KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
3004. Vladan Keković Černá Hora MNE 2 15
3004. Soma Koburger Maďarsko HUN 1 15
3004. Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE 1 15
3004. Teagarajan Kunasakaran Malajsie MAS 1 15
3004. Matoub Lamya Francie FRA 1 15
3004. Sylvia Macaluso Karaté Club de Petite Foret FRA 1 15
3004. Helen Maeder Švýcarsko SUI 1 15
3004. Daniel Mari Fiamme Oro Roma ITA 1 15
3004. Bojan Matić Chorvatsko CRO 1 15
3004. Karl Meister Team Stollberg-Meißen-Rochlitz GER 1 15
3004. Markus Mentzel Taiko Dojo e.V. Oberhausen GER 1 15
3004. Alessio Miano A.S.D. Master Milano ITA 1 15
3004. Joana Mota Portugalsko POR 1 15
3004. Davor Mrzak Chorvatsko CRO 1 15
3004. Wolf-Peter Mühlhans KV Nordrhein-Westfalen GER 1 15
3004. Lionel Nardy Amical Karaté Shotokan Martinique FRA 1 15
3004. Karen Pacull Malave Karate-do Stockholm SWE 1 15
3004. Marco Pasetto Goju Kai Veneta ITA 1 15
3004. Luigi Pisanti CSKW Karate Wadoryu Roma ITA 1 15
3004. Daniele Politini GS Fiamme Azzurre ITA 1 15
3004. Carlotta Poppa Piermonte per il Karate Olimpico ITA 1 15
3004. Yan Retory KC Colombes FRA 1 15
3004. Mauro Ruspolini Accademia Karate Goju Ryu Marsciano ITA 1 15
3004. Sarah Sario ASI Karate Veneto ITA 1 15
3004. Lydia Silva Shuriyama ESP 1 15
3004. Antonella Tirone ASD Shizoku Karate Avellino ITA 1 15
3004. Jason Tissieres Švýcarsko SUI 1 15
3004. Lara von Kaenel Neuchâtel Karaté Do SUI 1 15
3004. Mihajlo Vučić Srbsko SRB 1 15
3004. Tervel Zwjatkow KK Nikon BUL 1 15
4431. Adrien Gautier Francie FRA 1 1 13
4432. Ladislav Čížek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 12
4432. Yousef Kamal Al-Arabi Sporting Club KUW 1 1 12
4432. Tomáš Linke KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 12
4432. Petr Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 12
4436. Mahmood Abdelsaboor Egypt EGY 1 10
4436. Ozlem Akin Turecko TUR 1 10
4436. Meshal Alhindal Kuvajt KUW 1 10
4436. Leon Anderson Anglie ENG 1 10
4436. Ivana Angelevska Makedonie MKD 1 10
4436. Branka Aranđelović Srbsko SRB 1 10
4436. Brigitt Babic Švýcarsko SUI 1 10
4436. Lorenzo Bettarini GLC Italy Ninja Club ITA 1 10
4436. Matija Blažičević Chorvatsko CRO 1 10
4436. Stafania Bonuso Itálie ITA 1 10
4436. Julien Bourguignon Shaolin Toulouse FRA 1 10
4436. Lorenzo Briganti Itálie ITA 1 10
4436. Marc Carloni Karate Club Senigallia ITA 1 10
4436. Adrian Castillo Španělsko ESP 1 10
4436. Laura Crespo Gil Španělsko ESP 1 10

Stránka: 89/100
<< 80 |  81 |  82 |  83 |  84 |  85 |  86 |  87 |  88 | 89 |  90

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů