KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Postup na Mistrovství ČR

(Nominační klíč 2015 | 2013/14 | 2013)

<< Zpět na přehled kategorií

Kumite dorostenky (14-15) +54kg

Postup z Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2012 (finalisté)

 ZávodníkKlub
1.Janouchová Lucie TJ Karate České Budějovice
2.Halodová Veronika TJ Karate České Budějovice

Průběžný stav postupového žebříčku z Národních pohárů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 7 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Forstová SabinaTarokan KK Brno48 b.
2.Černovská ZuzanaIppon KK Rakovník24 b.
2.Krátká MichaelaKCK Team24 b.
2.Roudnická LenkaFight Club České Budějovice24 b.
5.Pokorná KvětoslavaKarate Lions Pardubice16 b.
6.Bukáčková BarboraSpartak Hradec Králové8 b.
6.Havelková LucieKarate České Budějovice8 b.
6.Janoušová NikolaSK Kesl Ryu Shotokan8 b.
9.Höflerová RadkaKarate Klub Klatovy4 b.
9.Pěstová TerezaKarate České Budějovice4 b.
11.Budajová MichaelaSK Budo Horní Slavkov2 b.

Průběžný stav postupového žebříčku z nominačních turnajů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 7 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Bukáčková BarboraSpartak Hradec Králové148 b.
2.Krátká MichaelaKCK Team73 b.
3.Pěstová TerezaKarate České Budějovice60 b.
4.Roudnická LenkaFight Club České Budějovice55 b.
5.Mačátová SabinaKCK Team50 b.
6.Havelková LucieKarate České Budějovice44 b.
7.Forstová SabinaTarokan KK Brno40 b.
8.Pokorná KvětoslavaKarate Lions Pardubice32 b.
9.Havlová KateřinaTJ TŽ Třinec28 b.
9.Minářová BarboraTJ Jiskra Litomyšl28 b.
11.Koporcová LilianaŠin-mu Hodonín12 b.
12.Janouchová LucieKarate České Budějovice10 b.
13.Černovská ZuzanaIppon KK Rakovník8 b.
13.Vacková DominikaKCK Team8 b.
15.Ševčíková NatálieL.F.karate Hustopeče6 b.
16.Svěcená BarboraTJ Sokol Karate Náchod4 b.4 b.
16.Vrbová KateřinaKCK Team4 b.4 b.

Postup z krajů

ZávodníkKlubKraj
NeobsazenoÚstecký
Höflerová Radka KK Klatovy Plzeňský
NeobsazenoPraha
Černovská Zuzana Ippon KK Rakovník Středočeský
Těhlová Adéla SKP Karate Písek Jihočeský
Pelánková Nela SVČ Domeček Brno Jihomoravský
Budajová Michaela SK Budo Horní Slavkov Karlovarský
NeobsazenoLiberecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKrálovéhradecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciPardubický
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKraj Vysočina
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciOlomoucký kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciZlínský kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciMoravskoslezský kraj

Závodníci nominovaní z jiných kategorií

Žádní závodníci nejsou nominovaní z jiných kategorií

Divoká karta reprezentace, divoká karta STK

ZávodníkKlub
Neurčeno 
Neurčeno 


 Tisk
Vysvětlivky:
  •    - postupová pozice
  •    - NEpostupová pozice
  •    - Závodník startuje v jiné kategorii nebo nemůže startovat
  •    - Závodník má již nominaci z Národního poháru
  • Postupují první dva z loňského Mistrovství České rep.
  • Postupuje prvních 8 lidí z žebříčku z Národních pohárů (Před 2015 - 8 lidí, před 2014 - 7 lidí)(informace)
    Započítané Národní poháry v tomto roce:
  • Pokud je více závodníků na poslední postupové pozici (desáté), tak postupuje ten, který měl nejlepší skóre z daných turnajů, od posledního MČR (Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2012)
  • Postupují první 3 lidi z žebříčku nominačních turnajů v dorosteneckých a žákovských kategoriích.
  • *Body2...Nejlepší skóre (pouze u závodníků, kteří jsou na poslední postupové pozici nebo na první nepostupové pozici)
  • Pokud některý závodník startuje ve vyšší kategorii a zbytečně takto zabírá postupové místo v této kategorii, tak nám to prosím dejte vědět mailem - info@karaterec.com - a závodník bude vyškrtnut