KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Postup na Mistrovství ČR

(Nominační klíč 2015 | 2013/14 | 2013)

<< Zpět na přehled kategorií

Kumite st. žáci -52kg

Postup z Mistrovství ČR 2017 (finalisté)

 ZávodníkKlub
1.Vacek Tomáš Czech republic
2.Trojan Samuel SK KAMIWAZA KARATE z.s.

Průběžný stav postupového žebříčku z Národních pohárů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 8 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Ruža KryštofBUDO Plzeň z.s.60 b.
1.Ruža KryštofBUDO Plzeň z.s.60 b.
1.Ruža KryštofBUDO Plzeň z.s.60 b.
1.Ruža KryštofBUDO Plzeň z.s.60 b.
1.Ruža KryštofBUDO Plzeň z.s.60 b.
1.Ruža KryštofBUDO Plzeň z.s.60 b.
1.Ruža KryštofBUDO Plzeň z.s.60 b.
1.Ruža KryštofBUDO Plzeň z.s.60 b.
1.Ruža KryštofBUDO Plzeň z.s.60 b.
1.Ruža KryštofBUDO Plzeň z.s.60 b.
2.Olšavský NicolasSK Karate Ústí nad Orlicí42 b.
2.Olšavský NicolasSK Karate Ústí nad Orlicí42 b.
2.Olšavský NicolasSK Karate Ústí nad Orlicí42 b.
2.Olšavský NicolasSK Karate Ústí nad Orlicí42 b.
2.Olšavský NicolasSK Karate Ústí nad Orlicí42 b.
2.Olšavský NicolasSK Karate Ústí nad Orlicí42 b.
2.Olšavský NicolasSK Karate Ústí nad Orlicí42 b.
2.Olšavský NicolasSK Karate Ústí nad Orlicí42 b.
2.Olšavský NicolasSK Karate Ústí nad Orlicí42 b.
2.Olšavský NicolasSK Karate Ústí nad Orlicí42 b.
3.Šanda JáchymSKBU Trutnov, z. s.36 b.
3.Šanda JáchymSKBU Trutnov, z. s.36 b.
3.Šanda JáchymSKBU Trutnov, z. s.36 b.
3.Šanda JáchymSKBU Trutnov, z. s.36 b.
3.Šanda JáchymSKBU Trutnov, z. s.36 b.
3.Šanda JáchymSKBU Trutnov, z. s.36 b.
3.Šanda JáchymSKBU Trutnov, z. s.36 b.
3.Šanda JáchymSKBU Trutnov, z. s.36 b.
3.Šanda JáchymSKBU Trutnov, z. s.36 b.
3.Šanda JáchymSKBU Trutnov, z. s.36 b.
4.Chačatrjan DavidTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate30 b.
4.Chačatrjan DavidTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate30 b.
4.Chačatrjan DavidTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate30 b.
4.Chačatrjan DavidTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate30 b.
4.Chačatrjan DavidTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate30 b.
4.Chačatrjan DavidTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate30 b.
4.Chačatrjan DavidTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate30 b.
4.Chačatrjan DavidTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate30 b.
4.Chačatrjan DavidTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate30 b.
4.Chačatrjan DavidTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate30 b.
4.Kadlec LukášShotokan Karate Dó TJ Sadská30 b.
4.Kadlec LukášShotokan Karate Dó TJ Sadská30 b.
4.Kadlec LukášShotokan Karate Dó TJ Sadská30 b.
4.Kadlec LukášShotokan Karate Dó TJ Sadská30 b.
4.Kadlec LukášShotokan Karate Dó TJ Sadská30 b.
4.Kadlec LukášShotokan Karate Dó TJ Sadská30 b.
4.Kadlec LukášShotokan Karate Dó TJ Sadská30 b.
4.Kadlec LukášShotokan Karate Dó TJ Sadská30 b.
4.Kadlec LukášShotokan Karate Dó TJ Sadská30 b.
4.Kadlec LukášShotokan Karate Dó TJ Sadská30 b.
6.Florek JakubFight Club České Budějovice24 b.
6.Florek JakubFight Club České Budějovice24 b.
6.Florek JakubFight Club České Budějovice24 b.
6.Florek JakubFight Club České Budějovice24 b.
6.Florek JakubFight Club České Budějovice24 b.
6.Florek JakubFight Club České Budějovice24 b.
6.Florek JakubFight Club České Budějovice24 b.
6.Florek JakubFight Club České Budějovice24 b.
6.Florek JakubFight Club České Budějovice24 b.
6.Florek JakubFight Club České Budějovice24 b.
6.Nechyba TomášSKP karate Písek24 b.
6.Nechyba TomášSKP karate Písek24 b.
6.Nechyba TomášSKP karate Písek24 b.
6.Nechyba TomášSKP karate Písek24 b.
6.Nechyba TomášSKP karate Písek24 b.
6.Nechyba TomášSKP karate Písek24 b.
6.Nechyba TomášSKP karate Písek24 b.
6.Nechyba TomášSKP karate Písek24 b.
6.Nechyba TomášSKP karate Písek24 b.
6.Nechyba TomášSKP karate Písek24 b.
8.Čarek PřemyslFight Club České Budějovice15 b.
8.Čarek PřemyslFight Club České Budějovice15 b.
8.Čarek PřemyslFight Club České Budějovice15 b.
8.Čarek PřemyslFight Club České Budějovice15 b.
8.Čarek PřemyslFight Club České Budějovice15 b.
8.Čarek PřemyslFight Club České Budějovice15 b.
8.Čarek PřemyslFight Club České Budějovice15 b.
8.Čarek PřemyslFight Club České Budějovice15 b.
8.Čarek PřemyslFight Club České Budějovice15 b.
8.Čarek PřemyslFight Club České Budějovice15 b.
9.Duchoň MartinFight Club České Budějovice12 b.
9.Duchoň MartinFight Club České Budějovice12 b.
9.Duchoň MartinFight Club České Budějovice12 b.
9.Duchoň MartinFight Club České Budějovice12 b.
9.Duchoň MartinFight Club České Budějovice12 b.
9.Duchoň MartinFight Club České Budějovice12 b.
9.Duchoň MartinFight Club České Budějovice12 b.
9.Duchoň MartinFight Club České Budějovice12 b.
9.Duchoň MartinFight Club České Budějovice12 b.
9.Duchoň MartinFight Club České Budějovice12 b.
10.Hanáček FilipKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.6 b.6 b.
10.Pluhař MiroslavSK Karate Shotokan Liberec6 b.6 b.
10.Šulc JanKARATE TEAM KCK Letohrad6 b.6 b.
10.Hanáček FilipKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.6 b.
10.Hanáček FilipKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.6 b.
10.Hanáček FilipKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.6 b.
10.Hanáček FilipKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.6 b.
10.Hanáček FilipKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.6 b.
10.Hanáček FilipKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.6 b.
10.Hanáček FilipKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.6 b.
10.Hanáček FilipKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.6 b.
10.Hanáček FilipKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.6 b.
10.Pluhař MiroslavSK Karate Shotokan Liberec6 b.
10.Pluhař MiroslavSK Karate Shotokan Liberec6 b.
10.Pluhař MiroslavSK Karate Shotokan Liberec6 b.
10.Pluhař MiroslavSK Karate Shotokan Liberec6 b.
10.Pluhař MiroslavSK Karate Shotokan Liberec6 b.
10.Pluhař MiroslavSK Karate Shotokan Liberec6 b.
10.Pluhař MiroslavSK Karate Shotokan Liberec6 b.
10.Pluhař MiroslavSK Karate Shotokan Liberec6 b.
10.Pluhař MiroslavSK Karate Shotokan Liberec6 b.
10.Šulc JanKARATE TEAM KCK Letohrad6 b.
10.Šulc JanKARATE TEAM KCK Letohrad6 b.
10.Šulc JanKARATE TEAM KCK Letohrad6 b.
10.Šulc JanKARATE TEAM KCK Letohrad6 b.
10.Šulc JanKARATE TEAM KCK Letohrad6 b.
10.Šulc JanKARATE TEAM KCK Letohrad6 b.
10.Šulc JanKARATE TEAM KCK Letohrad6 b.
10.Šulc JanKARATE TEAM KCK Letohrad6 b.
10.Šulc JanKARATE TEAM KCK Letohrad6 b.
13.Do Vinh HaTJ karate Třebíč3 b.
13.Do Vinh HaTJ karate Třebíč3 b.
13.Do Vinh HaTJ karate Třebíč3 b.
13.Do Vinh HaTJ karate Třebíč3 b.
13.Do Vinh HaTJ karate Třebíč3 b.
13.Do Vinh HaTJ karate Třebíč3 b.
13.Do Vinh HaTJ karate Třebíč3 b.
13.Do Vinh HaTJ karate Třebíč3 b.
13.Do Vinh HaTJ karate Třebíč3 b.
13.Do Vinh HaTJ karate Třebíč3 b.
13.Jirouš DavidKarate Spartak Vrchlabí3 b.
13.Jirouš DavidKarate Spartak Vrchlabí3 b.
13.Jirouš DavidKarate Spartak Vrchlabí3 b.
13.Jirouš DavidKarate Spartak Vrchlabí3 b.
13.Jirouš DavidKarate Spartak Vrchlabí3 b.
13.Jirouš DavidKarate Spartak Vrchlabí3 b.
13.Jirouš DavidKarate Spartak Vrchlabí3 b.
13.Jirouš DavidKarate Spartak Vrchlabí3 b.
13.Jirouš DavidKarate Spartak Vrchlabí3 b.
13.Jirouš DavidKarate Spartak Vrchlabí3 b.
13.Krejčí VojtěchSK KAMIWAZA KARATE z.s.3 b.
13.Krejčí VojtěchSK KAMIWAZA KARATE z.s.3 b.
13.Krejčí VojtěchSK KAMIWAZA KARATE z.s.3 b.
13.Krejčí VojtěchSK KAMIWAZA KARATE z.s.3 b.
13.Krejčí VojtěchSK KAMIWAZA KARATE z.s.3 b.
13.Krejčí VojtěchSK KAMIWAZA KARATE z.s.3 b.
13.Krejčí VojtěchSK KAMIWAZA KARATE z.s.3 b.
13.Krejčí VojtěchSK KAMIWAZA KARATE z.s.3 b.
13.Krejčí VojtěchSK KAMIWAZA KARATE z.s.3 b.
13.Krejčí VojtěchSK KAMIWAZA KARATE z.s.3 b.
13.Vašíček OldřichBUDO KAN, z.s.3 b.
13.Vašíček OldřichBUDO KAN, z.s.3 b.
13.Vašíček OldřichBUDO KAN, z.s.3 b.
13.Vašíček OldřichBUDO KAN, z.s.3 b.
13.Vašíček OldřichBUDO KAN, z.s.3 b.
13.Vašíček OldřichBUDO KAN, z.s.3 b.
13.Vašíček OldřichBUDO KAN, z.s.3 b.
13.Vašíček OldřichBUDO KAN, z.s.3 b.
13.Vašíček OldřichBUDO KAN, z.s.3 b.
13.Vašíček OldřichBUDO KAN, z.s.3 b.

