KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Žebříček Klubů podle kategorií:


Pořadí   Klub Stát Zlatých Stříbrných Bronzových 5. 7. Celkem bodů
1. Fight Club České Budějovice CZE 54 55 96 47 23 4511
2. SK Karate Shotokan Liberec CZE 20 26 59 51 29 2337
3. SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 51 27 48 17 8 2311
4. Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 40 27 45 21 15 2157
5. TJ Karate České Budějovice CZE 15 13 27 12 13 1315
6. Karate Lions Pardubice o.s. CZE 22 23 25 9 7 1314
7. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 14 22 42 17 17 1083
8. Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 24 6 21 9 6 926
9. SPORT UNION, z. s. CZE 12 15 12 20 19 908
10. Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 9 3 17 11 2 652
11. GRYF z.s. CZE 5 7 22 14 9 647
12. Karate Panthers Český Krumlov CZE 3 11 15 8 5 624
13. SKP karate Písek CZE 5 10 14 17 8 605
14. KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 9 6 16 5 5 582
15. Sport Relax CZE 9 8 13 5 2 577
16. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 7 9 16 7 7 546
17. Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 9 3 5 6 1 484
18. SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 4 7 20 16 8 480
19. SKK Budo Havířov CZE 5 5 15 12 2 475
20. Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 6 4 9 5 1 420
21. Karate Klub Jeseník o.s. CZE 6 5 7 12 2 391
22. SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 7 7 11 7 351
23. postup Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 11 12 5 4 316
23. pokles Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 3 11 7 5 6 316
25. SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 6 3 6 8 1 308
26. Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 4 4 5 2 270
27. Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 7 10 11 4 257
28. Karate Klub Klatovy CZE 4 4 3 3 2 252
29. Karate klub Spektra Praha CZE 6 2 3 3 1 234
30. TJ karate Třebíč CZE 5 3 4 1 228
31. TARGET SPORT MILOVICE CZE 2 5 9 6 6 220
32. SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2 7 16 8 213
33. Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 11 5 2 192
34. SK Trial CZE 2 3 5 2 3 147
35. KASR ŽAMBERK CZE 1 1 4 12 1 143
36. SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE 3 3 5 4 130
37. SK Karate Most CZE 1 1 4 7 1 122
38. Oddíl karate Hlinsko CZE 2 2 4 2 120
39. HAKUBA Karate Ostrava CZE 2 6 6 4 117
40. Budó škola KK Písek CZE 3 1 116
41. TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 3 1 5 1 113
42. TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 4 4 6 106
43. Cobra Ryu Strakonice CZE 2 5 3 96
44. SC Karate Pardubice CZE 2 1 4 1 90
45. SKM Bílina CZE 1 6 7 88
46. ŠSK karate Karviná CZE 3 1 80
47. Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 4 5 4 76
48. Karate DDM Český Těšín CZE 1 2 3 1 71
49. Karate Klub Kyjov CZE 1 1 1 2 1 64
50. Okinawa Goju-ryu Dojo Jindřichův Hradec CZE 2 3 1 62
Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Česká liga karate kumite tým 2018
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů