KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Postup na Mistrovství ČR

(Nominační klíč 2015 | 2013/14 | 2013)

<< Zpět na přehled kategorií

Kata ml. žáci (7-9)

Postup z Mistrovství ČR 2017 (finalisté)

 ZávodníkKlub
1.Dobrozemský Lukáš KARATE TYGR SHOTOKAN
2.Horňák Filip SK Karate Shotokan Liberec

Průběžný stav postupového žebříčku z Národních pohárů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 8 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Dobrozemský LukášKARATE TYGR SHOTOKAN78 b.
1.Dobrozemský LukášKARATE TYGR SHOTOKAN78 b.
1.Dobrozemský LukášKARATE TYGR SHOTOKAN78 b.
1.Dobrozemský LukášKARATE TYGR SHOTOKAN78 b.
1.Dobrozemský LukášKARATE TYGR SHOTOKAN78 b.
1.Dobrozemský LukášKARATE TYGR SHOTOKAN78 b.
1.Dobrozemský LukášKARATE TYGR SHOTOKAN78 b.
1.Dobrozemský LukášKARATE TYGR SHOTOKAN78 b.
1.Dobrozemský LukášKARATE TYGR SHOTOKAN78 b.
1.Dobrozemský LukášKARATE TYGR SHOTOKAN78 b.
2.Šťáhlavský DavidRed Dragon Team72 b.
2.Šťáhlavský DavidRed Dragon Team72 b.
2.Šťáhlavský DavidRed Dragon Team72 b.
2.Šťáhlavský DavidRed Dragon Team72 b.
2.Šťáhlavský DavidRed Dragon Team72 b.
2.Šťáhlavský DavidRed Dragon Team72 b.
2.Šťáhlavský DavidRed Dragon Team72 b.
2.Šťáhlavský DavidRed Dragon Team72 b.
2.Šťáhlavský DavidRed Dragon Team72 b.
2.Šťáhlavský DavidRed Dragon Team72 b.
3.Pater MikulášKESL RYU Shotokan z.s.48 b.
3.Pater MikulášKESL RYU Shotokan z.s.48 b.
3.Pater MikulášKESL RYU Shotokan z.s.48 b.
3.Pater MikulášKESL RYU Shotokan z.s.48 b.
3.Pater MikulášKESL RYU Shotokan z.s.48 b.
3.Pater MikulášKESL RYU Shotokan z.s.48 b.
3.Pater MikulášKESL RYU Shotokan z.s.48 b.
3.Pater MikulášKESL RYU Shotokan z.s.48 b.
3.Pater MikulášKESL RYU Shotokan z.s.48 b.
3.Pater MikulášKESL RYU Shotokan z.s.48 b.
4.Sysel KristiánKarate Klub Tygr Karlovy Vary27 b.
4.Sysel KristiánKarate Klub Tygr Karlovy Vary27 b.
4.Sysel KristiánKarate Klub Tygr Karlovy Vary27 b.
4.Sysel KristiánKarate Klub Tygr Karlovy Vary27 b.
4.Sysel KristiánKarate Klub Tygr Karlovy Vary27 b.
4.Sysel KristiánKarate Klub Tygr Karlovy Vary27 b.
4.Sysel KristiánKarate Klub Tygr Karlovy Vary27 b.
4.Sysel KristiánKarate Klub Tygr Karlovy Vary27 b.
4.Sysel KristiánKarate Klub Tygr Karlovy Vary27 b.
4.Sysel KristiánKarate Klub Tygr Karlovy Vary27 b.
5.Mališka JakubNIDOSHINKAN Dojo, z.s.24 b.
5.Mališka JakubNIDOSHINKAN Dojo, z.s.24 b.
5.Mališka JakubNIDOSHINKAN Dojo, z.s.24 b.
5.Mališka JakubNIDOSHINKAN Dojo, z.s.24 b.
5.Mališka JakubNIDOSHINKAN Dojo, z.s.24 b.
5.Mališka JakubNIDOSHINKAN Dojo, z.s.24 b.
5.Mališka JakubNIDOSHINKAN Dojo, z.s.24 b.
5.Mališka JakubNIDOSHINKAN Dojo, z.s.24 b.
5.Mališka JakubNIDOSHINKAN Dojo, z.s.24 b.
5.Mališka JakubNIDOSHINKAN Dojo, z.s.24 b.
6.Rozner FrantišekSportovní klub Keiko-ryu Shotokan18 b.
6.Rozner FrantišekSportovní klub Keiko-ryu Shotokan18 b.
6.Rozner FrantišekSportovní klub Keiko-ryu Shotokan18 b.
6.Rozner FrantišekSportovní klub Keiko-ryu Shotokan18 b.
6.Rozner FrantišekSportovní klub Keiko-ryu Shotokan18 b.
6.Rozner FrantišekSportovní klub Keiko-ryu Shotokan18 b.
6.Rozner FrantišekSportovní klub Keiko-ryu Shotokan18 b.
6.Rozner FrantišekSportovní klub Keiko-ryu Shotokan18 b.
6.Rozner FrantišekSportovní klub Keiko-ryu Shotokan18 b.
6.Rozner FrantišekSportovní klub Keiko-ryu Shotokan18 b.
7.Rosa Jonáš KašparSKBU Trutnov, z. s.9 b.
7.Rosa Jonáš KašparSKBU Trutnov, z. s.9 b.
7.Rosa Jonáš KašparSKBU Trutnov, z. s.9 b.
7.Rosa Jonáš KašparSKBU Trutnov, z. s.9 b.
7.Rosa Jonáš KašparSKBU Trutnov, z. s.9 b.
7.Rosa Jonáš KašparSKBU Trutnov, z. s.9 b.
7.Rosa Jonáš KašparSKBU Trutnov, z. s.9 b.
7.Rosa Jonáš KašparSKBU Trutnov, z. s.9 b.
7.Rosa Jonáš KašparSKBU Trutnov, z. s.9 b.
7.Rosa Jonáš KašparSKBU Trutnov, z. s.9 b.
8.Bareš Ondřej6 b.6 b.
8.Bareš Ondřej6 b.6 b.
8.Bareš Ondřej6 b.6 b.
8.Bareš Ondřej6 b.6 b.
8.Bareš Ondřej6 b.6 b.
8.Bareš Ondřej6 b.6 b.
8.Bareš Ondřej6 b.6 b.
8.Bareš Ondřej6 b.6 b.
8.Bareš Ondřej6 b.6 b.
8.Bareš Ondřej6 b.6 b.
8.Konopčík MatyášKODOKAI BRNO z.s.6 b.6 b.
8.Konopčík MatyášKODOKAI BRNO z.s.6 b.6 b.
8.Konopčík MatyášKODOKAI BRNO z.s.6 b.6 b.
8.Konopčík MatyášKODOKAI BRNO z.s.6 b.6 b.
8.Konopčík MatyášKODOKAI BRNO z.s.6 b.6 b.
8.Konopčík MatyášKODOKAI BRNO z.s.6 b.6 b.
8.Konopčík MatyášKODOKAI BRNO z.s.6 b.6 b.
8.Konopčík MatyášKODOKAI BRNO z.s.6 b.6 b.
8.Konopčík MatyášKODOKAI BRNO z.s.6 b.6 b.
8.Konopčík MatyášKODOKAI BRNO z.s.6 b.6 b.
8.Otranto SimoneSPORT UNION, z. s.6 b.6 b.
8.Otranto SimoneSPORT UNION, z. s.6 b.6 b.
8.Otranto SimoneSPORT UNION, z. s.6 b.6 b.
8.Otranto SimoneSPORT UNION, z. s.6 b.6 b.
8.Otranto SimoneSPORT UNION, z. s.6 b.6 b.
8.Otranto SimoneSPORT UNION, z. s.6 b.6 b.
8.Otranto SimoneSPORT UNION, z. s.6 b.6 b.
8.Otranto SimoneSPORT UNION, z. s.6 b.6 b.
8.Otranto SimoneSPORT UNION, z. s.6 b.6 b.
8.Otranto SimoneSPORT UNION, z. s.6 b.6 b.
8.Privratskiy AndreyShotokan Sport Centrum Česká Lípa6 b.3 b.
8.Privratskiy AndreyShotokan Sport Centrum Česká Lípa6 b.3 b.
8.Privratskiy AndreyShotokan Sport Centrum Česká Lípa6 b.3 b.
8.Privratskiy AndreyShotokan Sport Centrum Česká Lípa6 b.3 b.
8.Privratskiy AndreyShotokan Sport Centrum Česká Lípa6 b.3 b.
8.Privratskiy AndreyShotokan Sport Centrum Česká Lípa6 b.3 b.
8.Privratskiy AndreyShotokan Sport Centrum Česká Lípa6 b.3 b.
8.Privratskiy AndreyShotokan Sport Centrum Česká Lípa6 b.3 b.
8.Privratskiy AndreyShotokan Sport Centrum Česká Lípa6 b.3 b.
8.Privratskiy AndreyShotokan Sport Centrum Česká Lípa6 b.3 b.
12.Böhme MatějSPORT UNION, z. s.3 b.
12.Böhme MatějSPORT UNION, z. s.3 b.
12.Böhme MatějSPORT UNION, z. s.3 b.
12.Böhme MatějSPORT UNION, z. s.3 b.
12.Böhme MatějSPORT UNION, z. s.3 b.
12.Böhme MatějSPORT UNION, z. s.3 b.
12.Böhme MatějSPORT UNION, z. s.3 b.
12.Böhme MatějSPORT UNION, z. s.3 b.
12.Böhme MatějSPORT UNION, z. s.3 b.
12.Böhme MatějSPORT UNION, z. s.3 b.
12.Hekele MatějKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.3 b.
12.Hekele MatějKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.3 b.
12.Hekele MatějKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.3 b.
12.Hekele MatějKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.3 b.
12.Hekele MatějKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.3 b.
12.Hekele MatějKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.3 b.
12.Hekele MatějKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.3 b.
12.Hekele MatějKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.3 b.
12.Hekele MatějKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.3 b.
12.Hekele MatějKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.3 b.

Průběžný stav postupového žebříčku z nominačních turnajů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupují první 3 závodníci (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Pater MikulášKESL RYU Shotokan z.s.72 b.
1.Pater MikulášKESL RYU Shotokan z.s.72 b.
1.Pater MikulášKESL RYU Shotokan z.s.72 b.
1.Pater MikulášKESL RYU Shotokan z.s.72 b.
1.Pater MikulášKESL RYU Shotokan z.s.72 b.
1.Pater MikulášKESL RYU Shotokan z.s.72 b.
1.Pater MikulášKESL RYU Shotokan z.s.72 b.
1.Pater MikulášKESL RYU Shotokan z.s.72 b.
1.Pater MikulášKESL RYU Shotokan z.s.72 b.
1.Pater MikulášKESL RYU Shotokan z.s.72 b.
2.Dobrozemský LukášKARATE TYGR SHOTOKAN40 b.
2.Dobrozemský LukášKARATE TYGR SHOTOKAN40 b.
2.Dobrozemský LukášKARATE TYGR SHOTOKAN40 b.
2.Dobrozemský LukášKARATE TYGR SHOTOKAN40 b.
2.Dobrozemský LukášKARATE TYGR SHOTOKAN40 b.
2.Dobrozemský LukášKARATE TYGR SHOTOKAN40 b.
2.Dobrozemský LukášKARATE TYGR SHOTOKAN40 b.
2.Dobrozemský LukášKARATE TYGR SHOTOKAN40 b.
2.Dobrozemský LukášKARATE TYGR SHOTOKAN40 b.
2.Dobrozemský LukášKARATE TYGR SHOTOKAN40 b.
3.Bareš Ondřej16 b.16 b.
3.Bareš Ondřej16 b.16 b.
3.Bareš Ondřej16 b.16 b.
3.Bareš Ondřej16 b.16 b.
3.Bareš Ondřej16 b.16 b.
3.Bareš Ondřej16 b.16 b.
3.Bareš Ondřej16 b.16 b.
3.Bareš Ondřej16 b.16 b.
3.Bareš Ondřej16 b.16 b.
3.Nevrkla FilipSK Karate Shotokan Liberec16 b.16 b.
3.Nevrkla FilipSK Karate Shotokan Liberec16 b.16 b.
3.Nevrkla FilipSK Karate Shotokan Liberec16 b.16 b.
3.Nevrkla FilipSK Karate Shotokan Liberec16 b.16 b.
3.Nevrkla FilipSK Karate Shotokan Liberec16 b.16 b.
3.Nevrkla FilipSK Karate Shotokan Liberec16 b.16 b.
3.Nevrkla FilipSK Karate Shotokan Liberec16 b.16 b.
3.Nevrkla FilipSK Karate Shotokan Liberec16 b.16 b.
3.Nevrkla FilipSK Karate Shotokan Liberec16 b.16 b.
3.Rosa Jonáš KašparSKBU Trutnov, z. s.16 b.16 b.
3.Rosa Jonáš KašparSKBU Trutnov, z. s.16 b.16 b.
3.Rosa Jonáš KašparSKBU Trutnov, z. s.16 b.16 b.
3.Rosa Jonáš KašparSKBU Trutnov, z. s.16 b.16 b.
3.Rosa Jonáš KašparSKBU Trutnov, z. s.16 b.16 b.
3.Rosa Jonáš KašparSKBU Trutnov, z. s.16 b.16 b.
3.Rosa Jonáš KašparSKBU Trutnov, z. s.16 b.16 b.
3.Rosa Jonáš KašparSKBU Trutnov, z. s.16 b.16 b.
3.Rosa Jonáš KašparSKBU Trutnov, z. s.16 b.16 b.
3.Šťáhlavský DavidRed Dragon Team16 b.16 b.
3.Šťáhlavský DavidRed Dragon Team16 b.16 b.
3.Šťáhlavský DavidRed Dragon Team16 b.16 b.
3.Šťáhlavský DavidRed Dragon Team16 b.16 b.
3.Šťáhlavský DavidRed Dragon Team16 b.16 b.
3.Šťáhlavský DavidRed Dragon Team16 b.16 b.
3.Šťáhlavský DavidRed Dragon Team16 b.16 b.
3.Šťáhlavský DavidRed Dragon Team16 b.16 b.
3.Šťáhlavský DavidRed Dragon Team16 b.16 b.
3.Bareš Ondřej16 b.
3.Nevrkla FilipSK Karate Shotokan Liberec16 b.
3.Rosa Jonáš KašparSKBU Trutnov, z. s.16 b.
3.Šťáhlavský DavidRed Dragon Team16 b.
7.Enev MartinFight Club České Budějovice8 b.
7.Enev MartinFight Club České Budějovice8 b.
7.Enev MartinFight Club České Budějovice8 b.
7.Enev MartinFight Club České Budějovice8 b.
7.Enev MartinFight Club České Budějovice8 b.
7.Enev MartinFight Club České Budějovice8 b.
7.Enev MartinFight Club České Budějovice8 b.
7.Enev MartinFight Club České Budějovice8 b.
7.Enev MartinFight Club České Budějovice8 b.
7.Enev MartinFight Club České Budějovice8 b.
7.Holek MatoušFight Club České Budějovice8 b.
7.Holek MatoušFight Club České Budějovice8 b.
7.Holek MatoušFight Club České Budějovice8 b.
7.Holek MatoušFight Club České Budějovice8 b.
7.Holek MatoušFight Club České Budějovice8 b.
7.Holek MatoušFight Club České Budějovice8 b.
7.Holek MatoušFight Club České Budějovice8 b.
7.Holek MatoušFight Club České Budějovice8 b.
7.Holek MatoušFight Club České Budějovice8 b.
7.Holek MatoušFight Club České Budějovice8 b.
7.Němec ŠtěpánUSK Slavia Liberec8 b.
7.Němec ŠtěpánUSK Slavia Liberec8 b.
7.Němec ŠtěpánUSK Slavia Liberec8 b.
7.Němec ŠtěpánUSK Slavia Liberec8 b.
7.Němec ŠtěpánUSK Slavia Liberec8 b.
7.Němec ŠtěpánUSK Slavia Liberec8 b.
7.Němec ŠtěpánUSK Slavia Liberec8 b.
7.Němec ŠtěpánUSK Slavia Liberec8 b.
7.Němec ŠtěpánUSK Slavia Liberec8 b.
7.Němec ŠtěpánUSK Slavia Liberec8 b.
7.Otranto SimoneSPORT UNION, z. s.8 b.
7.Otranto SimoneSPORT UNION, z. s.8 b.
7.Otranto SimoneSPORT UNION, z. s.8 b.
7.Otranto SimoneSPORT UNION, z. s.8 b.
7.Otranto SimoneSPORT UNION, z. s.8 b.
7.Otranto SimoneSPORT UNION, z. s.8 b.
7.Otranto SimoneSPORT UNION, z. s.8 b.
7.Otranto SimoneSPORT UNION, z. s.8 b.
7.Otranto SimoneSPORT UNION, z. s.8 b.
7.Otranto SimoneSPORT UNION, z. s.8 b.
7.Přibyl ŠtěpánVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.8 b.
7.Přibyl ŠtěpánVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.8 b.
7.Přibyl ŠtěpánVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.8 b.
7.Přibyl ŠtěpánVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.8 b.
7.Přibyl ŠtěpánVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.8 b.
7.Přibyl ŠtěpánVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.8 b.
7.Přibyl ŠtěpánVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.8 b.
7.Přibyl ŠtěpánVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.8 b.
7.Přibyl ŠtěpánVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.8 b.
7.Přibyl ŠtěpánVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.8 b.
7.Sysel KristiánKarate Klub Tygr Karlovy Vary8 b.
