KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Postup na Mistrovství ČR

(Nominační klíč 2015 | 2013/14 | 2013)

<< Zpět na přehled kategorií

Kata st. žáci (12-13)

Postup z Mistrovství ČR žáků 2012 (finalisté)

 ZávodníkKlub
1.Říha Matěj GRYF z.s.
2.Bartuška Dominik SKP karate Písek

Průběžný stav postupového žebříčku z Národních pohárů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 7 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Říha MatějKESL RYU Praha72 b.
2.Podrábský PetrSKR SU Ústí nad Labem24 b.
3.Stárek DavidKK Jeseník18 b.
4.Benhák PřemekKarate České Budějovice16 b.
4.Janda FilipDragon Neratovice16 b.
6.Křivka AdamSVČ Domeček Brno12 b.
6.Průcha ŠimonKeiko-Ryu Shotokan12 b.
8.Le JanDragon Neratovice8 b.8 b.
8.Rendla MarekKeiko-Ryu Shotokan8 b.8 b.
8.Lefan RadekFight Club České Budějovice8 b.4 b.
11.Hnízdil KristiánSKR SU Ústí nad Labem2 b.
11.Kunc Oliver FrantišekKarate České Budějovice2 b.
11.Mureso VladimírSVČ Domeček Brno2 b.
11.Plecer VáclavKarate České Budějovice2 b.
11.Starý OndřejSKR SU Ústí nad Labem2 b.

Průběžný stav postupového žebříčku z nominačních turnajů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 7 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Říha MatějKESL RYU Praha264 b.
2.Stárek DavidKK Jeseník93 b.
3.Rendla MarekKeiko-Ryu Shotokan74 b.
4.Křivka AdamSVČ Domeček Brno65 b.
5.Lácha JaromírFight Club České Budějovice44 b.
6.Patkolo RadimKCK Team38 b.
7.Benhák PřemekKarate České Budějovice25 b.
8.Plevák PatrikKarate klub WAKIZASHI Ostrava22 b.
8.Podrábský PetrSKR SU Ústí nad Labem22 b.
10.Malčík MatějKK Jeseník20 b.
11.Hulko FilipSport Relax17 b.
12.Janda FilipDragon Neratovice16 b.
13.Stránský JanKCK Team11 b.
14.Le JanDragon Neratovice8 b.
14.Navrátil PetrSK Budo, TJ Start Havířov8 b.
14.Sanislo JonášKESL RYU Praha8 b.
14.Šimůnek LiborFight Club České Budějovice8 b.
18.Frydrych MatějFight Club České Budějovice7 b.
19.Olšavský MarianSK Karate Ústí nad Orlicí6 b.
19.Plecer VáclavKarate České Budějovice6 b.
21.Matejka JánKarate Vision Praha5 b.
22.Avramčev MarekKarate Tygr Shotokan Ostrava4 b.
22.Horyna JanKarate Vision Praha4 b.
22.Hořák JáchymKESL RYU Praha4 b.
22.Koporec ViktorŠin-mu Hodonín4 b.
22.Kryštůfek JaroslavIppon KK Rakovník4 b.
22.Majera DominikSKBU Trutnov4 b.
22.Říman JanTJ Fulnek4 b.
29.Bartoš JakubASK Tatra Kopřivnice3 b.
29.Bázler DavidSKR SU Ústí nad Labem3 b.
31.Drábek DanielSKR SU Ústí nad Labem2 b.
31.Dyntar LukášSpartak Hradec Králové2 b.
31.Forejt TomášTJ Karate Ždírec nad Doubravou2 b.
31.Marek JanKCK Team2 b.
31.Marek VojtěchASK Tatra Kopřivnice2 b.
31.Mrštík VáclavSpartak Hradec Králové2 b.
31.Svoboda JakubSpartak Hradec Králové2 b.
31.Svoboda JiříSport Relax2 b.

Postup z krajů

ZávodníkKlubKraj
Podrábský Petr SKR SU Ústí nad Labem Ústecký
Choc Tomáš KK Klatovy Plzeňský
Janda Filip Dragon Neratovice Praha
Černík Filip Sokol Sadská Středočeský
Plecer Václav Karate České Budějovice Jihočeský
Mureso Vladimír SVČ Domeček Brno Jihomoravský
Herák Lukáš Gorenje Chodov Karlovarský
Svoboda Jiří Sport Relax Liberecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKrálovéhradecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciPardubický
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKraj Vysočina
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciOlomoucký kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciZlínský kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciMoravskoslezský kraj

Závodníci nominovaní z jiných kategorií

Žádní závodníci nejsou nominovaní z jiných kategorií

Divoká karta reprezentace, divoká karta STK

ZávodníkKlub
Neurčeno 
Neurčeno 


 Tisk
Vysvětlivky:
  •    - postupová pozice
  •    - NEpostupová pozice
  •    - Závodník startuje v jiné kategorii nebo nemůže startovat
  •    - Závodník má již nominaci z Národního poháru
  • Postupují první dva z loňského Mistrovství České rep.
  • Postupuje prvních 8 lidí z žebříčku z Národních pohárů (Před 2015 - 8 lidí, před 2014 - 7 lidí)(informace)
    Započítané Národní poháry v tomto roce:
  • Pokud je více závodníků na poslední postupové pozici (desáté), tak postupuje ten, který měl nejlepší skóre z daných turnajů, od posledního MČR (Mistrovství ČR žáků 2012)
  • Postupují první 3 lidi z žebříčku nominačních turnajů v dorosteneckých a žákovských kategoriích.
  • *Body2...Nejlepší skóre (pouze u závodníků, kteří jsou na poslední postupové pozici nebo na první nepostupové pozici)
  • Pokud některý závodník startuje ve vyšší kategorii a zbytečně takto zabírá postupové místo v této kategorii, tak nám to prosím dejte vědět mailem - info@karaterec.com - a závodník bude vyškrtnut