KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Postup na Mistrovství ČR

(Nominační klíč 2015 | 2013/14 | 2013)

<< Zpět na přehled kategorií

Kumite st. žáci -45kg

Postup z Mistrovství ČR 2017 (finalisté)

 ZávodníkKlub
1.Ruža Kryštof BUDO Plzeň z.s.
2.Nechyba Tomáš SKP karate Písek

Průběžný stav postupového žebříčku z Národních pohárů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 8 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Vašák VojtěchKarate klub LICHNICE, z.s.54 b.
1.Vašák VojtěchKarate klub LICHNICE, z.s.54 b.
1.Vašák VojtěchKarate klub LICHNICE, z.s.54 b.
1.Vašák VojtěchKarate klub LICHNICE, z.s.54 b.
1.Vašák VojtěchKarate klub LICHNICE, z.s.54 b.
1.Vašák VojtěchKarate klub LICHNICE, z.s.54 b.
1.Vašák VojtěchKarate klub LICHNICE, z.s.54 b.
1.Vašák VojtěchKarate klub LICHNICE, z.s.54 b.
1.Vašák VojtěchKarate klub LICHNICE, z.s.54 b.
1.Vašák VojtěchKarate klub LICHNICE, z.s.54 b.
2.Polák MichalSPORT UNION, z. s.48 b.
2.Polák MichalSPORT UNION, z. s.48 b.
2.Polák MichalSPORT UNION, z. s.48 b.
2.Polák MichalSPORT UNION, z. s.48 b.
2.Polák MichalSPORT UNION, z. s.48 b.
2.Polák MichalSPORT UNION, z. s.48 b.
2.Polák MichalSPORT UNION, z. s.48 b.
2.Polák MichalSPORT UNION, z. s.48 b.
2.Polák MichalSPORT UNION, z. s.48 b.
2.Polák MichalSPORT UNION, z. s.48 b.
3.Kutlák MartinFight Club České Budějovice45 b.
3.Kutlák MartinFight Club České Budějovice45 b.
3.Kutlák MartinFight Club České Budějovice45 b.
3.Kutlák MartinFight Club České Budějovice45 b.
3.Kutlák MartinFight Club České Budějovice45 b.
3.Kutlák MartinFight Club České Budějovice45 b.
3.Kutlák MartinFight Club České Budějovice45 b.
3.Kutlák MartinFight Club České Budějovice45 b.
3.Kutlák MartinFight Club České Budějovice45 b.
3.Kutlák MartinFight Club České Budějovice45 b.
4.Ruža KryštofBUDO Plzeň z.s.36 b.
4.Ruža KryštofBUDO Plzeň z.s.36 b.
4.Ruža KryštofBUDO Plzeň z.s.36 b.
4.Ruža KryštofBUDO Plzeň z.s.36 b.
4.Ruža KryštofBUDO Plzeň z.s.36 b.
4.Ruža KryštofBUDO Plzeň z.s.36 b.
4.Ruža KryštofBUDO Plzeň z.s.36 b.
4.Ruža KryštofBUDO Plzeň z.s.36 b.
4.Ruža KryštofBUDO Plzeň z.s.36 b.
4.Ruža KryštofBUDO Plzeň z.s.36 b.
5.Havlíček DanielSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY24 b.
5.Havlíček DanielSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY24 b.
5.Havlíček DanielSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY24 b.
5.Havlíček DanielSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY24 b.
5.Havlíček DanielSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY24 b.
5.Havlíček DanielSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY24 b.
5.Havlíček DanielSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY24 b.
5.Havlíček DanielSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY24 b.
5.Havlíček DanielSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY24 b.
5.Havlíček DanielSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY24 b.
6.Klemák JakubKarate klub LICHNICE, z.s.18 b.
6.Klemák JakubKarate klub LICHNICE, z.s.18 b.
6.Klemák JakubKarate klub LICHNICE, z.s.18 b.
6.Klemák JakubKarate klub LICHNICE, z.s.18 b.
6.Klemák JakubKarate klub LICHNICE, z.s.18 b.
6.Klemák JakubKarate klub LICHNICE, z.s.18 b.
6.Klemák JakubKarate klub LICHNICE, z.s.18 b.
6.Klemák JakubKarate klub LICHNICE, z.s.18 b.
6.Klemák JakubKarate klub LICHNICE, z.s.18 b.
6.Klemák JakubKarate klub LICHNICE, z.s.18 b.
7.Čermák OndřejKESL RYU Shotokan z.s.12 b.12 b.
7.Čermák OndřejKESL RYU Shotokan z.s.12 b.12 b.
7.Čermák OndřejKESL RYU Shotokan z.s.12 b.12 b.
7.Čermák OndřejKESL RYU Shotokan z.s.12 b.12 b.
7.Čermák OndřejKESL RYU Shotokan z.s.12 b.12 b.
7.Čermák OndřejKESL RYU Shotokan z.s.12 b.12 b.
7.Čermák OndřejKESL RYU Shotokan z.s.12 b.12 b.
7.Čermák OndřejKESL RYU Shotokan z.s.12 b.12 b.
7.Čermák OndřejKESL RYU Shotokan z.s.12 b.12 b.
7.Duchoň MartinFight Club České Budějovice12 b.12 b.
7.Duchoň MartinFight Club České Budějovice12 b.12 b.
7.Duchoň MartinFight Club České Budějovice12 b.12 b.
7.Duchoň MartinFight Club České Budějovice12 b.12 b.
7.Duchoň MartinFight Club České Budějovice12 b.12 b.
7.Duchoň MartinFight Club České Budějovice12 b.12 b.
7.Duchoň MartinFight Club České Budějovice12 b.12 b.
7.Duchoň MartinFight Club České Budějovice12 b.12 b.
7.Duchoň MartinFight Club České Budějovice12 b.12 b.
7.Frinta MarekGRYF z.s.12 b.12 b.
7.Frinta MarekGRYF z.s.12 b.12 b.
7.Frinta MarekGRYF z.s.12 b.12 b.
7.Frinta MarekGRYF z.s.12 b.12 b.
7.Frinta MarekGRYF z.s.12 b.12 b.
7.Frinta MarekGRYF z.s.12 b.12 b.
7.Frinta MarekGRYF z.s.12 b.12 b.
7.Frinta MarekGRYF z.s.12 b.12 b.
7.Frinta MarekGRYF z.s.12 b.12 b.
7.Olšavský NicolasSK Karate Ústí nad Orlicí12 b.12 b.
7.Olšavský NicolasSK Karate Ústí nad Orlicí12 b.12 b.
7.Olšavský NicolasSK Karate Ústí nad Orlicí12 b.12 b.
7.Olšavský NicolasSK Karate Ústí nad Orlicí12 b.12 b.
7.Olšavský NicolasSK Karate Ústí nad Orlicí12 b.12 b.
7.Olšavský NicolasSK Karate Ústí nad Orlicí12 b.12 b.
7.Olšavský NicolasSK Karate Ústí nad Orlicí12 b.12 b.
7.Olšavský NicolasSK Karate Ústí nad Orlicí12 b.12 b.
7.Olšavský NicolasSK Karate Ústí nad Orlicí12 b.12 b.
7.Čermák OndřejKESL RYU Shotokan z.s.12 b.
7.Duchoň MartinFight Club České Budějovice12 b.
7.Frinta MarekGRYF z.s.12 b.
7.Olšavský NicolasSK Karate Ústí nad Orlicí12 b.
11.Kozubal AlexKARATE TYGR SHOTOKAN9 b.
11.Kozubal AlexKARATE TYGR SHOTOKAN9 b.
11.Kozubal AlexKARATE TYGR SHOTOKAN9 b.
11.Kozubal AlexKARATE TYGR SHOTOKAN9 b.
11.Kozubal AlexKARATE TYGR SHOTOKAN9 b.
11.Kozubal AlexKARATE TYGR SHOTOKAN9 b.
11.Kozubal AlexKARATE TYGR SHOTOKAN9 b.
11.Kozubal AlexKARATE TYGR SHOTOKAN9 b.
11.Kozubal AlexKARATE TYGR SHOTOKAN9 b.
11.Kozubal AlexKARATE TYGR SHOTOKAN9 b.
12.Šebesta JaroslavFight Club České Budějovice6 b.
12.Šebesta JaroslavFight Club České Budějovice6 b.
12.Šebesta JaroslavFight Club České Budějovice6 b.
12.Šebesta JaroslavFight Club České Budějovice6 b.
12.Šebesta JaroslavFight Club České Budějovice6 b.
12.Šebesta JaroslavFight Club České Budějovice6 b.
12.Šebesta JaroslavFight Club České Budějovice6 b.
12.Šebesta JaroslavFight Club České Budějovice6 b.
12.Šebesta JaroslavFight Club České Budějovice6 b.
12.Šebesta JaroslavFight Club České Budějovice6 b.
12.Vašíček OldřichBUDO KAN, z.s.6 b.
12.Vašíček OldřichBUDO KAN, z.s.6 b.
12.Vašíček OldřichBUDO KAN, z.s.6 b.
12.Vašíček OldřichBUDO KAN, z.s.6 b.
12.Vašíček OldřichBUDO KAN, z.s.6 b.
12.Vašíček OldřichBUDO KAN, z.s.6 b.
12.Vašíček OldřichBUDO KAN, z.s.6 b.
12.Vašíček OldřichBUDO KAN, z.s.6 b.
12.Vašíček OldřichBUDO KAN, z.s.6 b.
12.Vašíček OldřichBUDO KAN, z.s.6 b.
12.Vopálka MilanSK KAMIWAZA KARATE z.s.6 b.
12.Vopálka MilanSK KAMIWAZA KARATE z.s.6 b.
12.Vopálka MilanSK KAMIWAZA KARATE z.s.6 b.
12.Vopálka MilanSK KAMIWAZA KARATE z.s.6 b.
12.Vopálka MilanSK KAMIWAZA KARATE z.s.6 b.
12.Vopálka MilanSK KAMIWAZA KARATE z.s.6 b.
12.Vopálka MilanSK KAMIWAZA KARATE z.s.6 b.
12.Vopálka MilanSK KAMIWAZA KARATE z.s.6 b.
12.Vopálka MilanSK KAMIWAZA KARATE z.s.6 b.
12.Vopálka MilanSK KAMIWAZA KARATE z.s.6 b.
15.Pluhař MiroslavSK Karate Shotokan Liberec3 b.
15.Pluhař MiroslavSK Karate Shotokan Liberec3 b.
15.Pluhař MiroslavSK Karate Shotokan Liberec3 b.
15.Pluhař MiroslavSK Karate Shotokan Liberec3 b.
15.Pluhař MiroslavSK Karate Shotokan Liberec3 b.
15.Pluhař MiroslavSK Karate Shotokan Liberec3 b.
15.Pluhař MiroslavSK Karate Shotokan Liberec3 b.
15.Pluhař MiroslavSK Karate Shotokan Liberec3 b.
15.Pluhař MiroslavSK Karate Shotokan Liberec3 b.
15.Pluhař MiroslavSK Karate Shotokan Liberec3 b.
15.Sámel TomášVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.3 b.
15.Sámel TomášVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.3 b.
15.Sámel TomášVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.3 b.
15.Sámel TomášVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.3 b.
15.Sámel TomášVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.3 b.
15.Sámel TomášVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.3 b.
15.Sámel TomášVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.3 b.
15.Sámel TomášVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.3 b.
15.Sámel TomášVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.3 b.
15.Sámel TomášVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.3 b.

Průběžný stav postupového žebříčku z nominačních turnajů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupují první 3 závodníci (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Fafek VladimírSK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice24 b.
1.Fafek VladimírSK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice24 b.
1.Fafek VladimírSK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice24 b.
1.Fafek VladimírSK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice24 b.
1.Fafek VladimírSK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice24 b.
1.Fafek VladimírSK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice24 b.
1.Fafek VladimírSK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice24 b.
1.Fafek VladimírSK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice24 b.
1.Fafek VladimírSK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice24 b.
1.Fafek VladimírSK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice24 b.
1.Ruža KryštofBUDO Plzeň z.s.24 b.
1.Ruža KryštofBUDO Plzeň z.s.24 b.
1.Ruža KryštofBUDO Plzeň z.s.24 b.
1.Ruža KryštofBUDO Plzeň z.s.24 b.
1.Ruža KryštofBUDO Plzeň z.s.24 b.
1.Ruža KryštofBUDO Plzeň z.s.24 b.
1.Ruža KryštofBUDO Plzeň z.s.24 b.
1.Ruža KryštofBUDO Plzeň z.s.24 b.
1.Ruža KryštofBUDO Plzeň z.s.24 b.
1.Ruža KryštofBUDO Plzeň z.s.24 b.
1.Šebesta JaroslavFight Club České Budějovice24 b.
1.Šebesta JaroslavFight Club České Budějovice24 b.
1.Šebesta JaroslavFight Club České Budějovice24 b.
1.Šebesta JaroslavFight Club České Budějovice24 b.
1.Šebesta JaroslavFight Club České Budějovice24 b.
1.Šebesta JaroslavFight Club České Budějovice24 b.
1.Šebesta JaroslavFight Club České Budějovice24 b.
1.Šebesta JaroslavFight Club České Budějovice24 b.
1.Šebesta JaroslavFight Club České Budějovice24 b.
1.Šebesta JaroslavFight Club České Budějovice24 b.
4.Kutlák MartinFight Club České Budějovice16 b.
4.Kutlák MartinFight Club České Budějovice16 b.
4.Kutlák MartinFight Club České Budějovice16 b.
4.Kutlák MartinFight Club České Budějovice16 b.
4.Kutlák MartinFight Club České Budějovice16 b.
4.Kutlák MartinFight Club České Budějovice16 b.
4.Kutlák MartinFight Club České Budějovice16 b.
4.Kutlák MartinFight Club České Budějovice16 b.
4.Kutlák MartinFight Club České Budějovice16 b.
4.Kutlák MartinFight Club České Budějovice16 b.
4.Nechyba TomášSKP karate Písek16 b.
4.Nechyba TomášSKP karate Písek16 b.
4.Nechyba TomášSKP karate Písek16 b.
4.Nechyba TomášSKP karate Písek16 b.
4.Nechyba TomášSKP karate Písek16 b.
4.Nechyba TomášSKP karate Písek16 b.
4.Nechyba TomášSKP karate Písek16 b.
4.Nechyba TomášSKP karate Písek16 b.
4.Nechyba TomášSKP karate Písek16 b.
4.Nechyba TomášSKP karate Písek16 b.
4.Polák MichalSPORT UNION, z. s.16 b.
4.Polák MichalSPORT UNION, z. s.16 b.
4.Polák MichalSPORT UNION, z. s.16 b.
4.Polák MichalSPORT UNION, z. s.16 b.
4.Polák MichalSPORT UNION, z. s.16 b.
4.Polák MichalSPORT UNION, z. s.16 b.
4.Polák MichalSPORT UNION, z. s.16 b.
4.Polák MichalSPORT UNION, z. s.16 b.
4.Polák MichalSPORT UNION, z. s.16 b.
4.Polák MichalSPORT UNION, z. s.16 b.
7.Frinta MarekGRYF z.s.8 b.