7.Sysel KristiánKarate Klub Tygr Karlovy Vary8 b.
7.Sysel KristiánKarate Klub Tygr Karlovy Vary8 b.
7.Sysel KristiánKarate Klub Tygr Karlovy Vary8 b.
7.Sysel KristiánKarate Klub Tygr Karlovy Vary8 b.
7.Sysel KristiánKarate Klub Tygr Karlovy Vary8 b.
7.Sysel KristiánKarate Klub Tygr Karlovy Vary8 b.
7.Sysel KristiánKarate Klub Tygr Karlovy Vary8 b.
7.Sysel KristiánKarate Klub Tygr Karlovy Vary8 b.
7.Sysel KristiánKarate Klub Tygr Karlovy Vary8 b.
13.Křeček MaxmiliánGRYF z.s.6 b.
13.Křeček MaxmiliánGRYF z.s.6 b.
13.Křeček MaxmiliánGRYF z.s.6 b.
13.Křeček MaxmiliánGRYF z.s.6 b.
13.Křeček MaxmiliánGRYF z.s.6 b.
13.Křeček MaxmiliánGRYF z.s.6 b.
13.Křeček MaxmiliánGRYF z.s.6 b.
13.Křeček MaxmiliánGRYF z.s.6 b.
13.Křeček MaxmiliánGRYF z.s.6 b.
13.Křeček MaxmiliánGRYF z.s.6 b.
14.Hološevyč DavidSKP karate Písek4 b.
14.Hološevyč DavidSKP karate Písek4 b.
14.Hološevyč DavidSKP karate Písek4 b.
14.Hološevyč DavidSKP karate Písek4 b.
14.Hološevyč DavidSKP karate Písek4 b.
14.Hološevyč DavidSKP karate Písek4 b.
14.Hološevyč DavidSKP karate Písek4 b.
14.Hološevyč DavidSKP karate Písek4 b.
14.Hološevyč DavidSKP karate Písek4 b.
14.Hološevyč DavidSKP karate Písek4 b.
14.Hostaš AdamSPORT UNION, z. s.4 b.
14.Hostaš AdamSPORT UNION, z. s.4 b.
14.Hostaš AdamSPORT UNION, z. s.4 b.
14.Hostaš AdamSPORT UNION, z. s.4 b.
14.Hostaš AdamSPORT UNION, z. s.4 b.
14.Hostaš AdamSPORT UNION, z. s.4 b.
14.Hostaš AdamSPORT UNION, z. s.4 b.
14.Hostaš AdamSPORT UNION, z. s.4 b.
14.Hostaš AdamSPORT UNION, z. s.4 b.
14.Hostaš AdamSPORT UNION, z. s.4 b.
14.Lácha OndřejFight Club České Budějovice4 b.
14.Lácha OndřejFight Club České Budějovice4 b.
14.Lácha OndřejFight Club České Budějovice4 b.
14.Lácha OndřejFight Club České Budějovice4 b.
14.Lácha OndřejFight Club České Budějovice4 b.
14.Lácha OndřejFight Club České Budějovice4 b.
14.Lácha OndřejFight Club České Budějovice4 b.
14.Lácha OndřejFight Club České Budějovice4 b.
14.Lácha OndřejFight Club České Budějovice4 b.
14.Lácha OndřejFight Club České Budějovice4 b.
14.Mareček JakubTJ Karate České Budějovice4 b.
14.Mareček JakubTJ Karate České Budějovice4 b.
14.Mareček JakubTJ Karate České Budějovice4 b.
14.Mareček JakubTJ Karate České Budějovice4 b.
14.Mareček JakubTJ Karate České Budějovice4 b.
14.Mareček JakubTJ Karate České Budějovice4 b.
14.Mareček JakubTJ Karate České Budějovice4 b.
14.Mareček JakubTJ Karate České Budějovice4 b.
14.Mareček JakubTJ Karate České Budějovice4 b.
14.Mareček JakubTJ Karate České Budějovice4 b.
14.Phan Anh DucSPORT UNION, z. s.4 b.
14.Phan Anh DucSPORT UNION, z. s.4 b.
14.Phan Anh DucSPORT UNION, z. s.4 b.
14.Phan Anh DucSPORT UNION, z. s.4 b.
14.Phan Anh DucSPORT UNION, z. s.4 b.
14.Phan Anh DucSPORT UNION, z. s.4 b.
14.Phan Anh DucSPORT UNION, z. s.4 b.
14.Phan Anh DucSPORT UNION, z. s.4 b.
14.Phan Anh DucSPORT UNION, z. s.4 b.
14.Phan Anh DucSPORT UNION, z. s.4 b.
14.Raušer AdamOddíl karate TJ Slavia Kroměříž4 b.
14.Raušer AdamOddíl karate TJ Slavia Kroměříž4 b.
14.Raušer AdamOddíl karate TJ Slavia Kroměříž4 b.
14.Raušer AdamOddíl karate TJ Slavia Kroměříž4 b.
14.Raušer AdamOddíl karate TJ Slavia Kroměříž4 b.
14.Raušer AdamOddíl karate TJ Slavia Kroměříž4 b.
14.Raušer AdamOddíl karate TJ Slavia Kroměříž4 b.
14.Raušer AdamOddíl karate TJ Slavia Kroměříž4 b.
14.Raušer AdamOddíl karate TJ Slavia Kroměříž4 b.
14.Raušer AdamOddíl karate TJ Slavia Kroměříž4 b.
20.Dvořák EvanTJ Karate České Budějovice2 b.
20.Dvořák EvanTJ Karate České Budějovice2 b.
20.Dvořák EvanTJ Karate České Budějovice2 b.
20.Dvořák EvanTJ Karate České Budějovice2 b.
20.Dvořák EvanTJ Karate České Budějovice2 b.
20.Dvořák EvanTJ Karate České Budějovice2 b.
20.Dvořák EvanTJ Karate České Budějovice2 b.
20.Dvořák EvanTJ Karate České Budějovice2 b.
20.Dvořák EvanTJ Karate České Budějovice2 b.
20.Dvořák EvanTJ Karate České Budějovice2 b.
20.Chudoba AntonínGRYF z.s.2 b.
20.Chudoba AntonínGRYF z.s.2 b.
20.Chudoba AntonínGRYF z.s.2 b.
20.Chudoba AntonínGRYF z.s.2 b.
20.Chudoba AntonínGRYF z.s.2 b.
20.Chudoba AntonínGRYF z.s.2 b.
20.Chudoba AntonínGRYF z.s.2 b.
20.Chudoba AntonínGRYF z.s.2 b.
20.Chudoba AntonínGRYF z.s.2 b.
20.Chudoba AntonínGRYF z.s.2 b.
20.Palan MartinKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.2 b.
20.Palan MartinKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.2 b.
20.Palan MartinKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.2 b.
20.Palan MartinKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.2 b.
20.Palan MartinKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.2 b.
20.Palan MartinKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.2 b.
20.Palan MartinKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.2 b.
20.Palan MartinKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.2 b.
20.Palan MartinKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.2 b.
20.Palan MartinKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.2 b.
20.Sobek OndřejSK Karate Olomouc2 b.
20.Sobek OndřejSK Karate Olomouc2 b.
20.Sobek OndřejSK Karate Olomouc2 b.
20.Sobek OndřejSK Karate Olomouc2 b.
20.Sobek OndřejSK Karate Olomouc2 b.
20.Sobek OndřejSK Karate Olomouc2 b.
20.Sobek OndřejSK Karate Olomouc2 b.
20.Sobek OndřejSK Karate Olomouc2 b.
20.Sobek OndřejSK Karate Olomouc2 b.
20.Sobek OndřejSK Karate Olomouc2 b.

Postup z krajů

ZávodníkKlubKraj
Toman Jakub Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem Ústecký
NeobsazenoPlzeňský
Bareš Ondřej Praha
Fiedler Štěpán TARGET SPORT MILOVICE Středočeský
Dvořák Evan TJ Karate České Budějovice Jihočeský
NeobsazenoJihomoravský
Sysel Kristián Karate Klub Tygr Karlovy Vary Karlovarský
Křeček Maxmilián GRYF z.s. Liberecký
Palan Martin Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. Královéhradecký
NeobsazenoPardubický
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKraj Vysočina
NeobsazenoOlomoucký kraj
NeobsazenoZlínský kraj
Jalůvka Marek KARATE TYGR SHOTOKAN Moravskoslezský kraj

Závodníci nominovaní z jiných kategorií

Žádní závodníci nejsou nominovaní z jiných kategorií

Divoká karta reprezentace, divoká karta STK

ZávodníkKlub
Neurčeno 
Neurčeno 


 Tisk
Vysvětlivky:
  •    - postupová pozice
  •    - NEpostupová pozice
  •    - Závodník startuje v jiné kategorii nebo nemůže startovat
  •    - Závodník má již nominaci z Národního poháru
  • Postupují první dva z loňského Mistrovství České rep.
  • Postupuje prvních 8 lidí z žebříčku z Národních pohárů (Před 2015 - 8 lidí, před 2014 - 7 lidí)(informace)
    Započítané Národní poháry v tomto roce:
  • Pokud je více závodníků na poslední postupové pozici (desáté), tak postupuje ten, který měl nejlepší skóre z daných turnajů, od posledního MČR (Mistrovství ČR 2017)
  • Postupují první 3 lidi z žebříčku nominačních turnajů v dorosteneckých a žákovských kategoriích.
  • *Body2...Nejlepší skóre (pouze u závodníků, kteří jsou na poslední postupové pozici nebo na první nepostupové pozici)
  • Pokud některý závodník startuje ve vyšší kategorii a zbytečně takto zabírá postupové místo v této kategorii, tak nám to prosím dejte vědět mailem - info@karaterec.com - a závodník bude vyškrtnut