KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Postup na Mistrovství ČR

(Nominační klíč 2015 | 2013/14 | 2013)

<< Zpět na přehled kategorií

Kumite st. žáci -60kg

Postup z Mistrovství ČR žáků 2012 (finalisté)

 ZávodníkKlub
1.Kubeš Jan Dominik Fight Club České Budějovice
2.Vrtílka Jan TJ Karate České Budějovice

Průběžný stav postupového žebříčku z Národních pohárů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 7 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Černík FilipSokol Sadská48 b.
2.Hrdlička OndřejSKR SU Ústí nad Labem24 b.
2.Žigunov AndrejKK TJ Krupka24 b.
4.Červenka DanielKarate České Budějovice16 b.
4.Koudelka FilipKarate České Budějovice16 b.
4.Majera DominikSKBU Trutnov16 b.
7.Kornijenko VladimírSKK Shotokan Liberec12 b.
8.Herák LukášGorenje Chodov8 b.
9.Hokr TadeášKarate Horažďovice4 b.

Průběžný stav postupového žebříčku z nominačních turnajů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 7 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Černík FilipSokol Sadská148 b.
2.Vacek AlbertKCK Team78 b.
3.Majera DominikSKBU Trutnov58 b.
4.Tokarčík DanielSK Budo, TJ Start Havířov48 b.
5.Hrdlička OndřejSKR SU Ústí nad Labem36 b.
6.Lefan RadekFight Club České Budějovice24 b.
7.Doskočil OttoKCK Team22 b.
8.Honsů ŠimonSK Kamiwaza karate20 b.
8.Žigunov AndrejKK TJ Krupka20 b.
10.Bortel TomášASK Tatra Kopřivnice12 b.
10.Kalenda MarekSK Budo, TJ Start Havířov12 b.
12.Červenka DanielKarate České Budějovice8 b.8 b.
12.Gintr MarekSlavia Kroměříž8 b.8 b.
12.Hůlka VáclavKCK Team8 b.8 b.
12.Kopecký LadislavSKC Sokol Vamberk8 b.8 b.
12.Trejtnar FilipKasr Žamberk8 b.8 b.
17.Kornijenko VladimírSKK Shotokan Liberec6 b.
18.Sniegoň OndřejSK Budo, TJ Start Havířov4 b.
19.Okenica PetrKarate České Budějovice3 b.

Postup z krajů

ZávodníkKlubKraj
Žigunov Andrej KK TJ Krupka Ústecký
NeobsazenoPlzeňský
NeobsazenoPraha
Špinka Marek Sokol Sadská Středočeský
Okenica Petr Karate České Budějovice Jihočeský
Houbal Ondřej Sokol Tišnov Jihomoravský
Herák Lukáš Gorenje Chodov Karlovarský
NeobsazenoLiberecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKrálovéhradecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciPardubický
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKraj Vysočina
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciOlomoucký kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciZlínský kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciMoravskoslezský kraj

Závodníci nominovaní z jiných kategorií

Žádní závodníci nejsou nominovaní z jiných kategorií

Divoká karta reprezentace, divoká karta STK

ZávodníkKlub
Neurčeno 
Neurčeno 


 Tisk
Vysvětlivky:
  •    - postupová pozice
  •    - NEpostupová pozice
  •    - Závodník startuje v jiné kategorii nebo nemůže startovat
  •    - Závodník má již nominaci z Národního poháru
  • Postupují první dva z loňského Mistrovství České rep.
  • Postupuje prvních 8 lidí z žebříčku z Národních pohárů (Před 2015 - 8 lidí, před 2014 - 7 lidí)(informace)
    Započítané Národní poháry v tomto roce:
  • Pokud je více závodníků na poslední postupové pozici (desáté), tak postupuje ten, který měl nejlepší skóre z daných turnajů, od posledního MČR (Mistrovství ČR žáků 2012)
  • Postupují první 3 lidi z žebříčku nominačních turnajů v dorosteneckých a žákovských kategoriích.
  • *Body2...Nejlepší skóre (pouze u závodníků, kteří jsou na poslední postupové pozici nebo na první nepostupové pozici)
  • Pokud některý závodník startuje ve vyšší kategorii a zbytečně takto zabírá postupové místo v této kategorii, tak nám to prosím dejte vědět mailem - info@karaterec.com - a závodník bude vyškrtnut