KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Postup na Mistrovství ČR

(Nominační klíč 2015 | 2013/14 | 2013)

<< Zpět na přehled kategorií

Kumite dorostenci (14-15) -70kg

Postup z Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2012 (finalisté)

 ZávodníkKlub
1.Krych Jiří Fight Club České Budějovice
2.Vlček Jaroslav SK Karate Shotokan Liberec

Průběžný stav postupového žebříčku z Národních pohárů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 7 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Černík JosefSokol Sadská48 b.
2.Měkuta JiříKarate České Budějovice32 b.
3.Vlček JaroslavSKK Shotokan Liberec24 b.
4.Zítko MilanSport Relax16 b.
5.Caha DanielTJ Karate Třebíč12 b.
5.Hulík MatějKABU Jablonec n/N12 b.
5.Urbanec PetrKK Lichnice12 b.
8.Gross TomášTJ Karate Třebíč10 b.
9.Kubeš Jan DominikFight Club České Budějovice8 b.
9.Szewieczek JakubKK Tygr Karlovy Vary8 b.
9.Šípoš MartinKABU Jablonec n/N8 b.
12.Kubeček ŠtěpánFight Club České Budějovice4 b.
13.Kučera ŠimonKarate klub Spektra Praha2 b.

Průběžný stav postupového žebříčku z nominačních turnajů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 7 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Černík JosefSokol Sadská154 b.
2.Pleva TomášKK Lichnice64 b.
3.Gross TomášTJ Karate Třebíč51 b.
4.Urbanec PetrKK Lichnice50 b.
5.Mucha JakubKarate Lions Pardubice40 b.
5.Zítko MilanSport Relax40 b.
7.Moravec JanKCK Team32 b.
8.Horák RudolfSKBU Trutnov24 b.
8.Novák DavidSpartak Hradec Králové24 b.
10.Šípoš MartinKABU Jablonec n/N16 b.
11.Měkuta JiříKarate České Budějovice14 b.
12.Odložík OndřejTarokan KK Brno8 b.
12.Rudolfský JanSlavia Kroměříž8 b.
14.Holub MilošSKR SU Ústí nad Labem6 b.
14.Vlček JaroslavSKK Shotokan Liberec6 b.
16.Bortel TomášASK Tatra Kopřivnice4 b.
16.Hulík MatějKABU Jablonec n/N4 b.
16.Mišík DaliborTJ Karate Praha4 b.

Postup z krajů

ZávodníkKlubKraj
NeobsazenoÚstecký
NeobsazenoPlzeňský
NeobsazenoPraha
NeobsazenoStředočeský
Kubeček Štěpán Fight Club České Budějovice Jihočeský
NeobsazenoJihomoravský
Szewieczek Jakub KK Tygr Karlovy Vary Karlovarský
Zítko Milan Sport Relax Liberecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKrálovéhradecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciPardubický
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKraj Vysočina
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciOlomoucký kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciZlínský kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciMoravskoslezský kraj

Závodníci nominovaní z jiných kategorií

Žádní závodníci nejsou nominovaní z jiných kategorií

Divoká karta reprezentace, divoká karta STK

ZávodníkKlub
Neurčeno 
Neurčeno 


 Tisk
Vysvětlivky:
  •    - postupová pozice
  •    - NEpostupová pozice
  •    - Závodník startuje v jiné kategorii nebo nemůže startovat
  •    - Závodník má již nominaci z Národního poháru
  • Postupují první dva z loňského Mistrovství České rep.
  • Postupuje prvních 8 lidí z žebříčku z Národních pohárů (Před 2015 - 8 lidí, před 2014 - 7 lidí)(informace)
    Započítané Národní poháry v tomto roce:
  • Pokud je více závodníků na poslední postupové pozici (desáté), tak postupuje ten, který měl nejlepší skóre z daných turnajů, od posledního MČR (Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2012)
  • Postupují první 3 lidi z žebříčku nominačních turnajů v dorosteneckých a žákovských kategoriích.
  • *Body2...Nejlepší skóre (pouze u závodníků, kteří jsou na poslední postupové pozici nebo na první nepostupové pozici)
  • Pokud některý závodník startuje ve vyšší kategorii a zbytečně takto zabírá postupové místo v této kategorii, tak nám to prosím dejte vědět mailem - info@karaterec.com - a závodník bude vyškrtnut