KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Postup na Mistrovství ČR

(Nominační klíč 2015 | 2013/14 | 2013)

<< Zpět na přehled kategorií

Kata ml. žáci (7-9)

Postup z Mistrovství ČR 2016 (finalisté)

 ZávodníkKlub
1.Houska Matyáš Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan
2.Kastl Lukáš Fight Club České Budějovice

Průběžný stav postupového žebříčku z Národních pohárů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 8 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Bína TadeášFight Club České Budějovice84 b.
1.Bína TadeášFight Club České Budějovice84 b.
1.Bína TadeášFight Club České Budějovice84 b.
1.Bína TadeášFight Club České Budějovice84 b.
1.Bína TadeášFight Club České Budějovice84 b.
1.Bína TadeášFight Club České Budějovice84 b.
1.Bína TadeášFight Club České Budějovice84 b.
1.Bína TadeášFight Club České Budějovice84 b.
1.Bína TadeášFight Club České Budějovice84 b.
1.Bína TadeášFight Club České Budějovice84 b.
1.Bína TadeášFight Club České Budějovice84 b.
1.Bína TadeášFight Club České Budějovice84 b.
1.Bína TadeášFight Club České Budějovice84 b.
1.Bína TadeášFight Club České Budějovice84 b.
2.Dobrozemský LukášKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.48 b.
2.Dobrozemský LukášKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.48 b.
2.Dobrozemský LukášKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.48 b.
2.Dobrozemský LukášKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.48 b.
2.Dobrozemský LukášKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.48 b.
2.Dobrozemský LukášKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.48 b.
2.Dobrozemský LukášKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.48 b.
2.Dobrozemský LukášKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.48 b.
2.Dobrozemský LukášKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.48 b.
2.Dobrozemský LukášKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.48 b.
2.Dobrozemský LukášKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.48 b.
2.Dobrozemský LukášKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.48 b.
2.Dobrozemský LukášKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.48 b.
2.Dobrozemský LukášKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.48 b.
3.Šťáhlavský DavidRed Dragon Team36 b.
3.Šťáhlavský DavidRed Dragon Team36 b.
3.Šťáhlavský DavidRed Dragon Team36 b.
3.Šťáhlavský DavidRed Dragon Team36 b.
3.Šťáhlavský DavidRed Dragon Team36 b.
3.Šťáhlavský DavidRed Dragon Team36 b.
3.Šťáhlavský DavidRed Dragon Team36 b.
3.Šťáhlavský DavidRed Dragon Team36 b.
3.Šťáhlavský DavidRed Dragon Team36 b.
3.Šťáhlavský DavidRed Dragon Team36 b.
3.Šťáhlavský DavidRed Dragon Team36 b.
3.Šťáhlavský DavidRed Dragon Team36 b.
3.Šťáhlavský DavidRed Dragon Team36 b.
3.Šťáhlavský DavidRed Dragon Team36 b.
4.Hejma LukášSKP Hvězda Karlovy Vary24 b.
4.Hejma LukášSKP Hvězda Karlovy Vary24 b.
4.Hejma LukášSKP Hvězda Karlovy Vary24 b.
4.Hejma LukášSKP Hvězda Karlovy Vary24 b.
4.Hejma LukášSKP Hvězda Karlovy Vary24 b.
4.Hejma LukášSKP Hvězda Karlovy Vary24 b.
4.Hejma LukášSKP Hvězda Karlovy Vary24 b.
4.Hejma LukášSKP Hvězda Karlovy Vary24 b.
4.Hejma LukášSKP Hvězda Karlovy Vary24 b.
4.Hejma LukášSKP Hvězda Karlovy Vary24 b.
4.Hejma LukášSKP Hvězda Karlovy Vary24 b.
4.Hejma LukášSKP Hvězda Karlovy Vary24 b.
4.Hejma LukášSKP Hvězda Karlovy Vary24 b.
4.Hejma LukášSKP Hvězda Karlovy Vary24 b.
4.Noštinský SebastianHakuba Karate Ostrava24 b.
4.Noštinský SebastianHakuba Karate Ostrava24 b.
4.Noštinský SebastianHakuba Karate Ostrava24 b.
4.Noštinský SebastianHakuba Karate Ostrava24 b.
4.Noštinský SebastianHakuba Karate Ostrava24 b.
4.Noštinský SebastianHakuba Karate Ostrava24 b.
4.Noštinský SebastianHakuba Karate Ostrava24 b.
4.Noštinský SebastianHakuba Karate Ostrava24 b.
4.Noštinský SebastianHakuba Karate Ostrava24 b.
4.Noštinský SebastianHakuba Karate Ostrava24 b.
4.Noštinský SebastianHakuba Karate Ostrava24 b.
4.Noštinský SebastianHakuba Karate Ostrava24 b.
4.Noštinský SebastianHakuba Karate Ostrava24 b.
4.Noštinský SebastianHakuba Karate Ostrava24 b.
6.Bareš OndřejKabu Praha12 b.
6.Bareš OndřejKabu Praha12 b.
6.Bareš OndřejKabu Praha12 b.
6.Bareš OndřejKabu Praha12 b.
6.Bareš OndřejKabu Praha12 b.
6.Bareš OndřejKabu Praha12 b.
6.Bareš OndřejKabu Praha12 b.
6.Bareš OndřejKabu Praha12 b.
6.Bareš OndřejKabu Praha12 b.
6.Bareš OndřejKabu Praha12 b.
6.Bareš OndřejKabu Praha12 b.
6.Bareš OndřejKabu Praha12 b.
6.Bareš OndřejKabu Praha12 b.
6.Bareš OndřejKabu Praha12 b.
6.Jetel JáchymKESL RYU Shotokan12 b.
6.Jetel JáchymKESL RYU Shotokan12 b.
6.Jetel JáchymKESL RYU Shotokan12 b.
6.Jetel JáchymKESL RYU Shotokan12 b.
6.Jetel JáchymKESL RYU Shotokan12 b.
6.Jetel JáchymKESL RYU Shotokan12 b.
6.Jetel JáchymKESL RYU Shotokan12 b.
6.Jetel JáchymKESL RYU Shotokan12 b.
6.Jetel JáchymKESL RYU Shotokan12 b.
6.Jetel JáchymKESL RYU Shotokan12 b.
6.Jetel JáchymKESL RYU Shotokan12 b.
6.Jetel JáchymKESL RYU Shotokan12 b.
6.Jetel JáchymKESL RYU Shotokan12 b.
6.Jetel JáchymKESL RYU Shotokan12 b.
6.Raušer AdamSlavia Kroměříž12 b.
6.Raušer AdamSlavia Kroměříž12 b.
6.Raušer AdamSlavia Kroměříž12 b.
6.Raušer AdamSlavia Kroměříž12 b.
6.Raušer AdamSlavia Kroměříž12 b.
6.Raušer AdamSlavia Kroměříž12 b.
6.Raušer AdamSlavia Kroměříž12 b.
6.Raušer AdamSlavia Kroměříž12 b.
6.Raušer AdamSlavia Kroměříž12 b.
6.Raušer AdamSlavia Kroměříž12 b.
6.Raušer AdamSlavia Kroměříž12 b.
6.Raušer AdamSlavia Kroměříž12 b.
6.Raušer AdamSlavia Kroměříž12 b.
6.Raušer AdamSlavia Kroměříž12 b.
9.Hološevyč DavidSKP Karate Písek9 b.
9.Hološevyč DavidSKP Karate Písek9 b.
9.Hološevyč DavidSKP Karate Písek9 b.
9.Hološevyč DavidSKP Karate Písek9 b.
9.Hološevyč DavidSKP Karate Písek9 b.
9.Hološevyč DavidSKP Karate Písek9 b.
9.Hološevyč DavidSKP Karate Písek9 b.
9.Hološevyč DavidSKP Karate Písek9 b.
9.Hološevyč DavidSKP Karate Písek9 b.
9.Hološevyč DavidSKP Karate Písek9 b.
9.Hološevyč DavidSKP Karate Písek9 b.
9.Hološevyč DavidSKP Karate Písek9 b.
9.Hološevyč DavidSKP Karate Písek9 b.
9.Hološevyč DavidSKP Karate Písek9 b.
10.Dvořák MartinFight Club České Budějovice6 b.6 b.
10.Harries BenjaminKarate Vision Praha6 b.6 b.
10.Horňák FilipSKK Shotokan Liberec6 b.6 b.
10.Matoušek LiborKarate České Budějovice6 b.6 b.
10.Sysel KristiánKK Tygr Karlovy Vary6 b.6 b.
10.Dvořák MartinFight Club České Budějovice6 b.
10.Dvořák MartinFight Club České Budějovice6 b.
10.Dvořák MartinFight Club České Budějovice6 b.
10.Dvořák MartinFight Club České Budějovice6 b.
10.Dvořák MartinFight Club České Budějovice6 b.
10.Dvořák MartinFight Club České Budějovice6 b.
10.Dvořák MartinFight Club České Budějovice6 b.
10.Dvořák MartinFight Club České Budějovice6 b.
10.Dvořák MartinFight Club České Budějovice6 b.
10.Dvořák MartinFight Club České Budějovice6 b.
10.Dvořák MartinFight Club České Budějovice6 b.
10.Dvořák MartinFight Club České Budějovice6 b.
10.Dvořák MartinFight Club České Budějovice6 b.
10.Harries BenjaminKarate Vision Praha6 b.
10.Harries BenjaminKarate Vision Praha6 b.
10.Harries BenjaminKarate Vision Praha6 b.
10.Harries BenjaminKarate Vision Praha6 b.
10.Harries BenjaminKarate Vision Praha6 b.
10.Harries BenjaminKarate Vision Praha6 b.
10.Harries BenjaminKarate Vision Praha6 b.
10.Harries BenjaminKarate Vision Praha6 b.
10.Harries BenjaminKarate Vision Praha6 b.
10.Harries BenjaminKarate Vision Praha6 b.
10.Harries BenjaminKarate Vision Praha6 b.
10.Harries BenjaminKarate Vision Praha6 b.
10.Harries BenjaminKarate Vision Praha6 b.
10.Horňák FilipSKK Shotokan Liberec6 b.
10.Horňák FilipSKK Shotokan Liberec6 b.
10.Horňák FilipSKK Shotokan Liberec6 b.
10.Horňák FilipSKK Shotokan Liberec6 b.
10.Horňák FilipSKK Shotokan Liberec6 b.
10.Horňák FilipSKK Shotokan Liberec6 b.
10.Horňák FilipSKK Shotokan Liberec6 b.
10.Horňák FilipSKK Shotokan Liberec6 b.
10.Horňák FilipSKK Shotokan Liberec6 b.
10.Horňák FilipSKK Shotokan Liberec6 b.
10.Horňák FilipSKK Shotokan Liberec6 b.
10.Horňák FilipSKK Shotokan Liberec6 b.
10.Horňák FilipSKK Shotokan Liberec6 b.
10.Matoušek LiborKarate České Budějovice6 b.
10.Matoušek LiborKarate České Budějovice6 b.
10.Matoušek LiborKarate České Budějovice6 b.
10.Matoušek LiborKarate České Budějovice6 b.
10.Matoušek LiborKarate České Budějovice6 b.
10.Matoušek LiborKarate České Budějovice6 b.
10.Matoušek LiborKarate České Budějovice6 b.
10.Matoušek LiborKarate České Budějovice6 b.
10.Matoušek LiborKarate České Budějovice6 b.
10.Matoušek LiborKarate České Budějovice6 b.
10.Matoušek LiborKarate České Budějovice6 b.
10.Matoušek LiborKarate České Budějovice6 b.
10.Matoušek LiborKarate České Budějovice6 b.
10.Sysel KristiánKK Tygr Karlovy Vary6 b.
10.Sysel KristiánKK Tygr Karlovy Vary6 b.
10.Sysel KristiánKK Tygr Karlovy Vary6 b.
10.Sysel KristiánKK Tygr Karlovy Vary6 b.
10.Sysel KristiánKK Tygr Karlovy Vary6 b.
10.Sysel KristiánKK Tygr Karlovy Vary6 b.
10.Sysel KristiánKK Tygr Karlovy Vary6 b.
10.Sysel KristiánKK Tygr Karlovy Vary6 b.
10.Sysel KristiánKK Tygr Karlovy Vary6 b.
10.Sysel KristiánKK Tygr Karlovy Vary6 b.
10.Sysel KristiánKK Tygr Karlovy Vary6 b.
10.Sysel KristiánKK Tygr Karlovy Vary6 b.
10.Sysel KristiánKK Tygr Karlovy Vary6 b.
15.Harvilko ŠimonSKK Shotokan Liberec3 b.
15.Harvilko ŠimonSKK Shotokan Liberec3 b.
15.Harvilko ŠimonSKK Shotokan Liberec3 b.
15.Harvilko ŠimonSKK Shotokan Liberec3 b.
15.Harvilko ŠimonSKK Shotokan Liberec3 b.
15.Harvilko ŠimonSKK Shotokan Liberec3 b.
15.Harvilko ŠimonSKK Shotokan Liberec3 b.
15.Harvilko ŠimonSKK Shotokan Liberec3 b.
15.Harvilko ŠimonSKK Shotokan Liberec3 b.
15.Harvilko ŠimonSKK Shotokan Liberec3 b.
15.Harvilko ŠimonSKK Shotokan Liberec3 b.
15.Harvilko ŠimonSKK Shotokan Liberec3 b.
15.Harvilko ŠimonSKK Shotokan Liberec3 b.
15.Harvilko ŠimonSKK Shotokan Liberec3 b.
15.Jalůvka MarekKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.3 b.
15.Jalůvka MarekKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.3 b.
15.Jalůvka MarekKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.3 b.
15.Jalůvka MarekKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.3 b.
15.Jalůvka MarekKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.3 b.
15.Jalůvka MarekKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.3 b.
15.Jalůvka MarekKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.3 b.
15.Jalůvka MarekKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.3 b.
15.Jalůvka MarekKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.3 b.
15.Jalůvka MarekKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.3 b.
15.Jalůvka MarekKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.3 b.
15.Jalůvka MarekKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.3 b.
15.Jalůvka MarekKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.3 b.
15.Jalůvka MarekKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.3 b.
15.Macek JosefRed Dragon Team3 b.
15.Macek JosefRed Dragon Team3 b.
15.Macek JosefRed Dragon Team3 b.
15.Macek JosefRed Dragon Team3 b.
15.Macek JosefRed Dragon Team3 b.
15.Macek JosefRed Dragon Team3 b.
15.Macek JosefRed Dragon Team3 b.
15.Macek JosefRed Dragon Team3 b.
15.Macek JosefRed Dragon Team3 b.
15.Macek JosefRed Dragon Team3 b.
15.Macek JosefRed Dragon Team3 b.
15.Macek JosefRed Dragon Team3 b.
15.Macek JosefRed Dragon Team3 b.
15.Macek JosefRed Dragon Team3 b.
15.Nevrkla FilipSKK Shotokan Liberec3 b.
15.Nevrkla FilipSKK Shotokan Liberec3 b.
15.Nevrkla FilipSKK Shotokan Liberec3 b.
15.Nevrkla FilipSKK Shotokan Liberec3 b.
15.Nevrkla FilipSKK Shotokan Liberec3 b.
15.Nevrkla FilipSKK Shotokan Liberec3 b.
15.Nevrkla FilipSKK Shotokan Liberec3 b.
15.Nevrkla FilipSKK Shotokan Liberec3 b.
15.Nevrkla FilipSKK Shotokan Liberec3 b.
15.Nevrkla FilipSKK Shotokan Liberec3 b.
15.Nevrkla FilipSKK Shotokan Liberec3 b.
15.Nevrkla FilipSKK Shotokan Liberec3 b.
15.Nevrkla FilipSKK Shotokan Liberec3 b.
15.Nevrkla FilipSKK Shotokan Liberec3 b.
15.Pater MikulášKESL RYU Shotokan3 b.
15.Pater MikulášKESL RYU Shotokan3 b.
15.Pater MikulášKESL RYU Shotokan3 b.
15.Pater MikulášKESL RYU Shotokan3 b.
15.Pater MikulášKESL RYU Shotokan3 b.
15.Pater MikulášKESL RYU Shotokan3 b.
15.Pater MikulášKESL RYU Shotokan3 b.
15.Pater MikulášKESL RYU Shotokan3 b.
15.Pater MikulášKESL RYU Shotokan3 b.
15.Pater MikulášKESL RYU Shotokan3 b.
15.Pater MikulášKESL RYU Shotokan3 b.
15.Pater MikulášKESL RYU Shotokan3 b.
15.Pater MikulášKESL RYU Shotokan3 b.
15.Pater MikulášKESL RYU Shotokan3 b.

Průběžný stav postupového žebříčku z nominačních turnajů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupují první 3 závodníci (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Dobrozemský LukášKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.40 b.
1.Dobrozemský LukášKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.40 b.
1.Dobrozemský LukášKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.40 b.
1.Dobrozemský LukášKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.40 b.
1.Dobrozemský LukášKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.40 b.
1.Dobrozemský LukášKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.40 b.
1.Dobrozemský LukášKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.40 b.
1.Dobrozemský LukášKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.40 b.
1.Dobrozemský LukášKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.40 b.
1.Dobrozemský LukášKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.40 b.
1.Dobrozemský LukášKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.40 b.
1.Dobrozemský LukášKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.40 b.
1.Dobrozemský LukášKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.40 b.
1.Dobrozemský LukášKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.40 b.
2.Žlábek JakubSKP Karate Písek32 b.
2.Žlábek JakubSKP Karate Písek32 b.
2.Žlábek JakubSKP Karate Písek32 b.
2.Žlábek JakubSKP Karate Písek32 b.
2.Žlábek JakubSKP Karate Písek32 b.
2.Žlábek JakubSKP Karate Písek32 b.
2.Žlábek JakubSKP Karate Písek32 b.
2.Žlábek JakubSKP Karate Písek32 b.
2.Žlábek JakubSKP Karate Písek32 b.
2.Žlábek JakubSKP Karate Písek32 b.
2.Žlábek JakubSKP Karate Písek32 b.
2.Žlábek JakubSKP Karate Písek32 b.
2.Žlábek JakubSKP Karate Písek32 b.
2.Žlábek JakubSKP Karate Písek32 b.
3.Harvilko ŠimonSKK Shotokan Liberec24 b.24 b.
3.Harvilko ŠimonSKK Shotokan Liberec24 b.24 b.
3.Harvilko ŠimonSKK Shotokan Liberec24 b.24 b.
3.Harvilko ŠimonSKK Shotokan Liberec24 b.24 b.
3.Harvilko ŠimonSKK Shotokan Liberec24 b.24 b.
3.Harvilko ŠimonSKK Shotokan Liberec24 b.24 b.
3.Harvilko ŠimonSKK Shotokan Liberec24 b.24 b.
3.Harvilko ŠimonSKK Shotokan Liberec24 b.24 b.
3.Harvilko ŠimonSKK Shotokan Liberec24 b.24 b.
3.Harvilko ŠimonSKK Shotokan Liberec24 b.24 b.
3.Harvilko ŠimonSKK Shotokan Liberec24 b.24 b.
3.Harvilko ŠimonSKK Shotokan Liberec24 b.24 b.
3.Harvilko ŠimonSKK Shotokan Liberec24 b.24 b.
3.Kastl DavidKK Tygr Karlovy Vary24 b.24 b.
3.Kastl DavidKK Tygr Karlovy Vary24 b.24 b.
3.Kastl DavidKK Tygr Karlovy Vary24 b.24 b.
3.Kastl DavidKK Tygr Karlovy Vary24 b.24 b.
3.Kastl DavidKK Tygr Karlovy Vary24 b.24 b.
3.Kastl DavidKK Tygr Karlovy Vary24 b.24 b.
3.Kastl DavidKK Tygr Karlovy Vary24 b.24 b.
3.Kastl DavidKK Tygr Karlovy Vary24 b.24 b.
3.Kastl DavidKK Tygr Karlovy Vary24 b.24 b.
3.Kastl DavidKK Tygr Karlovy Vary24 b.24 b.
3.Kastl DavidKK Tygr Karlovy Vary24 b.24 b.
3.Kastl DavidKK Tygr Karlovy Vary24 b.24 b.
3.Kastl DavidKK Tygr Karlovy Vary24 b.24 b.
3.Harvilko ŠimonSKK Shotokan Liberec24 b.
3.Kastl DavidKK Tygr Karlovy Vary24 b.
5.Bína TadeášFight Club České Budějovice16 b.
5.Bína TadeášFight Club České Budějovice16 b.
5.Bína TadeášFight Club České Budějovice16 b.
5.Bína TadeášFight Club České Budějovice16 b.
5.Bína TadeášFight Club České Budějovice16 b.
5.Bína TadeášFight Club České Budějovice16 b.
5.Bína TadeášFight Club České Budějovice16 b.
5.Bína TadeášFight Club České Budějovice16 b.
5.Bína TadeášFight Club České Budějovice16 b.
5.Bína TadeášFight Club České Budějovice16 b.
5.Bína TadeášFight Club České Budějovice16 b.
5.Bína TadeášFight Club České Budějovice16 b.
5.Bína TadeášFight Club České Budějovice16 b.
5.Bína TadeášFight Club České Budějovice16 b.
5.Dub DanielKK Tygr Karlovy Vary16 b.
5.Dub DanielKK Tygr Karlovy Vary16 b.
5.Dub DanielKK Tygr Karlovy Vary16 b.
5.Dub DanielKK Tygr Karlovy Vary16 b.
5.Dub DanielKK Tygr Karlovy Vary16 b.
5.Dub DanielKK Tygr Karlovy Vary16 b.
5.Dub DanielKK Tygr Karlovy Vary16 b.
5.Dub DanielKK Tygr Karlovy Vary16 b.
5.Dub DanielKK Tygr Karlovy Vary16 b.
5.Dub DanielKK Tygr Karlovy Vary16 b.
5.Dub DanielKK Tygr Karlovy Vary16 b.
5.Dub DanielKK Tygr Karlovy Vary16 b.
5.Dub DanielKK Tygr Karlovy Vary16 b.
5.Dub DanielKK Tygr Karlovy Vary16 b.
5.Horňák FilipSKK Shotokan Liberec16 b.
5.Horňák FilipSKK Shotokan Liberec16 b.
5.Horňák FilipSKK Shotokan Liberec16 b.
5.Horňák FilipSKK Shotokan Liberec16 b.
5.Horňák FilipSKK Shotokan Liberec16 b.
5.Horňák FilipSKK Shotokan Liberec16 b.
5.Horňák FilipSKK Shotokan Liberec16 b.
5.Horňák FilipSKK Shotokan Liberec16 b.
5.Horňák FilipSKK Shotokan Liberec16 b.
5.Horňák FilipSKK Shotokan Liberec16 b.
5.Horňák FilipSKK Shotokan Liberec16 b.
5.Horňák FilipSKK Shotokan Liberec16 b.
5.Horňák FilipSKK Shotokan Liberec16 b.
5.Horňák FilipSKK Shotokan Liberec16 b.
5.Trubianský DominikShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava16 b.
5.Trubianský DominikShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava16 b.
5.Trubianský DominikShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava16 b.
5.Trubianský DominikShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava16 b.
5.Trubianský DominikShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava16 b.
5.Trubianský DominikShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava16 b.
5.Trubianský DominikShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava16 b.
5.Trubianský DominikShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava16 b.
5.Trubianský DominikShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava16 b.
5.Trubianský DominikShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava16 b.
5.Trubianský DominikShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava16 b.
5.Trubianský DominikShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava16 b.
5.Trubianský DominikShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava16 b.
5.Trubianský DominikShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava16 b.
9.Hološevyč DavidSKP Karate Písek10 b.
9.Hološevyč DavidSKP Karate Písek10 b.
9.Hološevyč DavidSKP Karate Písek10 b.
9.Hološevyč DavidSKP Karate Písek10 b.
9.Hološevyč DavidSKP Karate Písek10 b.
9.Hološevyč DavidSKP Karate Písek10 b.
9.Hološevyč DavidSKP Karate Písek10 b.
9.Hološevyč DavidSKP Karate Písek10 b.
9.Hološevyč DavidSKP Karate Písek10 b.
9.Hološevyč DavidSKP Karate Písek10 b.
9.Hološevyč DavidSKP Karate Písek10 b.
9.Hološevyč DavidSKP Karate Písek10 b.
9.Hološevyč DavidSKP Karate Písek10 b.
9.Hološevyč DavidSKP Karate Písek10 b.
10.Částka JanKK Tygr Karlovy Vary8 b.
10.Částka JanKK Tygr Karlovy Vary8 b.
10.Částka JanKK Tygr Karlovy Vary8 b.
10.Částka JanKK Tygr Karlovy Vary8 b.
10.Částka JanKK Tygr Karlovy Vary8 b.
10.Částka JanKK Tygr Karlovy Vary8 b.
10.Částka JanKK Tygr Karlovy Vary8 b.
10.Částka JanKK Tygr Karlovy Vary8 b.
10.Částka JanKK Tygr Karlovy Vary8 b.
10.Částka JanKK Tygr Karlovy Vary8 b.
10.Částka JanKK Tygr Karlovy Vary8 b.
10.Částka JanKK Tygr Karlovy Vary8 b.
10.Částka JanKK Tygr Karlovy Vary8 b.
10.Částka JanKK Tygr Karlovy Vary8 b.
10.Kastl LukášKK Tygr Karlovy Vary8 b.
10.Kastl LukášKK Tygr Karlovy Vary8 b.
10.Kastl LukášKK Tygr Karlovy Vary8 b.
10.Kastl LukášKK Tygr Karlovy Vary8 b.
10.Kastl LukášKK Tygr Karlovy Vary8 b.
10.Kastl LukášKK Tygr Karlovy Vary8 b.
10.Kastl LukášKK Tygr Karlovy Vary8 b.
10.Kastl LukášKK Tygr Karlovy Vary8 b.
10.Kastl LukášKK Tygr Karlovy Vary8 b.
10.Kastl LukášKK Tygr Karlovy Vary8 b.
10.Kastl LukášKK Tygr Karlovy Vary8 b.
10.Kastl LukášKK Tygr Karlovy Vary8 b.
10.Kastl LukášKK Tygr Karlovy Vary8 b.
10.Kastl LukášKK Tygr Karlovy Vary8 b.
10.Pater MikulášKESL RYU Shotokan8 b.
10.Pater MikulášKESL RYU Shotokan8 b.
10.Pater MikulášKESL RYU Shotokan8 b.
10.Pater MikulášKESL RYU Shotokan8 b.
10.Pater MikulášKESL RYU Shotokan8 b.
10.Pater MikulášKESL RYU Shotokan8 b.
10.Pater MikulášKESL RYU Shotokan8 b.
10.Pater MikulášKESL RYU Shotokan8 b.
10.Pater MikulášKESL RYU Shotokan8 b.
10.Pater MikulášKESL RYU Shotokan8 b.
10.Pater MikulášKESL RYU Shotokan8 b.
10.Pater MikulášKESL RYU Shotokan8 b.
10.Pater MikulášKESL RYU Shotokan8 b.
10.Pater MikulášKESL RYU Shotokan8 b.
10.Vondrák PřemyslSKR SU Ústí nad Labem8 b.
10.Vondrák PřemyslSKR SU Ústí nad Labem8 b.
10.Vondrák PřemyslSKR SU Ústí nad Labem8 b.
10.Vondrák PřemyslSKR SU Ústí nad Labem8 b.
10.Vondrák PřemyslSKR SU Ústí nad Labem8 b.
10.Vondrák PřemyslSKR SU Ústí nad Labem8 b.
10.Vondrák PřemyslSKR SU Ústí nad Labem8 b.
10.Vondrák PřemyslSKR SU Ústí nad Labem8 b.
10.Vondrák PřemyslSKR SU Ústí nad Labem8 b.
10.Vondrák PřemyslSKR SU Ústí nad Labem8 b.
10.Vondrák PřemyslSKR SU Ústí nad Labem8 b.
10.Vondrák PřemyslSKR SU Ústí nad Labem8 b.
10.Vondrák PřemyslSKR SU Ústí nad Labem8 b.
10.Vondrák PřemyslSKR SU Ústí nad Labem8 b.
14.Blažej KarelSokol Sadská4 b.
14.Blažej KarelSokol Sadská4 b.
14.Blažej KarelSokol Sadská4 b.
14.Blažej KarelSokol Sadská4 b.
14.Blažej KarelSokol Sadská4 b.
14.Blažej KarelSokol Sadská4 b.
14.Blažej KarelSokol Sadská4 b.
14.Blažej KarelSokol Sadská4 b.
14.Blažej KarelSokol Sadská4 b.
14.Blažej KarelSokol Sadská4 b.
14.Blažej KarelSokol Sadská4 b.
14.Blažej KarelSokol Sadská4 b.
14.Blažej KarelSokol Sadská4 b.
14.Blažej KarelSokol Sadská4 b.
14.Clifton SeanRed Dragon Team4 b.
14.Clifton SeanRed Dragon Team4 b.
14.Clifton SeanRed Dragon Team4 b.
14.Clifton SeanRed Dragon Team4 b.
14.Clifton SeanRed Dragon Team4 b.
14.Clifton SeanRed Dragon Team4 b.
14.Clifton SeanRed Dragon Team4 b.
14.Clifton SeanRed Dragon Team4 b.
14.Clifton SeanRed Dragon Team4 b.
14.Clifton SeanRed Dragon Team4 b.
14.Clifton SeanRed Dragon Team4 b.
14.Clifton SeanRed Dragon Team4 b.
14.Clifton SeanRed Dragon Team4 b.
14.Clifton SeanRed Dragon Team4 b.
14.Křesálek JanSport Relax4 b.
14.Křesálek JanSport Relax4 b.
14.Křesálek JanSport Relax4 b.
14.Křesálek JanSport Relax4 b.
14.Křesálek JanSport Relax4 b.
14.Křesálek JanSport Relax4 b.
14.Křesálek JanSport Relax4 b.
14.Křesálek JanSport Relax4 b.
14.Křesálek JanSport Relax4 b.
14.Křesálek JanSport Relax4 b.
14.Křesálek JanSport Relax4 b.
14.Křesálek JanSport Relax4 b.
14.Křesálek JanSport Relax4 b.
14.Křesálek JanSport Relax4 b.
14.Nevrkla FilipSKK Shotokan Liberec4 b.
14.Nevrkla FilipSKK Shotokan Liberec4 b.
14.Nevrkla FilipSKK Shotokan Liberec4 b.
14.Nevrkla FilipSKK Shotokan Liberec4 b.
14.Nevrkla FilipSKK Shotokan Liberec4 b.
14.Nevrkla FilipSKK Shotokan Liberec4 b.
14.Nevrkla FilipSKK Shotokan Liberec4 b.
14.Nevrkla FilipSKK Shotokan Liberec4 b.
14.Nevrkla FilipSKK Shotokan Liberec4 b.
14.Nevrkla FilipSKK Shotokan Liberec4 b.
14.Nevrkla FilipSKK Shotokan Liberec4 b.
14.Nevrkla FilipSKK Shotokan Liberec4 b.
14.Nevrkla FilipSKK Shotokan Liberec4 b.
14.Nevrkla FilipSKK Shotokan Liberec4 b.
14.Noštinský SebastianHakuba Karate Ostrava4 b.
14.Noštinský SebastianHakuba Karate Ostrava4 b.
14.Noštinský SebastianHakuba Karate Ostrava4 b.
14.Noštinský SebastianHakuba Karate Ostrava4 b.
14.Noštinský SebastianHakuba Karate Ostrava4 b.
14.Noštinský SebastianHakuba Karate Ostrava4 b.
14.Noštinský SebastianHakuba Karate Ostrava4 b.
14.Noštinský SebastianHakuba Karate Ostrava4 b.
14.Noštinský SebastianHakuba Karate Ostrava4 b.
14.Noštinský SebastianHakuba Karate Ostrava4 b.
14.Noštinský SebastianHakuba Karate Ostrava4 b.
14.Noštinský SebastianHakuba Karate Ostrava4 b.
14.Noštinský SebastianHakuba Karate Ostrava4 b.
14.Noštinský SebastianHakuba Karate Ostrava4 b.
14.Sysel KristiánKK Tygr Karlovy Vary4 b.
14.Sysel KristiánKK Tygr Karlovy Vary4 b.
14.Sysel KristiánKK Tygr Karlovy Vary4 b.
14.Sysel KristiánKK Tygr Karlovy Vary4 b.
14.Sysel KristiánKK Tygr Karlovy Vary4 b.
14.Sysel KristiánKK Tygr Karlovy Vary4 b.
14.Sysel KristiánKK Tygr Karlovy Vary4 b.
14.Sysel KristiánKK Tygr Karlovy Vary4 b.
14.Sysel KristiánKK Tygr Karlovy Vary4 b.
14.Sysel KristiánKK Tygr Karlovy Vary4 b.
14.Sysel KristiánKK Tygr Karlovy Vary4 b.
14.Sysel KristiánKK Tygr Karlovy Vary4 b.
14.Sysel KristiánKK Tygr Karlovy Vary4 b.
14.Sysel KristiánKK Tygr Karlovy Vary4 b.
14.Vacek KarelSKC Louny4 b.
14.Vacek KarelSKC Louny4 b.
14.Vacek KarelSKC Louny4 b.
14.Vacek KarelSKC Louny4 b.
14.Vacek KarelSKC Louny4 b.
14.Vacek KarelSKC Louny4 b.
14.Vacek KarelSKC Louny4 b.
14.Vacek KarelSKC Louny4 b.
14.Vacek KarelSKC Louny4 b.
14.Vacek KarelSKC Louny4 b.
14.Vacek KarelSKC Louny4 b.
14.Vacek KarelSKC Louny4 b.
14.Vacek KarelSKC Louny4 b.
14.Vacek KarelSKC Louny4 b.
21.Bareš OndřejKabu Praha2 b.
21.Bareš OndřejKabu Praha2 b.
21.Bareš OndřejKabu Praha2 b.
21.Bareš OndřejKabu Praha2 b.
21.Bareš OndřejKabu Praha2 b.
21.Bareš OndřejKabu Praha2 b.
21.Bareš OndřejKabu Praha2 b.
21.Bareš OndřejKabu Praha2 b.
21.Bareš OndřejKabu Praha2 b.
21.Bareš OndřejKabu Praha2 b.
21.Bareš OndřejKabu Praha2 b.
21.Bareš OndřejKabu Praha2 b.
21.Bareš OndřejKabu Praha2 b.
21.Bareš OndřejKabu Praha2 b.
21.Dvořák MartinFight Club České Budějovice2 b.
21.Dvořák MartinFight Club České Budějovice2 b.
21.Dvořák MartinFight Club České Budějovice2 b.
21.Dvořák MartinFight Club České Budějovice2 b.
21.Dvořák MartinFight Club České Budějovice2 b.
21.Dvořák MartinFight Club České Budějovice2 b.
21.Dvořák MartinFight Club České Budějovice2 b.
21.Dvořák MartinFight Club České Budějovice2 b.
21.Dvořák MartinFight Club České Budějovice2 b.
21.Dvořák MartinFight Club České Budějovice2 b.
21.Dvořák MartinFight Club České Budějovice2 b.
21.Dvořák MartinFight Club České Budějovice2 b.
21.Dvořák MartinFight Club České Budějovice2 b.
21.Dvořák MartinFight Club České Budějovice2 b.
21.Ernest DominikŠSK Karate Karviná2 b.
21.Ernest DominikŠSK Karate Karviná2 b.
21.Ernest DominikŠSK Karate Karviná2 b.
21.Ernest DominikŠSK Karate Karviná2 b.
21.Ernest DominikŠSK Karate Karviná2 b.
21.Ernest DominikŠSK Karate Karviná2 b.
21.Ernest DominikŠSK Karate Karviná2 b.
21.Ernest DominikŠSK Karate Karviná2 b.
21.Ernest DominikŠSK Karate Karviná2 b.
21.Ernest DominikŠSK Karate Karviná2 b.
21.Ernest DominikŠSK Karate Karviná2 b.
21.Ernest DominikŠSK Karate Karviná2 b.
21.Ernest DominikŠSK Karate Karviná2 b.
21.Ernest DominikŠSK Karate Karviná2 b.
21.Horad AntonínKarate Vision Praha2 b.
21.Horad AntonínKarate Vision Praha2 b.
21.Horad AntonínKarate Vision Praha2 b.
