KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Žebříček Klubů podle kategorií:


Pořadí   Klub Stát Zlatých Stříbrných Bronzových 5. 7. Celkem bodů
1. Fight Club České Budějovice CZE 27 24 26 9 7 1901
2. SPORT UNION, z. s. CZE 26 16 14 8 3 1793
3. TJ Karate České Budějovice CZE 14 11 27 15 4 1349
4. Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 14 3 3 672
5. SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 4 13 21 15 5 655
6. SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 9 9 17 9 2 622
7. Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 16 4 7 1 546
8. Karate Vision Praha CZE 8 7 4 3 1 465
9. GRYF z.s. CZE 6 5 9 5 1 437
10. SK Karate Shotokan Liberec CZE 6 4 4 5 1 425
11. Red Dragon Team CZE 4 8 11 1 414
12. SKBU Trutnov, z. s. CZE 4 4 17 9 1 405
13. SKBU Hostivař CZE 3 4 13 7 3 387
14. Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 4 6 9 2 1 345
15. SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 2 8 2 1 2 334
16. Karate Spartak Vrchlabí CZE 2 6 16 7 330
17. TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 3 6 10 8 3 323
18. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 4 5 9 9 296
19. SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 6 7 4 1 268
20. Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 4 2 6 1 247
21. SKP karate Písek CZE 2 4 6 8 244
22. Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 5 10 6 1 238
23. ŠSK karate Karviná CZE 2 7 4 3 1 235
24. Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 4 2 2 2 204
25. Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 3 10 2 1 170
25. SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 5 1 2 3 170
27. Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 5 1 3 1 1 167
28. TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 1 10 4 2 160
29. Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8 4 1 143
30. KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 1 6 2 142
31. TJ karate Třebíč CZE 2 1 4 1 126
32. Sport Relax CZE 1 5 6 102
33. SK Karate Most CZE 1 1 3 4 100
34. Karate Klub Jeseník o.s. CZE 2 4 2 96
35. KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 2 2 2 76
36. Champions Team CZE 1 1 2 1 72
37. SKK Budo Havířov CZE 1 2 1 2 70
38. Oddíl karate Hlinsko CZE 1 2 1 64
39. SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 2 2 60
40. postup KC MABU-DO Olomouc CZE 3 1 56
40. pokles SKC Sokol Vamberk CZE 1 4 2 56
42. SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 1 2 3 54
43. Výběr hvězd CZE 1 48
44. Cobra Ryu Strakonice CZE 4 44
45. L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 1 1 1 33
46. Karate Silesia Opava CZE 1 1 32
47. Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 1 1 28
48. KASR ŽAMBERK CZE 3 24
49. Kosmas Team CZE 2 1 21
50. Karate Klub Chodov CZE 1 1 20
Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů