KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Postup na Mistrovství ČR

(Nominační klíč 2015 | 2013/14 | 2013)

<< Zpět na přehled kategorií

Kumite dorostenci (14-15) -63kg

Postup z Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2012 (finalisté)

 ZávodníkKlub
1.Marschall Petr SPORT UNION, z. s.
2.Szalay Dominik TJ Karate České Budějovice

Průběžný stav postupového žebříčku z Národních pohárů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 7 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Kubeš Jan DominikFight Club České Budějovice48 b.
2.Laurin VojtěchSlavia TU Liberec32 b.
3.Mikula DominikKarate České Budějovice24 b.
4.Slanař JakubSK Kesl Ryu Shotokan16 b.
5.Holub MilošSKR SU Ústí nad Labem12 b.
6.Mucha JakubKarate Lions Pardubice8 b.
6.Sviták OndřejKarate České Budějovice8 b.
6.Šípoš MartinKABU Jablonec n/N8 b.
6.Vaněček VítSKK Shotokan Liberec8 b.
10.Šípek MarekSKBU Trutnov4 b.

Průběžný stav postupového žebříčku z nominačních turnajů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 7 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Řeřicha MarekKarate České Budějovice145 b.
2.Černohous FilipKCK Team72 b.
3.Mikula DominikKarate České Budějovice60 b.
4.Vobruba JanKarate Lions Pardubice54 b.
5.Sviták OndřejKarate České Budějovice48 b.
6.Vaněček VítSKK Shotokan Liberec36 b.
7.Kubeš Jan DominikFight Club České Budějovice33 b.
8.Mucha JakubKarate Lions Pardubice30 b.
9.Gorgol MarekSK Budo, TJ Start Havířov28 b.
10.Jirka JakubKarate České Budějovice24 b.
11.Nechyba DominikSKR SU Ústí nad Labem20 b.
12.Olšák JaroslavŠin-mu Hodonín16 b.
13.Belička RadekSK Budo, TJ Start Havířov12 b.12 b.
13.Fürbacher JakubSokol Sadská12 b.8 b.
13.Paterson Blade AhranKarate Lions Pardubice12 b.8 b.
16.Smetiprach MartinTJ Sokol Stěžery8 b.
16.Spálovský BenediktTJ Horní Měcholupy8 b.
16.Šípek MarekSKBU Trutnov8 b.
19.Slanař JakubSK Kesl Ryu Shotokan6 b.
19.Višňovský MichalSKR SU Ústí nad Labem6 b.
21.Holas JosefSokol Nymburk4 b.

Postup z krajů

ZávodníkKlubKraj
Višňovský Michal SKR SU Ústí nad Labem Ústecký
NeobsazenoPlzeňský
Novák Filip Dragon Neratovice Praha
Andráši Marek Baník Příbram Středočeský
Lukš Tomáš Karate České Budějovice Jihočeský
NeobsazenoJihomoravský
Mackanič Pavel KK Tygr Karlovy Vary Karlovarský
Arnošt Jiří KABU Jablonec n/N Liberecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKrálovéhradecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciPardubický
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKraj Vysočina
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciOlomoucký kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciZlínský kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciMoravskoslezský kraj

Závodníci nominovaní z jiných kategorií

Žádní závodníci nejsou nominovaní z jiných kategorií

Divoká karta reprezentace, divoká karta STK

ZávodníkKlub
Neurčeno 
Neurčeno 


 Tisk
Vysvětlivky:
  •    - postupová pozice
  •    - NEpostupová pozice
  •    - Závodník startuje v jiné kategorii nebo nemůže startovat
  •    - Závodník má již nominaci z Národního poháru
  • Postupují první dva z loňského Mistrovství České rep.
  • Postupuje prvních 8 lidí z žebříčku z Národních pohárů (Před 2015 - 8 lidí, před 2014 - 7 lidí)(informace)
    Započítané Národní poháry v tomto roce:
  • Pokud je více závodníků na poslední postupové pozici (desáté), tak postupuje ten, který měl nejlepší skóre z daných turnajů, od posledního MČR (Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2012)
  • Postupují první 3 lidi z žebříčku nominačních turnajů v dorosteneckých a žákovských kategoriích.
  • *Body2...Nejlepší skóre (pouze u závodníků, kteří jsou na poslední postupové pozici nebo na první nepostupové pozici)
  • Pokud některý závodník startuje ve vyšší kategorii a zbytečně takto zabírá postupové místo v této kategorii, tak nám to prosím dejte vědět mailem - info@karaterec.com - a závodník bude vyškrtnut