KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Postup na Mistrovství ČR

(Nominační klíč 2015 | 2013/14 | 2013)

<< Zpět na přehled kategorií

Kata st. žáci (12-13)

Postup z Mistrovství ČR 2016 (finalisté)

 ZávodníkKlub
1.Vacek Tomáš SK Karate Shotokan Liberec
2.Kloubek Matyáš KESL RYU Shotokan z.s.

Průběžný stav postupového žebříčku z Národních pohárů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 8 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Vacek TomášSKK Shotokan Liberec72 b.
1.Vacek TomášSKK Shotokan Liberec72 b.
1.Vacek TomášSKK Shotokan Liberec72 b.
1.Vacek TomášSKK Shotokan Liberec72 b.
1.Vacek TomášSKK Shotokan Liberec72 b.
1.Vacek TomášSKK Shotokan Liberec72 b.
1.Vacek TomášSKK Shotokan Liberec72 b.
1.Vacek TomášSKK Shotokan Liberec72 b.
1.Vacek TomášSKK Shotokan Liberec72 b.
1.Vacek TomášSKK Shotokan Liberec72 b.
1.Vacek TomášSKK Shotokan Liberec72 b.
1.Vacek TomášSKK Shotokan Liberec72 b.
1.Vacek TomášSKK Shotokan Liberec72 b.
1.Vacek TomášSKK Shotokan Liberec72 b.
2.Sůkal VojtěchL. F. CLUB KARATE66 b.
2.Sůkal VojtěchL. F. CLUB KARATE66 b.
2.Sůkal VojtěchL. F. CLUB KARATE66 b.
2.Sůkal VojtěchL. F. CLUB KARATE66 b.
2.Sůkal VojtěchL. F. CLUB KARATE66 b.
2.Sůkal VojtěchL. F. CLUB KARATE66 b.
2.Sůkal VojtěchL. F. CLUB KARATE66 b.
2.Sůkal VojtěchL. F. CLUB KARATE66 b.
2.Sůkal VojtěchL. F. CLUB KARATE66 b.
2.Sůkal VojtěchL. F. CLUB KARATE66 b.
2.Sůkal VojtěchL. F. CLUB KARATE66 b.
2.Sůkal VojtěchL. F. CLUB KARATE66 b.
2.Sůkal VojtěchL. F. CLUB KARATE66 b.
2.Sůkal VojtěchL. F. CLUB KARATE66 b.
3.Nevrkla DanielSKK Shotokan Liberec36 b.
3.Nevrkla DanielSKK Shotokan Liberec36 b.
3.Nevrkla DanielSKK Shotokan Liberec36 b.
3.Nevrkla DanielSKK Shotokan Liberec36 b.
3.Nevrkla DanielSKK Shotokan Liberec36 b.
3.Nevrkla DanielSKK Shotokan Liberec36 b.
3.Nevrkla DanielSKK Shotokan Liberec36 b.
3.Nevrkla DanielSKK Shotokan Liberec36 b.
3.Nevrkla DanielSKK Shotokan Liberec36 b.
3.Nevrkla DanielSKK Shotokan Liberec36 b.
3.Nevrkla DanielSKK Shotokan Liberec36 b.
3.Nevrkla DanielSKK Shotokan Liberec36 b.
3.Nevrkla DanielSKK Shotokan Liberec36 b.
3.Nevrkla DanielSKK Shotokan Liberec36 b.
4.Pohl FilipTARO KAN30 b.
4.Pohl FilipTARO KAN30 b.
4.Pohl FilipTARO KAN30 b.
4.Pohl FilipTARO KAN30 b.
4.Pohl FilipTARO KAN30 b.
4.Pohl FilipTARO KAN30 b.
4.Pohl FilipTARO KAN30 b.
4.Pohl FilipTARO KAN30 b.
4.Pohl FilipTARO KAN30 b.
4.Pohl FilipTARO KAN30 b.
4.Pohl FilipTARO KAN30 b.
4.Pohl FilipTARO KAN30 b.
4.Pohl FilipTARO KAN30 b.
4.Pohl FilipTARO KAN30 b.
5.Nechyba TomášSKP Karate Písek24 b.
5.Nechyba TomášSKP Karate Písek24 b.
5.Nechyba TomášSKP Karate Písek24 b.
5.Nechyba TomášSKP Karate Písek24 b.
5.Nechyba TomášSKP Karate Písek24 b.
5.Nechyba TomášSKP Karate Písek24 b.
5.Nechyba TomášSKP Karate Písek24 b.
5.Nechyba TomášSKP Karate Písek24 b.
5.Nechyba TomášSKP Karate Písek24 b.
5.Nechyba TomášSKP Karate Písek24 b.
5.Nechyba TomášSKP Karate Písek24 b.
5.Nechyba TomášSKP Karate Písek24 b.
5.Nechyba TomášSKP Karate Písek24 b.
5.Nechyba TomášSKP Karate Písek24 b.
6.Zýka ŠtěpánFight Club České Budějovice15 b.
6.Zýka ŠtěpánFight Club České Budějovice15 b.
6.Zýka ŠtěpánFight Club České Budějovice15 b.
6.Zýka ŠtěpánFight Club České Budějovice15 b.
6.Zýka ŠtěpánFight Club České Budějovice15 b.
6.Zýka ŠtěpánFight Club České Budějovice15 b.
6.Zýka ŠtěpánFight Club České Budějovice15 b.
6.Zýka ŠtěpánFight Club České Budějovice15 b.
6.Zýka ŠtěpánFight Club České Budějovice15 b.
6.Zýka ŠtěpánFight Club České Budějovice15 b.
6.Zýka ŠtěpánFight Club České Budějovice15 b.
6.Zýka ŠtěpánFight Club České Budějovice15 b.
6.Zýka ŠtěpánFight Club České Budějovice15 b.
6.Zýka ŠtěpánFight Club České Budějovice15 b.
7.Kloubek MatyášKESL RYU Shotokan12 b.12 b.
7.Kloubek MatyášKESL RYU Shotokan12 b.12 b.
7.Kloubek MatyášKESL RYU Shotokan12 b.12 b.
7.Kloubek MatyášKESL RYU Shotokan12 b.12 b.
7.Kloubek MatyášKESL RYU Shotokan12 b.12 b.
7.Kloubek MatyášKESL RYU Shotokan12 b.12 b.
7.Kloubek MatyášKESL RYU Shotokan12 b.12 b.
7.Kloubek MatyášKESL RYU Shotokan12 b.12 b.
7.Kloubek MatyášKESL RYU Shotokan12 b.12 b.
7.Kloubek MatyášKESL RYU Shotokan12 b.12 b.
7.Kloubek MatyášKESL RYU Shotokan12 b.12 b.
7.Kloubek MatyášKESL RYU Shotokan12 b.12 b.
7.Kloubek MatyášKESL RYU Shotokan12 b.12 b.
7.Kloubek MatyášKESL RYU Shotokan12 b.12 b.
7.Melich LuděkSokol Sadská12 b.12 b.
7.Melich LuděkSokol Sadská12 b.12 b.
7.Melich LuděkSokol Sadská12 b.12 b.
7.Melich LuděkSokol Sadská12 b.12 b.
7.Melich LuděkSokol Sadská12 b.12 b.
7.Melich LuděkSokol Sadská12 b.12 b.
7.Melich LuděkSokol Sadská12 b.12 b.
7.Melich LuděkSokol Sadská12 b.12 b.
7.Melich LuděkSokol Sadská12 b.12 b.
7.Melich LuděkSokol Sadská12 b.12 b.
7.Melich LuděkSokol Sadská12 b.12 b.
7.Melich LuděkSokol Sadská12 b.12 b.
7.Melich LuděkSokol Sadská12 b.12 b.
7.Melich LuděkSokol Sadská12 b.12 b.
7.Čáslava BrunoŠin-mu Hodonín12 b.6 b.
7.Čáslava BrunoŠin-mu Hodonín12 b.6 b.
7.Čáslava BrunoŠin-mu Hodonín12 b.6 b.
7.Čáslava BrunoŠin-mu Hodonín12 b.6 b.
7.Čáslava BrunoŠin-mu Hodonín12 b.6 b.
7.Čáslava BrunoŠin-mu Hodonín12 b.6 b.
7.Čáslava BrunoŠin-mu Hodonín12 b.6 b.
7.Čáslava BrunoŠin-mu Hodonín12 b.6 b.
7.Čáslava BrunoŠin-mu Hodonín12 b.6 b.
7.Čáslava BrunoŠin-mu Hodonín12 b.6 b.
7.Čáslava BrunoŠin-mu Hodonín12 b.6 b.
7.Čáslava BrunoŠin-mu Hodonín12 b.6 b.
7.Čáslava BrunoŠin-mu Hodonín12 b.6 b.
7.Čáslava BrunoŠin-mu Hodonín12 b.6 b.
10.Havlíček DanielSKP Hvězda Karlovy Vary6 b.
10.Havlíček DanielSKP Hvězda Karlovy Vary6 b.
10.Havlíček DanielSKP Hvězda Karlovy Vary6 b.
10.Havlíček DanielSKP Hvězda Karlovy Vary6 b.
10.Havlíček DanielSKP Hvězda Karlovy Vary6 b.
10.Havlíček DanielSKP Hvězda Karlovy Vary6 b.
10.Havlíček DanielSKP Hvězda Karlovy Vary6 b.
10.Havlíček DanielSKP Hvězda Karlovy Vary6 b.
10.Havlíček DanielSKP Hvězda Karlovy Vary6 b.
10.Havlíček DanielSKP Hvězda Karlovy Vary6 b.
10.Havlíček DanielSKP Hvězda Karlovy Vary6 b.
10.Havlíček DanielSKP Hvězda Karlovy Vary6 b.
10.Havlíček DanielSKP Hvězda Karlovy Vary6 b.
10.Havlíček DanielSKP Hvězda Karlovy Vary6 b.
10.Morales ArmandoSlavia Kroměříž6 b.
10.Morales ArmandoSlavia Kroměříž6 b.
10.Morales ArmandoSlavia Kroměříž6 b.
10.Morales ArmandoSlavia Kroměříž6 b.
10.Morales ArmandoSlavia Kroměříž6 b.
10.Morales ArmandoSlavia Kroměříž6 b.
10.Morales ArmandoSlavia Kroměříž6 b.
10.Morales ArmandoSlavia Kroměříž6 b.
10.Morales ArmandoSlavia Kroměříž6 b.
10.Morales ArmandoSlavia Kroměříž6 b.
10.Morales ArmandoSlavia Kroměříž6 b.
10.Morales ArmandoSlavia Kroměříž6 b.
10.Morales ArmandoSlavia Kroměříž6 b.
10.Morales ArmandoSlavia Kroměříž6 b.
12.Bílek FilipŠin-mu Hodonín3 b.
12.Bílek FilipŠin-mu Hodonín3 b.
12.Bílek FilipŠin-mu Hodonín3 b.
12.Bílek FilipŠin-mu Hodonín3 b.
12.Bílek FilipŠin-mu Hodonín3 b.
12.Bílek FilipŠin-mu Hodonín3 b.
12.Bílek FilipŠin-mu Hodonín3 b.
12.Bílek FilipŠin-mu Hodonín3 b.
12.Bílek FilipŠin-mu Hodonín3 b.
12.Bílek FilipŠin-mu Hodonín3 b.
12.Bílek FilipŠin-mu Hodonín3 b.
12.Bílek FilipŠin-mu Hodonín3 b.
12.Bílek FilipŠin-mu Hodonín3 b.
12.Bílek FilipŠin-mu Hodonín3 b.
12.Brejcha DanielDragon Neratovice a Čelákovice3 b.
12.Brejcha DanielDragon Neratovice a Čelákovice3 b.
12.Brejcha DanielDragon Neratovice a Čelákovice3 b.
12.Brejcha DanielDragon Neratovice a Čelákovice3 b.
12.Brejcha DanielDragon Neratovice a Čelákovice3 b.
12.Brejcha DanielDragon Neratovice a Čelákovice3 b.
12.Brejcha DanielDragon Neratovice a Čelákovice3 b.
12.Brejcha DanielDragon Neratovice a Čelákovice3 b.
12.Brejcha DanielDragon Neratovice a Čelákovice3 b.
12.Brejcha DanielDragon Neratovice a Čelákovice3 b.
12.Brejcha DanielDragon Neratovice a Čelákovice3 b.
12.Brejcha DanielDragon Neratovice a Čelákovice3 b.
12.Brejcha DanielDragon Neratovice a Čelákovice3 b.
12.Brejcha DanielDragon Neratovice a Čelákovice3 b.
12.Pavel MatějSKR SU Ústí nad Labem3 b.
12.Pavel MatějSKR SU Ústí nad Labem3 b.
12.Pavel MatějSKR SU Ústí nad Labem3 b.
12.Pavel MatějSKR SU Ústí nad Labem3 b.
12.Pavel MatějSKR SU Ústí nad Labem3 b.
12.Pavel MatějSKR SU Ústí nad Labem3 b.
12.Pavel MatějSKR SU Ústí nad Labem3 b.
12.Pavel MatějSKR SU Ústí nad Labem3 b.
12.Pavel MatějSKR SU Ústí nad Labem3 b.
12.Pavel MatějSKR SU Ústí nad Labem3 b.
12.Pavel MatějSKR SU Ústí nad Labem3 b.
12.Pavel MatějSKR SU Ústí nad Labem3 b.
12.Pavel MatějSKR SU Ústí nad Labem3 b.
12.Pavel MatějSKR SU Ústí nad Labem3 b.
12.Simon MaximSKBU Hostivař3 b.
12.Simon MaximSKBU Hostivař3 b.
12.Simon MaximSKBU Hostivař3 b.
12.Simon MaximSKBU Hostivař3 b.
12.Simon MaximSKBU Hostivař3 b.
12.Simon MaximSKBU Hostivař3 b.
12.Simon MaximSKBU Hostivař3 b.
12.Simon MaximSKBU Hostivař3 b.
12.Simon MaximSKBU Hostivař3 b.
12.Simon MaximSKBU Hostivař3 b.
12.Simon MaximSKBU Hostivař3 b.
12.Simon MaximSKBU Hostivař3 b.
12.Simon MaximSKBU Hostivař3 b.
12.Simon MaximSKBU Hostivař3 b.
12.Vašíček OldřichŠin-mu Hodonín3 b.
12.Vašíček OldřichŠin-mu Hodonín3 b.
12.Vašíček OldřichŠin-mu Hodonín3 b.
12.Vašíček OldřichŠin-mu Hodonín3 b.
12.Vašíček OldřichŠin-mu Hodonín3 b.
12.Vašíček OldřichŠin-mu Hodonín3 b.
12.Vašíček OldřichŠin-mu Hodonín3 b.
12.Vašíček OldřichŠin-mu Hodonín3 b.
12.Vašíček OldřichŠin-mu Hodonín3 b.
12.Vašíček OldřichŠin-mu Hodonín3 b.
12.Vašíček OldřichŠin-mu Hodonín3 b.
12.Vašíček OldřichŠin-mu Hodonín3 b.
12.Vašíček OldřichŠin-mu Hodonín3 b.
12.Vašíček OldřichŠin-mu Hodonín3 b.

Průběžný stav postupového žebříčku z nominačních turnajů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupují první 3 závodníci (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Fafek VladimírDragon Neratovice a Čelákovice32 b.
1.Fafek VladimírDragon Neratovice a Čelákovice32 b.
1.Fafek VladimírDragon Neratovice a Čelákovice32 b.
1.Fafek VladimírDragon Neratovice a Čelákovice32 b.
1.Fafek VladimírDragon Neratovice a Čelákovice32 b.
1.Fafek VladimírDragon Neratovice a Čelákovice32 b.
1.Fafek VladimírDragon Neratovice a Čelákovice32 b.
1.Fafek VladimírDragon Neratovice a Čelákovice32 b.
1.Fafek VladimírDragon Neratovice a Čelákovice32 b.
1.Fafek VladimírDragon Neratovice a Čelákovice32 b.
1.Fafek VladimírDragon Neratovice a Čelákovice32 b.
1.Fafek VladimírDragon Neratovice a Čelákovice32 b.
1.Fafek VladimírDragon Neratovice a Čelákovice32 b.
1.Fafek VladimírDragon Neratovice a Čelákovice32 b.
1.Vašek DanielKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.32 b.
1.Vašek DanielKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.32 b.
1.Vašek DanielKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.32 b.
1.Vašek DanielKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.32 b.
1.Vašek DanielKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.32 b.
1.Vašek DanielKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.32 b.
1.Vašek DanielKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.32 b.
1.Vašek DanielKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.32 b.
1.Vašek DanielKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.32 b.
1.Vašek DanielKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.32 b.
1.Vašek DanielKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.32 b.
1.Vašek DanielKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.32 b.
1.Vašek DanielKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.32 b.
1.Vašek DanielKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.32 b.
3.Ruža KryštofBudo SC Plzeň28 b.
3.Ruža KryštofBudo SC Plzeň28 b.
3.Ruža KryštofBudo SC Plzeň28 b.
3.Ruža KryštofBudo SC Plzeň28 b.
3.Ruža KryštofBudo SC Plzeň28 b.
3.Ruža KryštofBudo SC Plzeň28 b.
3.Ruža KryštofBudo SC Plzeň28 b.
3.Ruža KryštofBudo SC Plzeň28 b.
3.Ruža KryštofBudo SC Plzeň28 b.
3.Ruža KryštofBudo SC Plzeň28 b.
3.Ruža KryštofBudo SC Plzeň28 b.
3.Ruža KryštofBudo SC Plzeň28 b.
3.Ruža KryštofBudo SC Plzeň28 b.
3.Ruža KryštofBudo SC Plzeň28 b.
4.Brejcha DanielDragon Neratovice a Čelákovice24 b.24 b.
4.Hradský JakubKobra Kladno24 b.24 b.
4.Bázler MarekSKR SU Ústí nad Labem24 b.16 b.
4.Bázler MarekSKR SU Ústí nad Labem24 b.
4.Bázler MarekSKR SU Ústí nad Labem24 b.
4.Bázler MarekSKR SU Ústí nad Labem24 b.
4.Bázler MarekSKR SU Ústí nad Labem24 b.
4.Bázler MarekSKR SU Ústí nad Labem24 b.
4.Bázler MarekSKR SU Ústí nad Labem24 b.
4.Bázler MarekSKR SU Ústí nad Labem24 b.
4.Bázler MarekSKR SU Ústí nad Labem24 b.
4.Bázler MarekSKR SU Ústí nad Labem24 b.
4.Bázler MarekSKR SU Ústí nad Labem24 b.
4.Bázler MarekSKR SU Ústí nad Labem24 b.
4.Bázler MarekSKR SU Ústí nad Labem24 b.
4.Bázler MarekSKR SU Ústí nad Labem24 b.
4.Brejcha DanielDragon Neratovice a Čelákovice24 b.
4.Brejcha DanielDragon Neratovice a Čelákovice24 b.
4.Brejcha DanielDragon Neratovice a Čelákovice24 b.
4.Brejcha DanielDragon Neratovice a Čelákovice24 b.
4.Brejcha DanielDragon Neratovice a Čelákovice24 b.
4.Brejcha DanielDragon Neratovice a Čelákovice24 b.
4.Brejcha DanielDragon Neratovice a Čelákovice24 b.
4.Brejcha DanielDragon Neratovice a Čelákovice24 b.
4.Brejcha DanielDragon Neratovice a Čelákovice24 b.
4.Brejcha DanielDragon Neratovice a Čelákovice24 b.
4.Brejcha DanielDragon Neratovice a Čelákovice24 b.
4.Brejcha DanielDragon Neratovice a Čelákovice24 b.
4.Brejcha DanielDragon Neratovice a Čelákovice24 b.
4.Hradský JakubKobra Kladno24 b.
4.Hradský JakubKobra Kladno24 b.
4.Hradský JakubKobra Kladno24 b.
4.Hradský JakubKobra Kladno24 b.
4.Hradský JakubKobra Kladno24 b.
4.Hradský JakubKobra Kladno24 b.
4.Hradský JakubKobra Kladno24 b.
4.Hradský JakubKobra Kladno24 b.
4.Hradský JakubKobra Kladno24 b.
4.Hradský JakubKobra Kladno24 b.
4.Hradský JakubKobra Kladno24 b.
4.Hradský JakubKobra Kladno24 b.
4.Hradský JakubKobra Kladno24 b.
7.Paterson Gallen DarrenKK Lichnice18 b.
7.Paterson Gallen DarrenKK Lichnice18 b.
7.Paterson Gallen DarrenKK Lichnice18 b.
7.Paterson Gallen DarrenKK Lichnice18 b.
7.Paterson Gallen DarrenKK Lichnice18 b.
7.Paterson Gallen DarrenKK Lichnice18 b.
7.Paterson Gallen DarrenKK Lichnice18 b.
7.Paterson Gallen DarrenKK Lichnice18 b.
7.Paterson Gallen DarrenKK Lichnice18 b.
7.Paterson Gallen DarrenKK Lichnice18 b.
7.Paterson Gallen DarrenKK Lichnice18 b.
7.Paterson Gallen DarrenKK Lichnice18 b.
7.Paterson Gallen DarrenKK Lichnice18 b.
7.Paterson Gallen DarrenKK Lichnice18 b.
8.Schánilec JakubSKP Karate Písek16 b.
8.Schánilec JakubSKP Karate Písek16 b.
8.Schánilec JakubSKP Karate Písek16 b.
8.Schánilec JakubSKP Karate Písek16 b.
8.Schánilec JakubSKP Karate Písek16 b.
8.Schánilec JakubSKP Karate Písek16 b.
8.Schánilec JakubSKP Karate Písek16 b.
8.Schánilec JakubSKP Karate Písek16 b.
8.Schánilec JakubSKP Karate Písek16 b.
8.Schánilec JakubSKP Karate Písek16 b.
8.Schánilec JakubSKP Karate Písek16 b.
8.Schánilec JakubSKP Karate Písek16 b.
8.Schánilec JakubSKP Karate Písek16 b.
8.Schánilec JakubSKP Karate Písek16 b.
8.Zýka ŠtěpánFight Club České Budějovice16 b.
8.Zýka ŠtěpánFight Club České Budějovice16 b.
8.Zýka ŠtěpánFight Club České Budějovice16 b.
8.Zýka ŠtěpánFight Club České Budějovice16 b.
8.Zýka ŠtěpánFight Club České Budějovice16 b.
8.Zýka ŠtěpánFight Club České Budějovice16 b.
8.Zýka ŠtěpánFight Club České Budějovice16 b.
8.Zýka ŠtěpánFight Club České Budějovice16 b.
8.Zýka ŠtěpánFight Club České Budějovice16 b.
8.Zýka ŠtěpánFight Club České Budějovice16 b.
8.Zýka ŠtěpánFight Club České Budějovice16 b.
8.Zýka ŠtěpánFight Club České Budějovice16 b.
8.Zýka ŠtěpánFight Club České Budějovice16 b.
8.Zýka ŠtěpánFight Club České Budějovice16 b.
10.Hnyk MatyášSKP Karate Písek12 b.
10.Hnyk MatyášSKP Karate Písek12 b.
10.Hnyk MatyášSKP Karate Písek12 b.
10.Hnyk MatyášSKP Karate Písek12 b.
10.Hnyk MatyášSKP Karate Písek12 b.
10.Hnyk MatyášSKP Karate Písek12 b.
10.Hnyk MatyášSKP Karate Písek12 b.
10.Hnyk MatyášSKP Karate Písek12 b.
10.Hnyk MatyášSKP Karate Písek12 b.
10.Hnyk MatyášSKP Karate Písek12 b.
10.Hnyk MatyášSKP Karate Písek12 b.
10.Hnyk MatyášSKP Karate Písek12 b.
10.Hnyk MatyášSKP Karate Písek12 b.
10.Hnyk MatyášSKP Karate Písek12 b.
11.Pluhař MiroslavSKK Shotokan Liberec8 b.
11.Pluhař MiroslavSKK Shotokan Liberec8 b.
11.Pluhař MiroslavSKK Shotokan Liberec8 b.
11.Pluhař MiroslavSKK Shotokan Liberec8 b.
11.Pluhař MiroslavSKK Shotokan Liberec8 b.
11.Pluhař MiroslavSKK Shotokan Liberec8 b.
11.Pluhař MiroslavSKK Shotokan Liberec8 b.
11.Pluhař MiroslavSKK Shotokan Liberec8 b.
11.Pluhař MiroslavSKK Shotokan Liberec8 b.
11.Pluhař MiroslavSKK Shotokan Liberec8 b.
11.Pluhař MiroslavSKK Shotokan Liberec8 b.
11.Pluhař MiroslavSKK Shotokan Liberec8 b.
11.Pluhař MiroslavSKK Shotokan Liberec8 b.
11.Pluhař MiroslavSKK Shotokan Liberec8 b.
12.Zídek FilipKabu Praha6 b.
12.Zídek FilipKabu Praha6 b.
12.Zídek FilipKabu Praha6 b.
12.Zídek FilipKabu Praha6 b.
12.Zídek FilipKabu Praha6 b.
12.Zídek FilipKabu Praha6 b.
12.Zídek FilipKabu Praha6 b.
12.Zídek FilipKabu Praha6 b.
12.Zídek FilipKabu Praha6 b.
12.Zídek FilipKabu Praha6 b.
12.Zídek FilipKabu Praha6 b.
12.Zídek FilipKabu Praha6 b.
12.Zídek FilipKabu Praha6 b.
12.Zídek FilipKabu Praha6 b.
13.Fidler JakubDragon Neratovice a Čelákovice4 b.
13.Fidler JakubDragon Neratovice a Čelákovice4 b.
13.Fidler JakubDragon Neratovice a Čelákovice4 b.
13.Fidler JakubDragon Neratovice a Čelákovice4 b.
13.Fidler JakubDragon Neratovice a Čelákovice4 b.
13.Fidler JakubDragon Neratovice a Čelákovice4 b.
13.Fidler JakubDragon Neratovice a Čelákovice4 b.
13.Fidler JakubDragon Neratovice a Čelákovice4 b.
13.Fidler JakubDragon Neratovice a Čelákovice4 b.
13.Fidler JakubDragon Neratovice a Čelákovice4 b.
13.Fidler JakubDragon Neratovice a Čelákovice4 b.
13.Fidler JakubDragon Neratovice a Čelákovice4 b.
13.Fidler JakubDragon Neratovice a Čelákovice4 b.
13.Fidler JakubDragon Neratovice a Čelákovice4 b.
13.Laštůvka IgorSlavia Kroměříž4 b.
13.Laštůvka IgorSlavia Kroměříž4 b.
13.Laštůvka IgorSlavia Kroměříž4 b.
13.Laštůvka IgorSlavia Kroměříž4 b.
13.Laštůvka IgorSlavia Kroměříž4 b.
13.Laštůvka IgorSlavia Kroměříž4 b.
13.Laštůvka IgorSlavia Kroměříž4 b.
13.Laštůvka IgorSlavia Kroměříž4 b.
13.Laštůvka IgorSlavia Kroměříž4 b.
13.Laštůvka IgorSlavia Kroměříž4 b.
13.Laštůvka IgorSlavia Kroměříž4 b.
13.Laštůvka IgorSlavia Kroměříž4 b.
13.Laštůvka IgorSlavia Kroměříž4 b.
13.Laštůvka IgorSlavia Kroměříž4 b.
13.Marek FrantišekKCK Team4 b.
13.Marek FrantišekKCK Team4 b.
13.Marek FrantišekKCK Team4 b.
13.Marek FrantišekKCK Team4 b.
13.Marek FrantišekKCK Team4 b.
13.Marek FrantišekKCK Team4 b.
13.Marek FrantišekKCK Team4 b.
13.Marek FrantišekKCK Team4 b.
13.Marek FrantišekKCK Team4 b.
13.Marek FrantišekKCK Team4 b.
13.Marek FrantišekKCK Team4 b.
13.Marek FrantišekKCK Team4 b.
13.Marek FrantišekKCK Team4 b.
13.Marek FrantišekKCK Team4 b.
13.Nechyba TomášSKP Karate Písek4 b.
13.Nechyba TomášSKP Karate Písek4 b.
13.Nechyba TomášSKP Karate Písek4 b.
13.Nechyba TomášSKP Karate Písek4 b.
13.Nechyba TomášSKP Karate Písek4 b.
13.Nechyba TomášSKP Karate Písek4 b.
13.Nechyba TomášSKP Karate Písek4 b.
13.Nechyba TomášSKP Karate Písek4 b.
13.Nechyba TomášSKP Karate Písek4 b.
13.Nechyba TomášSKP Karate Písek4 b.
13.Nechyba TomášSKP Karate Písek4 b.
13.Nechyba TomášSKP Karate Písek4 b.
13.Nechyba TomášSKP Karate Písek4 b.
13.Nechyba TomášSKP Karate Písek4 b.
13.Sodkherlen UlziiorshikhSport Relax4 b.
13.Sodkherlen UlziiorshikhSport Relax4 b.
13.Sodkherlen UlziiorshikhSport Relax4 b.
13.Sodkherlen UlziiorshikhSport Relax4 b.
13.Sodkherlen UlziiorshikhSport Relax4 b.
13.Sodkherlen UlziiorshikhSport Relax4 b.
13.Sodkherlen UlziiorshikhSport Relax4 b.
13.Sodkherlen UlziiorshikhSport Relax4 b.
13.Sodkherlen UlziiorshikhSport Relax4 b.
13.Sodkherlen UlziiorshikhSport Relax4 b.
13.Sodkherlen UlziiorshikhSport Relax4 b.
13.Sodkherlen UlziiorshikhSport Relax4 b.
13.Sodkherlen UlziiorshikhSport Relax4 b.
13.Sodkherlen UlziiorshikhSport Relax4 b.
13.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team4 b.
13.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team4 b.
13.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team4 b.
13.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team4 b.
13.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team4 b.
13.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team4 b.
13.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team4 b.
13.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team4 b.
13.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team4 b.
13.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team4 b.
13.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team4 b.
13.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team4 b.
13.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team4 b.
13.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team4 b.
19.Bobek TobiášKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.2 b.
19.Bobek TobiášKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.2 b.
19.Bobek TobiášKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.2 b.
19.Bobek TobiášKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.2 b.
19.Bobek TobiášKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.2 b.
19.Bobek TobiášKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.2 b.
19.Bobek TobiášKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.2 b.
19.Bobek TobiášKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.2 b.
19.Bobek TobiášKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.2 b.
19.Bobek TobiášKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.2 b.
19.Bobek TobiášKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.2 b.
19.Bobek TobiášKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.2 b.
19.Bobek TobiášKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.2 b.
19.Bobek TobiášKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.2 b.
19.Matěj PavelSKR SU Ústí nad Labem2 b.
19.Matěj PavelSKR SU Ústí nad Labem2 b.
19.Matěj PavelSKR SU Ústí nad Labem2 b.
