KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Postup na Mistrovství ČR

(Nominační klíč 2015 | 2013/14 | 2013)

<< Zpět na přehled kategorií

Kumite st. žákyně -50kg

Postup z Mistrovství ČR 2016 (finalisté)

 ZávodníkKlub
1.Štěpánová Vendula Czech republic
2.Husáková Magdalena Laura SPORT UNION, z. s.

Průběžný stav postupového žebříčku z Národních pohárů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 8 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Václavíková EliškaFight Club České Budějovice60 b.
1.Václavíková EliškaFight Club České Budějovice60 b.
1.Václavíková EliškaFight Club České Budějovice60 b.
1.Václavíková EliškaFight Club České Budějovice60 b.
1.Václavíková EliškaFight Club České Budějovice60 b.
1.Václavíková EliškaFight Club České Budějovice60 b.
1.Václavíková EliškaFight Club České Budějovice60 b.
1.Václavíková EliškaFight Club České Budějovice60 b.
1.Václavíková EliškaFight Club České Budějovice60 b.
1.Václavíková EliškaFight Club České Budějovice60 b.
1.Václavíková EliškaFight Club České Budějovice60 b.
1.Václavíková EliškaFight Club České Budějovice60 b.
1.Václavíková EliškaFight Club České Budějovice60 b.
1.Václavíková EliškaFight Club České Budějovice60 b.
2.Rychlá EliškaFight Club České Budějovice45 b.
2.Rychlá EliškaFight Club České Budějovice45 b.
2.Rychlá EliškaFight Club České Budějovice45 b.
2.Rychlá EliškaFight Club České Budějovice45 b.
2.Rychlá EliškaFight Club České Budějovice45 b.
2.Rychlá EliškaFight Club České Budějovice45 b.
2.Rychlá EliškaFight Club České Budějovice45 b.
2.Rychlá EliškaFight Club České Budějovice45 b.
2.Rychlá EliškaFight Club České Budějovice45 b.
2.Rychlá EliškaFight Club České Budějovice45 b.
2.Rychlá EliškaFight Club České Budějovice45 b.
2.Rychlá EliškaFight Club České Budějovice45 b.
2.Rychlá EliškaFight Club České Budějovice45 b.
2.Rychlá EliškaFight Club České Budějovice45 b.
3.Muzikářová KláraSKK Shotokan Liberec36 b.
3.Muzikářová KláraSKK Shotokan Liberec36 b.
3.Muzikářová KláraSKK Shotokan Liberec36 b.
3.Muzikářová KláraSKK Shotokan Liberec36 b.
3.Muzikářová KláraSKK Shotokan Liberec36 b.
3.Muzikářová KláraSKK Shotokan Liberec36 b.
3.Muzikářová KláraSKK Shotokan Liberec36 b.
3.Muzikářová KláraSKK Shotokan Liberec36 b.
3.Muzikářová KláraSKK Shotokan Liberec36 b.
3.Muzikářová KláraSKK Shotokan Liberec36 b.
3.Muzikářová KláraSKK Shotokan Liberec36 b.
3.Muzikářová KláraSKK Shotokan Liberec36 b.
3.Muzikářová KláraSKK Shotokan Liberec36 b.
3.Muzikářová KláraSKK Shotokan Liberec36 b.
4.Harciníková AnnaSKK Shotokan Liberec27 b.
4.Harciníková AnnaSKK Shotokan Liberec27 b.
4.Harciníková AnnaSKK Shotokan Liberec27 b.
4.Harciníková AnnaSKK Shotokan Liberec27 b.
4.Harciníková AnnaSKK Shotokan Liberec27 b.
4.Harciníková AnnaSKK Shotokan Liberec27 b.
4.Harciníková AnnaSKK Shotokan Liberec27 b.
4.Harciníková AnnaSKK Shotokan Liberec27 b.
4.Harciníková AnnaSKK Shotokan Liberec27 b.
4.Harciníková AnnaSKK Shotokan Liberec27 b.
4.Harciníková AnnaSKK Shotokan Liberec27 b.
4.Harciníková AnnaSKK Shotokan Liberec27 b.
4.Harciníková AnnaSKK Shotokan Liberec27 b.
4.Harciníková AnnaSKK Shotokan Liberec27 b.
5.Berková NikolaKarate České Budějovice24 b.
5.Berková NikolaKarate České Budějovice24 b.
5.Berková NikolaKarate České Budějovice24 b.
5.Berková NikolaKarate České Budějovice24 b.
5.Berková NikolaKarate České Budějovice24 b.
5.Berková NikolaKarate České Budějovice24 b.
5.Berková NikolaKarate České Budějovice24 b.
5.Berková NikolaKarate České Budějovice24 b.
5.Berková NikolaKarate České Budějovice24 b.
5.Berková NikolaKarate České Budějovice24 b.
5.Berková NikolaKarate České Budějovice24 b.
5.Berková NikolaKarate České Budějovice24 b.
5.Berková NikolaKarate České Budějovice24 b.
5.Berková NikolaKarate České Budějovice24 b.
5.Kovářová LenkaSKR SU Ústí nad Labem24 b.
5.Kovářová LenkaSKR SU Ústí nad Labem24 b.
5.Kovářová LenkaSKR SU Ústí nad Labem24 b.
5.Kovářová LenkaSKR SU Ústí nad Labem24 b.
5.Kovářová LenkaSKR SU Ústí nad Labem24 b.
5.Kovářová LenkaSKR SU Ústí nad Labem24 b.
5.Kovářová LenkaSKR SU Ústí nad Labem24 b.
5.Kovářová LenkaSKR SU Ústí nad Labem24 b.
5.Kovářová LenkaSKR SU Ústí nad Labem24 b.
5.Kovářová LenkaSKR SU Ústí nad Labem24 b.
5.Kovářová LenkaSKR SU Ústí nad Labem24 b.
5.Kovářová LenkaSKR SU Ústí nad Labem24 b.
5.Kovářová LenkaSKR SU Ústí nad Labem24 b.
5.Kovářová LenkaSKR SU Ústí nad Labem24 b.
7.Děrešová GabrielaSK Kamiwaza karate12 b.12 b.
7.Děrešová GabrielaSK Kamiwaza karate12 b.12 b.
7.Děrešová GabrielaSK Kamiwaza karate12 b.12 b.
7.Děrešová GabrielaSK Kamiwaza karate12 b.12 b.
7.Děrešová GabrielaSK Kamiwaza karate12 b.12 b.
7.Děrešová GabrielaSK Kamiwaza karate12 b.12 b.
7.Děrešová GabrielaSK Kamiwaza karate12 b.12 b.
7.Děrešová GabrielaSK Kamiwaza karate12 b.12 b.
7.Děrešová GabrielaSK Kamiwaza karate12 b.12 b.
7.Děrešová GabrielaSK Kamiwaza karate12 b.12 b.
7.Děrešová GabrielaSK Kamiwaza karate12 b.12 b.
7.Děrešová GabrielaSK Kamiwaza karate12 b.12 b.
7.Děrešová GabrielaSK Kamiwaza karate12 b.12 b.
7.Děrešová GabrielaSK Kamiwaza karate12 b.12 b.
7.Jánová TerezaKarate České Budějovice12 b.12 b.
7.Jánová TerezaKarate České Budějovice12 b.12 b.
7.Jánová TerezaKarate České Budějovice12 b.12 b.
7.Jánová TerezaKarate České Budějovice12 b.12 b.
7.Jánová TerezaKarate České Budějovice12 b.12 b.
7.Jánová TerezaKarate České Budějovice12 b.12 b.
7.Jánová TerezaKarate České Budějovice12 b.12 b.
7.Jánová TerezaKarate České Budějovice12 b.12 b.
7.Jánová TerezaKarate České Budějovice12 b.12 b.
7.Jánová TerezaKarate České Budějovice12 b.12 b.
7.Jánová TerezaKarate České Budějovice12 b.12 b.
7.Jánová TerezaKarate České Budějovice12 b.12 b.
7.Jánová TerezaKarate České Budějovice12 b.12 b.
7.Jánová TerezaKarate České Budějovice12 b.12 b.
7.Janů VeronikaSKR SU Ústí nad Labem12 b.12 b.
7.Janů VeronikaSKR SU Ústí nad Labem12 b.12 b.
7.Janů VeronikaSKR SU Ústí nad Labem12 b.12 b.
7.Janů VeronikaSKR SU Ústí nad Labem12 b.12 b.
7.Janů VeronikaSKR SU Ústí nad Labem12 b.12 b.
7.Janů VeronikaSKR SU Ústí nad Labem12 b.12 b.
7.Janů VeronikaSKR SU Ústí nad Labem12 b.12 b.
7.Janů VeronikaSKR SU Ústí nad Labem12 b.12 b.
7.Janů VeronikaSKR SU Ústí nad Labem12 b.12 b.
7.Janů VeronikaSKR SU Ústí nad Labem12 b.12 b.
7.Janů VeronikaSKR SU Ústí nad Labem12 b.12 b.
7.Janů VeronikaSKR SU Ústí nad Labem12 b.12 b.
7.Janů VeronikaSKR SU Ústí nad Labem12 b.12 b.
7.Janů VeronikaSKR SU Ústí nad Labem12 b.12 b.
7.Krátká NatálieSokol Sadská12 b.12 b.
7.Krátká NatálieSokol Sadská12 b.12 b.
7.Krátká NatálieSokol Sadská12 b.12 b.
7.Krátká NatálieSokol Sadská12 b.12 b.
7.Krátká NatálieSokol Sadská12 b.12 b.
7.Krátká NatálieSokol Sadská12 b.12 b.
7.Krátká NatálieSokol Sadská12 b.12 b.
7.Krátká NatálieSokol Sadská12 b.12 b.
7.Krátká NatálieSokol Sadská12 b.12 b.
7.Krátká NatálieSokol Sadská12 b.12 b.
7.Krátká NatálieSokol Sadská12 b.12 b.
7.Krátká NatálieSokol Sadská12 b.12 b.
7.Krátká NatálieSokol Sadská12 b.12 b.
7.Krátká NatálieSokol Sadská12 b.12 b.
11.Francová KláraSKK Shotokan Liberec9 b.
11.Francová KláraSKK Shotokan Liberec9 b.
11.Francová KláraSKK Shotokan Liberec9 b.
11.Francová KláraSKK Shotokan Liberec9 b.
11.Francová KláraSKK Shotokan Liberec9 b.
11.Francová KláraSKK Shotokan Liberec9 b.
11.Francová KláraSKK Shotokan Liberec9 b.
11.Francová KláraSKK Shotokan Liberec9 b.
11.Francová KláraSKK Shotokan Liberec9 b.
11.Francová KláraSKK Shotokan Liberec9 b.
11.Francová KláraSKK Shotokan Liberec9 b.
11.Francová KláraSKK Shotokan Liberec9 b.
11.Francová KláraSKK Shotokan Liberec9 b.
11.Francová KláraSKK Shotokan Liberec9 b.
12.Bučková MiraFight Club České Budějovice6 b.
12.Bučková MiraFight Club České Budějovice6 b.
12.Bučková MiraFight Club České Budějovice6 b.
12.Bučková MiraFight Club České Budějovice6 b.
12.Bučková MiraFight Club České Budějovice6 b.
12.Bučková MiraFight Club České Budějovice6 b.
12.Bučková MiraFight Club České Budějovice6 b.
12.Bučková MiraFight Club České Budějovice6 b.
12.Bučková MiraFight Club České Budějovice6 b.
12.Bučková MiraFight Club České Budějovice6 b.
12.Bučková MiraFight Club České Budějovice6 b.
12.Bučková MiraFight Club České Budějovice6 b.
12.Bučková MiraFight Club České Budějovice6 b.
12.Bučková MiraFight Club České Budějovice6 b.
12.Gubíková EliškaSKR SU Ústí nad Labem6 b.
12.Gubíková EliškaSKR SU Ústí nad Labem6 b.
12.Gubíková EliškaSKR SU Ústí nad Labem6 b.
12.Gubíková EliškaSKR SU Ústí nad Labem6 b.
12.Gubíková EliškaSKR SU Ústí nad Labem6 b.
12.Gubíková EliškaSKR SU Ústí nad Labem6 b.
12.Gubíková EliškaSKR SU Ústí nad Labem6 b.
12.Gubíková EliškaSKR SU Ústí nad Labem6 b.
12.Gubíková EliškaSKR SU Ústí nad Labem6 b.
12.Gubíková EliškaSKR SU Ústí nad Labem6 b.
12.Gubíková EliškaSKR SU Ústí nad Labem6 b.
12.Gubíková EliškaSKR SU Ústí nad Labem6 b.
12.Gubíková EliškaSKR SU Ústí nad Labem6 b.
12.Gubíková EliškaSKR SU Ústí nad Labem6 b.
12.Kontrová KateřinaSK Shotokan Neratovice6 b.
12.Kontrová KateřinaSK Shotokan Neratovice6 b.
12.Kontrová KateřinaSK Shotokan Neratovice6 b.
12.Kontrová KateřinaSK Shotokan Neratovice6 b.
12.Kontrová KateřinaSK Shotokan Neratovice6 b.
12.Kontrová KateřinaSK Shotokan Neratovice6 b.
12.Kontrová KateřinaSK Shotokan Neratovice6 b.
12.Kontrová KateřinaSK Shotokan Neratovice6 b.
12.Kontrová KateřinaSK Shotokan Neratovice6 b.
12.Kontrová KateřinaSK Shotokan Neratovice6 b.
12.Kontrová KateřinaSK Shotokan Neratovice6 b.
12.Kontrová KateřinaSK Shotokan Neratovice6 b.
12.Kontrová KateřinaSK Shotokan Neratovice6 b.
12.Kontrová KateřinaSK Shotokan Neratovice6 b.
12.Řezníčková KarolínaKarate Lions Pardubice6 b.
12.Řezníčková KarolínaKarate Lions Pardubice6 b.
12.Řezníčková KarolínaKarate Lions Pardubice6 b.
12.Řezníčková KarolínaKarate Lions Pardubice6 b.
12.Řezníčková KarolínaKarate Lions Pardubice6 b.
12.Řezníčková KarolínaKarate Lions Pardubice6 b.
12.Řezníčková KarolínaKarate Lions Pardubice6 b.
12.Řezníčková KarolínaKarate Lions Pardubice6 b.
12.Řezníčková KarolínaKarate Lions Pardubice6 b.
12.Řezníčková KarolínaKarate Lions Pardubice6 b.
12.Řezníčková KarolínaKarate Lions Pardubice6 b.
12.Řezníčková KarolínaKarate Lions Pardubice6 b.
12.Řezníčková KarolínaKarate Lions Pardubice6 b.
12.Řezníčková KarolínaKarate Lions Pardubice6 b.
16.Fantová DianaGRYF Liberec3 b.
16.Fantová DianaGRYF Liberec3 b.
16.Fantová DianaGRYF Liberec3 b.
16.Fantová DianaGRYF Liberec3 b.
16.Fantová DianaGRYF Liberec3 b.
16.Fantová DianaGRYF Liberec3 b.
16.Fantová DianaGRYF Liberec3 b.
16.Fantová DianaGRYF Liberec3 b.
16.Fantová DianaGRYF Liberec3 b.
16.Fantová DianaGRYF Liberec3 b.
16.Fantová DianaGRYF Liberec3 b.
16.Fantová DianaGRYF Liberec3 b.
16.Fantová DianaGRYF Liberec3 b.
16.Fantová DianaGRYF Liberec3 b.
16.Marcínová AdélaKarate České Budějovice3 b.
16.Marcínová AdélaKarate České Budějovice3 b.
16.Marcínová AdélaKarate České Budějovice3 b.
16.Marcínová AdélaKarate České Budějovice3 b.
16.Marcínová AdélaKarate České Budějovice3 b.
16.Marcínová AdélaKarate České Budějovice3 b.
16.Marcínová AdélaKarate České Budějovice3 b.
16.Marcínová AdélaKarate České Budějovice3 b.
16.Marcínová AdélaKarate České Budějovice3 b.
16.Marcínová AdélaKarate České Budějovice3 b.
16.Marcínová AdélaKarate České Budějovice3 b.
16.Marcínová AdélaKarate České Budějovice3 b.
16.Marcínová AdélaKarate České Budějovice3 b.
16.Marcínová AdélaKarate České Budějovice3 b.

Průběžný stav postupového žebříčku z nominačních turnajů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupují první 3 závodníci (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Rychlá EliškaFight Club České Budějovice36 b.
1.Rychlá EliškaFight Club České Budějovice36 b.
1.Rychlá EliškaFight Club České Budějovice36 b.
1.Rychlá EliškaFight Club České Budějovice36 b.
1.Rychlá EliškaFight Club České Budějovice36 b.
1.Rychlá EliškaFight Club České Budějovice36 b.
1.Rychlá EliškaFight Club České Budějovice36 b.
1.Rychlá EliškaFight Club České Budějovice36 b.
1.Rychlá EliškaFight Club České Budějovice36 b.
1.Rychlá EliškaFight Club České Budějovice36 b.
1.Rychlá EliškaFight Club České Budějovice36 b.
1.Rychlá EliškaFight Club České Budějovice36 b.
1.Rychlá EliškaFight Club České Budějovice36 b.
1.Rychlá EliškaFight Club České Budějovice36 b.
2.Krátká NatálieSokol Sadská32 b.
2.Krátká NatálieSokol Sadská32 b.
2.Krátká NatálieSokol Sadská32 b.
2.Krátká NatálieSokol Sadská32 b.
2.Krátká NatálieSokol Sadská32 b.
2.Krátká NatálieSokol Sadská32 b.
2.Krátká NatálieSokol Sadská32 b.
2.Krátká NatálieSokol Sadská32 b.
2.Krátká NatálieSokol Sadská32 b.
2.Krátká NatálieSokol Sadská32 b.
2.Krátká NatálieSokol Sadská32 b.
2.Krátká NatálieSokol Sadská32 b.
2.Krátká NatálieSokol Sadská32 b.
2.Krátká NatálieSokol Sadská32 b.
3.Muzikářová KláraSKK Shotokan Liberec24 b.24 b.
3.Muzikářová KláraSKK Shotokan Liberec24 b.24 b.
3.Muzikářová KláraSKK Shotokan Liberec24 b.24 b.
3.Muzikářová KláraSKK Shotokan Liberec24 b.24 b.
3.Muzikářová KláraSKK Shotokan Liberec24 b.24 b.
3.Muzikářová KláraSKK Shotokan Liberec24 b.24 b.
3.Muzikářová KláraSKK Shotokan Liberec24 b.24 b.
3.Muzikářová KláraSKK Shotokan Liberec24 b.24 b.
3.Muzikářová KláraSKK Shotokan Liberec24 b.24 b.
3.Muzikářová KláraSKK Shotokan Liberec24 b.24 b.
3.Muzikářová KláraSKK Shotokan Liberec24 b.24 b.
3.Muzikářová KláraSKK Shotokan Liberec24 b.24 b.
3.Muzikářová KláraSKK Shotokan Liberec24 b.24 b.
3.Václavíková EliškaFight Club České Budějovice24 b.24 b.
3.Václavíková EliškaFight Club České Budějovice24 b.24 b.
3.Václavíková EliškaFight Club České Budějovice24 b.24 b.
3.Václavíková EliškaFight Club České Budějovice24 b.24 b.
3.Václavíková EliškaFight Club České Budějovice24 b.24 b.
3.Václavíková EliškaFight Club České Budějovice24 b.24 b.
3.Václavíková EliškaFight Club České Budějovice24 b.24 b.
3.Václavíková EliškaFight Club České Budějovice24 b.24 b.
3.Václavíková EliškaFight Club České Budějovice24 b.24 b.
3.Václavíková EliškaFight Club České Budějovice24 b.24 b.
3.Václavíková EliškaFight Club České Budějovice24 b.24 b.
3.Václavíková EliškaFight Club České Budějovice24 b.24 b.
3.Václavíková EliškaFight Club České Budějovice24 b.24 b.
3.Muzikářová KláraSKK Shotokan Liberec24 b.
3.Václavíková EliškaFight Club České Budějovice24 b.
5.Kerbelová BarboraChampions Team16 b.
5.Kerbelová BarboraChampions Team16 b.
5.Kerbelová BarboraChampions Team16 b.
5.Kerbelová BarboraChampions Team16 b.
5.Kerbelová BarboraChampions Team16 b.
5.Kerbelová BarboraChampions Team16 b.
5.Kerbelová BarboraChampions Team16 b.
5.Kerbelová BarboraChampions Team16 b.
5.Kerbelová BarboraChampions Team16 b.
5.Kerbelová BarboraChampions Team16 b.
5.Kerbelová BarboraChampions Team16 b.
5.Kerbelová BarboraChampions Team16 b.
5.Kerbelová BarboraChampions Team16 b.
5.Kerbelová BarboraChampions Team16 b.
5.Kovářová LenkaSKR SU Ústí nad Labem16 b.
5.Kovářová LenkaSKR SU Ústí nad Labem16 b.
5.Kovářová LenkaSKR SU Ústí nad Labem16 b.
5.Kovářová LenkaSKR SU Ústí nad Labem16 b.
5.Kovářová LenkaSKR SU Ústí nad Labem16 b.
5.Kovářová LenkaSKR SU Ústí nad Labem16 b.
5.Kovářová LenkaSKR SU Ústí nad Labem16 b.
5.Kovářová LenkaSKR SU Ústí nad Labem16 b.
5.Kovářová LenkaSKR SU Ústí nad Labem16 b.
5.Kovářová LenkaSKR SU Ústí nad Labem16 b.
5.Kovářová LenkaSKR SU Ústí nad Labem16 b.
5.Kovářová LenkaSKR SU Ústí nad Labem16 b.
5.Kovářová LenkaSKR SU Ústí nad Labem16 b.
5.Kovářová LenkaSKR SU Ústí nad Labem16 b.
5.Trtíková MagdalénaKarate Klub Kyjov16 b.
5.Trtíková MagdalénaKarate Klub Kyjov16 b.
5.Trtíková MagdalénaKarate Klub Kyjov16 b.
5.Trtíková MagdalénaKarate Klub Kyjov16 b.
5.Trtíková MagdalénaKarate Klub Kyjov16 b.
5.Trtíková MagdalénaKarate Klub Kyjov16 b.
5.Trtíková MagdalénaKarate Klub Kyjov16 b.
5.Trtíková MagdalénaKarate Klub Kyjov16 b.
5.Trtíková MagdalénaKarate Klub Kyjov16 b.
5.Trtíková MagdalénaKarate Klub Kyjov16 b.
5.Trtíková MagdalénaKarate Klub Kyjov16 b.
5.Trtíková MagdalénaKarate Klub Kyjov16 b.
5.Trtíková MagdalénaKarate Klub Kyjov16 b.
5.Trtíková MagdalénaKarate Klub Kyjov16 b.
5.Vašková EliškaFight Club České Budějovice16 b.
5.Vašková EliškaFight Club České Budějovice16 b.
5.Vašková EliškaFight Club České Budějovice16 b.
5.Vašková EliškaFight Club České Budějovice16 b.
5.Vašková EliškaFight Club České Budějovice16 b.
5.Vašková EliškaFight Club České Budějovice16 b.
5.Vašková EliškaFight Club České Budějovice16 b.
5.Vašková EliškaFight Club České Budějovice16 b.
5.Vašková EliškaFight Club České Budějovice16 b.
5.Vašková EliškaFight Club České Budějovice16 b.
5.Vašková EliškaFight Club České Budějovice16 b.
5.Vašková EliškaFight Club České Budějovice16 b.
5.Vašková EliškaFight Club České Budějovice16 b.
5.Vašková EliškaFight Club České Budějovice16 b.
9.Brejchová DenisaDragon Neratovice a Čelákovice8 b.
9.Brejchová DenisaDragon Neratovice a Čelákovice8 b.
9.Brejchová DenisaDragon Neratovice a Čelákovice8 b.
9.Brejchová DenisaDragon Neratovice a Čelákovice8 b.
9.Brejchová DenisaDragon Neratovice a Čelákovice8 b.
9.Brejchová DenisaDragon Neratovice a Čelákovice8 b.
9.Brejchová DenisaDragon Neratovice a Čelákovice8 b.
9.Brejchová DenisaDragon Neratovice a Čelákovice8 b.
9.Brejchová DenisaDragon Neratovice a Čelákovice8 b.
9.Brejchová DenisaDragon Neratovice a Čelákovice8 b.
9.Brejchová DenisaDragon Neratovice a Čelákovice8 b.
9.Brejchová DenisaDragon Neratovice a Čelákovice8 b.
9.Brejchová DenisaDragon Neratovice a Čelákovice8 b.
9.Brejchová DenisaDragon Neratovice a Čelákovice8 b.
9.Děrešová GabrielaSK Kamiwaza karate8 b.
9.Děrešová GabrielaSK Kamiwaza karate8 b.
9.Děrešová GabrielaSK Kamiwaza karate8 b.
9.Děrešová GabrielaSK Kamiwaza karate8 b.
9.Děrešová GabrielaSK Kamiwaza karate8 b.
9.Děrešová GabrielaSK Kamiwaza karate8 b.
9.Děrešová GabrielaSK Kamiwaza karate8 b.
9.Děrešová GabrielaSK Kamiwaza karate8 b.
9.Děrešová GabrielaSK Kamiwaza karate8 b.
9.Děrešová GabrielaSK Kamiwaza karate8 b.
9.Děrešová GabrielaSK Kamiwaza karate8 b.
9.Děrešová GabrielaSK Kamiwaza karate8 b.
9.Děrešová GabrielaSK Kamiwaza karate8 b.
9.Děrešová GabrielaSK Kamiwaza karate8 b.
9.Ferencová SáraSKK Lipník nad Bečvou8 b.
9.Ferencová SáraSKK Lipník nad Bečvou8 b.
9.Ferencová SáraSKK Lipník nad Bečvou8 b.
9.Ferencová SáraSKK Lipník nad Bečvou8 b.
9.Ferencová SáraSKK Lipník nad Bečvou8 b.
9.Ferencová SáraSKK Lipník nad Bečvou8 b.
9.Ferencová SáraSKK Lipník nad Bečvou8 b.
9.Ferencová SáraSKK Lipník nad Bečvou8 b.
9.Ferencová SáraSKK Lipník nad Bečvou8 b.
9.Ferencová SáraSKK Lipník nad Bečvou8 b.
9.Ferencová SáraSKK Lipník nad Bečvou8 b.
9.Ferencová SáraSKK Lipník nad Bečvou8 b.
9.Ferencová SáraSKK Lipník nad Bečvou8 b.
9.Ferencová SáraSKK Lipník nad Bečvou8 b.
9.Gubíková EliškaSKR SU Ústí nad Labem8 b.
9.Gubíková EliškaSKR SU Ústí nad Labem8 b.
9.Gubíková EliškaSKR SU Ústí nad Labem8 b.
9.Gubíková EliškaSKR SU Ústí nad Labem8 b.
9.Gubíková EliškaSKR SU Ústí nad Labem8 b.
9.Gubíková EliškaSKR SU Ústí nad Labem8 b.
9.Gubíková EliškaSKR SU Ústí nad Labem8 b.
9.Gubíková EliškaSKR SU Ústí nad Labem8 b.
9.Gubíková EliškaSKR SU Ústí nad Labem8 b.
9.Gubíková EliškaSKR SU Ústí nad Labem8 b.
9.Gubíková EliškaSKR SU Ústí nad Labem8 b.
9.Gubíková EliškaSKR SU Ústí nad Labem8 b.
9.Gubíková EliškaSKR SU Ústí nad Labem8 b.
9.Gubíková EliškaSKR SU Ústí nad Labem8 b.
9.Harciníková AnnaSKK Shotokan Liberec8 b.
9.Harciníková AnnaSKK Shotokan Liberec8 b.
9.Harciníková AnnaSKK Shotokan Liberec8 b.
9.Harciníková AnnaSKK Shotokan Liberec8 b.
9.Harciníková AnnaSKK Shotokan Liberec8 b.
9.Harciníková AnnaSKK Shotokan Liberec8 b.
9.Harciníková AnnaSKK Shotokan Liberec8 b.
9.Harciníková AnnaSKK Shotokan Liberec8 b.
9.Harciníková AnnaSKK Shotokan Liberec8 b.
9.Harciníková AnnaSKK Shotokan Liberec8 b.
9.Harciníková AnnaSKK Shotokan Liberec8 b.
9.Harciníková AnnaSKK Shotokan Liberec8 b.
9.Harciníková AnnaSKK Shotokan Liberec8 b.
9.Harciníková AnnaSKK Shotokan Liberec8 b.
9.Marková AdélaKarate Havířov8 b.
9.Marková AdélaKarate Havířov8 b.
9.Marková AdélaKarate Havířov8 b.
9.Marková AdélaKarate Havířov8 b.
9.Marková AdélaKarate Havířov8 b.
9.Marková AdélaKarate Havířov8 b.
9.Marková AdélaKarate Havířov8 b.
9.Marková AdélaKarate Havířov8 b.
9.Marková AdélaKarate Havířov8 b.
9.Marková AdélaKarate Havířov8 b.
9.Marková AdélaKarate Havířov8 b.
9.Marková AdélaKarate Havířov8 b.
9.Marková AdélaKarate Havířov8 b.
9.Marková AdélaKarate Havířov8 b.
15.Jánová TerezaKarate České Budějovice6 b.
15.Jánová TerezaKarate České Budějovice6 b.
15.Jánová TerezaKarate České Budějovice6 b.
15.Jánová TerezaKarate České Budějovice6 b.
15.Jánová TerezaKarate České Budějovice6 b.
15.Jánová TerezaKarate České Budějovice6 b.
15.Jánová TerezaKarate České Budějovice6 b.
15.Jánová TerezaKarate České Budějovice6 b.
15.Jánová TerezaKarate České Budějovice6 b.
15.Jánová TerezaKarate České Budějovice6 b.
15.Jánová TerezaKarate České Budějovice6 b.
15.Jánová TerezaKarate České Budějovice6 b.
15.Jánová TerezaKarate České Budějovice6 b.
15.Jánová TerezaKarate České Budějovice6 b.
16.Dračková LucieKarate Silesia Opava4 b.4 b.
16.Hatlapatková TerezaKarate Lions Pardubice4 b.4 b.
16.Macková ValentýnaKKD Bruntál4 b.4 b.
16.Miglová MichaelaFight Club České Budějovice4 b.4 b.
16.Šťastná VeronikaKESL RYU Shotokan4 b.4 b.
16.Dračková LucieKarate Silesia Opava4 b.
16.Dračková LucieKarate Silesia Opava4 b.
16.Dračková LucieKarate Silesia Opava4 b.
16.Dračková LucieKarate Silesia Opava4 b.
16.Dračková LucieKarate Silesia Opava4 b.
16.Dračková LucieKarate Silesia Opava4 b.
16.Dračková LucieKarate Silesia Opava4 b.
16.Dračková LucieKarate Silesia Opava4 b.
16.Dračková LucieKarate Silesia Opava4 b.
16.Dračková LucieKarate Silesia Opava4 b.
16.Dračková LucieKarate Silesia Opava4 b.
16.Dračková LucieKarate Silesia Opava4 b.
16.Dračková LucieKarate Silesia Opava4 b.
16.Hatlapatková TerezaKarate Lions Pardubice4 b.
16.Hatlapatková TerezaKarate Lions Pardubice4 b.
16.Hatlapatková TerezaKarate Lions Pardubice4 b.
16.Hatlapatková TerezaKarate Lions Pardubice4 b.
16.Hatlapatková TerezaKarate Lions Pardubice4 b.
16.Hatlapatková TerezaKarate Lions Pardubice4 b.
16.Hatlapatková TerezaKarate Lions Pardubice4 b.
16.Hatlapatková TerezaKarate Lions Pardubice4 b.
16.Hatlapatková TerezaKarate Lions Pardubice4 b.
16.Hatlapatková TerezaKarate Lions Pardubice4 b.
16.Hatlapatková TerezaKarate Lions Pardubice4 b.
16.Hatlapatková TerezaKarate Lions Pardubice4 b.
16.Hatlapatková TerezaKarate Lions Pardubice4 b.
16.Macková ValentýnaKKD Bruntál4 b.
16.Macková ValentýnaKKD Bruntál4 b.
16.Macková ValentýnaKKD Bruntál4 b.
16.Macková ValentýnaKKD Bruntál4 b.
16.Macková ValentýnaKKD Bruntál4 b.
16.Macková ValentýnaKKD Bruntál4 b.
16.Macková ValentýnaKKD Bruntál4 b.
16.Macková ValentýnaKKD Bruntál4 b.
16.Macková ValentýnaKKD Bruntál4 b.
16.Macková ValentýnaKKD Bruntál4 b.
16.Macková ValentýnaKKD Bruntál4 b.
16.Macková ValentýnaKKD Bruntál4 b.
16.Macková ValentýnaKKD Bruntál4 b.
16.Miglová MichaelaFight Club České Budějovice4 b.
16.Miglová MichaelaFight Club České Budějovice4 b.
16.Miglová MichaelaFight Club České Budějovice4 b.
16.Miglová MichaelaFight Club České Budějovice4 b.
16.Miglová MichaelaFight Club České Budějovice4 b.
16.Miglová MichaelaFight Club České Budějovice4 b.
16.Miglová MichaelaFight Club České Budějovice4 b.
16.Miglová MichaelaFight Club České Budějovice4 b.
16.Miglová MichaelaFight Club České Budějovice4 b.
16.Miglová MichaelaFight Club České Budějovice4 b.
16.Miglová MichaelaFight Club České Budějovice4 b.
16.Miglová MichaelaFight Club České Budějovice4 b.
16.Miglová MichaelaFight Club České Budějovice4 b.
16.Šťastná VeronikaKESL RYU Shotokan4 b.
16.Šťastná VeronikaKESL RYU Shotokan4 b.
16.Šťastná VeronikaKESL RYU Shotokan4 b.
16.Šťastná VeronikaKESL RYU Shotokan4 b.
16.Šťastná VeronikaKESL RYU Shotokan4 b.
16.Šťastná VeronikaKESL RYU Shotokan4 b.
16.Šťastná VeronikaKESL RYU Shotokan4 b.
16.Šťastná VeronikaKESL RYU Shotokan4 b.
16.Šťastná VeronikaKESL RYU Shotokan4 b.
16.Šťastná VeronikaKESL RYU Shotokan4 b.
16.Šťastná VeronikaKESL RYU Shotokan4 b.
16.Šťastná VeronikaKESL RYU Shotokan4 b.
16.Šťastná VeronikaKESL RYU Shotokan4 b.
21.Krátká NatálieKarate České Budějovice2 b.
21.Krátká NatálieKarate České Budějovice2 b.
21.Krátká NatálieKarate České Budějovice2 b.
21.Krátká NatálieKarate České Budějovice2 b.
21.Krátká NatálieKarate České Budějovice2 b.
21.Krátká NatálieKarate České Budějovice2 b.
21.Krátká NatálieKarate České Budějovice2 b.
21.Krátká NatálieKarate České Budějovice2 b.
21.Krátká NatálieKarate České Budějovice2 b.
21.Krátká NatálieKarate České Budějovice2 b.
21.Krátká NatálieKarate České Budějovice2 b.
21.Krátká NatálieKarate České Budějovice2 b.
21.Krátká NatálieKarate České Budějovice2 b.
21.Krátká NatálieKarate České Budějovice2 b.

Postup z krajů

ZávodníkKlubKraj
Gubíková Eliška SKR SU Ústí nad Labem Ústecký
NeobsazenoPlzeňský
Děrešová Gabriela SK Kamiwaza karate Praha
Krátká Natálie Sokol Sadská Středočeský
Bučková Mira Fight Club České Budějovice Jihočeský
Gregůrková Kateřina KODOKAI Brno Jihomoravský
Kerbelová Barbora Champions Team Karlovarský
Demčáková Lucie SKK Shotokan Liberec Liberecký
Mrkvičková Alžběta KARATE-DO Dvůr Králové Královéhradecký
Řezníčková Karolína Karate Lions Pardubice Pardubický
NeobsazenoKraj Vysočina
NeobsazenoOlomoucký kraj
NeobsazenoZlínský kraj
Macková Valentýna KKD Bruntál Moravskoslezský kraj

Závodníci nominovaní z jiných kategorií

Žádní závodníci nejsou nominovaní z jiných kategorií

Divoká karta reprezentace, divoká karta STK

ZávodníkKlub
Francová Klára SK Karate Shotokan Liberec
Neurčeno 


 Tisk
Vysvětlivky:
  •    - postupová pozice
  •    - NEpostupová pozice
  •    - Závodník startuje v jiné kategorii nebo nemůže startovat
  •    - Závodník má již nominaci z Národního poháru
  • Postupují první dva z loňského Mistrovství České rep.
  • Postupuje prvních 8 lidí z žebříčku z Národních pohárů (Před 2015 - 8 lidí, před 2014 - 7 lidí)(informace)
    Započítané Národní poháry v tomto roce:
  • Pokud je více závodníků na poslední postupové pozici (desáté), tak postupuje ten, který měl nejlepší skóre z daných turnajů, od posledního MČR (Mistrovství ČR 2016)
  • Postupují první 3 lidi z žebříčku nominačních turnajů v dorosteneckých a žákovských kategoriích.
  • *Body2...Nejlepší skóre (pouze u závodníků, kteří jsou na poslední postupové pozici nebo na první nepostupové pozici)
  • Pokud některý závodník startuje ve vyšší kategorii a zbytečně takto zabírá postupové místo v této kategorii, tak nám to prosím dejte vědět mailem - info@karaterec.com - a závodník bude vyškrtnut