KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Postup na Mistrovství ČR

(Nominační klíč 2015 | 2013/14 | 2013)

<< Zpět na přehled kategorií

Kata ml. žáci (7-9)

Postup z Mistrovství ČR žáků 2012 (finalisté)

 ZávodníkKlub
1.Brejcha Daniel SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice
2.Kočandrle Dominik Fight Club České Budějovice

Průběžný stav postupového žebříčku z Národních pohárů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 7 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Zýka ŠtěpánFight Club České Budějovice48 b.
2.Kloubek MatyášKeiko-Ryu Shotokan32 b.
3.Brejcha DanielDragon Neratovice24 b.
3.Červinka TomášTJ Auto Škoda Mladá Boleslav24 b.
5.Vacek TomášSKK Shotokan Liberec20 b.
6.Fatka MatiasFight Club České Budějovice10 b.
6.Sůkal VojtěchL.F.karate Hustopeče10 b.
8.Nechyba TomášSKP Karate Písek8 b.
9.Bázler MarekSKR SU Ústí nad Labem4 b.
9.Boublík JakubSKC Louny4 b.
9.Smutný FilipKeiko-Ryu Shotokan4 b.
9.Urbanec PavelKK Lichnice4 b.
9.Vlček MichaelSKR SU Ústí nad Labem4 b.
14.Dušek BohuslavKCK Team2 b.
14.Eliáš MartinKK Tygr Karlovy Vary2 b.
14.Hejduk RadekKarate Hlinsko2 b.
14.Lácha RadekFight Club České Budějovice2 b.

Průběžný stav postupového žebříčku z nominačních turnajů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 7 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Brejcha DanielDragon Neratovice128 b.
2.Nechyba TomášSKP Karate Písek100 b.
3.Červinka TomášTJ Auto Škoda Mladá Boleslav98 b.
4.Kloubek MatyášKeiko-Ryu Shotokan88 b.
5.Zýka ŠtěpánFight Club České Budějovice76 b.
6.Kočandrle DominikFight Club České Budějovice40 b.
7.Hejduk RadekKarate Hlinsko34 b.
8.Boura MarekSlavia TU Liberec32 b.
9.Vacek TomášSKK Shotokan Liberec28 b.
10.Tinavský JáchymFight Club České Budějovice20 b.
11.Paterson Gallen DarrenKarate Lions Pardubice19 b.
12.Fatka MatiasFight Club České Budějovice15 b.
13.Schánilec JakubBudó škola KK Písek12 b.
13.Sůkal VojtěchL.F.karate Hustopeče12 b.
15.Čáslava BrunoŠin-mu Hodonín8 b.
15.Hrazdír LubošSK Trial8 b.
15.Smutný FilipKeiko-Ryu Shotokan8 b.
18.Marek PetrASK Tatra Kopřivnice6 b.6 b.
18.Nevrkla DanielSKK Shotokan Liberec6 b.6 b.
18.Slatinský ErikŠin-mu Hodonín6 b.6 b.
18.Zídek FilipKabu Praha6 b.6 b.
18.Pulc OndřejKCK Team6 b.4 b.
18.Máčka LuděkFight Club České Budějovice6 b.3 b.
24.Dušek BohuslavKCK Team4 b.
24.Pasker RenéKarate Tygr Shotokan Ostrava4 b.
24.Perutka OndřejShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava4 b.
24.Richter JakubSportovní klub Mates4 b.
24.Voldřich MichalBudó škola KK Písek4 b.
29.Bartoš MichaelSlavia TU Liberec3 b.
29.Čihák MarekKCK Team3 b.
31.Boublík JakubSKC Louny2 b.
31.Brentner PatrikKARATE-DO Dvůr Králové2 b.
31.Hanáček FilipŠin-mu Hodonín2 b.
31.Jarolímek DavidKARATE-DO Dvůr Králové2 b.
31.Lácha RadekFight Club České Budějovice2 b.
31.Olšavský NicolasSK Karate Ústí nad Orlicí2 b.
31.Pochman JakubShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava2 b.
31.Ruža KryštofKK Klatovy2 b.

Postup z krajů

ZávodníkKlubKraj
Vlček Michal SKR SU Ústí nad Labem Ústecký
Ruža Kryštof KK Klatovy Plzeňský
Poláček Pavel Narama Plzeň Plzeňský
Kundrt Josef KESL RYU Praha Praha
Červinka Tomáš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav Středočeský
Máčka Luděk Fight Club České Budějovice Jihočeský
Sůkal Vojtěch L.F.karate Hustopeče Jihomoravský
Lukeš Martin Gorenje Chodov Karlovarský
Boura Marek Slavia TU Liberec Liberecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKrálovéhradecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciPardubický
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKraj Vysočina
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciOlomoucký kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciZlínský kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciMoravskoslezský kraj

Závodníci nominovaní z jiných kategorií

Žádní závodníci nejsou nominovaní z jiných kategorií

Divoká karta reprezentace, divoká karta STK

ZávodníkKlub
Neurčeno 
Neurčeno 


 Tisk
Vysvětlivky:
  •    - postupová pozice
  •    - NEpostupová pozice
  •    - Závodník startuje v jiné kategorii nebo nemůže startovat
  •    - Závodník má již nominaci z Národního poháru
  • Postupují první dva z loňského Mistrovství České rep.
  • Postupuje prvních 8 lidí z žebříčku z Národních pohárů (Před 2015 - 8 lidí, před 2014 - 7 lidí)(informace)
    Započítané Národní poháry v tomto roce:
  • Pokud je více závodníků na poslední postupové pozici (desáté), tak postupuje ten, který měl nejlepší skóre z daných turnajů, od posledního MČR (Mistrovství ČR žáků 2012)
  • Postupují první 3 lidi z žebříčku nominačních turnajů v dorosteneckých a žákovských kategoriích.
  • *Body2...Nejlepší skóre (pouze u závodníků, kteří jsou na poslední postupové pozici nebo na první nepostupové pozici)
  • Pokud některý závodník startuje ve vyšší kategorii a zbytečně takto zabírá postupové místo v této kategorii, tak nám to prosím dejte vědět mailem - info@karaterec.com - a závodník bude vyškrtnut