KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Postup na Mistrovství ČR

(Nominační klíč 2015 | 2013/14 | 2013)

<< Zpět na přehled kategorií

Kumite st. žákyně -50kg

Postup z Mistrovství ČR žáků 2012 (finalisté)

 ZávodníkKlub
1.Růžičková Aneta TJ Karate České Budějovice
2.Řeháková Kristýna Red Dragon Team

Průběžný stav postupového žebříčku z Národních pohárů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 7 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Štroblová LucieFight Club České Budějovice56 b.
2.Eiblová SimonaFight Club České Budějovice40 b.
3.Týlová EliškaKK Lichnice24 b.
4.Šmejkalová EvaKarate České Budějovice16 b.
5.Bischofová ViktorieKK Tygr Karlovy Vary8 b.
5.Lacinová BarboraSK Kamiwaza karate8 b.
5.Radová EvaKarate Horažďovice8 b.
8.Hubková ErikaKESL RYU Praha4 b.

Průběžný stav postupového žebříčku z nominačních turnajů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 7 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Týlová EliškaKK Lichnice156 b.
2.Metličková AnetaFight Club České Budějovice124 b.
3.Štroblová LucieFight Club České Budějovice96 b.
4.Mačátová AnetaKCK Team46 b.
5.Hubková ErikaKESL RYU Praha36 b.
6.Lacinová BarboraSK Kamiwaza karate32 b.
7.Řeháková DominikaKarate Vision Praha24 b.
8.Eiblová SimonaFight Club České Budějovice20 b.
9.Bartoňová MichaelaSKK Shotokan Liberec18 b.
10.Tušlová MagdalenaFight Club České Budějovice16 b.
11.Mališová MichaelaKKD Bruntál12 b.
12.Procházková KateřinaSKR SU Ústí nad Labem10 b.
13.Bischofová ViktorieKK Tygr Karlovy Vary4 b.

Postup z krajů

ZávodníkKlubKraj
NeobsazenoÚstecký
Faitová Nicola Narama Plzeň Plzeňský
Řeháková Dominika Karate Vision Praha Praha
NeobsazenoStředočeský
Klečková Šárka Karate České Budějovice Jihočeský
NeobsazenoJihomoravský
NeobsazenoKarlovarský
NeobsazenoLiberecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKrálovéhradecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciPardubický
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKraj Vysočina
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciOlomoucký kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciZlínský kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciMoravskoslezský kraj

Závodníci nominovaní z jiných kategorií

Žádní závodníci nejsou nominovaní z jiných kategorií

Divoká karta reprezentace, divoká karta STK

ZávodníkKlub
Neurčeno 
Neurčeno 


 Tisk
Vysvětlivky:
  •    - postupová pozice
  •    - NEpostupová pozice
  •    - Závodník startuje v jiné kategorii nebo nemůže startovat
  •    - Závodník má již nominaci z Národního poháru
  • Postupují první dva z loňského Mistrovství České rep.
  • Postupuje prvních 8 lidí z žebříčku z Národních pohárů (Před 2015 - 8 lidí, před 2014 - 7 lidí)(informace)
    Započítané Národní poháry v tomto roce:
  • Pokud je více závodníků na poslední postupové pozici (desáté), tak postupuje ten, který měl nejlepší skóre z daných turnajů, od posledního MČR (Mistrovství ČR žáků 2012)
  • Postupují první 3 lidi z žebříčku nominačních turnajů v dorosteneckých a žákovských kategoriích.
  • *Body2...Nejlepší skóre (pouze u závodníků, kteří jsou na poslední postupové pozici nebo na první nepostupové pozici)
  • Pokud některý závodník startuje ve vyšší kategorii a zbytečně takto zabírá postupové místo v této kategorii, tak nám to prosím dejte vědět mailem - info@karaterec.com - a závodník bude vyškrtnut