KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Postup na Mistrovství ČR

(Nominační klíč 2015 | 2013/14 | 2013)

<< Zpět na přehled kategorií

Kumite st. žákyně +50kg

Postup z Mistrovství ČR žáků 2012 (finalisté)

 ZávodníkKlub
1.Bukáčková Barbora SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
2.Halodová Klára TJ Karate České Budějovice

Průběžný stav postupového žebříčku z Národních pohárů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 7 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Řeháková DominikaKarate Vision Praha56 b.
2.Jakubů VeronikaGorenje Chodov24 b.
2.Růžičková AnetaFight Club České Budějovice24 b.
4.Procházková KateřinaSKR SU Ústí nad Labem20 b.
5.Lojdová AnnaGorenje Chodov16 b.
5.Soprová NatálieDragon Neratovice16 b.
7.Lacinová BarboraSK Kamiwaza karate8 b.
7.Velimská ŠárkaBudó škola KK Písek8 b.
9.Korabečná BarboraKarate Tygr Shotokan Ostrava4 b.
9.Nováková JanaGorenje Chodov4 b.
9.Uhlíková KláraFight Club České Budějovice4 b.

Průběžný stav postupového žebříčku z nominačních turnajů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 7 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Halodová KláraKarate České Budějovice200 b.
2.Růžičková AnetaFight Club České Budějovice120 b.
3.Řeháková DominikaKarate Vision Praha84 b.
4.Korabečná BarboraKarate Tygr Shotokan Ostrava48 b.
5.Jakubů VeronikaGorenje Chodov45 b.
6.Procházková KateřinaSKR SU Ústí nad Labem42 b.
7.Lojdová AnnaGorenje Chodov30 b.
8.Kašparová AnnaTJ Jiskra Litomyšl28 b.
9.Nováková JanaGorenje Chodov24 b.
9.Vosková ValérieKCK Team24 b.
11.Anderlová AliceKarate České Budějovice16 b.
12.Kelnerová AdélaKarate DDM Český Těšín12 b.
12.Šabová DominikaNidoshinkan DOJO12 b.
14.Týlová EliškaKK Lichnice10 b.
15.Dejdarová RadkaSpartak Hradec Králové8 b.
15.Holomková IvaTJ Jiskra Litomyšl8 b.
15.Lacinová BarboraSK Kamiwaza karate8 b.
15.Štroblová LucieFight Club České Budějovice8 b.
15.Uhlíková KláraFight Club České Budějovice8 b.
20.Feriancová TerezaKK TJ Krupka6 b.
21.Höflerová RadkaKK Klatovy4 b.
21.Luftnerová HanaFight Club České Budějovice4 b.
21.Soprová NatálieDragon Neratovice4 b.

Postup z krajů

ZávodníkKlubKraj
Procházková Kateřina SKR SU Ústí nad Labem Ústecký
NeobsazenoPlzeňský
Lacinová Barbora SK Kamiwaza karate Praha
NeobsazenoStředočeský
Zálabská Adéla Karate Horažďovice Jihočeský
Kozlová Eliška DDM Blansko Jihomoravský
Nováková Jana Gorenje Chodov Karlovarský
NeobsazenoLiberecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKrálovéhradecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciPardubický
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKraj Vysočina
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciOlomoucký kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciZlínský kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciMoravskoslezský kraj

Závodníci nominovaní z jiných kategorií

Žádní závodníci nejsou nominovaní z jiných kategorií

Divoká karta reprezentace, divoká karta STK

ZávodníkKlub
Neurčeno 
Neurčeno 


 Tisk
Vysvětlivky:
  •    - postupová pozice
  •    - NEpostupová pozice
  •    - Závodník startuje v jiné kategorii nebo nemůže startovat
  •    - Závodník má již nominaci z Národního poháru
  • Postupují první dva z loňského Mistrovství České rep.
  • Postupuje prvních 8 lidí z žebříčku z Národních pohárů (Před 2015 - 8 lidí, před 2014 - 7 lidí)(informace)
    Započítané Národní poháry v tomto roce:
  • Pokud je více závodníků na poslední postupové pozici (desáté), tak postupuje ten, který měl nejlepší skóre z daných turnajů, od posledního MČR (Mistrovství ČR žáků 2012)
  • Postupují první 3 lidi z žebříčku nominačních turnajů v dorosteneckých a žákovských kategoriích.
  • *Body2...Nejlepší skóre (pouze u závodníků, kteří jsou na poslední postupové pozici nebo na první nepostupové pozici)
  • Pokud některý závodník startuje ve vyšší kategorii a zbytečně takto zabírá postupové místo v této kategorii, tak nám to prosím dejte vědět mailem - info@karaterec.com - a závodník bude vyškrtnut