KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Postup na Mistrovství ČR

(Nominační klíč 2015 | 2013/14 | 2013)

<< Zpět na přehled kategorií

Kumite dorostenci (14-15) -57kg

Postup z Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2012 (finalisté)

 ZávodníkKlub
1.Mikula Dominik TJ Karate České Budějovice
2.Grigorjan Samson SKK Budo Havířov

Průběžný stav postupového žebříčku z Národních pohárů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 7 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Arnošt JiříKABU Jablonec n/N32 b.
2.Riedl JakubTJ Auto Škoda Mladá Boleslav24 b.
2.Sviták OndřejKarate České Budějovice24 b.
2.Vobruba JanKarate Lions Pardubice24 b.
2.Zaťko TomášTarokan KK Brno24 b.
6.Škultéty MatějSKR SU Ústí nad Labem16 b.
6.Trinh Tam XuanSKR SU Ústí nad Labem16 b.
8.Slanař JakubSK Kesl Ryu Shotokan8 b.
9.Bartoš MartinKABU Jablonec n/N4 b.
9.Jirka JakubKarate České Budějovice4 b.
9.Kletečka OndřejSport Relax4 b.
9.Tamborlani MatteoTarokan KK Brno4 b.

Průběžný stav postupového žebříčku z nominačních turnajů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 7 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Riedl JakubTJ Auto Škoda Mladá Boleslav72 b.
2.Lukš TomášKarate České Budějovice70 b.
3.Zaťko TomášTarokan KK Brno68 b.
4.Tamborlani MatteoTarokan KK Brno64 b.
5.Sviták OndřejKarate České Budějovice52 b.
6.Jirka JakubKarate České Budějovice42 b.
7.Lettl MarekSKK Shotokan Liberec40 b.
8.Hanzl LukášCobra Ryu Strakonice28 b.
9.Gregor DominikSpartak Hradec Králové26 b.
10.Vobruba JanKarate Lions Pardubice25 b.
11.Hislop Janek JamesKarate Lions Pardubice24 b.
11.Kubeš Jan DominikFight Club České Budějovice24 b.
13.Arnošt JiříKABU Jablonec n/N16 b.
14.Trinh Tam XuanSKR SU Ústí nad Labem14 b.
15.Doskočil OttoKCK Team12 b.
15.Krupinský JakubSK Budo, TJ Start Havířov12 b.
15.Olšák JaroslavŠin-mu Hodonín12 b.
15.Škultéty MatějSKR SU Ústí nad Labem12 b.
19.Buzek TomášBudó škola KK Písek8 b.
19.Holeček ZdeněkCobra Ryu Strakonice8 b.
21.Fürbacher JakubSokol Sadská4 b.
21.Mackanič PavelKK Tygr Karlovy Vary4 b.
21.Slanař JakubSK Kesl Ryu Shotokan4 b.

Postup z krajů

ZávodníkKlubKraj
Xuan David SKR SU Ústí nad Labem Ústecký
NeobsazenoPlzeňský
NeobsazenoPraha
Riedl Jakub TJ Auto Škoda Mladá Boleslav Středočeský
Holeček Zdeněk Cobra Ryu Strakonice Jihočeský
NeobsazenoJihomoravský
Skopec Radek Gorenje Chodov Karlovarský
Arnošt Jiří KABU Jablonec n/N Liberecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKrálovéhradecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciPardubický
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKraj Vysočina
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciOlomoucký kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciZlínský kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciMoravskoslezský kraj

Závodníci nominovaní z jiných kategorií

Žádní závodníci nejsou nominovaní z jiných kategorií

Divoká karta reprezentace, divoká karta STK

ZávodníkKlub
Neurčeno 
Neurčeno 


 Tisk
Vysvětlivky:
  •    - postupová pozice
  •    - NEpostupová pozice
  •    - Závodník startuje v jiné kategorii nebo nemůže startovat
  •    - Závodník má již nominaci z Národního poháru
  • Postupují první dva z loňského Mistrovství České rep.
  • Postupuje prvních 8 lidí z žebříčku z Národních pohárů (Před 2015 - 8 lidí, před 2014 - 7 lidí)(informace)
    Započítané Národní poháry v tomto roce:
  • Pokud je více závodníků na poslední postupové pozici (desáté), tak postupuje ten, který měl nejlepší skóre z daných turnajů, od posledního MČR (Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2012)
  • Postupují první 3 lidi z žebříčku nominačních turnajů v dorosteneckých a žákovských kategoriích.
  • *Body2...Nejlepší skóre (pouze u závodníků, kteří jsou na poslední postupové pozici nebo na první nepostupové pozici)
  • Pokud některý závodník startuje ve vyšší kategorii a zbytečně takto zabírá postupové místo v této kategorii, tak nám to prosím dejte vědět mailem - info@karaterec.com - a závodník bude vyškrtnut