19.Matěj PavelSKR SU Ústí nad Labem2 b.
19.Matěj PavelSKR SU Ústí nad Labem2 b.
19.Matěj PavelSKR SU Ústí nad Labem2 b.
19.Matěj PavelSKR SU Ústí nad Labem2 b.
19.Matěj PavelSKR SU Ústí nad Labem2 b.
19.Matěj PavelSKR SU Ústí nad Labem2 b.
19.Matěj PavelSKR SU Ústí nad Labem2 b.
19.Matěj PavelSKR SU Ústí nad Labem2 b.
19.Matěj PavelSKR SU Ústí nad Labem2 b.
19.Matěj PavelSKR SU Ústí nad Labem2 b.
19.Matěj PavelSKR SU Ústí nad Labem2 b.
19.Nový DanielKCK Team2 b.
19.Nový DanielKCK Team2 b.
19.Nový DanielKCK Team2 b.
19.Nový DanielKCK Team2 b.
19.Nový DanielKCK Team2 b.
19.Nový DanielKCK Team2 b.
19.Nový DanielKCK Team2 b.
19.Nový DanielKCK Team2 b.
19.Nový DanielKCK Team2 b.
19.Nový DanielKCK Team2 b.
19.Nový DanielKCK Team2 b.
19.Nový DanielKCK Team2 b.
19.Nový DanielKCK Team2 b.
19.Nový DanielKCK Team2 b.
19.Štangl MarianKarate Lions Pardubice2 b.
19.Štangl MarianKarate Lions Pardubice2 b.
19.Štangl MarianKarate Lions Pardubice2 b.
19.Štangl MarianKarate Lions Pardubice2 b.
19.Štangl MarianKarate Lions Pardubice2 b.
19.Štangl MarianKarate Lions Pardubice2 b.
19.Štangl MarianKarate Lions Pardubice2 b.
19.Štangl MarianKarate Lions Pardubice2 b.
19.Štangl MarianKarate Lions Pardubice2 b.
19.Štangl MarianKarate Lions Pardubice2 b.
19.Štangl MarianKarate Lions Pardubice2 b.
19.Štangl MarianKarate Lions Pardubice2 b.
19.Štangl MarianKarate Lions Pardubice2 b.
19.Štangl MarianKarate Lions Pardubice2 b.

Postup z krajů

ZávodníkKlubKraj
Vlček Michael SKR SU Ústí nad Labem Ústecký
NeobsazenoPlzeňský
Kloubek Matyáš SK Kesl Ryu Shotokan Praha
Melich Luděk Sokol Sadská Středočeský
Chvosta Adam Budó škola KK Písek Jihočeský
Čáslava Bruno Šin-mu Hodonín Jihomoravský
NeobsazenoKarlovarský
Vacek Tomáš SKK Shotokan Liberec Liberecký
NeobsazenoKrálovéhradecký
Paterson Gallen Darren KK Lichnice Pardubický
Klimeš Jakub SK Jihlava Kraj Vysočina
Hlobil Lukáš KK Jeseník Olomoucký kraj
NeobsazenoZlínský kraj
Pasker René Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. Moravskoslezský kraj

Závodníci nominovaní z jiných kategorií

Žádní závodníci nejsou nominovaní z jiných kategorií

Divoká karta reprezentace, divoká karta STK

ZávodníkKlub
Neurčeno 
Neurčeno 


 Tisk
Vysvětlivky:
  •    - postupová pozice
  •    - NEpostupová pozice
  •    - Závodník startuje v jiné kategorii nebo nemůže startovat
  •    - Závodník má již nominaci z Národního poháru
  • Postupují první dva z loňského Mistrovství České rep.
  • Postupuje prvních 8 lidí z žebříčku z Národních pohárů (Před 2015 - 8 lidí, před 2014 - 7 lidí)(informace)
    Započítané Národní poháry v tomto roce:
  • Pokud je více závodníků na poslední postupové pozici (desáté), tak postupuje ten, který měl nejlepší skóre z daných turnajů, od posledního MČR (Mistrovství ČR 2016)
  • Postupují první 3 lidi z žebříčku nominačních turnajů v dorosteneckých a žákovských kategoriích.
  • *Body2...Nejlepší skóre (pouze u závodníků, kteří jsou na poslední postupové pozici nebo na první nepostupové pozici)
  • Pokud některý závodník startuje ve vyšší kategorii a zbytečně takto zabírá postupové místo v této kategorii, tak nám to prosím dejte vědět mailem - info@karaterec.com - a závodník bude vyškrtnut