KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Postup na Mistrovství ČR

(Nominační klíč 2015 | 2013/14 | 2013)

<< Zpět na přehled kategorií

Kata ml. žákyně (7-9)

Postup z Mistrovství ČR 2017 (finalisté)

 ZávodníkKlub
1.Klewarová Markéta Fight Club České Budějovice
2.Rešová Veronika KESL RYU Shotokan z.s.

Průběžný stav postupového žebříčku z Národních pohárů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 8 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Bukovská LucieFight Club České Budějovice84 b.
1.Bukovská LucieFight Club České Budějovice84 b.
1.Bukovská LucieFight Club České Budějovice84 b.
1.Bukovská LucieFight Club České Budějovice84 b.
1.Bukovská LucieFight Club České Budějovice84 b.
1.Bukovská LucieFight Club České Budějovice84 b.
1.Bukovská LucieFight Club České Budějovice84 b.
1.Bukovská LucieFight Club České Budějovice84 b.
1.Bukovská LucieFight Club České Budějovice84 b.
1.Bukovská LucieFight Club České Budějovice84 b.
2.Sekaninová ViktorieKarate Klub Jeseník o.s.48 b.
2.Sekaninová ViktorieKarate Klub Jeseník o.s.48 b.
2.Sekaninová ViktorieKarate Klub Jeseník o.s.48 b.
2.Sekaninová ViktorieKarate Klub Jeseník o.s.48 b.
2.Sekaninová ViktorieKarate Klub Jeseník o.s.48 b.
2.Sekaninová ViktorieKarate Klub Jeseník o.s.48 b.
2.Sekaninová ViktorieKarate Klub Jeseník o.s.48 b.
2.Sekaninová ViktorieKarate Klub Jeseník o.s.48 b.
2.Sekaninová ViktorieKarate Klub Jeseník o.s.48 b.
2.Sekaninová ViktorieKarate Klub Jeseník o.s.48 b.
3.Vondráková IvetaSPORT UNION, z. s.42 b.
3.Vondráková IvetaSPORT UNION, z. s.42 b.
3.Vondráková IvetaSPORT UNION, z. s.42 b.
3.Vondráková IvetaSPORT UNION, z. s.42 b.
3.Vondráková IvetaSPORT UNION, z. s.42 b.
3.Vondráková IvetaSPORT UNION, z. s.42 b.
3.Vondráková IvetaSPORT UNION, z. s.42 b.
3.Vondráková IvetaSPORT UNION, z. s.42 b.
3.Vondráková IvetaSPORT UNION, z. s.42 b.
3.Vondráková IvetaSPORT UNION, z. s.42 b.
4.Vondráková ZuzanaSPORT UNION, z. s.39 b.
4.Vondráková ZuzanaSPORT UNION, z. s.39 b.
4.Vondráková ZuzanaSPORT UNION, z. s.39 b.
4.Vondráková ZuzanaSPORT UNION, z. s.39 b.
4.Vondráková ZuzanaSPORT UNION, z. s.39 b.
4.Vondráková ZuzanaSPORT UNION, z. s.39 b.
4.Vondráková ZuzanaSPORT UNION, z. s.39 b.
4.Vondráková ZuzanaSPORT UNION, z. s.39 b.
4.Vondráková ZuzanaSPORT UNION, z. s.39 b.
4.Vondráková ZuzanaSPORT UNION, z. s.39 b.
5.Hrazdírová ValentýnaKESL RYU Shotokan z.s.24 b.
5.Hrazdírová ValentýnaKESL RYU Shotokan z.s.24 b.
5.Hrazdírová ValentýnaKESL RYU Shotokan z.s.24 b.
5.Hrazdírová ValentýnaKESL RYU Shotokan z.s.24 b.
5.Hrazdírová ValentýnaKESL RYU Shotokan z.s.24 b.
5.Hrazdírová ValentýnaKESL RYU Shotokan z.s.24 b.
5.Hrazdírová ValentýnaKESL RYU Shotokan z.s.24 b.
5.Hrazdírová ValentýnaKESL RYU Shotokan z.s.24 b.
5.Hrazdírová ValentýnaKESL RYU Shotokan z.s.24 b.
5.Hrazdírová ValentýnaKESL RYU Shotokan z.s.24 b.
6.Nývltová KlementinaSPORT UNION, z. s.18 b.
6.Nývltová KlementinaSPORT UNION, z. s.18 b.
6.Nývltová KlementinaSPORT UNION, z. s.18 b.
6.Nývltová KlementinaSPORT UNION, z. s.18 b.
6.Nývltová KlementinaSPORT UNION, z. s.18 b.
6.Nývltová KlementinaSPORT UNION, z. s.18 b.
6.Nývltová KlementinaSPORT UNION, z. s.18 b.
6.Nývltová KlementinaSPORT UNION, z. s.18 b.
6.Nývltová KlementinaSPORT UNION, z. s.18 b.
6.Nývltová KlementinaSPORT UNION, z. s.18 b.
7.Nováková EsterTJ Karate České Budějovice12 b.
7.Nováková EsterTJ Karate České Budějovice12 b.
7.Nováková EsterTJ Karate České Budějovice12 b.
7.Nováková EsterTJ Karate České Budějovice12 b.
7.Nováková EsterTJ Karate České Budějovice12 b.
7.Nováková EsterTJ Karate České Budějovice12 b.
7.Nováková EsterTJ Karate České Budějovice12 b.
7.Nováková EsterTJ Karate České Budějovice12 b.
7.Nováková EsterTJ Karate České Budějovice12 b.
7.Nováková EsterTJ Karate České Budějovice12 b.
7.Pohlová EditaBUDO KAN, z.s.12 b.
7.Pohlová EditaBUDO KAN, z.s.12 b.
7.Pohlová EditaBUDO KAN, z.s.12 b.
7.Pohlová EditaBUDO KAN, z.s.12 b.
7.Pohlová EditaBUDO KAN, z.s.12 b.
7.Pohlová EditaBUDO KAN, z.s.12 b.
7.Pohlová EditaBUDO KAN, z.s.12 b.
7.Pohlová EditaBUDO KAN, z.s.12 b.
7.Pohlová EditaBUDO KAN, z.s.12 b.
7.Pohlová EditaBUDO KAN, z.s.12 b.
9.Nečasová AnetaNIDOSHINKAN Dojo, z.s.6 b.6 b.
9.Sibřinová TerezaKESL RYU Shotokan z.s.6 b.6 b.
9.Nečasová AnetaNIDOSHINKAN Dojo, z.s.6 b.
9.Nečasová AnetaNIDOSHINKAN Dojo, z.s.6 b.
9.Nečasová AnetaNIDOSHINKAN Dojo, z.s.6 b.
9.Nečasová AnetaNIDOSHINKAN Dojo, z.s.6 b.
9.Nečasová AnetaNIDOSHINKAN Dojo, z.s.6 b.
9.Nečasová AnetaNIDOSHINKAN Dojo, z.s.6 b.
9.Nečasová AnetaNIDOSHINKAN Dojo, z.s.6 b.
9.Nečasová AnetaNIDOSHINKAN Dojo, z.s.6 b.
9.Nečasová AnetaNIDOSHINKAN Dojo, z.s.6 b.
9.Sibřinová TerezaKESL RYU Shotokan z.s.6 b.
9.Sibřinová TerezaKESL RYU Shotokan z.s.6 b.
9.Sibřinová TerezaKESL RYU Shotokan z.s.6 b.
9.Sibřinová TerezaKESL RYU Shotokan z.s.6 b.
9.Sibřinová TerezaKESL RYU Shotokan z.s.6 b.
9.Sibřinová TerezaKESL RYU Shotokan z.s.6 b.
9.Sibřinová TerezaKESL RYU Shotokan z.s.6 b.
9.Sibřinová TerezaKESL RYU Shotokan z.s.6 b.
9.Sibřinová TerezaKESL RYU Shotokan z.s.6 b.
11.Krahulová MarieKC Dragons Rosice3 b.
11.Krahulová MarieKC Dragons Rosice3 b.
11.Krahulová MarieKC Dragons Rosice3 b.
11.Krahulová MarieKC Dragons Rosice3 b.
11.Krahulová MarieKC Dragons Rosice3 b.
11.Krahulová MarieKC Dragons Rosice3 b.
11.Krahulová MarieKC Dragons Rosice3 b.
11.Krahulová MarieKC Dragons Rosice3 b.
11.Krahulová MarieKC Dragons Rosice3 b.
11.Krahulová MarieKC Dragons Rosice3 b.
11.Kubešová AnetaTARGET SPORT MILOVICE3 b.
11.Kubešová AnetaTARGET SPORT MILOVICE3 b.
11.Kubešová AnetaTARGET SPORT MILOVICE3 b.
11.Kubešová AnetaTARGET SPORT MILOVICE3 b.
11.Kubešová AnetaTARGET SPORT MILOVICE3 b.
11.Kubešová AnetaTARGET SPORT MILOVICE3 b.
11.Kubešová AnetaTARGET SPORT MILOVICE3 b.
11.Kubešová AnetaTARGET SPORT MILOVICE3 b.
11.Kubešová AnetaTARGET SPORT MILOVICE3 b.
11.Kubešová AnetaTARGET SPORT MILOVICE3 b.
11.Malá EliškaSK Karate Shotokan Liberec3 b.
11.Malá EliškaSK Karate Shotokan Liberec3 b.
11.Malá EliškaSK Karate Shotokan Liberec3 b.
11.Malá EliškaSK Karate Shotokan Liberec3 b.
11.Malá EliškaSK Karate Shotokan Liberec3 b.
11.Malá EliškaSK Karate Shotokan Liberec3 b.
11.Malá EliškaSK Karate Shotokan Liberec3 b.
11.Malá EliškaSK Karate Shotokan Liberec3 b.
11.Malá EliškaSK Karate Shotokan Liberec3 b.
11.Malá EliškaSK Karate Shotokan Liberec3 b.
11.Muzikářová EliškaSK Karate Shotokan Liberec3 b.
11.Muzikářová EliškaSK Karate Shotokan Liberec3 b.
11.Muzikářová EliškaSK Karate Shotokan Liberec3 b.
11.Muzikářová EliškaSK Karate Shotokan Liberec3 b.
11.Muzikářová EliškaSK Karate Shotokan Liberec3 b.
11.Muzikářová EliškaSK Karate Shotokan Liberec3 b.
11.Muzikářová EliškaSK Karate Shotokan Liberec3 b.
11.Muzikářová EliškaSK Karate Shotokan Liberec3 b.
11.Muzikářová EliškaSK Karate Shotokan Liberec3 b.
11.Muzikářová EliškaSK Karate Shotokan Liberec3 b.
11.Suchá DominikaTJ Karate České Budějovice3 b.
11.Suchá DominikaTJ Karate České Budějovice3 b.
11.Suchá DominikaTJ Karate České Budějovice3 b.
11.Suchá DominikaTJ Karate České Budějovice3 b.
11.Suchá DominikaTJ Karate České Budějovice3 b.
11.Suchá DominikaTJ Karate České Budějovice3 b.
11.Suchá DominikaTJ Karate České Budějovice3 b.
11.Suchá DominikaTJ Karate České Budějovice3 b.
11.Suchá DominikaTJ Karate České Budějovice3 b.
11.Suchá DominikaTJ Karate České Budějovice3 b.

Průběžný stav postupového žebříčku z nominačních turnajů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupují první 3 závodníci (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Bukovská LucieFight Club České Budějovice40 b.
1.Bukovská LucieFight Club České Budějovice40 b.
1.Bukovská LucieFight Club České Budějovice40 b.
1.Bukovská LucieFight Club České Budějovice40 b.
1.Bukovská LucieFight Club České Budějovice40 b.
1.Bukovská LucieFight Club České Budějovice40 b.
1.Bukovská LucieFight Club České Budějovice40 b.
1.Bukovská LucieFight Club České Budějovice40 b.
1.Bukovská LucieFight Club České Budějovice40 b.
1.Bukovská LucieFight Club České Budějovice40 b.
2.Hrazdírová ValentýnaKESL RYU Shotokan z.s.32 b.24 b.
2.Hrazdírová ValentýnaKESL RYU Shotokan z.s.32 b.24 b.
2.Hrazdírová ValentýnaKESL RYU Shotokan z.s.32 b.24 b.
2.Hrazdírová ValentýnaKESL RYU Shotokan z.s.32 b.24 b.
2.Hrazdírová ValentýnaKESL RYU Shotokan z.s.32 b.24 b.
2.Hrazdírová ValentýnaKESL RYU Shotokan z.s.32 b.24 b.
2.Hrazdírová ValentýnaKESL RYU Shotokan z.s.32 b.24 b.
2.Hrazdírová ValentýnaKESL RYU Shotokan z.s.32 b.24 b.
2.Hrazdírová ValentýnaKESL RYU Shotokan z.s.32 b.24 b.
2.Sekaninová ViktorieKarate Klub Jeseník o.s.32 b.24 b.
2.Sekaninová ViktorieKarate Klub Jeseník o.s.32 b.24 b.
2.Sekaninová ViktorieKarate Klub Jeseník o.s.32 b.24 b.
2.Sekaninová ViktorieKarate Klub Jeseník o.s.32 b.24 b.
2.Sekaninová ViktorieKarate Klub Jeseník o.s.32 b.24 b.
2.Sekaninová ViktorieKarate Klub Jeseník o.s.32 b.24 b.
2.Sekaninová ViktorieKarate Klub Jeseník o.s.32 b.24 b.
2.Sekaninová ViktorieKarate Klub Jeseník o.s.32 b.24 b.
2.Sekaninová ViktorieKarate Klub Jeseník o.s.32 b.24 b.
2.Rešová VeronikaKESL RYU Shotokan z.s.32 b.16 b.
2.Rešová VeronikaKESL RYU Shotokan z.s.32 b.16 b.
2.Rešová VeronikaKESL RYU Shotokan z.s.32 b.16 b.
2.Rešová VeronikaKESL RYU Shotokan z.s.32 b.16 b.
2.Rešová VeronikaKESL RYU Shotokan z.s.32 b.16 b.
2.Rešová VeronikaKESL RYU Shotokan z.s.32 b.16 b.
2.Rešová VeronikaKESL RYU Shotokan z.s.32 b.16 b.
2.Rešová VeronikaKESL RYU Shotokan z.s.32 b.16 b.
2.Rešová VeronikaKESL RYU Shotokan z.s.32 b.16 b.
2.Hrazdírová ValentýnaKESL RYU Shotokan z.s.32 b.
2.Rešová VeronikaKESL RYU Shotokan z.s.32 b.
2.Sekaninová ViktorieKarate Klub Jeseník o.s.32 b.
5.Řehová NelaHAKUBA Karate Ostrava16 b.
5.Řehová NelaHAKUBA Karate Ostrava16 b.
5.Řehová NelaHAKUBA Karate Ostrava16 b.
5.Řehová NelaHAKUBA Karate Ostrava16 b.
5.Řehová NelaHAKUBA Karate Ostrava16 b.
5.Řehová NelaHAKUBA Karate Ostrava16 b.
5.Řehová NelaHAKUBA Karate Ostrava16 b.
5.Řehová NelaHAKUBA Karate Ostrava16 b.
5.Řehová NelaHAKUBA Karate Ostrava16 b.
5.Řehová NelaHAKUBA Karate Ostrava16 b.
5.Sibřinová TerezaKESL RYU Shotokan z.s.16 b.
5.Sibřinová TerezaKESL RYU Shotokan z.s.16 b.
5.Sibřinová TerezaKESL RYU Shotokan z.s.16 b.
5.Sibřinová TerezaKESL RYU Shotokan z.s.16 b.
5.Sibřinová TerezaKESL RYU Shotokan z.s.16 b.
5.Sibřinová TerezaKESL RYU Shotokan z.s.16 b.
5.Sibřinová TerezaKESL RYU Shotokan z.s.16 b.
5.Sibřinová TerezaKESL RYU Shotokan z.s.16 b.
5.Sibřinová TerezaKESL RYU Shotokan z.s.16 b.
5.Sibřinová TerezaKESL RYU Shotokan z.s.16 b.
5.Vondráková ZuzanaSPORT UNION, z. s.16 b.
5.Vondráková ZuzanaSPORT UNION, z. s.16 b.
5.Vondráková ZuzanaSPORT UNION, z. s.16 b.
5.Vondráková ZuzanaSPORT UNION, z. s.16 b.
5.Vondráková ZuzanaSPORT UNION, z. s.16 b.
5.Vondráková ZuzanaSPORT UNION, z. s.16 b.
5.Vondráková ZuzanaSPORT UNION, z. s.16 b.
5.Vondráková ZuzanaSPORT UNION, z. s.16 b.
5.Vondráková ZuzanaSPORT UNION, z. s.16 b.
5.Vondráková ZuzanaSPORT UNION, z. s.16 b.
8.Dušková PavlínaKARATE TEAM KCK Letohrad8 b.
8.Dušková PavlínaKARATE TEAM KCK Letohrad8 b.
8.Dušková PavlínaKARATE TEAM KCK Letohrad8 b.
8.Dušková PavlínaKARATE TEAM KCK Letohrad8 b.
8.Dušková PavlínaKARATE TEAM KCK Letohrad8 b.
8.Dušková PavlínaKARATE TEAM KCK Letohrad8 b.
8.Dušková PavlínaKARATE TEAM KCK Letohrad8 b.
8.Dušková PavlínaKARATE TEAM KCK Letohrad8 b.
8.Dušková PavlínaKARATE TEAM KCK Letohrad8 b.
8.Dušková PavlínaKARATE TEAM KCK Letohrad8 b.
8.Francová KarolínaKarate-Do Sokolov8 b.
8.Francová KarolínaKarate-Do Sokolov8 b.
8.Francová KarolínaKarate-Do Sokolov8 b.
8.Francová KarolínaKarate-Do Sokolov8 b.
8.Francová KarolínaKarate-Do Sokolov8 b.
8.Francová KarolínaKarate-Do Sokolov8 b.
8.Francová KarolínaKarate-Do Sokolov8 b.
8.Francová KarolínaKarate-Do Sokolov8 b.
8.Francová KarolínaKarate-Do Sokolov8 b.
8.Francová KarolínaKarate-Do Sokolov8 b.
10.Nývltová KlementinaSPORT UNION, z. s.4 b.
10.Nývltová KlementinaSPORT UNION, z. s.4 b.
10.Nývltová KlementinaSPORT UNION, z. s.4 b.
10.Nývltová KlementinaSPORT UNION, z. s.4 b.
10.Nývltová KlementinaSPORT UNION, z. s.4 b.
10.Nývltová KlementinaSPORT UNION, z. s.4 b.
10.Nývltová KlementinaSPORT UNION, z. s.4 b.
10.Nývltová KlementinaSPORT UNION, z. s.4 b.
10.Nývltová KlementinaSPORT UNION, z. s.4 b.
10.Nývltová KlementinaSPORT UNION, z. s.4 b.
10.Pošmurová KláraChampions Team4 b.
10.Pošmurová KláraChampions Team4 b.
10.Pošmurová KláraChampions Team4 b.
10.Pošmurová KláraChampions Team4 b.
10.Pošmurová KláraChampions Team4 b.
10.Pošmurová KláraChampions Team4 b.
10.Pošmurová KláraChampions Team4 b.
10.Pošmurová KláraChampions Team4 b.
10.Pošmurová KláraChampions Team4 b.
10.Pošmurová KláraChampions Team4 b.
10.Pracnová NikolaSPORT UNION, z. s.4 b.
10.Pracnová NikolaSPORT UNION, z. s.4 b.
10.Pracnová NikolaSPORT UNION, z. s.4 b.
10.Pracnová NikolaSPORT UNION, z. s.4 b.
10.Pracnová NikolaSPORT UNION, z. s.4 b.
10.Pracnová NikolaSPORT UNION, z. s.4 b.
10.Pracnová NikolaSPORT UNION, z. s.4 b.
10.Pracnová NikolaSPORT UNION, z. s.4 b.
10.Pracnová NikolaSPORT UNION, z. s.4 b.
10.Pracnová NikolaSPORT UNION, z. s.4 b.
10.Vondráková IvetaSPORT UNION, z. s.4 b.
10.Vondráková IvetaSPORT UNION, z. s.4 b.
10.Vondráková IvetaSPORT UNION, z. s.4 b.
10.Vondráková IvetaSPORT UNION, z. s.4 b.
10.Vondráková IvetaSPORT UNION, z. s.4 b.
10.Vondráková IvetaSPORT UNION, z. s.4 b.
10.Vondráková IvetaSPORT UNION, z. s.4 b.
10.Vondráková IvetaSPORT UNION, z. s.4 b.
10.Vondráková IvetaSPORT UNION, z. s.4 b.
10.Vondráková IvetaSPORT UNION, z. s.4 b.
14.Beerová BeataTJ Karate České Budějovice2 b.
14.Beerová BeataTJ Karate České Budějovice2 b.
14.Beerová BeataTJ Karate České Budějovice2 b.
14.Beerová BeataTJ Karate České Budějovice2 b.
14.Beerová BeataTJ Karate České Budějovice2 b.
14.Beerová BeataTJ Karate České Budějovice2 b.
14.Beerová BeataTJ Karate České Budějovice2 b.
14.Beerová BeataTJ Karate České Budějovice2 b.
14.Beerová BeataTJ Karate České Budějovice2 b.
14.Beerová BeataTJ Karate České Budějovice2 b.
14.Rajnochová MartinaUSK Slavia Liberec2 b.
14.Rajnochová MartinaUSK Slavia Liberec2 b.
14.Rajnochová MartinaUSK Slavia Liberec2 b.
14.Rajnochová MartinaUSK Slavia Liberec2 b.
14.Rajnochová MartinaUSK Slavia Liberec2 b.
14.Rajnochová MartinaUSK Slavia Liberec2 b.
14.Rajnochová MartinaUSK Slavia Liberec2 b.
14.Rajnochová MartinaUSK Slavia Liberec2 b.
14.Rajnochová MartinaUSK Slavia Liberec2 b.
14.Rajnochová MartinaUSK Slavia Liberec2 b.

Postup z krajů

ZávodníkKlubKraj
Kašparová Františka Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan Ústecký
NeobsazenoPlzeňský
Čermáková Kristýna KESL RYU Shotokan z.s. Praha
NeobsazenoStředočeský
Pastorková Barbora Shindokan Jindřichův Hradec Jihočeský
Nečasová Aneta NIDOSHINKAN Dojo, z.s. Jihomoravský
Kašik Klaudia Karate Klub Tygr Karlovy Vary Karlovarský
Malá Eliška SK Karate Shotokan Liberec Liberecký
Wircińská Elena Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. Královéhradecký
Kobernyk Mariia Karate Lions Pardubice o.s. Pardubický
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKraj Vysočina
Přibylová Dorota VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. Olomoucký kraj
NeobsazenoZlínský kraj
NeobsazenoMoravskoslezský kraj

Závodníci nominovaní z jiných kategorií

Žádní závodníci nejsou nominovaní z jiných kategorií

Divoká karta reprezentace, divoká karta STK

ZávodníkKlub
Neurčeno 
Neurčeno 


 Tisk
Vysvětlivky:
  •    - postupová pozice
  •    - NEpostupová pozice
  •    - Závodník startuje v jiné kategorii nebo nemůže startovat
  •    - Závodník má již nominaci z Národního poháru
  • Postupují první dva z loňského Mistrovství České rep.
  • Postupuje prvních 8 lidí z žebříčku z Národních pohárů (Před 2015 - 8 lidí, před 2014 - 7 lidí)(informace)
    Započítané Národní poháry v tomto roce:
  • Pokud je více závodníků na poslední postupové pozici (desáté), tak postupuje ten, který měl nejlepší skóre z daných turnajů, od posledního MČR (Mistrovství ČR 2017)
  • Postupují první 3 lidi z žebříčku nominačních turnajů v dorosteneckých a žákovských kategoriích.
  • *Body2...Nejlepší skóre (pouze u závodníků, kteří jsou na poslední postupové pozici nebo na první nepostupové pozici)
  • Pokud některý závodník startuje ve vyšší kategorii a zbytečně takto zabírá postupové místo v této kategorii, tak nám to prosím dejte vědět mailem - info@karaterec.com - a závodník bude vyškrtnut