7.Frinta MarekGRYF z.s.8 b.
7.Frinta MarekGRYF z.s.8 b.
7.Frinta MarekGRYF z.s.8 b.
7.Frinta MarekGRYF z.s.8 b.
7.Frinta MarekGRYF z.s.8 b.
7.Frinta MarekGRYF z.s.8 b.
7.Frinta MarekGRYF z.s.8 b.
7.Frinta MarekGRYF z.s.8 b.
7.Frinta MarekGRYF z.s.8 b.
7.Havlíček DanielSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY8 b.
7.Havlíček DanielSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY8 b.
7.Havlíček DanielSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY8 b.
7.Havlíček DanielSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY8 b.
7.Havlíček DanielSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY8 b.
7.Havlíček DanielSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY8 b.
7.Havlíček DanielSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY8 b.
7.Havlíček DanielSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY8 b.
7.Havlíček DanielSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY8 b.
7.Havlíček DanielSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY8 b.
7.Olšavský NicolasSK Karate Ústí nad Orlicí8 b.
7.Olšavský NicolasSK Karate Ústí nad Orlicí8 b.
7.Olšavský NicolasSK Karate Ústí nad Orlicí8 b.
7.Olšavský NicolasSK Karate Ústí nad Orlicí8 b.
7.Olšavský NicolasSK Karate Ústí nad Orlicí8 b.
7.Olšavský NicolasSK Karate Ústí nad Orlicí8 b.
7.Olšavský NicolasSK Karate Ústí nad Orlicí8 b.
7.Olšavský NicolasSK Karate Ústí nad Orlicí8 b.
7.Olšavský NicolasSK Karate Ústí nad Orlicí8 b.
7.Olšavský NicolasSK Karate Ústí nad Orlicí8 b.
10.Čermák OndřejKESL RYU Shotokan z.s.6 b.
10.Čermák OndřejKESL RYU Shotokan z.s.6 b.
10.Čermák OndřejKESL RYU Shotokan z.s.6 b.
10.Čermák OndřejKESL RYU Shotokan z.s.6 b.
10.Čermák OndřejKESL RYU Shotokan z.s.6 b.
10.Čermák OndřejKESL RYU Shotokan z.s.6 b.
10.Čermák OndřejKESL RYU Shotokan z.s.6 b.
10.Čermák OndřejKESL RYU Shotokan z.s.6 b.
10.Čermák OndřejKESL RYU Shotokan z.s.6 b.
10.Čermák OndřejKESL RYU Shotokan z.s.6 b.
11.Do Vinh HaTJ karate Třebíč4 b.
11.Do Vinh HaTJ karate Třebíč4 b.
11.Do Vinh HaTJ karate Třebíč4 b.
11.Do Vinh HaTJ karate Třebíč4 b.
11.Do Vinh HaTJ karate Třebíč4 b.
11.Do Vinh HaTJ karate Třebíč4 b.
11.Do Vinh HaTJ karate Třebíč4 b.
11.Do Vinh HaTJ karate Třebíč4 b.
11.Do Vinh HaTJ karate Třebíč4 b.
11.Do Vinh HaTJ karate Třebíč4 b.
11.Kolář DanielSK Karate Shotokan Liberec4 b.
11.Kolář DanielSK Karate Shotokan Liberec4 b.
11.Kolář DanielSK Karate Shotokan Liberec4 b.
11.Kolář DanielSK Karate Shotokan Liberec4 b.
11.Kolář DanielSK Karate Shotokan Liberec4 b.
11.Kolář DanielSK Karate Shotokan Liberec4 b.
11.Kolář DanielSK Karate Shotokan Liberec4 b.
11.Kolář DanielSK Karate Shotokan Liberec4 b.
11.Kolář DanielSK Karate Shotokan Liberec4 b.
11.Kolář DanielSK Karate Shotokan Liberec4 b.
11.Michálek MichalCobra Ryu Strakonice4 b.
11.Michálek MichalCobra Ryu Strakonice4 b.
11.Michálek MichalCobra Ryu Strakonice4 b.
11.Michálek MichalCobra Ryu Strakonice4 b.
11.Michálek MichalCobra Ryu Strakonice4 b.
11.Michálek MichalCobra Ryu Strakonice4 b.
11.Michálek MichalCobra Ryu Strakonice4 b.
11.Michálek MichalCobra Ryu Strakonice4 b.
11.Michálek MichalCobra Ryu Strakonice4 b.
