KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Žebříček Klubů podle kategorií:


Pořadí   Klub Stát Zlatých Stříbrných Bronzových 5. 7. Celkem bodů
1. SPORT UNION, z. s. CZE 16 6 7 3 2 768
2. Fight Club České Budějovice CZE 7 15 12 4 2 762
3. TJ Karate České Budějovice CZE 12 4 10 1 614
4. SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 7 6 15 7 2 457
5. SKP karate Písek CZE 6 8 10 1 432
6. Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 9 1 6 2 1 390
7. TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 4 6 7 3 298
8. Red Dragon Team CZE 6 4 6 288
9. Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 6 1 6 2 280
10. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4 9 6 1 206
11. Karate Vision Praha CZE 2 3 4 2 194
12. KESL RYU Shotokan z.s. CZE 6 4 1 190
13. SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 2 5 2 178
14. SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 3 2 2 2 1 167
15. Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 2 3 2 160
16. GRYF z.s. CZE 3 4 5 138
17. Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 3 5 2 122
18. Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 8 1 118
19. SKBU Hostivař CZE 1 2 1 1 1 105
20. Karate Klub Jeseník o.s. CZE 3 3 3 102
21. SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 5 5 98
21. Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 1 4 3 98
23. TJ karate Třebíč CZE 3 1 92
24. SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 2 1 2 90
25. Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 5 80
25. ŠSK karate Karviná CZE 4 1 1 80
27. KARATE Havířov CZE 2 2 2 72
27. SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 3 72
29. postup SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 4 1 64
29. pokles SKK Budo Havířov CZE 2 2 64
31. postup KASR ŽAMBERK CZE 1 3 4 60
31. pokles SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 1 1 60
33. postup SK Karate Most CZE 2 1 52
33. pokles Sport Club Flair o.s. CZE 2 1 2 52
33. pokles TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 2 2 52
36. Královéhradecký svaz karate CZE 2 48
36. Prague Team CZE 1 1 48
38. Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 1 1 42
39. postup Champions Team CZE 1 2 36
39. pokles KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 2 36
41. Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 3 2 1 35
42. SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 3 1 33
43. postup Karate Klub Chodov CZE 1 1 32
43. pokles Sport Relax CZE 1 4 32
45. Cobra Ryu Strakonice CZE 1 1 30
46. SKC Sokol Vamberk CZE 1 1 1 28
47. postup Karate Polička CZE 1 1 24
47. pokles SKC Louny CZE 1 1 24
49. Oddíl karate Hlinsko CZE 2 20
50. Kobra Kladno CZE 1 1 18
Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů