KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Postup na Mistrovství ČR

(Nominační klíč 2015 | 2013/14 | 2013)

<< Zpět na přehled kategorií

Kumite st. žáci -52kg

Postup z Mistrovství ČR 2017 (finalisté)

 ZávodníkKlub
1.Vacek Tomáš SK Karate Shotokan Liberec
2.Trojan Samuel SK KAMIWAZA KARATE z.s.

Průběžný stav postupového žebříčku z Národních pohárů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 8 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Šanda JáchymSKBU Trutnov, z. s.36 b.
2.Nechyba TomášSKP karate Písek24 b.
3.Čarek PřemyslFight Club České Budějovice12 b.
3.Florek JakubFight Club České Budějovice12 b.
5.Chačatrjan DavidTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate6 b.
5.Kadlec LukášShotokan Karate Dó TJ Sadská6 b.
7.Do Vinh HaTJ karate Třebíč3 b.
7.Krejčí VojtěchSK KAMIWAZA KARATE z.s.3 b.

Průběžný stav postupového žebříčku z nominačních turnajů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupují první 3 závodníci (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Krejčí VojtěchSK KAMIWAZA KARATE z.s.24 b.
1.Šanda JáchymSKBU Trutnov, z. s.24 b.
3.Čarek PřemyslFight Club České Budějovice16 b.
3.Syrový DanielKarate Vision Praha16 b.
5.Florek JakubFight Club České Budějovice8 b.
5.Hofmeister PavelShotokan Karate Dó TJ Sadská8 b.
5.Kadlec LukášShotokan Karate Dó TJ Sadská8 b.
5.Nový DavidKESL RYU Shotokan z.s.8 b.
9.Kunvalský ŠimonSK Karate Ústí nad Orlicí4 b.
9.Růžička LukášFight Club České Budějovice4 b.
9.Svačina JakubFight Club České Budějovice4 b.
9.Šulc JanKARATE TEAM KCK Letohrad4 b.
13.Hrabal DavidKODOKAI BRNO z.s.2 b.
13.Šindler JanSKK Budo Havířov2 b.
13.Vedral DavidGRYF z.s.2 b.

Postup z krajů

ZávodníkKlubKraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciÚstecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciPlzeňský
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciPraha
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciStředočeský
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciJihočeský
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciJihomoravský
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKarlovarský
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciLiberecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKrálovéhradecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciPardubický
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKraj Vysočina
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciOlomoucký kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciZlínský kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciMoravskoslezský kraj

Závodníci nominovaní z jiných kategorií

Žádní závodníci nejsou nominovaní z jiných kategorií

Divoká karta reprezentace, divoká karta STK

ZávodníkKlub
Neurčeno 
Neurčeno 


 Tisk
Vysvětlivky:
  •    - postupová pozice
  •    - NEpostupová pozice
  •    - Závodník startuje v jiné kategorii nebo nemůže startovat
  •    - Závodník má již nominaci z Národního poháru
  • Postupují první dva z loňského Mistrovství České rep.
  • Postupuje prvních 8 lidí z žebříčku z Národních pohárů (Před 2015 - 8 lidí, před 2014 - 7 lidí)(informace)
    Započítané Národní poháry v tomto roce:
  • Pokud je více závodníků na poslední postupové pozici (desáté), tak postupuje ten, který měl nejlepší skóre z daných turnajů, od posledního MČR (Mistrovství ČR 2017)
  • Postupují první 3 lidi z žebříčku nominačních turnajů v dorosteneckých a žákovských kategoriích.
  • *Body2...Nejlepší skóre (pouze u závodníků, kteří jsou na poslední postupové pozici nebo na první nepostupové pozici)
  • Pokud některý závodník startuje ve vyšší kategorii a zbytečně takto zabírá postupové místo v této kategorii, tak nám to prosím dejte vědět mailem - info@karaterec.com - a závodník bude vyškrtnut