KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Postup na Mistrovství ČR

(Nominační klíč 2015 | 2013/14 | 2013)

<< Zpět na přehled kategorií

Kumite st. žáci +60kg

Postup z Mistrovství ČR žáků 2012 (finalisté)

 ZávodníkKlub
1.Měkuta Jiří TJ Karate České Budějovice
2.Urbanec Petr Karate klub LICHNICE, z.s.

Průběžný stav postupového žebříčku z Národních pohárů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 7 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Pleva TomášKK Lichnice32 b.
2.Dvořák DanielSK Trial24 b.
2.Měkuta JiříKarate České Budějovice24 b.
2.Vaynahy VolodymyrSlavia TU Liberec24 b.
5.Černý JonášIppon KK Rakovník16 b.
5.Červenka DanielKarate České Budějovice16 b.
5.Hořák JáchymKESL RYU Praha16 b.
8.Hájek MartinSlavia TU Liberec8 b.

Průběžný stav postupového žebříčku z nominačních turnajů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 7 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Pleva TomášKK Lichnice124 b.
2.Červenka DanielKarate České Budějovice84 b.
2.Měkuta JiříKarate České Budějovice84 b.
4.Vaynahy VolodymyrSlavia TU Liberec48 b.
5.Hořák JáchymKESL RYU Praha40 b.
5.Marek TomášKamura Ryu Ústí nad Labem40 b.
7.Stehlík LukášKasr Žamberk24 b.
7.Trejtnar FilipKasr Žamberk24 b.
9.Kalenda MarekSK Budo, TJ Start Havířov16 b.
10.Caha DanielTJ Karate Třebíč8 b.
10.Černý JonášIppon KK Rakovník8 b.
10.Nečas PavelKARATEDO Němčice8 b.
13.Jakubec OndřejSKC Sokol Vamberk4 b.

Postup z krajů

ZávodníkKlubKraj
Marek Tomáš Kamura Ryu Ústí nad Labem Ústecký
NeobsazenoPlzeňský
Hořák Jáchym KESL RYU Praha Praha
Černík Filip Sokol Sadská Středočeský
NeobsazenoJihočeský
NeobsazenoJihomoravský
Ďuriš Dušan Gorenje Chodov Karlovarský
Vaynahy Volodymyr Slavia TU Liberec Liberecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKrálovéhradecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciPardubický
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKraj Vysočina
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciOlomoucký kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciZlínský kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciMoravskoslezský kraj

Závodníci nominovaní z jiných kategorií

Žádní závodníci nejsou nominovaní z jiných kategorií

Divoká karta reprezentace, divoká karta STK

ZávodníkKlub
Neurčeno 
Neurčeno 


 Tisk
Vysvětlivky:
  •    - postupová pozice
  •    - NEpostupová pozice
  •    - Závodník startuje v jiné kategorii nebo nemůže startovat
  •    - Závodník má již nominaci z Národního poháru
  • Postupují první dva z loňského Mistrovství České rep.
  • Postupuje prvních 8 lidí z žebříčku z Národních pohárů (Před 2015 - 8 lidí, před 2014 - 7 lidí)(informace)
    Započítané Národní poháry v tomto roce:
  • Pokud je více závodníků na poslední postupové pozici (desáté), tak postupuje ten, který měl nejlepší skóre z daných turnajů, od posledního MČR (Mistrovství ČR žáků 2012)
  • Postupují první 3 lidi z žebříčku nominačních turnajů v dorosteneckých a žákovských kategoriích.
  • *Body2...Nejlepší skóre (pouze u závodníků, kteří jsou na poslední postupové pozici nebo na první nepostupové pozici)
  • Pokud některý závodník startuje ve vyšší kategorii a zbytečně takto zabírá postupové místo v této kategorii, tak nám to prosím dejte vědět mailem - info@karaterec.com - a závodník bude vyškrtnut