KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Žebříček Klubů podle kategorií:


Pořadí   Klub Stát Zlatých Stříbrných Bronzových 5. 7. Celkem bodů
1. TJ Karate České Budějovice CZE 17 11 10 3 956
2. KESL RYU Shotokan z.s. CZE 10 10 19 7 1 731
3. SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 15 12 12 6 2 632
4. Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 17 5 9 1 614
5. Fight Club České Budějovice CZE 13 4 8 3 610
6. Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 12 7 12 3 576
7. SPORT UNION, z. s. CZE 10 5 2 504
8. Karate Vision Praha CZE 8 4 7 5 498
9. Karate Lions Pardubice o.s. CZE 7 9 11 2 1 459
10. Sport Relax CZE 7 4 10 7 452
11. Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 6 9 13 7 2 450
12. TARO KAN, z.s. CZE 3 8 11 3 412
13. SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 7 2 6 2 1 333
14. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 7 5 5 2 298
15. SK Karate Shotokan Liberec CZE 5 4 4 2 270
16. GRYF z.s. CZE 3 3 6 3 1 269
17. SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 4 6 5 1 1 257
18. SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 6 3 4 4 244
19. TJ Karate Praha CZE 5 2 4 6 1 238
20. NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 3 3 3 188
21. SK Karate Shotokan Neratovice CZE 2 3 1 3 1 177
22. TJ Baník Příbram - Karate CZE 2 3 4 176
23. SKP karate Písek CZE 2 3 3 164
24. Sport Club Flair o.s. CZE 2 2 6 1 158
25. SHOBU Academy CZE 1 2 4 2 132
26. SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 2 2 3 126
27. SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 3 4 2 124
28. ŠSK karate Karviná CZE 3 1 2 1 112
29. Baník Havířov CZE 3 108
30. Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 5 1 102
31. postup Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 2 1 3 100
31. pokles Shindokan Jindřichův Hradec CZE 2 1 4 1 100
33. Cobra Ryu Strakonice CZE 1 2 2 1 94
34. BUDO KAN, z.s. CZE 2 2 2 1 93
35. KARATE Havířov CZE 1 1 2 84
36. Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 3 2 80
37. Kamikaze Mladá Boleslav CZE 1 3 2 76
38. SKBU Hostivař CZE 3 1 75
39. TJ karate Třebíč CZE 1 1 1 54
40. KASR ŽAMBERK CZE 1 4 48
41. Sportovní klub Mates CZE 2 1 44
42. postup Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 1 36
42. pokles Shotokan Sokol Slaný CZE 1 1 36
44. Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 2 2 34
45. Kobra Kladno CZE 1 3 1 33
46. postup SK Karate Olomouc CZE 2 2 32
46. pokles TJ Karate Libčice CZE 1 1 32
48. Sokol Pardubice CZE 1 3 1 30
49. postup Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 1 24
49. pokles Karate Shotokan-Ryu Cheb CZE 1 24
Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 3.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů