Zita KimiSPORT UNION, z. s.2 b.
16.Zita KimiSPORT UNION, z. s.2 b.
16.Zita KimiSPORT UNION, z. s.2 b.
16.Zita KimiSPORT UNION, z. s.2 b.

Postup z krajů

ZávodníkKlubKraj
Zita Kimi SPORT UNION, z. s. Ústecký
Hirschau Štěpán TJ Kdyně Plzeňský
Fidler Jakub SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice Praha
Melich Luděk Shotokan Karate Dó TJ Sadská Středočeský
Lácha Martin Fight Club České Budějovice Jihočeský
Čáslava Bruno NIDOSHINKAN Dojo, z.s. Jihomoravský
Benda Karel SKP Unitop Sokolov Karlovarský
Kolář Daniel SK Karate Shotokan Liberec Liberecký
Šolín Jakub Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. Královéhradecký
Paterson Gallen Darren Karate klub LICHNICE, z.s. Pardubický
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKraj Vysočina
Sámel Tomáš VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. Olomoucký kraj
Haša Ondřej Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž Zlínský kraj
NeobsazenoMoravskoslezský kraj

Závodníci nominovaní z jiných kategorií

Žádní závodníci nejsou nominovaní z jiných kategorií

Divoká karta reprezentace, divoká karta STK

ZávodníkKlub
Neurčeno 
Neurčeno 


 Tisk
Vysvětlivky:
  •    - postupová pozice
  •    - NEpostupová pozice
  •    - Závodník startuje v jiné kategorii nebo nemůže startovat
  •    - Závodník má již nominaci z Národního poháru
  • Postupují první dva z loňského Mistrovství České rep.
  • Postupuje prvních 8 lidí z žebříčku z Národních pohárů (Před 2015 - 8 lidí, před 2014 - 7 lidí)(informace)
    Započítané Národní poháry v tomto roce:
  • Pokud je více závodníků na poslední postupové pozici (desáté), tak postupuje ten, který měl nejlepší skóre z daných turnajů, od posledního MČR (Mistrovství ČR 2017)
  • Postupují první 3 lidi z žebříčku nominačních turnajů v dorosteneckých a žákovských kategoriích.
  • *Body2...Nejlepší skóre (pouze u závodníků, kteří jsou na poslední postupové pozici nebo na první nepostupové pozici)
  • Pokud některý závodník startuje ve vyšší kategorii a zbytečně takto zabírá postupové místo v této kategorii, tak nám to prosím dejte vědět mailem - info@karaterec.com - a závodník bude vyškrtnut