21.Horad AntonínKarate Vision Praha2 b.
21.Horad AntonínKarate Vision Praha2 b.
21.Horad AntonínKarate Vision Praha2 b.
21.Horad AntonínKarate Vision Praha2 b.
21.Horad AntonínKarate Vision Praha2 b.
21.Horad AntonínKarate Vision Praha2 b.
21.Horad AntonínKarate Vision Praha2 b.
21.Horad AntonínKarate Vision Praha2 b.
21.Horad AntonínKarate Vision Praha2 b.
21.Horad AntonínKarate Vision Praha2 b.
21.Horad AntonínKarate Vision Praha2 b.
21.Jalůvka MarekKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.2 b.
21.Jalůvka MarekKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.2 b.
21.Jalůvka MarekKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.2 b.
21.Jalůvka MarekKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.2 b.
21.Jalůvka MarekKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.2 b.
21.Jalůvka MarekKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.2 b.
21.Jalůvka MarekKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.2 b.
21.Jalůvka MarekKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.2 b.
21.Jalůvka MarekKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.2 b.
21.Jalůvka MarekKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.2 b.
21.Jalůvka MarekKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.2 b.
21.Jalůvka MarekKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.2 b.
21.Jalůvka MarekKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.2 b.
21.Jalůvka MarekKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.2 b.
21.Šuba JakubFight Club České Budějovice2 b.
21.Šuba JakubFight Club České Budějovice2 b.
21.Šuba JakubFight Club České Budějovice2 b.
21.Šuba JakubFight Club České Budějovice2 b.
21.Šuba JakubFight Club České Budějovice2 b.
21.Šuba JakubFight Club České Budějovice2 b.
21.Šuba JakubFight Club České Budějovice2 b.
21.Šuba JakubFight Club České Budějovice2 b.
21.Šuba JakubFight Club České Budějovice2 b.
21.Šuba JakubFight Club České Budějovice2 b.
21.Šuba JakubFight Club České Budějovice2 b.
21.Šuba JakubFight Club České Budějovice2 b.
21.Šuba JakubFight Club České Budějovice2 b.
21.Šuba JakubFight Club České Budějovice2 b.
21.Zvánovec JaroslavKarate České Budějovice2 b.
21.Zvánovec JaroslavKarate České Budějovice2 b.
21.Zvánovec JaroslavKarate České Budějovice2 b.
21.Zvánovec JaroslavKarate České Budějovice2 b.
21.Zvánovec JaroslavKarate České Budějovice2 b.
21.Zvánovec JaroslavKarate České Budějovice2 b.
21.Zvánovec JaroslavKarate České Budějovice2 b.
21.Zvánovec JaroslavKarate České Budějovice2 b.
21.Zvánovec JaroslavKarate České Budějovice2 b.
21.Zvánovec JaroslavKarate České Budějovice2 b.
21.Zvánovec JaroslavKarate České Budějovice2 b.
21.Zvánovec JaroslavKarate České Budějovice2 b.
21.Zvánovec JaroslavKarate České Budějovice2 b.
21.Zvánovec JaroslavKarate České Budějovice2 b.

Postup z krajů

ZávodníkKlubKraj
Křesálek Jan Sport Relax Ústecký
NeobsazenoPlzeňský
Šťáhlavský David Red Dragon Team Praha
Uhýrek Matěj Baník Příbram Středočeský
Mokráček Damián Karate České Budějovice Jihočeský
Konopčík Matyáš KODOKAI Brno Jihomoravský
Dudl Václav KK Tygr Karlovy Vary Karlovarský
Devátý Richard SKK Shotokan Liberec Liberecký
Jaroš Jan Spartak Hradec Králové Královéhradecký
NeobsazenoPardubický
Bartůšek Filip SK Jihlava Kraj Vysočina
Přibyl Štěpán V.I.P. Sport Club Olomouc Olomoucký kraj
NeobsazenoZlínský kraj
Jalůvka Marek Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. Moravskoslezský kraj

Závodníci nominovaní z jiných kategorií

Žádní závodníci nejsou nominovaní z jiných kategorií

Divoká karta reprezentace, divoká karta STK

ZávodníkKlub
Neurčeno 
Neurčeno 


 Tisk
Vysvětlivky:
  •    - postupová pozice
  •    - NEpostupová pozice
  •    - Závodník startuje v jiné kategorii nebo nemůže startovat
  •    - Závodník má již nominaci z Národního poháru
  • Postupují první dva z loňského Mistrovství České rep.
  • Postupuje prvních 8 lidí z žebříčku z Národních pohárů (Před 2015 - 8 lidí, před 2014 - 7 lidí)(informace)
    Započítané Národní poháry v tomto roce:
  • Pokud je více závodníků na poslední postupové pozici (desáté), tak postupuje ten, který měl nejlepší skóre z daných turnajů, od posledního MČR (Mistrovství ČR 2016)
  • Postupují první 3 lidi z žebříčku nominačních turnajů v dorosteneckých a žákovských kategoriích.
  • *Body2...Nejlepší skóre (pouze u závodníků, kteří jsou na poslední postupové pozici nebo na první nepostupové pozici)
  • Pokud některý závodník startuje ve vyšší kategorii a zbytečně takto zabírá postupové místo v této kategorii, tak nám to prosím dejte vědět mailem - info@karaterec.com - a závodník bude vyškrtnut