Průběžný stav postupového žebříčku z nominačních turnajů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupují první 3 závodníci (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Ruža KryštofBUDO Plzeň z.s.40 b.
1.Ruža KryštofBUDO Plzeň z.s.40 b.
1.Ruža KryštofBUDO Plzeň z.s.40 b.
1.Ruža KryštofBUDO Plzeň z.s.40 b.
1.Ruža KryštofBUDO Plzeň z.s.40 b.
1.Ruža KryštofBUDO Plzeň z.s.40 b.
1.Ruža KryštofBUDO Plzeň z.s.40 b.
1.Ruža KryštofBUDO Plzeň z.s.40 b.
1.Ruža KryštofBUDO Plzeň z.s.40 b.
1.Ruža KryštofBUDO Plzeň z.s.40 b.
2.Duchoň MartinFight Club České Budějovice24 b.24 b.
2.Duchoň MartinFight Club České Budějovice24 b.24 b.
2.Duchoň MartinFight Club České Budějovice24 b.24 b.
2.Duchoň MartinFight Club České Budějovice24 b.24 b.
2.Duchoň MartinFight Club České Budějovice24 b.24 b.
2.Duchoň MartinFight Club České Budějovice24 b.24 b.
2.Duchoň MartinFight Club České Budějovice24 b.24 b.
2.Duchoň MartinFight Club České Budějovice24 b.24 b.
2.Duchoň MartinFight Club České Budějovice24 b.24 b.
2.Krejčí VojtěchSK KAMIWAZA KARATE z.s.24 b.24 b.
2.Krejčí VojtěchSK KAMIWAZA KARATE z.s.24 b.24 b.
2.Krejčí VojtěchSK KAMIWAZA KARATE z.s.24 b.24 b.
2.Krejčí VojtěchSK KAMIWAZA KARATE z.s.24 b.24 b.
2.Krejčí VojtěchSK KAMIWAZA KARATE z.s.24 b.24 b.
2.Krejčí VojtěchSK KAMIWAZA KARATE z.s.24 b.24 b.
2.Krejčí VojtěchSK KAMIWAZA KARATE z.s.24 b.24 b.
2.Krejčí VojtěchSK KAMIWAZA KARATE z.s.24 b.24 b.
2.Krejčí VojtěchSK KAMIWAZA KARATE z.s.24 b.24 b.
2.Šanda JáchymSKBU Trutnov, z. s.24 b.24 b.
2.Šanda JáchymSKBU Trutnov, z. s.24 b.24 b.
2.Šanda JáchymSKBU Trutnov, z. s.24 b.24 b.
2.Šanda JáchymSKBU Trutnov, z. s.24 b.24 b.
2.Šanda JáchymSKBU Trutnov, z. s.24 b.24 b.
2.Šanda JáchymSKBU Trutnov, z. s.24 b.24 b.
2.Šanda JáchymSKBU Trutnov, z. s.24 b.24 b.
2.Šanda JáchymSKBU Trutnov, z. s.24 b.24 b.
2.Šanda JáchymSKBU Trutnov, z. s.24 b.24 b.
2.Florek JakubFight Club České Budějovice24 b.8 b.
2.Florek JakubFight Club České Budějovice24 b.8 b.
2.Florek JakubFight Club České Budějovice24 b.8 b.
2.Florek JakubFight Club České Budějovice24 b.8 b.
2.Florek JakubFight Club České Budějovice24 b.8 b.
2.Florek JakubFight Club České Budějovice24 b.8 b.
2.Florek JakubFight Club České Budějovice24 b.8 b.
2.Florek JakubFight Club České Budějovice24 b.8 b.
2.Florek JakubFight Club České Budějovice24 b.8 b.
2.Duchoň MartinFight Club České Budějovice24 b.
2.Florek JakubFight Club České Budějovice24 b.
2.Krejčí VojtěchSK KAMIWAZA KARATE z.s.24 b.
2.Šanda JáchymSKBU Trutnov, z. s.24 b.
6.Čarek PřemyslFight Club České Budějovice16 b.
6.Čarek PřemyslFight Club České Budějovice16 b.
6.Čarek PřemyslFight Club České Budějovice16 b.
6.Čarek PřemyslFight Club České Budějovice16 b.
6.Čarek PřemyslFight Club České Budějovice16 b.
6.Čarek PřemyslFight Club České Budějovice16 b.
6.Čarek PřemyslFight Club České Budějovice16 b.
6.Čarek PřemyslFight Club České Budějovice16 b.
6.Čarek PřemyslFight Club České Budějovice16 b.
6.Čarek PřemyslFight Club České Budějovice16 b.
6.Syrový DanielKarate Vision Praha16 b.
6.Syrový DanielKarate Vision Praha16 b.
6.Syrový DanielKarate Vision Praha16 b.
6.Syrový DanielKarate Vision Praha16 b.
6.Syrový DanielKarate Vision Praha16 b.
6.Syrový DanielKarate Vision Praha16 b.
6.Syrový DanielKarate Vision Praha16 b.
6.Syrový DanielKarate Vision Praha16 b.
6.Syrový DanielKarate Vision Praha16 b.
6.Syrový DanielKarate Vision Praha16 b.
8.Hofmeister PavelShotokan Karate Dó TJ Sadská8 b.
8.Hofmeister PavelShotokan Karate Dó TJ Sadská8 b.
8.Hofmeister PavelShotokan Karate Dó TJ Sadská8 b.
8.Hofmeister PavelShotokan Karate Dó TJ Sadská8 b.
8.Hofmeister PavelShotokan Karate Dó TJ Sadská8 b.
8.Hofmeister PavelShotokan Karate Dó TJ Sadská8 b.
8.Hofmeister PavelShotokan Karate Dó TJ Sadská8 b.
8.Hofmeister PavelShotokan Karate Dó TJ Sadská8 b.
8.Hofmeister PavelShotokan Karate Dó TJ Sadská8 b.
8.Hofmeister PavelShotokan Karate Dó TJ Sadská8 b.
8.Chačatrjan DavidTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate8 b.
8.Chačatrjan DavidTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate8 b.
8.Chačatrjan DavidTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate8 b.
8.Chačatrjan DavidTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate8 b.
8.Chačatrjan DavidTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate8 b.
8.Chačatrjan DavidTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate8 b.
8.Chačatrjan DavidTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate8 b.
8.Chačatrjan DavidTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate8 b.
8.Chačatrjan DavidTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate8 b.
8.Chačatrjan DavidTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate8 b.
8.Jirava JanKarate Klub Tygr Karlovy Vary8 b.
8.Jirava JanKarate Klub Tygr Karlovy Vary8 b.
8.Jirava JanKarate Klub Tygr Karlovy Vary8 b.
8.Jirava JanKarate Klub Tygr Karlovy Vary8 b.
8.Jirava JanKarate Klub Tygr Karlovy Vary8 b.
8.Jirava JanKarate Klub Tygr Karlovy Vary8 b.
8.Jirava JanKarate Klub Tygr Karlovy Vary8 b.
8.Jirava JanKarate Klub Tygr Karlovy Vary8 b.
8.Jirava JanKarate Klub Tygr Karlovy Vary8 b.
8.Jirava JanKarate Klub Tygr Karlovy Vary8 b.
8.Kadlec LukášShotokan Karate Dó TJ Sadská8 b.
8.Kadlec LukášShotokan Karate Dó TJ Sadská8 b.
8.Kadlec LukášShotokan Karate Dó TJ Sadská8 b.
8.Kadlec LukášShotokan Karate Dó TJ Sadská8 b.
8.Kadlec LukášShotokan Karate Dó TJ Sadská8 b.
8.Kadlec LukášShotokan Karate Dó TJ Sadská8 b.
8.Kadlec LukášShotokan Karate Dó TJ Sadská8 b.
8.Kadlec LukášShotokan Karate Dó TJ Sadská8 b.
8.Kadlec LukášShotokan Karate Dó TJ Sadská8 b.
8.Kadlec LukášShotokan Karate Dó TJ Sadská8 b.
8.Kubíček DanielChampions Team8 b.
8.Kubíček DanielChampions Team8 b.
8.Kubíček DanielChampions Team8 b.
8.Kubíček DanielChampions Team8 b.
8.Kubíček DanielChampions Team8 b.
8.Kubíček DanielChampions Team8 b.
8.Kubíček DanielChampions Team8 b.
8.Kubíček DanielChampions Team8 b.
8.Kubíček DanielChampions Team8 b.
8.Kubíček DanielChampions Team8 b.
8.Nový DavidKESL RYU Shotokan z.s.8 b.
8.Nový DavidKESL RYU Shotokan z.s.8 b.
8.Nový DavidKESL RYU Shotokan z.s.8 b.
8.Nový DavidKESL RYU Shotokan z.s.8 b.
8.Nový DavidKESL RYU Shotokan z.s.8 b.
8.Nový DavidKESL RYU Shotokan z.s.8 b.
8.Nový DavidKESL RYU Shotokan z.s.8 b.
8.Nový DavidKESL RYU Shotokan z.s.8 b.
8.Nový DavidKESL RYU Shotokan z.s.8 b.
8.Nový DavidKESL RYU Shotokan z.s.8 b.
14.Vedral DavidGRYF z.s.6 b.
14.Vedral DavidGRYF z.s.6 b.
14.Vedral DavidGRYF z.s.6 b.
14.Vedral DavidGRYF z.s.6 b.