11.Michálek MichalCobra Ryu Strakonice4 b.
11.Pluhař MiroslavSK Karate Shotokan Liberec4 b.
11.Pluhař MiroslavSK Karate Shotokan Liberec4 b.
11.Pluhař MiroslavSK Karate Shotokan Liberec4 b.
11.Pluhař MiroslavSK Karate Shotokan Liberec4 b.
11.Pluhař MiroslavSK Karate Shotokan Liberec4 b.
11.Pluhař MiroslavSK Karate Shotokan Liberec4 b.
11.Pluhař MiroslavSK Karate Shotokan Liberec4 b.
11.Pluhař MiroslavSK Karate Shotokan Liberec4 b.
11.Pluhař MiroslavSK Karate Shotokan Liberec4 b.
11.Pluhař MiroslavSK Karate Shotokan Liberec4 b.
11.Vašák VojtěchKarate klub LICHNICE, z.s.4 b.
11.Vašák VojtěchKarate klub LICHNICE, z.s.4 b.
11.Vašák VojtěchKarate klub LICHNICE, z.s.4 b.
11.Vašák VojtěchKarate klub LICHNICE, z.s.4 b.
11.Vašák VojtěchKarate klub LICHNICE, z.s.4 b.
11.Vašák VojtěchKarate klub LICHNICE, z.s.4 b.
11.Vašák VojtěchKarate klub LICHNICE, z.s.4 b.
11.Vašák VojtěchKarate klub LICHNICE, z.s.4 b.
11.Vašák VojtěchKarate klub LICHNICE, z.s.4 b.
11.Vašák VojtěchKarate klub LICHNICE, z.s.4 b.
11.Vašíček OldřichBUDO KAN, z.s.4 b.
11.Vašíček OldřichBUDO KAN, z.s.4 b.
11.Vašíček OldřichBUDO KAN, z.s.4 b.
11.Vašíček OldřichBUDO KAN, z.s.4 b.
11.Vašíček OldřichBUDO KAN, z.s.4 b.
11.Vašíček OldřichBUDO KAN, z.s.4 b.
11.Vašíček OldřichBUDO KAN, z.s.4 b.
11.Vašíček OldřichBUDO KAN, z.s.4 b.
11.Vašíček OldřichBUDO KAN, z.s.4 b.
11.Vašíček OldřichBUDO KAN, z.s.4 b.
17.Flajšinger FilipGRYF z.s.2 b.2 b.
17.Jirava JanKarate Klub Tygr Karlovy Vary2 b.2 b.
17.Klemák JakubKarate klub LICHNICE, z.s.2 b.2 b.
17.Novotný JanKARATE TEAM KCK Letohrad2 b.2 b.
17.Flajšinger FilipGRYF z.s.2 b.
17.Flajšinger FilipGRYF z.s.2 b.
17.Flajšinger FilipGRYF z.s.2 b.
17.Flajšinger FilipGRYF z.s.2 b.
17.Flajšinger FilipGRYF z.s.2 b.
17.Flajšinger FilipGRYF z.s.2 b.
17.Flajšinger FilipGRYF z.s.2 b.
17.Flajšinger FilipGRYF z.s.2 b.
17.Flajšinger FilipGRYF z.s.2 b.
17.Jirava JanKarate Klub Tygr Karlovy Vary2 b.
17.Jirava JanKarate Klub Tygr Karlovy Vary2 b.
17.Jirava JanKarate Klub Tygr Karlovy Vary2 b.
17.Jirava JanKarate Klub Tygr Karlovy Vary2 b.
17.Jirava JanKarate Klub Tygr Karlovy Vary2 b.
17.Jirava JanKarate Klub Tygr Karlovy Vary2 b.
17.Jirava JanKarate Klub Tygr Karlovy Vary2 b.
17.Jirava JanKarate Klub Tygr Karlovy Vary2 b.
17.Jirava JanKarate Klub Tygr Karlovy Vary2 b.
17.Klemák JakubKarate klub LICHNICE, z.s.2 b.
17.Klemák JakubKarate klub LICHNICE, z.s.2 b.
17.Klemák JakubKarate klub LICHNICE, z.s.2 b.
17.Klemák JakubKarate klub LICHNICE, z.s.2 b.
17.Klemák JakubKarate klub LICHNICE, z.s.2 b.
17.Klemák JakubKarate klub LICHNICE, z.s.2 b.
17.Klemák JakubKarate klub LICHNICE, z.s.2 b.
17.Klemák JakubKarate klub LICHNICE, z.s.2 b.
17.Klemák JakubKarate klub LICHNICE, z.s.2 b.
17.Novotný JanKARATE TEAM KCK Letohrad2 b.
17.Novotný JanKARATE TEAM KCK Letohrad2 b.
17.Novotný JanKARATE TEAM KCK Letohrad2 b.
17.Novotný JanKARATE TEAM KCK Letohrad2 b.
17.Novotný JanKARATE TEAM KCK Letohrad2 b.
17.Novotný JanKARATE TEAM KCK Letohrad2 b.
17.Novotný JanKARATE TEAM KCK Letohrad2 b.
17.Novotný JanKARATE TEAM KCK Letohrad2 b.
17.Novotný JanKARATE TEAM KCK Letohrad2 b.

