KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Žebříček Klubů podle kategorií:


Pořadí   Klub Stát Zlatých Stříbrných Bronzových 5. 7. Celkem bodů
1. KESL RYU Shotokan z.s. CZE 24 22 36 17 13 1562
2. Fight Club České Budějovice CZE 13 8 23 15 5 1040
3. KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 17 7 13 2 2 813
4. SKP karate Písek CZE 11 11 13 11 3 748
5. SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 9 16 21 15 5 737
6. SPORT UNION, z. s. CZE 5 11 18 22 12 714
7. TJ Karate České Budějovice CZE 11 1 20 23 8 683
8. Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 12 9 15 4 1 636
9. Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 5 5 15 9 4 461
10. SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 6 13 9 9 440
11. SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE 9 6 9 368
12. TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 3 5 16 12 1 349
13. Red Dragon Team CZE 6 3 4 2 1 340
14. Klub tradičního karate Olomouc CZE 6 11 7 300
15. Sport Relax CZE 7 7 6 2 1 294
16. SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 9 4 7 2 278
17. SKBU Trutnov, z. s. CZE 4 7 6 4 4 256
18. KODOKAI BRNO z.s. CZE 6 5 12 5 1 248
19. USK Slavia Liberec CZE 7 10 9 4 238
20. Karate Klub Jeseník o.s. CZE 2 4 7 3 5 223
21. Karate Spartak Vrchlabí CZE 2 2 11 8 7 218
22. Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 4 4 4 4 210
23. Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 2 3 6 2 165
24. Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 4 6 6 3 163
25. Oddíl Karate TJ Slavia Kroměříž CZE 2 3 2 1 152
26. Karate Klub Kyjov CZE 4 1 1 1 148
27. BUDO KAN, z.s. CZE 3 2 1 114
28. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8 4 5 106
29. KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 3 1 3 96
30. Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 4 3 9 94
31. GRYF z.s. CZE 2 1 4 4 80
32. Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 2 1 2 3 78
33. SK Karate Olomouc z.s. CZE 2 2 2 2 72
33. Výběr Středočeského kraje CZE 2 1 72
35. Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 3 2 68
36. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 2 2 1 2 64
37. BUDO Plzeň z.s. CZE 1 2 3 4 62
38. Champions Team CZE 1 3 52
39. postup HAKUBA Karate Ostrava CZE 1 1 3 5 50
39. Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2 1 1 3 50
39. pokles VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 1 2 1 2 50
42. NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 1 2 2 49
43. Karate Team Bohunice CZE 1 1 48
44. SKC Louny CZE 1 2 2 2 44
45. Sport Club Flair o.s. CZE 1 1 2 1 43
46. HPZ Karate CZE 1 1 1 40
46. SKBU Hostivař CZE 2 2 40
48. postup SCM Goju-ryu Brno CZE 1 36
48. pokles Stř.ČSKe CZE 1 36
50. Karate Vision Praha CZE 1 3 3 34
Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2019 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů