KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Postup na Mistrovství ČR

(Nominační klíč 2015 | 2013/14 | 2013)

<< Zpět na přehled kategorií

Kumite st. žákyně +50kg

Postup z Mistrovství ČR 2016 (finalisté)

 ZávodníkKlub
1.Plevová Tereza KK Lichnice
2.Harries Anna SKK Shotokan Liberec

Průběžný stav postupového žebříčku z Národních pohárů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 8 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Bednářová PavlaKCK Team48 b.
1.Kratochvílová BarboraKK Lichnice48 b.
3.Levová AnnaNarama Plzeň39 b.
4.Gubíková EliškaSKR SU Ústí nad Labem36 b.
5.Šidlová MichaelaFight Club České Budějovice27 b.
6.Stinková AnetaSKP Karate Písek24 b.
7.Heřmanová KateřinaSK BUDO Hostivař15 b.
8.Krátká NatálieSokol Sadská12 b.12 b.
8.Soukupová BarboraFight Club České Budějovice12 b.12 b.
8.Celarová NelaKCK Team12 b.6 b.
11.Drahanová AljonaSKR SU Ústí nad Labem6 b.
11.Machová NatálieTJ karate Nové Hrady6 b.
11.Pešanová ElenKarate Klub Chodov6 b.
11.Šťastná VeronikaSK Kesl Ryu Shotokan6 b.
15.Bělová HanaSKP Karate Písek3 b.
15.Kusebauchová NikolaKamura Ryu Ústí nad Labem3 b.

Průběžný stav postupového žebříčku z nominačních turnajů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupují první 3 závodníci (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Kratochvílová BarboraKK Lichnice80 b.
2.Plevová TerezaKK Lichnice48 b.
3.Celarová NelaKCK Team24 b.
4.Makovcová ŠárkaSK Kamiwaza karate16 b.
5.Stinková AnetaSKP Karate Písek12 b.
6.Linderová JůlieSKR SU Ústí nad Labem10 b.
7.Bednářová PavlaKCK Team8 b.8 b.
7.Bělová HanaSKP Karate Písek8 b.8 b.
7.Drahanová AljonaSKR SU Ústí nad Labem8 b.8 b.
7.Gubíková EliškaSKR SU Ústí nad Labem8 b.8 b.
7.Krupičková MonikaSKC Louny8 b.8 b.
12.Bednářová AdélaKCK Team4 b.
12.Doffková AnetaSK Budo, TJ Start Havířov4 b.
12.Doušová NikolaSKR SU Ústí nad Labem4 b.
12.Litvíková KateřinaFight Club České Budějovice4 b.
12.Šidlová MichaelaFight Club České Budějovice4 b.
12.Šťastná VeronikaSK Kesl Ryu Shotokan4 b.
18.Škaldová PavlínaKARATE-DO Dvůr Králové2 b.
18.Vlčková RadkaSKK Shotokan Liberec2 b.

Postup z krajů

ZávodníkKlubKraj
Doušová Nikola SKR SU Ústí nad Labem Ústecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciPlzeňský
NeobsazenoPraha
NeobsazenoStředočeský
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciJihočeský
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciJihomoravský
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKarlovarský
Vlčková Radka SKK Shotokan Liberec Liberecký
Škaldová Pavlína KARATE-DO Dvůr Králové Královéhradecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciPardubický
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKraj Vysočina
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciOlomoucký kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciZlínský kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciMoravskoslezský kraj

Závodníci nominovaní z jiných kategorií

Žádní závodníci nejsou nominovaní z jiných kategorií

Divoká karta reprezentace, divoká karta STK

ZávodníkKlub
Neurčeno 
Neurčeno 


 Tisk
Vysvětlivky:
  •    - postupová pozice
  •    - NEpostupová pozice
  •    - Závodník startuje v jiné kategorii nebo nemůže startovat
  •    - Závodník má již nominaci z Národního poháru
  • Postupují první dva z loňského Mistrovství České rep.
  • Postupuje prvních 8 lidí z žebříčku z Národních pohárů (Před 2015 - 8 lidí, před 2014 - 7 lidí)(informace)
    Započítané Národní poháry v tomto roce:
  • Pokud je více závodníků na poslední postupové pozici (desáté), tak postupuje ten, který měl nejlepší skóre z daných turnajů, od posledního MČR (Mistrovství ČR 2016)
  • Postupují první 3 lidi z žebříčku nominačních turnajů v dorosteneckých a žákovských kategoriích.
  • *Body2...Nejlepší skóre (pouze u závodníků, kteří jsou na poslední postupové pozici nebo na první nepostupové pozici)
  • Pokud některý závodník startuje ve vyšší kategorii a zbytečně takto zabírá postupové místo v této kategorii, tak nám to prosím dejte vědět mailem - info@karaterec.com - a závodník bude vyškrtnut