Postup z krajů

ZávodníkKlubKraj
Smrček David SK Karate Most Ústecký
Hirschau Štěpán TJ Kdyně Plzeňský
Hájek Matouš TJ Horní Měcholupy, oddíl karate Praha
Melich Luděk Shotokan Karate Dó TJ Sadská Středočeský
Michálek Michal Cobra Ryu Strakonice Jihočeský
NeobsazenoJihomoravský
NeobsazenoKarlovarský
Flajšinger Filip GRYF z.s. Liberecký
Macháček Jakub Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. Královéhradecký
Lehký Václav Karate klub LICHNICE, z.s. Pardubický
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKraj Vysočina
Sámel Tomáš VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. Olomoucký kraj
NeobsazenoZlínský kraj
NeobsazenoMoravskoslezský kraj

Závodníci nominovaní z jiných kategorií

Žádní závodníci nejsou nominovaní z jiných kategorií

Divoká karta reprezentace, divoká karta STK

ZávodníkKlub
Neurčeno 
Neurčeno 


 Tisk
Vysvětlivky:
  •    - postupová pozice
  •    - NEpostupová pozice
  •    - Závodník startuje v jiné kategorii nebo nemůže startovat
  •    - Závodník má již nominaci z Národního poháru
  • Postupují první dva z loňského Mistrovství České rep.
  • Postupuje prvních 8 lidí z žebříčku z Národních pohárů (Před 2015 - 8 lidí, před 2014 - 7 lidí)(informace)
    Započítané Národní poháry v tomto roce:
  • Pokud je více závodníků na poslední postupové pozici (desáté), tak postupuje ten, který měl nejlepší skóre z daných turnajů, od posledního MČR (Mistrovství ČR 2017)
  • Postupují první 3 lidi z žebříčku nominačních turnajů v dorosteneckých a žákovských kategoriích.
  • *Body2...Nejlepší skóre (pouze u závodníků, kteří jsou na poslední postupové pozici nebo na první nepostupové pozici)
  • Pokud některý závodník startuje ve vyšší kategorii a zbytečně takto zabírá postupové místo v této kategorii, tak nám to prosím dejte vědět mailem - info@karaterec.com - a závodník bude vyškrtnut