14.Vedral DavidGRYF z.s.6 b.
14.Vedral DavidGRYF z.s.6 b.
14.Vedral DavidGRYF z.s.6 b.
14.Vedral DavidGRYF z.s.6 b.
14.Vedral DavidGRYF z.s.6 b.
14.Vedral DavidGRYF z.s.6 b.
15.Kunvalský ŠimonSK Karate Ústí nad Orlicí4 b.
15.Kunvalský ŠimonSK Karate Ústí nad Orlicí4 b.
15.Kunvalský ŠimonSK Karate Ústí nad Orlicí4 b.
15.Kunvalský ŠimonSK Karate Ústí nad Orlicí4 b.
15.Kunvalský ŠimonSK Karate Ústí nad Orlicí4 b.
15.Kunvalský ŠimonSK Karate Ústí nad Orlicí4 b.
15.Kunvalský ŠimonSK Karate Ústí nad Orlicí4 b.
15.Kunvalský ŠimonSK Karate Ústí nad Orlicí4 b.
15.Kunvalský ŠimonSK Karate Ústí nad Orlicí4 b.
15.Kunvalský ŠimonSK Karate Ústí nad Orlicí4 b.
15.Olšavský NicolasSK Karate Ústí nad Orlicí4 b.
15.Olšavský NicolasSK Karate Ústí nad Orlicí4 b.
15.Olšavský NicolasSK Karate Ústí nad Orlicí4 b.
15.Olšavský NicolasSK Karate Ústí nad Orlicí4 b.
15.Olšavský NicolasSK Karate Ústí nad Orlicí4 b.
15.Olšavský NicolasSK Karate Ústí nad Orlicí4 b.
15.Olšavský NicolasSK Karate Ústí nad Orlicí4 b.
15.Olšavský NicolasSK Karate Ústí nad Orlicí4 b.
15.Olšavský NicolasSK Karate Ústí nad Orlicí4 b.
15.Olšavský NicolasSK Karate Ústí nad Orlicí4 b.
15.Růžička LukášFight Club České Budějovice4 b.
15.Růžička LukášFight Club České Budějovice4 b.
15.Růžička LukášFight Club České Budějovice4 b.
15.Růžička LukášFight Club České Budějovice4 b.
15.Růžička LukášFight Club České Budějovice4 b.
15.Růžička LukášFight Club České Budějovice4 b.
15.Růžička LukášFight Club České Budějovice4 b.
15.Růžička LukášFight Club České Budějovice4 b.
15.Růžička LukášFight Club České Budějovice4 b.
15.Růžička LukášFight Club České Budějovice4 b.
15.Svačina JakubFight Club České Budějovice4 b.
15.Svačina JakubFight Club České Budějovice4 b.
15.Svačina JakubFight Club České Budějovice4 b.
15.Svačina JakubFight Club České Budějovice4 b.
15.Svačina JakubFight Club České Budějovice4 b.
15.Svačina JakubFight Club České Budějovice4 b.
15.Svačina JakubFight Club České Budějovice4 b.
15.Svačina JakubFight Club České Budějovice4 b.
15.Svačina JakubFight Club České Budějovice4 b.
15.Svačina JakubFight Club České Budějovice4 b.
15.Šulc JanKARATE TEAM KCK Letohrad4 b.
15.Šulc JanKARATE TEAM KCK Letohrad4 b.
15.Šulc JanKARATE TEAM KCK Letohrad4 b.
15.Šulc JanKARATE TEAM KCK Letohrad4 b.
15.Šulc JanKARATE TEAM KCK Letohrad4 b.
15.Šulc JanKARATE TEAM KCK Letohrad4 b.
15.Šulc JanKARATE TEAM KCK Letohrad4 b.
15.Šulc JanKARATE TEAM KCK Letohrad4 b.
15.Šulc JanKARATE TEAM KCK Letohrad4 b.
15.Šulc JanKARATE TEAM KCK Letohrad4 b.
20.Hrabal DavidKODOKAI BRNO z.s.2 b.
20.Hrabal DavidKODOKAI BRNO z.s.2 b.
20.Hrabal DavidKODOKAI BRNO z.s.2 b.
20.Hrabal DavidKODOKAI BRNO z.s.2 b.
20.Hrabal DavidKODOKAI BRNO z.s.2 b.
20.Hrabal DavidKODOKAI BRNO z.s.2 b.
20.Hrabal DavidKODOKAI BRNO z.s.2 b.
20.Hrabal DavidKODOKAI BRNO z.s.2 b.
20.Hrabal DavidKODOKAI BRNO z.s.2 b.
20.Hrabal DavidKODOKAI BRNO z.s.2 b.
20.Šindler JanSKK Budo Havířov2 b.
20.Šindler JanSKK Budo Havířov2 b.
20.Šindler JanSKK Budo Havířov2 b.
20.Šindler JanSKK Budo Havířov2 b.
20.Šindler JanSKK Budo Havířov2 b.
20.Šindler JanSKK Budo Havířov2 b.
20.Šindler JanSKK Budo Havířov2 b.
20.Šindler JanSKK Budo Havířov2 b.
20.Šindler JanSKK Budo Havířov2 b.
20.Šindler JanSKK Budo Havířov2 b.

