KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Postup na Mistrovství ČR

(Nominační klíč 2015 | 2013/14 | 2013)

<< Zpět na přehled kategorií

Kumite dorostenky (14-15) +54kg

Postup z Mistrovství ČR 2017 (finalisté)

 ZávodníkKlub
1.Vondrů Viktorie Fight Club České Budějovice
2.Plevová Tereza Karate klub LICHNICE, z.s.

Průběžný stav postupového žebříčku z Národních pohárů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 8 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Harries AnnaSK Karate Shotokan Liberec60 b.
1.Plevová TerezaKarate klub LICHNICE, z.s.60 b.
3.Muzikářová KláraSK Karate Shotokan Liberec36 b.
4.Kratochvílová BarboraKarate klub LICHNICE, z.s.30 b.
4.Litvíková KateřinaFight Club České Budějovice30 b.
6.Štěpánová VendulaSK Karate Shotokan Liberec24 b.
7.Bělová HanaSKP karate Písek12 b.
7.Makovcová ŠárkaSK KAMIWAZA KARATE z.s.12 b.
9.Levová AnnaNarama Plzeň9 b.
10.Berková NikolaTJ Karate České Budějovice6 b.6 b.
10.Doležalová HanaFight Club České Budějovice6 b.6 b.
10.Vašíčková TerezaBUDO KAN, z.s.6 b.6 b.
13.Drahanová AljonaSPORT UNION, z. s.3 b.
13.Melicharová NikolaSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY3 b.
13.Pešanová ElenKarate Klub Chodov3 b.
13.Satrapová MichaelaSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY3 b.
13.Škaldová PavlínaKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.3 b.

Průběžný stav postupového žebříčku z nominačních turnajů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupují první 3 závodníci (všichni zeleně označení))



Zatím nejsou k dispozici žádné výsledky z nominačních turnajů.

Postup z krajů

ZávodníkKlubKraj
Linderová Jůlie SPORT UNION, z. s. Ústecký
Levová Anna Narama Plzeň Plzeňský
Borková Tereza SK KAMIWAZA KARATE z.s. Praha
Andrašiová Michaela TJ Baník Příbram - Karate Středočeský
Berková Nikola TJ Karate České Budějovice Jihočeský
Vašíčková Tereza BUDO KAN, z.s. Jihomoravský
Pešanová Elen Karate Klub Chodov Karlovarský
Zítková Aneta SK Karate Shotokan Neratovice Liberecký
NeobsazenoKrálovéhradecký
Štrumfová Hana Karate Polička Pardubický
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKraj Vysočina
Válková Tereza SK Karate Olomouc Olomoucký kraj
NeobsazenoZlínský kraj
Matušková Adéla Klub karate - dó Bruntál, z.s. Moravskoslezský kraj

Závodníci nominovaní z jiných kategorií

Žádní závodníci nejsou nominovaní z jiných kategorií

Divoká karta reprezentace, divoká karta STK

ZávodníkKlub
Neurčeno 
Neurčeno 


 Tisk
Vysvětlivky:
  •    - postupová pozice
  •    - NEpostupová pozice
  •    - Závodník startuje v jiné kategorii nebo nemůže startovat
  •    - Závodník má již nominaci z Národního poháru
  • Postupují první dva z loňského Mistrovství České rep.
  • Postupuje prvních 8 lidí z žebříčku z Národních pohárů (Před 2015 - 8 lidí, před 2014 - 7 lidí)(informace)
    Započítané Národní poháry v tomto roce:
  • Pokud je více závodníků na poslední postupové pozici (desáté), tak postupuje ten, který měl nejlepší skóre z daných turnajů, od posledního MČR (Mistrovství ČR 2017)
  • Postupují první 3 lidi z žebříčku nominačních turnajů v dorosteneckých a žákovských kategoriích.
  • *Body2...Nejlepší skóre (pouze u závodníků, kteří jsou na poslední postupové pozici nebo na první nepostupové pozici)
  • Pokud některý závodník startuje ve vyšší kategorii a zbytečně takto zabírá postupové místo v této kategorii, tak nám to prosím dejte vědět mailem - info@karaterec.com - a závodník bude vyškrtnut