KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Postup na Mistrovství ČR

(Nominační klíč 2015 | 2013/14 | 2013)

<< Zpět na přehled kategorií

Kumite st. žáci -60kg

Postup z Mistrovství ČR 2016 (finalisté)

 ZávodníkKlub
1.Kočandrle Dominik Fight Club České Budějovice
2.Vondrášek Michal SKP Karate Písek

Průběžný stav postupového žebříčku z Národních pohárů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 8 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Klewar DavidFight Club České Budějovice48 b.
1.Vedral LeošSK Shotokan Neratovice48 b.
3.Simon MaximSK BUDO Hostivař42 b.
4.Bryška MartinSK Karate Ústí nad Orlicí24 b.
4.Fiala AlexSKK Shotokan Liberec24 b.
4.Kesner MichalSK BUDO Hostivař24 b.
4.Trličík DanielKarate Lions Pardubice24 b.
8.Bakrlík MatyášSKK Shotokan Liberec18 b.
9.Dřímal AlbertKCK Team12 b.
10.Štyks DavidSK Shotokan Neratovice9 b.
11.Boček JáchymSK Kamiwaza karate6 b.
11.Mikule JakubGRYF Liberec6 b.

Průběžný stav postupového žebříčku z nominačních turnajů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupují první 3 závodníci (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Beckovský MartinSK Budo, TJ Start Havířov24 b.
1.Boček JáchymSK Kamiwaza karate24 b.
1.Endršt JiříChampions Team24 b.
1.Klewar DavidFight Club České Budějovice24 b.
5.Jenker LukášKarate České Budějovice16 b.
5.Kasal MichalKarate Lions Pardubice16 b.
5.Puffer RichardSK Budo, TJ Start Havířov16 b.
8.Bakrlík MatyášSKK Shotokan Liberec8 b.
8.Bryška MartinSK Karate Ústí nad Orlicí8 b.
8.Fiala AlexSKK Shotokan Liberec8 b.
8.Lžičař DavidSC Flair8 b.
8.Vaněk DanielKarate Lions Pardubice8 b.
8.Výlet DominikKarate Klub Kyjov8 b.
14.Feifič MartinŠSK Karate Karviná4 b.

Postup z krajů

ZávodníkKlubKraj
NeobsazenoÚstecký
NeobsazenoPlzeňský
NeobsazenoPraha
Kříž Robert Baník Příbram Středočeský
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciJihočeský
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciJihomoravský
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKarlovarský
Mikule Jakub GRYF Liberec Liberecký
NeobsazenoKrálovéhradecký
Nedělčev Jan Kasr Žamberk Pardubický
NeobsazenoKraj Vysočina
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciOlomoucký kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciZlínský kraj
NeobsazenoMoravskoslezský kraj

Závodníci nominovaní z jiných kategorií

Žádní závodníci nejsou nominovaní z jiných kategorií

Divoká karta reprezentace, divoká karta STK

ZávodníkKlub
Neurčeno 
Neurčeno 


 Tisk
Vysvětlivky:
  •    - postupová pozice
  •    - NEpostupová pozice
  •    - Závodník startuje v jiné kategorii nebo nemůže startovat
  •    - Závodník má již nominaci z Národního poháru
  • Postupují první dva z loňského Mistrovství České rep.
  • Postupuje prvních 8 lidí z žebříčku z Národních pohárů (Před 2015 - 8 lidí, před 2014 - 7 lidí)(informace)
    Započítané Národní poháry v tomto roce:
  • Pokud je více závodníků na poslední postupové pozici (desáté), tak postupuje ten, který měl nejlepší skóre z daných turnajů, od posledního MČR (Mistrovství ČR 2016)
  • Postupují první 3 lidi z žebříčku nominačních turnajů v dorosteneckých a žákovských kategoriích.
  • *Body2...Nejlepší skóre (pouze u závodníků, kteří jsou na poslední postupové pozici nebo na první nepostupové pozici)
  • Pokud některý závodník startuje ve vyšší kategorii a zbytečně takto zabírá postupové místo v této kategorii, tak nám to prosím dejte vědět mailem - info@karaterec.com - a závodník bude vyškrtnut