Postup z krajů

ZávodníkKlubKraj
Chačatrjan David Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate Ústecký
NeobsazenoPlzeňský
Fidler Jakub SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice Praha
NeobsazenoStředočeský
Houser Marek Okinawa Goju-ryu Dojo Jindřichův Hradec Jihočeský
Čáslava Bruno NIDOSHINKAN Dojo, z.s. Jihomoravský
Částka Jan Karate Klub Tygr Karlovy Vary Karlovarský
Vedral David GRYF z.s. Liberecký
Merhulík Vojtěch Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. Královéhradecký
Šulc Jan KARATE TEAM KCK Letohrad Pardubický
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKraj Vysočina
NeobsazenoOlomoucký kraj
NeobsazenoZlínský kraj
Šindler Jan SKK Budo Havířov Moravskoslezský kraj

Závodníci nominovaní z jiných kategorií

Žádní závodníci nejsou nominovaní z jiných kategorií

Divoká karta reprezentace, divoká karta STK

ZávodníkKlub
Neurčeno 
Neurčeno 


 Tisk
Vysvětlivky:
  •    - postupová pozice
  •    - NEpostupová pozice
  •    - Závodník startuje v jiné kategorii nebo nemůže startovat
  •    - Závodník má již nominaci z Národního poháru
  • Postupují první dva z loňského Mistrovství České rep.
  • Postupuje prvních 8 lidí z žebříčku z Národních pohárů (Před 2015 - 8 lidí, před 2014 - 7 lidí)(informace)
    Započítané Národní poháry v tomto roce:
  • Pokud je více závodníků na poslední postupové pozici (desáté), tak postupuje ten, který měl nejlepší skóre z daných turnajů, od posledního MČR (Mistrovství ČR 2017)
  • Postupují první 3 lidi z žebříčku nominačních turnajů v dorosteneckých a žákovských kategoriích.
  • *Body2...Nejlepší skóre (pouze u závodníků, kteří jsou na poslední postupové pozici nebo na první nepostupové pozici)
  • Pokud některý závodník startuje ve vyšší kategorii a zbytečně takto zabírá postupové místo v této kategorii, tak nám to prosím dejte vědět mailem - info@karaterec.com - a závodník bude vyškrtnut