KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Postup na Mistrovství ČR

(Nominační klíč 2015 | 2013/14 | 2013)

<< Zpět na přehled kategorií

Kumite dorostenky (14-15) -54kg

Postup z Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2012 (finalisté)

 ZávodníkKlub
1.Vávrová Petra SK KAMIWAZA KARATE z.s.
2.Forstová Sabina TARO KAN, z.s.

Průběžný stav postupového žebříčku z Národních pohárů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 7 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Růžičková AnetaFight Club České Budějovice48 b.
2.Halodová KláraKarate České Budějovice24 b.
2.Řeháková KristýnaKarate Vision Praha24 b.
4.Bischofová ViktorieKK Tygr Karlovy Vary16 b.
4.Crhonková AdrianaKarate České Budějovice16 b.
4.Výprachtická AnitaKCK Team16 b.
7.Bartošová AnnaSlavia TU Liberec8 b.
7.Janoušová NikolaSK Kesl Ryu Shotokan8 b.
7.Šinfeltová EliškaSK Kamiwaza karate8 b.
10.Edererová CharlotteKABU Jablonec n/N4 b.

Průběžný stav postupového žebříčku z nominačních turnajů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 7 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Crhonková AdrianaKarate České Budějovice164 b.
2.Pěstová TerezaKarate České Budějovice65 b.
3.Růžičková AnetaFight Club České Budějovice55 b.
4.Šabová AnetaNidoshinkan DOJO54 b.
5.Řeháková KristýnaKarate Vision Praha30 b.
6.Dostálová GabrielaKarate klub WAKIZASHI Ostrava24 b.
7.Halodová KláraKarate České Budějovice20 b.
7.Halodová VeronikaKarate České Budějovice20 b.
9.Janoušová NikolaSK Kesl Ryu Shotokan12 b.
10.Čmielová VeronikaTJ TŽ Třinec8 b.
11.Forstová SabinaTarokan KK Brno6 b.
11.Szkanderková VeronikaTJ TŽ Třinec6 b.
13.Makulová MichaelaŠSK Karate Karviná4 b.

Postup z krajů

ZávodníkKlubKraj
Štíchová Gabriela Kamura Ryu Ústí nad Labem Ústecký
Šimáčková Zuzana TJ Kdyně Plzeňský
Řeháková Kristýna Karate Vision Praha Praha
NeobsazenoStředočeský
NeobsazenoJihočeský
NeobsazenoJihomoravský
NeobsazenoKarlovarský
Bartošová Anna Slavia TU Liberec Liberecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKrálovéhradecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciPardubický
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKraj Vysočina
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciOlomoucký kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciZlínský kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciMoravskoslezský kraj

Závodníci nominovaní z jiných kategorií

Žádní závodníci nejsou nominovaní z jiných kategorií

Divoká karta reprezentace, divoká karta STK

ZávodníkKlub
Neurčeno 
Neurčeno 


 Tisk
Vysvětlivky:
  •    - postupová pozice
  •    - NEpostupová pozice
  •    - Závodník startuje v jiné kategorii nebo nemůže startovat
  •    - Závodník má již nominaci z Národního poháru
  • Postupují první dva z loňského Mistrovství České rep.
  • Postupuje prvních 8 lidí z žebříčku z Národních pohárů (Před 2015 - 8 lidí, před 2014 - 7 lidí)(informace)
    Započítané Národní poháry v tomto roce:
  • Pokud je více závodníků na poslední postupové pozici (desáté), tak postupuje ten, který měl nejlepší skóre z daných turnajů, od posledního MČR (Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2012)
  • Postupují první 3 lidi z žebříčku nominačních turnajů v dorosteneckých a žákovských kategoriích.
  • *Body2...Nejlepší skóre (pouze u závodníků, kteří jsou na poslední postupové pozici nebo na první nepostupové pozici)
  • Pokud některý závodník startuje ve vyšší kategorii a zbytečně takto zabírá postupové místo v této kategorii, tak nám to prosím dejte vědět mailem - info@karaterec.com - a závodník bude vyškrtnut